Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 190 άτομα (28 μέλη και 162 επισκέπτες)

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
και ένα σφυνακι live

Ρεμουνδου 20 Λωρι καστανοξανθη λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 Πατρίτσια μελαχρινή λατινα με μακρύ ίσιο μαλλί κοντή παχουλη με κωλαρα και 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα, μέσα με συν 10 ευρώ κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 21 όροφος Ειρήνη μελαχρινή μιλφ ψιλοκανονικο σώμα κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Πήρα σήμερα την Πατριτσια σε απλό πρόγραμμα.  :takethis:

Το απλό της πρόγραμμα είχε γλωσσόφιλα με το καλημέρα και ακαποτο υγρό τσιμπουκι με πέρασμα και από τις μπάλες.

Την ρώτησα αν αφήνει να την γλυψω και μου απάντησε θετικά.
Στην συνέχεια έβαλε καποτα και ενώ πήγα να την γαμησω συνέχισε την πιπα.
Πρώτη στάση ιεραποστολικό με πολλά γλωσσόφιλα, καυλολογα, αυτή να τραβάει το σεντόνι  (πραγματικά το ξεστρωσε το κρεβάτι) να με τραβάει προς το μέρος  και με λιγμους να φωνάζει "ΣΙ!!!!".
Επόμενη στάση, αφού από μόνη της μου έκανε πιπα και μου έδωσε την μουνάρα της να την δακτυλιασω  η καομποισα όπου υπήρχαν πολλές παραλλαγές με την καλύτερη για μένα όταν μου πιάνει τα χέρια και να ανεβοκατεβενει με μανία μέχρι που με εχυσε  :headbaning2:.

Στο τέλος σηκωθηκα και αυτή έκατσε στα γόνατα και μετά από ισπανικό και πιπα την έχυσα στην μάπα  :2on1:.

Όλα αυτά με 20 ευρώ.

Βέβαια στο τέλος της είπα ότι η τσα2 είπε για απλό πρόγραμμα και ότι αυτή μόνο αυτό δεν έκανε.
Τότε μου απάντησε ότι έκανε αυτό το πρόγραμμα σε μένα γιατί είμαι πελάτης.
Τώρα με 4 φορές αν θεωρούμαι πελάτης τι να πω...

Όσοι την έχετε πάρει 3 φορές και έχετε περάσει καλά θα πάρετε έξτρα ασχετως το τι λέει η τσα2.



Της είπα ότι θέλω να την πάρω με έναν φίλο μου και μου είπε οκ, αλλά τότε θα μου κάνει νορμάλ γιατί ο άλλος δεν είναι πελάτης.

Με λίγα λόγια η πατριτσια ειναι το ίδιο φωτιά με έξτρα και όλα αυτά στα 20 ευρώ, τουλάχιστον στους πελάτες της.

Κριτική δεν γράφω γιατί λογικά δεν θα με αφήσει το σύστημα.

Καινούργια τσα2, αλλά το ίδιο Σκατα!!!

Δωμάτιο μέτριο με ντουζιέρα.

Καλά γαμήσια!!!  :hi:
 

paris.str

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2017
Μηνύματα
114
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν δουλεύει η Άννυ στο Φ25α, τώρα; :think:
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
ειναι κλειστο τωρα το ρεμουνδου 21?
 

Επισκέπτης
καλή αίσθηση δεν έβαλε κρέμα ..ωραία εσώρουχα..εγλυψε αρχίδια σε εμένα .. κουνιέται έντονα προσοχή μην σ' σπάσει τον πούτσο στην κυριολεξία:-D εγώ στο τσακ την γλίτωσα...άνεση χρόνου...αν έκανε ελεύθερο θα την προτιμούσα.η Βερόνικα είμαι πιο καλή εμφανισιακά
Αυτο ειναι πολυ σημαντικο. Ποτε απο πανω οι γυναικες.
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
Πήρα σήμερα την Πατριτσια σε απλό πρόγραμμα.  :takethis:

Το απλό της πρόγραμμα είχε γλωσσόφιλα με το καλημέρα και ακαποτο υγρό τσιμπουκι με πέρασμα και από τις μπάλες.

Την ρώτησα αν αφήνει να την γλυψω και μου απάντησε θετικά.
Στην συνέχεια έβαλε καποτα και ενώ πήγα να την γαμησω συνέχισε την πιπα.
Πρώτη στάση ιεραποστολικό με πολλά γλωσσόφιλα, καυλολογα, αυτή να τραβάει το σεντόνι  (πραγματικά το ξεστρωσε το κρεβάτι) να με τραβάει προς το μέρος  και με λιγμους να φωνάζει "ΣΙ!!!!".
Επόμενη στάση, αφού από μόνη της μου έκανε πιπα και μου έδωσε την μουνάρα της να την δακτυλιασω  η καομποισα όπου υπήρχαν πολλές παραλλαγές με την καλύτερη για μένα όταν μου πιάνει τα χέρια και να ανεβοκατεβενει με μανία μέχρι που με εχυσε  :headbaning2:.

Στο τέλος σηκωθηκα και αυτή έκατσε στα γόνατα και μετά από ισπανικό και πιπα την έχυσα στην μάπα  :2on1:.

Όλα αυτά με 20 ευρώ.

Βέβαια στο τέλος της είπα ότι η τσα2 είπε για απλό πρόγραμμα και ότι αυτή μόνο αυτό δεν έκανε.
Τότε μου απάντησε ότι έκανε αυτό το πρόγραμμα σε μένα γιατί είμαι πελάτης.
Τώρα με 4 φορές αν θεωρούμαι πελάτης τι να πω...

Όσοι την έχετε πάρει 3 φορές και έχετε περάσει καλά θα πάρετε έξτρα ασχετως το τι λέει η τσα2.



Της είπα ότι θέλω να την πάρω με έναν φίλο μου και μου είπε οκ, αλλά τότε θα μου κάνει νορμάλ γιατί ο άλλος δεν είναι πελάτης.

Με λίγα λόγια η πατριτσια ειναι το ίδιο φωτιά με έξτρα και όλα αυτά στα 20 ευρώ, τουλάχιστον στους πελάτες της.

Κριτική δεν γράφω γιατί λογικά δεν θα με αφήσει το σύστημα.

Καινούργια τσα2, αλλά το ίδιο Σκατα!!!

Δωμάτιο μέτριο με ντουζιέρα.

Καλά γαμήσια!!!  :hi:

Απο τι ωρα πιανει βαρδια η Πατρίτσια??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

EL MANOLO

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Γεια χαρά μέχρι και πριν δύο μέρες απόγευμα ήταν εκεί δούλευε κανονικά,αν έχεις περάσει μαζί της και μπορείς να δώσεις κάποια πληροφορία παραπάνω καλοδεχούμενη η κοπέλα είναι πολύ αξιόλογη εμφανισιακά
δεν εχω περασει δεν την εχω δει καν και μενα μου την προτειναν για εμφανιση οτι αξιζει  περασα εχτες αλλα σχολασε 6 μου ειπε ο mr.τσατσος
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.617
Πόντοι
1.056
Τα μπουρδελα δεν εχουν τηλ να ενημερωνομαστε για βαρδιες κοπελες και τα σχετικα?

Μην χανουμε τον χρονο μας..
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.047
Like
6.617
Πόντοι
1.056
Πηγα και δεν ητανε  (η πατρησια), και εφυγα αγαμητος.. :walkingpenis:

Ηταν ενα αλλο γκομενακι μελαχρινο,που δεν ηταν ασχημο..
Υπο αλλες προυποθεσεις θα το γαμαγα αλλα το μυαλο μου ειχε κολλησει στην πατρησια..

 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
ξερεις ποιες μερες δουλευει η ρακελ φιλε?
Δουλευει απόγευμα με τη πατριτσια πηγα σήμερα και ενω ηταν να ερθουν και οι δυο οπως μου ειπε η υπηρεσια ήρθε μονο η ρακελ κατά τις 5.15 που σημαίνει ότι μπορεις να πας και να μη τη πετύχεις
Τη πήρα καθ οτι παλιά μου γνώριμη απο  λιοσιων και μια και ημουν ο πρώτος πελάτης της ευχαριστηθηκα γλύψιμο
πιπα χωρις προφυλαξη, καλη η πιπα της στα μπαλακια δεν τοχει πολυ εκει η πατριτσια της ρίχνει
καθαρή με καλη διαθεση και συμμετοχή στενο μουνακι καυλοφατσα που με φτιάχνει 
περασα καλα αφου τελείωσα τα λέγαμε κάποια στιγμή φωναξε η υπηρεσία χαλαρο το μωρό δεν έδειξε να βιάζεται το Γενάρη γίνεται 21
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Χύστες, καλησπέρα. :hi:

Σήμερα το απόγευμα, λίγο πριν την αλλαγή βάρδιας, κωλαράκι προσφερόταν στους εξής οίκους:

Φυλής 71 ισόγειο, Νικόλ.
Φυλής 86 όροφος, Λάουρα (χοντροκώλα).
Φυλής 69 όροφος, Άννα (χοντροκώλα).
Φυλής 74 υπόγειο, το γνωστό μπάζο, η Άννα (νομίζω).
Φυλής 59 ισόγειο, Χριστίνα.
Φωκαίας 19, μια ξανθιά κοντή χοντροκώλα, δεν θυμάμαι όνομα.

Οι υπόλοιποι οίκοι, είτε ήταν κλειστοί εκείνη την ώρα, είτε δεν είχαν κουλούρι στο menu... :rolleyes:

Οι παρουσίες γενικά οι ίδιες και οι ίδιες.  :-

Αυτά από εμένα. Υγιαίνετε. :hi:

προσοχή!!!!!!!!!

Φ Ο Λ Α  μοναδική

αναφέρομαι στην Χριστίνα στο Φυλής 59 κάτω. δουλεύει και στο πάνω κάποιες φορές.

την είδα που αδυνάτισε, είπε κώλο η τσατσά και είπα να περάσω.

μη τα βυζιά πονάνε, όχι κώλο πρώτα μουνί.....
πίπα χάλια, τον έπαιζε με μανία για να τον σηκώσει και στα 4 είσοδος στο μουνί της. άβολη στάση και γενικά χειρότερη και από ... πτώμα  :headbang: :headbang: :headbang:

την έδιωξα και έφυγα άχυστος.

η χειρότερη μακράν που έχω πάρει σε μπουρδέλο  >:( >:( >:(

ΜΑΚΡΙΑ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
επειδή το τελευταίο 2μηνο έχω φάει φόλιασμα στη Φυλής την έκοψα (για την ώρα τουλάχιστον) από αυτοσεβασμό τόσο ως αρσενικό όσο και ως εργαζόμενος, κοιτάζω στο μετάξι να βρω τα στανταράκια μου και ως τώρα βρήκα την υγειά μου!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Μπορεί κάποιος να μου πει πως μοιάζουν η  βερόνικα και η γιασμίν από φωκαίας 25 οροφο ;

Ή ακόμα καλύτερα με ποιες γνωστές γυναίκες όπως κάνει ο Λαδάκης  :hi:


βασικά έχουν 3+ βυζί; :S :S :S
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Τι βιντεοκλίπ έχουν παίξει και Ιστορίες το θέμα είναι αν παίζουν σωστά στο δωμάτιο που χλωμό το βλέπω μου φαίνεται ότι πάλι δημιουργούνται εντυπώσεις και καμια ουσία
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom