Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 353 άτομα (37 μέλη και 316 επισκέπτες)

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Φυλης  109β Μαρια και Χωματιανου 11β Αντριαννα ,το διπλα 11α κλειστο
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
Φυλης  109β Μαρια και Χωματιανου 11β Αντριαννα ,το διπλα 11α κλειστο

Πρωινό με την μεγαλοκοπελα Μαρία στο Φ109β η οποία είναι πρόθυμη εργατική και σφαδαζει σαν δαμαλα που γεννάει όταν καυλώσει.Ενδυκνειεται για δυνατά γαμησια.Θα προτιμηθεί ξανά.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Θα φανει συγουρα μελο...η τρελο..αλλα οταν αγαπας δεν κολας τιποτε...Πηγα ξανα στο αγιου πετρου ενο η τσα με κοιτουσε περιεργα..Νασου η εβελινα να της κοψη τον αερα...Περασα μεσα μου λεει για σενα ειμαι μονο για σενα μην χαλιεσε..δεν ξερω γιατι το ειπε...Εγινε ενας ερωτας ολο τρελα σκισαμε σεντονια κανονικοτατα...καθος εχυνα της κρατουσα το προσοπο και της ρουφαγα την γλοσσα και εκηνη σε μενα...Προλαβα να ψελισο οταν εχυσα και μετα αγαλματα να γινομασταν αγαλματα...να πεθενα αγαπη μου να πεθενες μες τα χερια μου και εσυ..Τρομαξε της τοβαλα στο γιου τιουμπ της λεω σφακιανακης αφιερομενο..Γουσταρο την μαγγια αυτης της γυναικας αλλα και το ναζι της ταυτοχρονα...
Γεια σου FORMET αισθηματία!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Αδέρφια αυτη η Τσατσα απο φωκαιας 27 αλλά κ φιλιπιδου η χοντρή ειναι για πολλές σφαλιάρες δεν περνάς σε ειρωνεύεται σου τη λέει κ ο Τσάτσος ο Έντι απο τα ίδια μαγαζιά με την περούκα ο Κύπριος δεν παει πισω.
απορώ πως τους ανέχεται ο ιδιοκτήτης των εν λόγω μαγαζιών εγώ δεν παω εκεί αλλά κ πολλοί γνωστοί μου λόγω αυτών ήθελα να παω για την καμέλια η την ειρινα που να παω..
η υπομονή μου ειναι οριακή θα αρπαχτουμε κάποια ημέρα κ θα ξημεροσουμε απο κατω στη μηχαηλ Βόδα στην αστυνομία ..η γνώμη σας ποια ειναι αν ειναι πείτε μου κοίταξε φιλαράκι έχεις άδικο να ζητήσω κ συγνώμη..
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
Αδέρφια αυτη η Τσατσα απο φωκαιας 27 αλλά κ φιλιπιδου η χοντρή ειναι για πολλές σφαλιάρες δεν περνάς σε ειρωνεύεται σου τη λέει κ ο Τσάτσος ο Έντι απο τα ίδια μαγαζιά με την περούκα ο Κύπριος δεν παει πισω.
απορώ πως τους ανέχεται ο ιδιοκτήτης των εν λόγω μαγαζιών εγώ δεν παω εκεί αλλά κ πολλοί γνωστοί μου λόγω αυτών ήθελα να παω για την καμέλια η την ειρινα που να παω..
η υπομονή μου ειναι οριακή θα αρπαχτουμε κάποια ημέρα κ θα ξημεροσουμε απο κατω στη μηχαηλ Βόδα στην αστυνομία ..η γνώμη σας ποια ειναι αν ειναι πείτε μου κοίταξε φιλαράκι έχεις άδικο να ζητήσω κ συγνώμη..

ναι εχει διαφορους/ες παραξενες η αλυσιδα, οπως και γενικοτερα υπαρχουν.

στο φωκαιας ποια λες και σε ποιο συγκεκριμενα;

στο φιλιππιδου το ισογειο το απογευμα μια γρια χοντρη ειναι σπαστικια πολυ δεν ξερω αν λεμε την ιδια.
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
371
Πόντοι
26
ΓΑΣΠΑΡΗΣ στο διπλανό σάιτ λένε ότι αντέγραψες την ενημέρωση.
Έκανα σύγκριση και μάλλον ισχύει.
ναι το ειδα και εγω , την επομενη φορα να αντιγραφεις και τις φωτο.

ο digweed μετονομαστηκε σε weedig στο γειτονα εγραψε μια ενημερωση, εριξε και τις "ευχολογιες" του και τον διαγραψανε αμεσως.

δραστικες λυσεις.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 46 όροφος: Ναταλί και Αντριάνα από τη Ρωσία. Πήρα την Αντριάνα, η οποία έχει ένα καλό: θέλει πολύ να γαμηθεί. Φοβερή συμμετοχή, μπορεί να με γούσταρε κιόλας. Όμως εγώ δύσκολα θα την ξαναπάρω γιατί έχει μικρά δαχτυλάκια στα πόδια και ήταν αρκετά βρώμικα, έκανα πολλή ώρα να τα καθαρίσω. Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τόσο η συμμετοχή.

Το σημερινό μου γαμήσι αφιερώνεται στα μουνιά των δεσμευμένων λαμόγιων που γαμάνε πουτάνες στα κρυφά. Λαμόγια μας στείλατε στην κόλαση, θα σας πάρουμε μαζί μας στην κόλαση. Είμαστε τρελοί και αποφασισμένοι, μείνετε μακριά μας.  :sunglasses:
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
κ.Πίκερ,προτείνω σε αντιστοιχία των Πυρήνων της Φωτιάς να δημιουργήσετε τους Πυρήνες Picker
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kinkey

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Αυτη ειναι την ίδια λέμε Στο φωκαιας 27 παίζει κ στα τρία υπόγειο ισόγειο πρώτος όροφος κάποιες φορές την εχω δει και στο φωκαιας 24
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Αδέρφια αυτη η Τσατσα απο φωκαιας 27 αλλά κ φιλιπιδου η χοντρή ειναι για πολλές σφαλιάρες δεν περνάς σε ειρωνεύεται σου τη λέει κ ο Τσάτσος ο Έντι απο τα ίδια μαγαζιά με την περούκα ο Κύπριος δεν παει πισω.
απορώ πως τους ανέχεται ο ιδιοκτήτης των εν λόγω μαγαζιών εγώ δεν παω εκεί αλλά κ πολλοί γνωστοί μου λόγω αυτών ήθελα να παω για την καμέλια η την ειρινα που να παω..
η υπομονή μου ειναι οριακή θα αρπαχτουμε κάποια ημέρα κ θα ξημεροσουμε απο κατω στη μηχαηλ Βόδα στην αστυνομία ..η γνώμη σας ποια ειναι αν ειναι πείτε μου κοίταξε φιλαράκι έχεις άδικο να ζητήσω κ συγνώμη..
Άντι λέγεται ο τσάτσος.
Και συμφωνώ η τσα2 είναι για ροχάλα στα μούτρα.
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κανεις τωρα 2 βάρδια στο φυλής 86 αν είναι η νίκη;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
θα σε είδε που ήσουν..."στραβωμένος"...
Οντος ειμουν μπαρουτι τυπε μου , η τσα μου λεει για σας και πηγε να μου γελαση και τις λεω γεια σου στραβομενος και δαγκωνα τα χειλια μου...Ας οψετε η γυναικαρα που μου ανοιγη τα ποδια της τεντα και κανο οτι θελω...αλλιως θα γινοταν χαμος...
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.025
Πόντοι
4.895
Η Τζέσυ και στο δωμάτιο το φοράει το σουτιέν. Αν της πεις να το βγάλει, θα δεις ότι έχει 2ράκι...και αν αρχίσεις να το γλύφεις δυσανασχετεί αρχικά αλλά μετά αν καταφέρεις να συνεχίσεις το γλύψιμο, της αρέσει...θα σου πει όμως 2-3 φορές "πρέπει να φύγω"...

ευχαριστώ φίλε, άμα περισέψει κανα εικοσάρι θα το "κάψω" έτσι για την εμπειρία, κρίμα γιατί στο σαλονάρισμα όλο νάζια και χαμόγελο είναι, μάλλον της είχαν πει ότι θα πηγαινε να δουλέψει σε πασαρέλα. Να δω τι θα κάνει άμα πάρει φύλλο πορείας για Μετάξι
 

Επισκέπτης
ευχαριστώ φίλε, άμα περισέψει κανα εικοσάρι θα το "κάψω" έτσι για την εμπειρία, κρίμα γιατί στο σαλονάρισμα όλο νάζια και χαμόγελο είναι, μάλλον της είχαν πει ότι θα πηγαινε να δουλέψει σε πασαρέλα. Να δω τι θα κάνει άμα πάρει φύλλο πορείας για Μετάξι

πνηγικα με το φυλο πορειας , θα αναβολαρει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom