Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 323 άτομα (32 μέλη και 291 επισκέπτες)

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Υπαρχει καμια κριτικη για κοντοπουτανο νικολ στο φ66 δεξια? δουλευε σημερα περιπου 3 το μεσημερι. (κοντη 1.60, μεγαλο στητο στηθος, μακρυα κοκκινα μαλλια, πρασινα ματια, τσιμπουκοχειλα)
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.031
Πόντοι
216
Υπάρχει αυτή:


και άλλη μία (όχι και πολύ αξιόλογη) στο Φυλής 54β.

Δεν κάνει για σένα η μικρή-ρίξε το 20άρικο σε φαλάφελ να σε πιάσει κιόλας.
τυπε σημερα που την ειδα δεν προσεξα τοσο τριχα που λεει ο τυπος στην κριτικη :S η τσα2 παντως την παρουσιασε σα νικολ :S
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σημερα θυμήθηκα γιατι εχω να πατησω στα ντελα πανω απο 3 χρονια.

Σχετικα ευκολο παρκινγ γυρω στις 20:00. Πηγα στα περισσοτερα σπιτακια που θυμομουν οτι ειχε συνηθως καλα κοματια. Σε οσα εφευγα κοπελα κ τσατσα ελεγαν ναι ναι κανε βολτα λες κ ολα τα σπιτια ηταν συνεννοημενα. Σχεδον σε ολα ειχε μικρες ηλικιακα κ σε 1 πετυχα 2 κοπελες. Ενω το ενστικτο ελεγε σηκω φυγε ειπα να δοκιμασω σε ενα σπιτακι ετσι για το γαμωτο. Τι το ηθελα την κοπελα την ελεγα Κατια και ηταν στην μερια του βενζιναδικου 4-5 σπιτακι δεν θυμαμαι ακριβως. Η κοπελα ΦΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
   Μέσα σε νεκρική ησυχία, πέρασα απο Ρεμούνδου ,οπου ολα ηταν κλειστα. Στο Αλκαμενους 117 ηταν μια Αλέξια,μετριο υψος,καπου 32άρα, πιασίματα,και κουνιόταν στο σαλονι. Η τσατσα ελεγε "καινουργια,τριών ημερών" .  Στο Αλκαμενου; 113 ,Βικτώρια,πολύ γεμάτη 38άρα και Νίκη, ξανθιά ,καλο σώμα,ψηλή 45άρα. Το Περγάμου  και Αλκαμενους μόλις έκλεινε, μάλλον λογω αναδουλειάς . Εντύπωση μου έκανε η περιορισμενη κίνηση απο πεζους και οχήματα στην περιοχή.
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Παιδιά  φιλικά πάντα κάποιοι απο εδώ μεσα με το τροπο που απαντούν που με το τι υποςτηριζουν με το πως προσεγγίζουν καποια θέματα φαίνεται οτι ειναι ιδιοκτήτες κάποιον οίκων..
Δεν ειναι κακό να διαβάζουν κ τι συμβαίνει στα μαγαζιά τους..
Να γλιτώνουμε κ εμείς καμία φόλα..
Χωρις παρεξήγηση..
Φιλικά και χωρίς παρεξήγηση,ποιους εννοείς;  :hi:
Eίναι θέμα διάδρασης λες;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μπορεί κάποιος να μου πει αν η Ρενάτα δίνει φιλιά και κάτω από ποιες προϋποθέσεις; Την έχω πάρει 2 φορές, τη μια τέλη του '15 και την άλλη διπλή τον περασμένο μήνα. Και τις δύο φορές, απέφυγε τα φιλιά διακριτικά παρόλο που έδειχνε την τελευταία φορά να περνάει καλά μαζί μου. Οι εμπειρίες μου φέρνουν περισσότερο στις κριτικές του '15 και πριν που την παρουσιάζουν άκρως τυπική. Ξαφνικά 3 συναγωνιστές μιλάνε για πεταχτά φιλιά. Μάλιστα ο ένας έγραψε δύο απανωτές κριτικές γι' αυτήν. Αν δεν είναι προμοτορες, τι ισχύει; Είναι επιλεκτική; Ανάλογα με τη φάση της; Τα δίνει αν σε ξέρει καιρό;
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Παιδιά  φιλικά πάντα κάποιοι απο εδώ μεσα με το τροπο που απαντούν που με το τι υποςτηριζουν με το πως προσεγγίζουν καποια θέματα φαίνεται οτι ειναι ιδιοκτήτες κάποιον οίκων..
Δεν ειναι κακό να διαβάζουν κ τι συμβαίνει στα μαγαζιά τους..
Να γλιτώνουμε κ εμείς καμία φόλα..
Χωρις παρεξήγηση..
:hi:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
και ποια είναι η σονια;; :think: :think:
Η Σόνια, φίλε, αυτή την στιγμή είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη Φυλής. 19χρονη, μουνάρα με σωματάρα. Ξεκίνησε, πριν 1μιση χρόνο, ως φόλα. Μόλις το γύρισε και έγινε φωτιά, μέσα στο δωμάτιο, μάζεψε όλο το χαρτί. Δεν είναι τυχαίο, ότι γίνεται λαϊκό προσκύνημα στην βάρδια της. Αν βάλει τελειωτικό, στο ελεύθερο τσιμπούκι που προσφέρει, αρχίσει να δίνει γλωσσόφιλα και προσθέσει πρωκτικό, πολύ απλά, οι άλλοι θα βάλουν λουκέτο.
 

Kylo_Ren

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.367
Like
144
Πόντοι
16
Η Σόνια, φίλε, αυτή την στιγμή είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη Φυλής. 19χρονη, μουνάρα με σωματάρα. Ξεκίνησε, πριν 1μιση χρόνο, ως φόλα. Μόλις το γύρισε και έγινε φωτιά, μέσα στο δωμάτιο, μάζεψε όλο το χαρτί. Δεν είναι τυχαίο, ότι γίνεται λαϊκό προσκύνημα στην βάρδια της. Αν βάλει τελειωτικό, στο ελεύθερο τσιμπούκι που προσφέρει, αρχίσει να δίνει γλωσσόφιλα και προσθέσει πρωκτικό, πολύ απλά, οι άλλοι θα βάλουν λουκέτο.
Δίνει μαν.  ;) :S :S :S
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Η Σόνια, φίλε, αυτή την στιγμή είναι ότι καλύτερο υπάρχει στη Φυλής. 19χρονη, μουνάρα με σωματάρα. Ξεκίνησε, πριν 1μιση χρόνο, ως φόλα. Μόλις το γύρισε και έγινε φωτιά, μέσα στο δωμάτιο, μάζεψε όλο το χαρτί. Δεν είναι τυχαίο, ότι γίνεται λαϊκό προσκύνημα στην βάρδια της. Αν βάλει τελειωτικό, στο ελεύθερο τσιμπούκι που προσφέρει, αρχίσει να δίνει γλωσσόφιλα και προσθέσει πρωκτικό, πολύ απλά, οι άλλοι θα βάλουν λουκέτο.
Ότι καλύτερο; Για μια Βερονικα που είναι και κάνει φουλ πρόγραμμα τι να πεις, ότι δεν υπάρχει; Για να πω την αλήθεια δεν έχω πάρει καμία, αλλά βλέποντας φώτο της Σονιας και έχοντας ακούσει πως μοιάζει η Βερονικα η δεύτερη υπερέχει κατά πολύ   :hi:
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Ότι καλύτερο; Για μια Βερονικα που είναι και κάνει φουλ πρόγραμμα τι να πεις, ότι δεν υπάρχει; Για να πω την αλήθεια δεν έχω πάρει καμία, αλλά βλέποντας φώτο της Σονιας και έχοντας ακούσει πως μοιάζει η Βερονικα η δεύτερη υπερέχει κατά πολύ  :hi:
Που βρίσκεται η βερονικα κ σε ποια βαρδια; είναι πιτσιρικα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom