Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 395 άτομα (41 μέλη και 354 επισκέπτες)

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
160
Like
825
Πόντοι
81
δεν ανακοινώνει προγράμμα η τσατσά... πάντως εγλυψα λίγο την μουνάρα τις Γιασμίν :-P:-P

Σε ερώτησή μου για πρόγραμμα η απάντηση της τσατσάς ήταν:

"Τα κάνουν όλα εκτός από κωλαράκι και τα πάντα με προφύλαξη."
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.503
Κριτικές
1.275
Like
228.148
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 74 κλειστό.

Φυλής 59 κάτω Χριστίνα καστανή νταρντανα με 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65α Σονια καστανή κοπέλα κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84α Μπιουτη μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β κλειστό.

Φυλής 86α Λάουρα καστανή χοντρουλα με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86β Συλβια/Συλβανα μελαχρινή κοπέλα πολύ κοντή λεπτή με μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Ναντια ξανθοκαστανη με το μαλλί πλεξούδα σώμα με πιασίματα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α Τζούλια ξανθιά με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα πρωκτικο και αυταρχικό,δέχεται και ποδολαγνεια.

Φυλής 69β Βαλερια μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.


Φυλής 71 Στέλλα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 71α    Νικόλ μελαχρινή λεπτή με μακρύ ίσιο μαλλί 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φυλής 81 Γκλόρια μελαχρινή σώμα προς νυαρντανε μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
χαιρετω τουσ συναγωνιστες. γνωριζετε που ειναι η ναταλια απο Διδυμου 27;;; :think: :think: :think: :think:
Τελευταία φορά που την είχα δει πριν κάνα δίμηνο περίπου δούλευε στα Κολωνου53,48 απόγευμα νύχτα τώρα δεν ξέρω αν συνεχίζει ή λείπει.

Επίσης έχουμε επιστροφή μια γκιλφ της Ζανας στο Ιωαννίνων3 ισόγειο έχει δουλέψει σε αρκετά μαγαζιά υπάρχει κριτική είναι μιας μέτριας εμφάνισης ώριμη γυναίκα κοντά στα55 με παράξενο ασύμμετρο σώμα κάπως με ωραία βυζιά κοιλιά φουσκωμένο ελαφρά χαλαρωμενη λεπτά καλοσχηματισμένα πόδια για την ηλικία της αλλά βγάζει μια ελκυστική προστυχια και στο δωμάτιο το παλεύει με αρκετά καλή συμμετοχή πιθανότατα να κάνει και εξτραδακια έχει την τάση απλά εγώ επειδή είμαι του απλού προγράμματος δεν το έχω διαπιστώσει αντικειμενικά με κριτήριο την εμφάνιση δεν είναι για20€ο
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Κολωνου 30 1ος όροφος (εχει και παραπάνω) η Ηρα! ΜΑΚΡΑΝ το καλύτερο 10άρικο που χω δώσει εδώ και κανά δυό μήνες! (πρωινή βάρδια) Γύρισα, έφαγα και ξεράθηκα στον ύπνο!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.503
Κριτικές
1.275
Like
228.148
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Πιπινου 65 Αλινα ξανθοκαστανη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο κότσο ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση στο στήθος και στο μπράτσο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 136 κλειστό.

Φυλής 134β Μόνικα ξανθοκαστανη πολύ χοντρή με μακρύ ίσιο μαλλί 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 134α Γκαμπριέλα μελαχρινή νταρντανα με 3αρι σιλικονατο βυζι και Νίκη καστανοξανθη κοντή σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 134 Βαλερία γκρανι με ξανθό πλατινε κοντό μαλλί σώμα με πιασίματα μικρο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 109β Νελι καστανή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Τανια στο δωμάτιο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 109α Βικτόρια ξανθιά σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Αλα μελαχρινή μιλφ κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό παντού.

Μαγνησίας 11 Σοφία ξανθια μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαγνησίας 1 Μπετυ ξανθο παχουλο τραβελι με 2αρι βυζι, φουλ πρόγραμμα ανακοινώνει.

Καλύμνου 48β Πωλινα καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Καλύμνου 48α Όλγα ξανθιά γκιλφ με αρκετά πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.503
Κριτικές
1.275
Like
228.148
Πόντοι
46.232
και ένα σφυνακι live

Ρεμουνδου 20 Λωρι καστανοξανθη λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 Πατρίτσια μελαχρινή λατινα με μακρύ ίσιο μαλλί κοντή παχουλη με κωλαρα και 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα, μέσα με συν 10 ευρώ κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 21 όροφος Ειρήνη μελαχρινή μιλφ ψιλοκανονικο σώμα κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Με συν 10 λεει... Μας δουλευουνε ρεεεε..

Αυτα τα στουντιακιστικα κολπακια να τα κανουν στο στουντιακι που τα μαθανε.

Αν δε μπορουν το 20ρι, να μεινουν απο εκει στο στουντιακι.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Καλησπέρα και πάλι θα ήθελα να πω ότι υπάρχει μια ιδιαίτερη ανισοκατανομη στα μαγαζιά θα επαναλάβω για την ψηλή μελαχρινή αδύνατη κοπέλα που δουλεύει Ιασωνος46 όροφο ότι είναι πολύ ανώτερη από όλες σχεδόν που δουλεύουν Φυλής πολύ κρίμα που δουλεύει στο Μεταξουργείο και περνάνε κάθε λογής Βρωμυλες από πάνω της δυστυχώς τα δωμάτια που σκυλοβρωμανε με τα σπασμένα πλακάκια είναι αντικίνητρο για να πάει κανείς εκεί κρίμα
 

mounakias*

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
121
Κριτικές
23
Like
1.406
Πόντοι
1.011
Με συν 10 λεει... Μας δουλευουνε ρεεεε..

Αυτα τα στουντιακιστικα κολπακια να τα κανουν στο στουντιακι που τα μαθανε.

Αν δε μπορουν το 20ρι, να μεινουν απο εκει στο στουντιακι.

Ρε δε πανε να γαμηθουνε ολες τους!!! Με τα
δεκαπενταρια στο μεταξι .. τα συν 10 στην ρεμουνδου... Κ ΤΡΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.... ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΑ!!!!
 

Erotiaris6

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας ψάχνω την αουρορα στ 54β φυλής ξέρει κανείς τι ώρες δουλεύει ;
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
και ένα σφυνακι live

Ρεμουνδου 20 Λωρι καστανοξανθη λεπτή πιτσιρικά με μικρό βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ρεμουνδου 21 Πατρίτσια μελαχρινή λατινα με μακρύ ίσιο μαλλί κοντή παχουλη με κωλαρα και 3αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα, μέσα με συν 10 ευρώ κάνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ρεμουνδου 21 όροφος Ειρήνη μελαχρινή μιλφ ψιλοκανονικο σώμα κοιλίτσα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Με 30 cim ενώ με 20 cif?

Πόσα επεισόδια έχω χάσει;



 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Και εγώ έχω χάσει πολλά επεισόδια... :-

#Διαβάζω ότι στο Φωκαίας 25 κάθε μέρα γίνεται Λαικό Προσκύνημα για Βερόνικα + Γιασμήν. :kneel: :kneel: :kneel:

Τόσο καλές είναι...????
; Πέρασα με Γιασμίν ωραίο μουνάκι με ενέργεια και πάθος...αλλά δεν έκανε ελεύθερο στοματικό...το μουνάκι της το εγλυψα ..πηδιεται καλά και είμαι ευγενική...μιλαει τόσο καλά ελληνικά που άνετα την κάνεις Ελληνίδα.καλο σώμα
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Σσσσωραίος...σε ευχαριστώ για την πληροφορία! :thumbsup:

Θέλω να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα: Είναι σφιχτομούνικο η Γιασμήν???
καλή αίσθηση δεν έβαλε κρέμα ..ωραία εσώρουχα..εγλυψε αρχίδια σε εμένα .. κουνιέται έντονα προσοχή μην σ' σπάσει τον πούτσο στην κυριολεξία:-D εγώ στο τσακ την γλίτωσα...άνεση χρόνου...αν έκανε ελεύθερο θα την προτιμούσα.η Βερόνικα είμαι πιο καλή εμφανισιακά
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Pussylover ξέρεις αν δουλεύει σήμερα το δίδυμο ήδη από απόγευμα ή θα είναι μόνο βραδινή βάρδια;
 

sertico13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
363
Like
216
Πόντοι
21
Σσσσωραίος...σε ευχαριστώ για την πληροφορία! :thumbsup:

Θέλω να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα: Είναι σφιχτομούνικο η Γιασμήν???
αυτη η γιασμην ειναι η ιδια με αυτη  που δουλευε περυσι σε καποιο σπιτι στην φυλης? δεν θυμαμαι τον αριθμο αλλα θυμαμαι οτι ηταν στον 1 οροφο.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Pussylover ξέρεις αν δουλεύει σήμερα το δίδυμο ήδη από απόγευμα ή θα είναι μόνο βραδινή βάρδια;
το απόγευμα ήταν κλειστό..η επίσκεψη έγινε πριν μέρες..δεν ξέρω αν θα είναι βραδυνή βάρδια...επίσης πολύ καλή είναι η Ρακέλ Ρέμουνδου 21.σηνερα ούτε και αυτή ήτανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Chosen
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom