Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (49 μέλη και 280 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μπορεί κάποιος να μου πει αν η Ρενάτα δίνει φιλιά και κάτω από ποιες προϋποθέσεις; Την έχω πάρει 2 φορές, τη μια τέλη του '15 και την άλλη διπλή τον περασμένο μήνα. Και τις δύο φορές, απέφυγε τα φιλιά διακριτικά παρόλο που έδειχνε την τελευταία φορά να περνάει καλά μαζί μου. Οι εμπειρίες μου φέρνουν περισσότερο στις κριτικές του '15 και πριν που την παρουσιάζουν άκρως τυπική. Ξαφνικά 3 συναγωνιστές μιλάνε για πεταχτά φιλιά. Μάλιστα ο ένας έγραψε δύο απανωτές κριτικές γι' αυτήν. Αν δεν είναι προμοτορες, τι ισχύει; Είναι επιλεκτική; Ανάλογα με τη φάση της; Τα δίνει αν σε ξέρει καιρό;
??
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Ότι καλύτερο; Για μια Βερονικα που είναι και κάνει φουλ πρόγραμμα τι να πεις, ότι δεν υπάρχει; Για να πω την αλήθεια δεν έχω πάρει καμία, αλλά βλέποντας φώτο της Σονιας και έχοντας ακούσει πως μοιάζει η Βερονικα η δεύτερη υπερέχει κατά πολύ  :hi:
Και η Βερόνικα, είναι η δεύτερη κοπέλα της Φυλής, η οποία κάνει θραύση τους τελευταίους μήνες. Αλλά είναι άλλο στυλ. Μεγαλύτερης ηλικίας, φουλ πρόγραμμα και Kinky εμφάνιση. Την τελευταία φορά, όμως, με ξεπέταξε και έδειξε σημάδια κόπωσης και τάσεις αγγαρείας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Αν εννοείς την Ρενάτα, από Φυλής 66Α, μία φορά την είχα πάρει, πριν χρόνια, στο Φυλής 71Α και έφαγα φόλα. Κρίμα, γιατί είναι πολύ όμορφη κοπέλα.
Ναι αυτήν εννοώ. Πρόσφατες κριτικές λένε ότι φιλάει. Τις προάλλες όμως που την πήρα δεν έφαγα μεν φόλα, αλλά πάλι τα φιλιά τα απέφευγε. Τι στον πούτσο; Μας δουλεύουν ή δε με γούσταρε;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ναι αυτήν εννοώ. Πρόσφατες κριτικές λένε ότι φιλάει. Τις προάλλες όμως που την πήρα δεν έφαγα μεν φόλα, αλλά πάλι τα φιλιά τα απέφευγε. Τι στον πούτσο; Μας δουλεύουν ή δε με γούσταρε;

Δεν ξέρω αν είσαι ή δεν είσαι omorfopaido :babycry: και αν σε γουστάρει η Ρενάτα αλλά πολύ πιθανό να ονειρεύεται ο Βαρβατόπουλος-εάν δεν είναι Ρενατοαγαπούλης  :springsmile:

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Δεν ξέρω αν είσαι ή δεν είσαι omorfopaido :babycry: και αν σε γουστάρει η Ρενάτα αλλά πολύ πιθανό να ονειρεύεται ο Βαρβατόπουλος-εάν δεν είναι Ρενατοαγαπούλης  :springsmile:
Average looking θα με έλεγες. Είμαι ωστόσο γυμνασμενος και φαινόταν να βγάζει γούστα η κοπέλα με αυτό, αφού μου χουφτωνε τους μυς. Πού το ξέρεις ότι ο Βαρβατοπουλος μας δουλεύει; Θα είναι γνωστός φιδεμπορας, για να το λες εσύ που είσαι μέσα σ' όλα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Πλάκα-πλακα ο vaggos varvatos δεν έχει ούτε ένα μήνυμα στο φόρουμ. Με κανέναν από τους δύο λογαριασμούς του. Λες και έφτιαξε τα accounts μόνο για να γράψει τις κριτικές... Τεράστιο red flag. Για τους άλλους κριτικογραφους πως εξηγείται όμως;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Γι'αυτό :takethis: 1-0! :P

Μια και επιμένεις,αν και είμαστε ψιλο :offtopic: αφού αναφέρεσαι στις κριτικές που έχουν γραφτεί για αυτήν,σχεδόν όλοι γράφουν μόνο για πεταχτά φιλιά.

Ακόμη κι ένας που λέει ότι αποφάσισε να γράψει ύστερα από 6 φορές που πέρασε μαζί της,το ίδιο λέει.

Ο Βαρβατίδης είναι η εξαίρεση φαίνεται:
Πλακώνεται στα τζατζικοσούβλακα,στους πατσάδες και στους παστουρμάδες,η Ρενάτα τονΕμυρίζει,σεληνιάζεται με την ευωδία και τον γλωσσοφιλιάζει αβέρτα.  :jelous:

 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Υπαρχει καμια κριτικη για κοντοπουτανο νικολ στο φ66 δεξια? δουλευε σημερα περιπου 3 το μεσημερι. (κοντη 1.60, μεγαλο στητο στηθος, μακρυα κοκκινα μαλλια, πρασινα ματια, τσιμπουκοχειλα)
Υπαρχει η δικια μου κριτικη για την κοπελα στο Φυλης 54β ισογειο :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Και η Βερόνικα, είναι η δεύτερη κοπέλα της Φυλής, η οποία κάνει θραύση τους τελευταίους μήνες. Αλλά είναι άλλο στυλ. Μεγαλύτερης ηλικίας, φουλ πρόγραμμα και Kinky εμφάνιση. Την τελευταία φορά, όμως, με ξεπέταξε και έδειξε σημάδια κόπωσης και τάσεις αγγαρείας.
Συμφωνω! :hi:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ότι καλύτερο; Για μια Βερονικα που είναι και κάνει φουλ πρόγραμμα τι να πεις, ότι δεν υπάρχει; Για να πω την αλήθεια δεν έχω πάρει καμία, αλλά βλέποντας φώτο της Σονιας και έχοντας ακούσει πως μοιάζει η Βερονικα η δεύτερη υπερέχει κατά πολύ   :hi:
Ειναι πιο ωραια η Σονια :wanker:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Kαι που την βρισκουμε την Σονια γιατι χθες δεν θυμαμαι να την πετυχα πουθενα.

Χθες το απόγευμα ρεπάρηζε.

Τις άλλες ημέρες,τα πρωινά είναι στο Φυλής 65 όροφος.
Τα απογεύματα,βρίσκεται στο Φυλής 84 ισόγειο.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Υπαρχει η δικια μου κριτικη για την κοπελα στο Φυλης 54β ισογειο :hi:

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις,δεν αναφερόμουν σε εσένα όταν έγραψα ότι υπάρχει μία όχι άξια λόγου κριτική στο Φυλής 54β.

Δυστυχώς η παραπομπή σε κριτική με το όνομα Νικόλ-Νικολέτα (προφανώς δική σου) δεν βγάζει τίποτα.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις,δεν αναφερόμουν σε εσένα όταν έγραψα ότι υπάρχει μία όχι άξια λόγου κριτική στο Φυλής 54β.

Δυστυχώς η παραπομπή σε κριτική με το όνομα Νικόλ-Νικολέτα (προφανώς δική σου) δεν βγάζει τίποτα.
:hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom