Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (17 μέλη και 160 επισκέπτες)

EL MANOLO

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
χτεσινη επισκεψη  στο ιασονως 10 3 βαρδια μια λιγο γεματουλα δεν ξερω γτ περασα μου το εβγαλε τη ειχα δει και πιο παλια στα κατω σπιτακια καπου στην μεγ.αλεξανδρου αλλα αξιζε πολυ καλη συμμετοχη και ολο χαμογελο και ορεξη..και ωραιο μουνακι φρεσκο κανει και 69 μονη της γυρισε και μου το εβαλε στην μαπα και μου ζουλαγε το κεφαλι..το εχει το μωρο..
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
όχι και 5 εκατοστά!!!ήταν στην αρχή στενό τώρα έχει ανοίξει αρκετά εκτός και αν παίζεις μπούρι φίλε μου!!
πέντε εκατοστά σε βάθος εννοώ, με το που έσπρωχνες τερμάτιζε .  Σε σφίξιμο πολύ καλό παρά την άφθονη γέλη .
Πάντος δεν έχω γαμήσει μικρότερο μέγεθος, ζήτημα να είναι 30 κιλά .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bourdelofilos

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
85
Πόντοι
0
μεγαλοι και μικροι παίδες γνωριζουμε που δουλευουν η τζένη και αννίτα 2 μαυρομάλλες απο το Κολωνού 32Α(&λεωνίδου) (γωνιακο μικρο μαγαζί) τις είχα παρει τον περασμένο φεβρουαριο κε μάρτιο, με κάτασπρο δέρμα και μετριου αναστήματος κε οι 2κορασίδες, οι ηλικίες τους περιπου 24-27, φοραγανε γυαλακια δουλευανε και ως ντουετο στο δωματιο.  
 

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
εδω μας κοροϊδεύουν δν εξηγειται αλλιώς ποια αννυ πορνοσταρ λενε οτι γυρισε η αννυ στούντιο δουλεύει!!
 

trooper

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Διαβάζοντας τους διθυράμβους, έκανα πρόσφατα κάποιες εξορμήσεις, σε διαφορετικά βράδυα, στη Διδύμου για να δω τις δύο Αλιόνες.

Με την κάτω Αλιόνα δεν πήγα διότι μου φάνηκε σαν Trans-it.

Με την πάνω Αλιόνα, και εν όψει αυτών των βύζων, προσήλθα στο δωμάτιο. Σε λίγο ήλθε και η Αλιόνα, η οποία προέβει σε αναλυτικό σχολιασμό επίκαιρων θεμάτων γεοπολιτικής και περιφερειακής ασφάλειας. Σεξ δεν έγινε, αλλά έφυγα ενήμερος για τα τεκτενόμενα στη γεοστρατηγική σφαίρα. Και δεν πήγα πουθενά αλλού μετά. (Τέτοιο ξενέρωμα).

Τις καλύτερες ευχές σε όλους για την περίοδο των Εορτών και το Νέο Έτος.

Συναγωνιστή το κόλπο με την Αλιόνα είναι να της κλείσεις γρήγορα το στόμα.
Μετά αναλαμβάνει δράση εκείνη και τα τρία νταν που έχει στα τσιμπούκια και ξεχνάς και το όνομά σου.
Μακράν η καλύτερη πίπα σε μπουρδέλο. Αξίζει μόνο για αυτό και περισσότερες από τις μισές φορές που την τιμάω μένω μόνο στην πίπα.
Αν είσαι της ηλικίας μου, θα θυμάσαι μια διαφήμιση για τη σκούπα Hoover.

Έτσι ακριβώς, τα ρουφάει όλα και δεν αφήνει τίποτε...
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Alexis Soilemezidis

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
174
Like
282
Πόντοι
21
Γυρισε στα μπουρδελα ναι η οχι???!!!οι αλλοι 2 τι λενε γυρισε?για την αννυ πορνοσταρ
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Λοιπόν προχτές Δευτέρα πήγα τσαρκα μεταξύ,
είδα μια κοπελιά στο κολοκυνθους 38 ισόγειο απογευμα κατα τις 20:00 ήταν κοντουλα αδύνατη μακριά μαλλιά ράστα ήταν,άσπρο δέρμα ομιλητικη αρκετά μονη ανακοίνωσε fool προγράμμα..ονομα δεν είπε.
μου έκανε θετική εντύπωση ξερει καποιος ονομα η τι ρόλο βαράει  απο που εχει περαςει για καμία κριτική να δούμε επιδόσεις;;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.036
Πόντοι
46.232
τώρα  live

Κολωνού 45 δεξια Ντανα η νταρντανα μελαχρινή με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζαννα ξανθιά γκιλφ κοντή παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Λίζα καστανή ψηλή μιλφ με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Άννα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 53  Παολα καστανοξανθη πολύ χοντρή με 2αρι βυζι , τα πάντα εκτός πρωκτικου.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ κοκκινομάλλα μιλφ παχουλη με κοντό μαλλί 2.5αρι βυζι και Ναταλί  κοκκινομάλλα και αυτή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22α Κατερίνα ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2αρι βυζι και Μαρίνα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22β Αλεξάνδρα καστανή κατσαρομαλλα μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι και κάποια τατουάζ , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Αλεξάνδρα καστανοξανθη κατσαρομαλλα κοπέλα, σώμα με πιασιματακια κωλαρα, 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Ζετα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρα καλησπέρα αρκετό κρύο έξω πέρασμα πριν λίγο από μερικά μαγαζιά Φυλής και πέριξ έτσι λοιπόν μπήκα στα εξής:

Φωκαιας24 Χριστίνα ξανθιά Ρωσσιδα Νταρντανα ωραία Βυζιά και μια άλλη Μιλφ επίσης καστανοξανθα μαλλιά λίγο πιο κοντή σώμα με πιασίματα καλές και οι δύο το σκέφτομαι για Χριστίνα κάποια στιγμή
Φωκαιας27 υπόγειο Χριστίνα και Μαρία άκουσα την κυρία να το λέει καθώς ήμουν έξω από το μαγαζί,στο ισόγειο μια Άννα ήταν δωμάτιο αλλά δεν ήθελα να περιμένω αφού υπηρεσία ήταν η ηλίθια με τα γυαλιά και το κοντό μαλλι δεν έχει ωραίο στυλ στον όροφο μια ξανθιά Εμμανουέλα αδύνατη κοπέλα πολύ κλασική κοινότυπη παρουσία αλλά ορεξατη στο σαλόνι μαζί της η Καρολίνα με ωραία βυζιά αλλά γενικότερα δεν με ελκύει σήμερα ήταν λίγο πιο ωραία δεν μου φάνηκε υδροκεφαλη όπως την νομίζω ήταν χαμογελαστή γλυκια και δεν έκανε επιθετικές χειρονομίες όπως παλιότερα δυνατό σημείο επάνω της τα βυζιά
Φωκαιας25 ισόγειο μια ξανθιά όμορφη κοπέλα με μακριά μαλλιά πολύ αξιόλογη εδώ να πω ότι είδα ένα νεαρο παληκαρι να βγαίνει πολύ ευχαριστημένος από το δωμάτιο σημαντικο δείγμα πάντως αυτό
Φωκαιας19 μια Μελαχρινή ψηλή κοπέλα με καρέ μαλλί
Φυλης59 ισόγειο Χριστίνα μελαχρινή ψηλή καθόλου καλό ύφος στο σαλόνι απωθητικό και μια πιο κοντή Άννα ατσουμπαλο σώμα μετριοτατη φάτσα και παρουσία γενικότερα δεν μου άρεσαν αυτές
Φυλής84ισογειο νομίζω η πολύ ωραία Σόνια μελαχρινή Ρουμάνα πολύ αξιόλογη εμφανισιακά και ορεξατη ευγενική στο σαλόνι
Φυλής 84 όροφος Άννα μελαμψή Βουλγάρα φάτσα με έντονα χαρακτηριστικά σχετικά καλό σώμα
Φυλής 86Β Σάρα μια εύσωμη ελαφρώς κοπέλα μέτριο σώμα πολύ γλυκιά φάτσα όμως και ωραία μεγάλα βυζιά άρχισε να μου λέει η τσατσα για φουλ πρόγραμμα αν περάσω και η Σάρα με ρωτούσε πως μου φαινόταν το πρόγραμμα και ότι δεν θα μετανιώσω αν περάσω
Πιπίνου 118 Καίτη το πιπινακι συμπαθητική παρουσία και η Όλγα χοντρή κοπέλα που είναι δυσκινητη και δεν τραβάει με τίποτα στο δωμάτιο δοκιμασμένη με καθόλου καλές εντυπώσεις.

Αυτά καλό βράδυ να έχετε
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Σημαντικη πληροφορια
στο ρεμουνδου 21 ισογειο η 2 κοπελες Δεν ειναι απο βενεζουελα αλλα Τσιγγανορουμανες την πληροφορια μου την εδωσε καποιο ατομο του χωρου που ξερει πολλα ηρθαν να δουλεψουν λιγους μηνες και να φυγουν
Προσοχη μην σας δουλευουν με δηθεν λατινοαμερικανες
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Ειναι ακριβως οπως στη ταινια με τη Ρενα Βλαχοπουλου που εκανε τη Παριζιανα.

 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Σημαντικη πληροφορια
στο ρεμουνδου 21 ισογειο η 2 κοπελες Δεν ειναι απο βενεζουελα αλλα Τσιγγανορουμανες την πληροφορια μου την εδωσε καποιο ατομο του χωρου που ξερει πολλα ηρθαν να δουλεψουν λιγους μηνες και να φυγουν
Προσοχη μην σας δουλευουν με δηθεν λατινοαμερικανες

Φίλε μου γαμούμε ΟΜΟΡΦΑ τσικάκια μιλφάκια κτλ! ΔΕΝ γαμούμε τα πασαπόρτια τους! Γάμαγε και μη ερεύνα μέρες που έρχονται!
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Σημαντικη πληροφορια
στο ρεμουνδου 21 ισογειο η 2 κοπελες Δεν ειναι απο βενεζουελα αλλα Τσιγγανορουμανες την πληροφορια μου την εδωσε καποιο ατομο του χωρου που ξερει πολλα ηρθαν να δουλεψουν λιγους μηνες και να φυγουν
Προσοχη μην σας δουλευουν με δηθεν λατινοαμερικανες

Ευχαριστούμε για την άχρηστη πληροφορία της ημέρας :hi:
Πραγματικά πιο άχρηστη  δεν μπορούσες να βρεις  :kneel:

Πραγματικά μερικοί χαραμίζεστε εδώ  :headbang:

Στο allodapon.com πρέπει να γράφετε  :jerking:  τι δουλειά έχετε εδώ  :think: :S :S :S
 

sertico13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
363
Like
216
Πόντοι
21
Σημαντικη πληροφορια
στο ρεμουνδου 21 ισογειο η 2 κοπελες Δεν ειναι απο βενεζουελα αλλα Τσιγγανορουμανες την πληροφορια μου την εδωσε καποιο ατομο του χωρου που ξερει πολλα ηρθαν να δουλεψουν λιγους μηνες και να φυγουν
Προσοχη μην σας δουλευουν με δηθεν λατινοαμερικανες
παρε λαικ απο μενα, ακομα γελαω,
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Καποια Λαουρα  σημερα πρωινη βαρδια  στο 86Α ξερει κανεισ κατι??
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Σημαντικη πληροφορια
Προσοχη μην σας δουλευουν με δηθεν λατινοαμερικανες
τυπε αν δε μπορεις να ξεχωρισεις τις ινδιανοφατσουλες τους απο τις βαλκανοτσιγγανες πες απλά τη λέξη Μαδούρο και θα σου φυγει η αμφιβολία αν ειναι Βενεζολανες :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom