Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 295 άτομα (40 μέλη και 255 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Γιώργο,ελλείψει ενός από τους βασικότερους ενημερωτές θέλουμε πιο αναλυτική ενημέρωση,να μας δώσεις το κλίμα και την αύρα των σπιτιών που μπαίνεις,δεν μας αρκεί η μονολεκτική αναφορά!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
οι περισσοτερες  ειναι γνωστες  κοπελες  στο 66 δ  ειδα  δυο καινουργιες  οι οποιες  ειναι και ξανθιες   και στο φυλης  72  μια σχετικα  καινουργια κοπελα  αδυνατη για αυτους  που γουσταρουν 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ειδα  και την κοπελα  που γαμησε  ο προφεσορας στο φυλης  69  β την ιζαμπελα δεν μου αρεσε εμφανισιακα    στο 69 α μαρια 
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Γιωργο τριτη βαρδια μας ενδιαφερει. Τωρα ειναι κουρασμενα τα κοριτσια.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.025
Πόντοι
4.895
Σήμερα το απόγευμα Σάββατο 23.09.2017

αφού δεν υπάρχει ενημέρωση, από πορνορεπόρτερ

πήγα σε στανταράκι.

Πήρα την μουναροπιπίνα τη Χριστίνα στο Φυλ. 56
ρωσόφωνη κάβλα, και ήταν πολύ καλή !

Ως γνωστόν όλες είναι με τις μέρες τους
και είναι σήμερα σε καλή μέρα.

Τροχός είναι και γυρίζει !

  κάθε φορά που βλέπω το «μουναροπιπίνα» πχ. από σένα ή τον Digweed μπαίνω στον πειρασμό να ξαναδώσω μια ευκαρία στο Χριστινάκι αλλά οι πρόσφατες διαδοχικές συνευρέσεις μου μαζί της ήταν άκρως απογοητευτικές (εξ ‘ου και η πρόσφατη κριτική μου) οπότε προς το παρόν άμα την πετυχαίνω στις τσάρκες μου μόνο για οφθαλμόλουτρο κάθομαι να την δω...

  λοιπόν μίνι ενημέρωση από μένα στην απογευματινή βάρδια (συμπληρωματική των προηγουμένων ενημερωτών) :

-Διδύμου 8, κάτω, Ντιάνα ωραίο κορμί της ρωσική σχολής, μπήκε στα υπόψιν (βλέπω έχει και καλές κριτικές)

-Φιλιππίδου 11 κάτω Μαρία, πάνω η Άννα για την οποία είχα διαβάσει καλά σχόλια για εμφάνιση και υπηρεσίες, αρκετά όμορφη αλλά όχι του γούστου μου

-Φωκαίας 19 δύο κοπέλες, Μαρία πολύ γλυκό πρόσωπο και χαμόγελο αλλά παραπανίσια κιλά στην περιφέρια.  Και Τζέσυ μοντελέ εμφάνιση, είναι η δεύτερη φορά που πάω να τη δω με σκοπό να περάσω (εν γνώση των κακών κριτικών) αλλά πάντα φοράει σουτιέν και αυτό με αποτρέπει, έχει κανείς άποψη για το στήθος της ;

-Φωκαίας 27 ισόγειο Αλέξια εντυπωσιακή εμφάνιση, μιας και ήμουν μόνος έκανε διάφορα για να με «ρίξει», χόρεψε λίγο από κλακέτες, έριξε δυό βόλτες στο στύλο, είπε και ρεφρέν από λαϊκά άσματα, μέχρι που έτριβε και το ολοστρόγγυλο κωλαράκι της πάνω στο τσαντάκι που φορούσα στη μέση αλλά αφενός τα τσαντάκια δεν καυλώνουν :grin: αφετέρου έχει δοκιμασθεί προ έτους περίπου με μετριότατη απόδοση οπότε αποχώρησα ασυγκίνητος...

-στα Φ66, Φ56 και Φ54πάνω από συναγωνιστές που ρώτησα χωρίς να μπω ήταν : μια ψηλή ξανθιά (λογικά η Ιλόνα), η Χριστίνα και η Νικόλ αντίστοιχα.

-Τέλος στο Φ54 κάτω ήταν η Τατιάνα και η Αλεξάνδρα  με την οποία και πέρασα. Δεν ήταν άσχημα, παραμένει στενή (σε σημείο να σε αγχώνει για την αντοχή του προφυλακτικού) αλλά σήμερα δεν είχε την όρεξη και το χαμόγελο που είχε όταν την πρωτοδοκίμασα πριν από αρκετό καιρό, απλά διεκπαιρωτική θα έλεγα αλλά ο σκοπός επετεύχθη λόγω στενότητας κυρίως.
Αυτά από μένα, καλά βόλια
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
κατι διαβασα οτι καποιος κολησε ερπη απο ακαποτο απο την συγκεκριμενη.
Θα φανει συγουρα μελο...η τρελο..αλλα οταν αγαπας δεν κολας τιποτε...Πηγα ξανα στο αγιου πετρου ενο η τσα με κοιτουσε περιεργα..Νασου η εβελινα να της κοψη τον αερα...Περασα μεσα μου λεει για σενα ειμαι μονο για σενα μην χαλιεσε..δεν ξερω γιατι το ειπε...Εγινε ενας ερωτας ολο τρελα σκισαμε σεντονια κανονικοτατα...καθος εχυνα της κρατουσα το προσοπο και της ρουφαγα την γλοσσα και εκηνη σε μενα...Προλαβα να ψελισο οταν εχυσα και μετα αγαλματα να γινομασταν αγαλματα...να πεθενα αγαπη μου να πεθενες μες τα χερια μου και εσυ..Τρομαξε της τοβαλα στο γιου τιουμπ της λεω σφακιανακης αφιερομενο..Γουσταρο την μαγγια αυτης της γυναικας αλλα και το ναζι της ταυτοχρονα...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Εχει παρει καποιος την καινουργια Καιτη που ειναι απογευματινη στο Ρεμουνδου 20?
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
αμα ειναι να γινονται ετσι οι ενημερωσεις μας βλεπω ενας να βγαινει βορρα ενας νοτο ενας ανατολη ενας δυση και παλι να περνουμε τα τρια μας.ελπιζω να μην κρατησει για πολυ το μιουταρισμα του ντιγκγουιντ
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
ΓΑΣΠΑΡΗΣ στο διπλανό σάιτ λένε ότι αντέγραψες την ενημέρωση.
Έκανα σύγκριση και μάλλον ισχύει.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
ΓΑΣΠΑΡΗΣ στο διπλανό σάιτ λένε ότι αντέγραψες την ενημέρωση.
Έκανα σύγκριση και μάλλον ισχύει.
αν απευθυνεσαι σε μενα εγω δεν κανω ενημερωσεις ουτε και καταλαβαινω τι λες διπλανο σαιτ
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
Πριν από μερικά λεπτά
Φυλής 86β Χριστίνα μελαχρινή κοντουλα μικρό στήθος τατουάζ στην γάμπα, τσιμπούκι ελεύθερο.
Φυλής 74 αριστερα Άννα μελαχρινή κοντουλα, με πρωκτικό.
Φυλής 74 δεξια Κασσάνδρα μελαχρινή με λίγα κιλακια παραπάνω, με πρωκτικό.
Άγκυρας 12β Καρολίνα ξανθό μπαζακι με γυαλάκια καρο φουστιτσα ,με ελεύθερο τσιμπούκι τελειωτικό.
Άγκυρας 12α Βίκυ ξανθιά πιτσιρικά με μοντελε κορμάκι και αγγελικό πρόσωπο, νορμάλ πρόγραμμα και Αλισια ξανθιά μιλφ με καρέ μαλλακι φτιαγμένα βυζια ,με τσιμπούκι ελεύθερο τελειωτικό. Επέλεξα αρχικά να δοκιμάσω την Βίκυ την οποία την έδιωξα από το δωμάτιο μίας και ήταν παγοκολωνα...σε συνεννόηση με την υπηρεσία και τελικά με συν δέκα ευρώ πήρα την Αλισια (που έπρεπε να έχω επιλέξει από την αρχή )η οποία ήταν καυλιαρα και τίμησε τα λεφτά της.
Άγκυρας 9 Βικυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί και Ίρις ξανθιά μιλφ με τα μαλλιά πιασμένα αλογοουρά και φτιαγμένα βυζια ,και οι δύο κοπέλες τα πάντα εκτός πρακτικού.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
πριν από μερικά λεπτά
Φωκαιας 17 αριστερα ισόγειο Φελισια μελαχρινή κοπέλα με τσιμπούκι ελεύθερο.
Φωκαιας 19 Αννούλα μελαχρινή χοντρουλα με ελεύθερο τσιμπούκι και κωλαρακι.
Φωκαιας 27 υπόγειο Βιολετα ξανθιά παχουλη με τσιμπούκι ελεύθερο.
Φωκαιας 27 ισόγειο με τα σκαλάκια Λάουρα στο δωμάτιο με τσιμπούκι ελεύθερο και κωλαράκι.
Έλλης 3 Μαρία μελαχρινή μιλφ με φουλ φουλ πρόγραμμα, νομίζω την έχω δει και στο Διδύμου 18 υπόγειο και Νατάσα ξανθιά μιλφ με κιλακια παραπάνω τα πάντα εκτός πρωκτικου.
Διδύμου 7 αριστερά Νικόλ καστανοξανθη πιτσιρικά με νορμάλ πρόγραμμα.
Διδύμου 8 αριστερά ισόγειο ξανθιά μιλφ με τσιμπούκι ελεύθερο.
Διδύμου 18 υπόγειο Ντιανα μελαχρινή με τεράστιο κωλο. τσιμπούκι ελεύθερο τελειωτικό και πρωκτικό.
Διδύμου 18 αριστερά Σοφία μελαχρινή κοντουλα με τσιμπούκι ελεύθερο τελειωτικό σε στόμα σώμα.
Διδύμου 20 Αναστασία η 28χρόνη Ουκρανη στο δωμάτιο,με τσιμπούκι ελεύθερο.
Διδυμου 27 Βικτόρια ξανθιά μιλφ ψηλή Αλιονα ξανθιά λεπτή γιαγιουλα και Μαρία κοντή γιαγιουλα με άσπρα κοντά πολύ μαλλιά, όλες κάνουν τα πάντα εκτός πρωκτικου.

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Λειπει ο Γκουινο απ την ενημερωση.
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
 κάθε φορά που βλέπω το «μουναροπιπίνα» πχ. από σένα ή τον Digweed μπαίνω στον πειρασμό να ξαναδώσω μια ευκαρία στο Χριστινάκι αλλά οι πρόσφατες διαδοχικές συνευρέσεις μου μαζί της ήταν άκρως απογοητευτικές (εξ ‘ου και η πρόσφατη κριτική μου) οπότε προς το παρόν άμα την πετυχαίνω στις τσάρκες μου μόνο για οφθαλμόλουτρο κάθομαι να την δω...

 λοιπόν μίνι ενημέρωση από μένα στην απογευματινή βάρδια (συμπληρωματική των προηγουμένων ενημερωτών) :

-Διδύμου 8, κάτω, Ντιάνα ωραίο κορμί της ρωσική σχολής, μπήκε στα υπόψιν (βλέπω έχει και καλές κριτικές)

-Φιλιππίδου 11 κάτω Μαρία, πάνω η Άννα για την οποία είχα διαβάσει καλά σχόλια για εμφάνιση και υπηρεσίες, αρκετά όμορφη αλλά όχι του γούστου μου

-Φωκαίας 19 δύο κοπέλες, Μαρία πολύ γλυκό πρόσωπο και χαμόγελο αλλά παραπανίσια κιλά στην περιφέρια.  Και Τζέσυ μοντελέ εμφάνιση, είναι η δεύτερη φορά που πάω να τη δω με σκοπό να περάσω (εν γνώση των κακών κριτικών) αλλά πάντα φοράει σουτιέν και αυτό με αποτρέπει, έχει κανείς άποψη για το στήθος της ;

..........
Η Τζέσυ και στο δωμάτιο το φοράει το σουτιέν. Αν της πεις να το βγάλει, θα δεις ότι έχει 2ράκι...και αν αρχίσεις να το γλύφεις δυσανασχετεί αρχικά αλλά μετά αν καταφέρεις να συνεχίσεις το γλύψιμο, της αρέσει...θα σου πει όμως 2-3 φορές "πρέπει να φύγω"...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom