Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 391 άτομα (60 μέλη και 331 επισκέπτες)

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
καλα ρε πουστη μου τι γινεται σε αυτο το σαιτ...θελω να αλλαξω το νικ γιατι το χω βαρεθει κ απο την αρχη το ειχα βαλει λαθος κ δεν γινεται!εστειλα μηνυμα στον διαχειριστη στα  @@@@ τους τιποτα...
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
καλα ρε πουστη μου τι γινεται σε αυτο το σαιτ...θελω να αλλαξω το νικ γιατι το χω βαρεθει κ απο την αρχη το ειχα βαλει λαθος κ δεν γινεται!εστειλα μηνυμα στον διαχειριστη στα  @@@@ τους τιποτα...



Τυπε γραφτο στην ημερησια ενημερωση για studio. Εδω ειναι για μπουρδελα
 

vabiri(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
336
Like
155
Πόντοι
1
καλα ρε πουστη μου τι γινεται σε αυτο το σαιτ...θελω να αλλαξω το νικ γιατι το χω βαρεθει κ απο την αρχη το ειχα βαλει λαθος κ δεν γινεται!εστειλα μηνυμα στον διαχειριστη στα  @@@@ τους τιποτα...
Καλα εσυ λες για το nick, εγω που προσπαθω να αλλαξω κωδικο γιατι καποιος το χακαρε κ γραφει στα φορουμ κ φαινεται οτι γραφω εγω χωρις να εχω σχεση κ δεν μπορω να τον αλλαξω κ μου κραταει τον παλιο,κ επισης εστειλα μαιλ στην διαχειρηση κ στον παιοντα με γραψανε!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Ιασ.37β'/α'βαρδια.Σαλοναριζε μια συμπαθητικη νεαρα ψηλη,ευτραφης και γεροδεμενενη.Με λευκο δερμα,γαλαζια ματια και μαλλια,περι τα 28 ετη απο την χωρα του Δρακουλα.Με το ονομα Τζωρτζια,σε υπεραπλο.Μη εχοντας αρκετο χρονο στην διαθεση μου,περασα για μια αναγνωριστικη συνεδρια.Το φως του δωματιου ηταν τοσο εντονο,σαν ανακριτικο γραφειο.Η κοπελα εκανε πνευστο με καπελο,σε μονοτονο ρυθμο' παιζοντας ακριβως την ιδια νοτα.Ακολουθησαν διαφορες ρομποτικες στασεις.Το τελος ηρθε μηχανικα και αχρωμα στα 4' παιρνοντας εκεινη μια περιεργη θεση,σαν κλειδι του Σολ.  :S
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Περασα απο φυλής 84β για μπιουτι τι αλλα ηταν κλειστο!
Μονο Φωκαίας παιζει απογευμα τωρα;
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Καλησπέρα παίδες. Μία διπλή ερώτηση: Η Ελένη από Κολωνού 47 και η ....Ελένη από Κολωνού 48, σε ποιες βάρδιες τις πετυχαίνουμε; Θενκς
 

Επισκέπτης
ρε παιδια κανενας στο μπουρδελο/στουντιο που εχει ανοιξει στο πειραια στη καστελα εχει παει ? προχτες ειδα την αλαγη και αλιθωρισα αλλα ειμουν με παρεα , περασα σημερα αλλα ητανε κλειστο
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Καλησπέρα παίδες. Μία διπλή ερώτηση: Η Ελένη από Κολωνού 47 και η ....Ελένη από Κολωνού 48, σε ποιες βάρδιες τις πετυχαίνουμε; Θενκς

Η Ελένη του Κολωνού 47 είναι απογευματινή.

Η Ελένη του Κολωνού 48 κάποιες φορές δουλεύει και απογεύματα αλλά το στάνταρ της είναι νύχτα-απόψε γιοκ.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
ρε παιδια κανενας στο μπουρδελο/στουντιο που εχει ανοιξει στο πειραια στη καστελα εχει παει ? προχτες ειδα την αλαγη και αλιθωρισα αλλα ειμουν με παρεα , περασα σημερα αλλα ητανε κλειστο

Πού ακριβώς είναι;
 

Επισκέπτης
περιμενα ενα κατεβατο με την ιδια ερωτηση
Πού ακριβώς είναι;

τρολαρισμα εκανα να δω αντιδρασεις , καλητερα να δοκιμαζα τα γενια του σπανου ποιο πιστευτο θα ηταν αλωστε , μη μου κρατας κακια δε σε εστειλα και τσαμπα πουθενα δευτεριατικα
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Καλημερα σε ολους.

Ξερουμε μηπως ποτε δουλευει η Αλινα στο Αλκαμενους 113?

Αν εννοείς την βυζαρού MILF με τις μεγάλες ρώγες, πέρασα κι εγώ προχτές και την έψαχνα. Η τσα2 είπε πως "λείπει με άδεια"...Μάλλον θα γύρισε πίσω στην πατρίδα της.

Σήμερα το μεσημέρι επιλεκτική βόλτα στα πέριξ της Φυλής. Πήγα στο Φωκαίας 27 για την Αθηνά, αλλά δούλευε άλλη κοπέλα, ροσώφωνη MILF. Η Τσα2 είπε πως η Αθηνά σταμάτησε, ενώ η τάνα νευρίασε, γιατί μάλλον όλοι πάνε και ρωτάνε για την Αθηνά και δεν περνάει κανείς μαζί της...

Πήγα στο Ελλης 3 για την MILF Ελένη (με την χαλασμένη οδοντοστοιχία). Κι αυτή έλλειπε. Η τσα2 τα μάσαγε "δεν ξέρω αν θα ξανάρθει για δουλειά" κλπ. Πήγα και στον αδελφό οίκο στην Διδυμου 27 μήπως ήταν εκεί, αλλά κι από εκεί δεν έβγαλα άκρη.

Τελικά κατάθεσα στην MILF Ελένη στο Ιωαννίνων 5. Τίμια επιλογή, αν βρω χρόνο θα ανεβάσω  κριτική.
 
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Η Ελένη του Κολωνού 47 είναι απογευματινή.

Η Ελένη του Κολωνού 48 κάποιες φορές δουλεύει και απογεύματα αλλά το στάνταρ της είναι νύχτα-απόψε γιοκ.

Ευχαριστώ! Είσαι τσιφτης!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.661
Πόντοι
41.129
περιμενα ενα κατεβατο με την ιδια ερωτηση
τρολαρισμα εκανα να δω αντιδρασεις , καλητερα να δοκιμαζα τα γενια του σπανου ποιο πιστευτο θα ηταν αλωστε , μη μου κρατας κακια δε σε εστειλα και τσαμπα πουθενα δευτεριατικα

τυπε μην είσαι φιδεμπορας και μην κοροϊδεύεις τους συναγωνιστές σου  :hi:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Δεν έχει ενημέρωση σήμερα :-(;  Όλοι θα δουν την :takethis: :fuck2: πούτσα που θα φάμε σήμερα... :P
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
περιμενα ενα κατεβατο με την ιδια ερωτηση
τρολαρισμα εκανα να δω αντιδρασεις , καλητερα να δοκιμαζα τα γενια του σπανου ποιο πιστευτο θα ηταν αλωστε , μη μου κρατας κακια δε σε εστειλα και τσαμπα πουθενα δευτεριατικα

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
 
Σε μιά σύντομη βόλτα μου ,μπήκα γύρω στις 21.00' στο νεότευκτο μπουρδέλο της οδού Βέργας 7 ,οπου αυτοπαρουσιάσθηκε μια ευγενης,πρόσχαρημεμφανισιμη ξανθιά τριανταρα με πιασίματα  και καλό σώμα. Στο πολυμπουρδέλο της γωνίας, μπήκα μονον στο δεξιά τω εισερχομένω μαγαζί,όπου ο ευγενής κύριος της υπηρεσίας μου εδειξε ενα σουπερ θεόμουνο ,ονοματι ....ξεχασα, το οποίο θεόμουνο ,ψηλο, μελαχροινο,με σουπερ σωματάρα  και καλο πρόσωπο, μου θύμισε αλλοτινές μου εποχές  δεκαετιας τελη 70 , στη Μυλλέρου,οπου δούλευε τοτε μια αντίστοιχη ελληνιδα ,εναλλάξ  με μια ξανθιά μουνάρα και αυτη,που έμενε η ξανθια Περιστέρι μερια ... Αχ ! ... Στο Βεργας 6, στα σκαλιά  , μια που δε μου αρεσε καθολου. Στη Λιοσιων μπήκα σε αυτο με τις σκάλες ,οπου δούλευαν  η Βικυ,νεαρη χαριτωμενη κοπέλλα δροσάτη ,με ωραιο προσωπάκι,που μου έτεινε και την χείρα της πρός χειραψίαν, και μια σαρανταρα ,Αλισια η Αλωνίσια,δεν ενθυμουμαι  καλώς, που ηταν ολο νευρα,λογω αναδουλειάς προφανώς και της παρουσίας της πεταχτής μικρούλας.
Στο στουντιο,τρεις... Ιζαμπέλα ,ψηλη ξανθια, μια αλλη κοντη με καλο σωμα με πιασίματα και μια αλλη μετριοψηλή,καστανη , με καλο σωμα και αυτη,όλες με επαγγελματικο σαλονάρισμα ρομποτικού τύπου. Στο απεναντι κάλτ μπουρδελο με την εξωτερικη σκάλα, μιά ψηλη ευτραφής ,πολυ νεαρη   και μια πιο μεγαλη,τριανταπενταρα,εμφανίσιμη ,πιο γλυκεια,που μου αρεσε ως εκφρασις και στύλ. Στα υπόψιν ,ομου μετα της Βικυ . ....Αυτα απο εμενα, ευτυχείτε υπήκοοι της μαρκησίας των Σοφάδων  Περιστέρας  και προσεχώς της πουρέτζως Μαρέβας, πριγκιπίσσης εκ Σερβομπαλκανίας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom