Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 311 άτομα (26 μέλη και 285 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Polymprizos δεν έχω τίποτα με τον Digweed αλλά προσωπικά δεν χρειάζομαι τις ενημερώσεις που γράφει γιατί είμαι σχεδόν κάθε μέρα στην πιάτσα. Εσύ αντίθετα, που με λες "πουτανοκαψούρη", έχεις τεράστια ανάγκη τις ενημερώσεις του γιατί είσαι ένας μπουρδελιάρης του κώλου και όχι πραγματικός μπουρδελιάρης όπως εγώ.  :-*
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Και μία ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.
Πρώτη στάση στο Φυλής 109Β όπου και πήρα την Μαρία, Ρωσόφωνη μιλφ,ελαφρώς γεματούλα,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,καστανόμαυρα σγουρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,βυζάρες μαλακές.Σε ελεύθερο στοματικό. Δύναμη μέσα στο δωμάτιο η Μαρία. Η Μαρία εργάζεται και στο Ιάσωνος 46 στον όροφο.
Κατέβασμα στο Μεταξουργείο για να συνεχίσω την βόλτα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο η Ντάνα.Η γνωστή μιλφ Ρουμάνα που εργάζονταν χρόνια στο Κεραμικού 15 όροφος, με πέρασμα και από Κολωνού 48,45 και άλλα μαγαζιά.Ψηλή,κανονικών κιλών με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και βυζάρες.Σε απλό πρόγραμμα.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 στο ισόγειο η Βίκη σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Μιλφ Ρωσόφωνη,γεροδεμένη με πιασίματα,μάτια αυγουλωτά και κοντά καστανά μαλλιά.
Ιάσωνος 46 στον όροφο δύο κοπέλες η Ανδριάνα και η πιο καινούρια Ναταλία. Η Ανδριάνα κοντή,ελαφρώς γεματούλα με μαλλιά καστανά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Εμφανίζεται με μαύρο ολόσωμο.Και η Ναταλία η οποία με τα δεκάποντα τακούνια που φορούσε,ψήλωσε, ενώ στην πραγματικότητα είναι κοντή,με λευκό δέρμα,μαλλιά ξανθά πυκνά ως τους ώμους, σώμα με λίγα πιασιματάκια.Ανακοινώθηκε και για τις 2 κοπέλες κανονικό πρόγραμμα.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 στο μαγαζί με την αριστερή είσοδο, ήταν κοπέλα την οποία μου παρουσιάσαν για Σπανιόλα, αθίγγανη μάλλον Ρουμάνα στην πραγματικότητα,με δέρμα μελαμψό,όμορφα πιασιματάκια,μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους πιασμένα σε αλογοουρά.Κανονικό πρόγραμμα.Καλά Ελληνικά.
Στο Κωλοκυνθούς 38 στο ισόγειο ήταν η Αλβανέζα μιλφ Σουζάνα,κοντή,υπέρβαρη,με ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω,λευκό δέρμα.Σε γυμνό τελειωτικό τσιμπούκι,κώλο νομίζω και αυταρχικό. Ο όροφος κλειστός.
Τα Κωλοκυνθούς 63 κλειστά.
Στο Κολωνού 48 σε ντουέτο η μιλφ γυρολόγος Ειρήνη, με κοντά καστανά μαλλιά,σώμα γεμάτο.Μαζί της η Ρωσόφωνη μιλφ Μόνικα,γεματούλα,με μαλλιά κοκκινωπά μακριά.Σε ελεύθερο στοματικό αμφότερες.Η Μόνικα έχει εργαστεί και στο Ιάσωνος 46 όροφος και σαν υπηρεσία στο Φυλής 109 ισόγειο.
Στο Κολωνού 45 ανοιχτό ήταν το ισόγειο με την εξώπορτα δεξιά και μέσα εργαζόταν η Μόνικα,κοπέλα γεμάτη,πάλια καραβάνα με μαλλιά καστανά κάτω απο τους ώμους.
Στο Κολωνού 27 στο ισόγειο εμφανίστηκαν δύο κοπέλες νεαρές.Η μία πρέπει να ήταν η Λάουρα, λεπτή με λίγα πιασιματάκια,μαλλιά καστανόμαυρα σγουρά κάτω απο τους ώμους,δέρμα λευκό,τατού μία φράση στο περιβραχιόνιο της.Η άλλη κοπέλα ήταν λεπτή,με καστανά μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Νοστιμούλες και οι δύο κοπέλες,με απλό πρόγραμμα.
Στο Κολωνού 27 στον όροφο ήταν η μιλφ Λύδια,ψηλή,με πιασίματα και κοντά μαύρα μαλλιά.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Δεληγιώργη 39 ήταν δύο κοπέλες.Η Βαλέρια,κανονικών κιλών με λίγα πιασίματα και μαλλιά καστανά ράστα στυλ.Και η δεύτερη η μιλφ Λίλη,με λευκό δέρμα,πιασίματα και ξανθά μαλλιά πιασμένα πάνω.Πάνω απο το στήθος φέρει τατού καρδιά.Κανονικό πρόγραμμα αμφότερες.
Στο Ιάσωνος 19 στον όροφο ήταν η Κορίνα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,βυζάρες και ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Ιάσωνος 31 στο υπόγειο ήταν η Μπόνα,λεπτή με σώμα γυμνασμένο,κοντά καστανά μαλλιά,τραχύ πρόσωπο,μιλφ Αλβανέζα.Πρωκτικό.
Στο Ιάσωνος 37 στο ισόγειο η Τζωρτζιάνα από το Ιάσωνος 20 όροφος.Λεπτή,με καστανά μαλλιά κάτω απο τους ώμους.Κανονικό πρόγραμμα.
Έχοντας μπουχτήσει απο τις φτωχές επιλογές σε Μεταξουργείο και μη θέλοντας να επαναλάβω με στανταράκια κατευθύνθηκα στοχευμένα προς τα Ακριτικά.
Αχιλλέως 48 λοιπόν ήταν η Ρωσόφωνη μιλφ Ντιάνα,ζουμερή με πιασίματα και μαλλιά ξανθά μακριά.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Μαραθώνος 59 στον μεσαίο οίκο στην σειρά η Μαρσέλα, λεπτή με καστανά μαλλιά πλεγμένα σε κοτσίδα.Σε κανονικό πρόγραμμα. Το δεξιό ισόγειο κλειστό.
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 στο υπόγειο η Νικολέτα πρώην Νέλλη.Αλβανέζα με όμορφο λεπτό σώμα και μαλλιά μαύρα κάτω απο τους ώμους.Σε πρωκτικό.
Τέλος στο Ιωαννίνων 3 στο ισόγειο στουντέλο μπήκα να δοκιμάσω την Άννα.Μιλφ,με όμορφο λεπτό σώμα,μαλλιά ξανθά πιασμένα πάνω,όμορφα στητα στήθη σιλικονάτα καλής υφής,τσιμπουκόχειλα,τατού μία μαγισούλα με το ραβδάκι της πίσω στον ώμο και στο χέρι ένα ιδεόγραμμα.Κανονικό πρόγραμμα, αναλόγως τον πελάτη κάνει και ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνεννόησης. Έμεινα ικανοποιημένος. Πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο η Αννούλα και αρκετά σέξυ παρουσία.
Καλό Σαββατοκύριακο!





 

Επισκέπτης
πισκερ εισαι ο οβελιξ του σαιτ , επεσες στη χυτρα μικρος , ειτε τη παιξεις 10 φορες μεχρι το βραδυ ειτε εχεις 7 χρονια το ιδιο κανει

μαλακα 2016 σε βγαλανε γιατι σε ζηλευουνε που γαμας πολυ  :humpleg:





 

Επισκέπτης
πισκερ εισαι ο οβελιξ του σαιτ , επεσες στη χυτρα μικρος , ειτε τη παιξεις 10 φορες μεχρι το βραδυ ειτε εχεις 7 χρονια το ιδιο κανει

μαλακα 2016 σε βγαλανε γιατι σε ζηλευουνε που γαμας πολυ :Leg Humper:


σε αλλους λενε κατουρα και λιγο σε εσενα πρπει να πουμε παιχτη και λιγο

ο αυθεντικος μπουρδελιαρης παει στα μπουρδελα και το κραταει για τη παρτυ του αντε το πολυ πολυ να πει τι μουνι ειδε και γαμισε σε καποιο φιλο , εδω ο σκοπος του σαιτ ειναι για να βρουμε σεξ / αποφυγουμε κακο σεξ οποιος λεει κατι για πληρωμενο σεξ εχει σκοπο την ενημερωση , εσυ λοιπον ακυρωνεσε πατοκορφα , δεν εισαι εδω να μας ενημερωσεις και να ενημερωθεις αλλα να καυχιθεις οτι εκανες πληρωμενο ερωτα , το ευκολοτερο πραμα στην αθηνα μετα τα ειδη περιπτερου , ειναι ποιο δυσκολο να τη παιξεις 3 φορες απο το να γαμισεις μια στα μπουρδελα στην ηληκια σου ( αφου προτινεις εξπερματωση ανα 48ωρο ), εσυ νομιζεις οτι κατι κανεις ,φιλους με τετοιο καρκαλο για κεφαλι μονο απο το ιδρυμα και φενεται οτι , οχι μουνι να βγαλεις , να φλερταρεις απλα στο δρομο ουτε επι δραχμης δε σου "ετυχε"  και επειδη εχεις χασει καθε επαφη με τη πραγματικη ανθρωπινη επαφη νομιζεις οτι οντως εβγαλες γκομενα για 10 λεπτα , 7 αφου πας γατοσπιτο και οχι μονο νομιζεις οτι βγαζεις γκομενα , ερχεσε εδω να μας κανεις φιγουρα τη νικολ την ομορφουλα η το καθε γκομενακι που χτυπας εβδομαδιαιος
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Χαζούλη ο αυθεντικός μπουρδελιάρης είναι αυτός που δεν ασχολείται καθόλου με τις γκόμενες και γαμάει πολλές φορές την εβδομάδα στα μπουρδέλα. Και φυσικά το λέει παντού γιατί είναι περήφανος και δεν ντρέπεται γι' αυτό που κάνει.

Έλα στο νόμο του Picker αν θες να δώσεις συνέχεια στο ξεβράκωμά σου.  :-*
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Και μία ενημέρωση για την πρωινή βάρδια.
Πρώτη στάση στο Φυλής 109Β όπου και πήρα την Μαρία, Ρωσόφωνη μιλφ,ελαφρώς γεματούλα,με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,καστανόμαυρα σγουρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,βυζάρες μαλακές.Σε ελεύθερο στοματικό. Δύναμη μέσα στο δωμάτιο η Μαρία. Η Μαρία εργάζεται και στο Ιάσωνος 46 στον όροφο.
Μόλις βγήκα από το Ιάσονος 46 με τη Μαρία,τι να πω,αν δίνεται με τόσην ένταση και καύλα σε κάθε πελάτη της πρωί-απόγευμα,τότε μιλάμε για πορνοφαινόμενο!
 

bieber

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2014
Μηνύματα
161
Κριτικές
4
Like
44
Πόντοι
1
να ειναι εξαρτημενος καποιος απο το μουνακι μιας γκομενιτσας-σχεσης του κωλου,επειδη δεν μπορει να βρει αλλη κ επειδη δεν ξερει να φλερταρει καθολου,ειναι το χειροτερο παντως..μακραν κ στην ελλαδα ειναι γεματο απο δαυτους :heavymetalbig:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Μόλις βγήκα από το Ιάσονος 46 με τη Μαρία,τι να πω,αν δίνεται με τόσην ένταση και καύλα σε κάθε πελάτη της πρωί-απόγευμα,τότε μιλάμε για πορνοφαινόμενο!

Ναι..είναι περιπτωσάρα αυτή μεγάλη....πιστεύω δεν έχει αντίπαλο στο μετάξι..τρελό σέξ..τελευταία φορά που τη πήρα...έχυνε ποτάμια στο 69 στη μούρη μου...και νόμιζα οτι θα πνιγόταν από τη καύλα...δε μπορούσε να ανασάνει...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686

Σήμερα το απόγευμα Σάββατο 23.09.2017

αφού δεν υπάρχει ενημέρωση, από πορνορεπόρτερ

πήγα σε στανταράκι.

Πήρα την μουναροπιπίνα τη Χριστίνα στο Φυλ. 56
ρωσόφωνη κάβλα, και ήταν πολύ καλή !

Ως γνωστόν όλες είναι με τις μέρες τους
και είναι σήμερα σε καλή μέρα.

Τροχός είναι και γυρίζει !

1.jpg



 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Ναι..είναι περιπτωσάρα αυτή μεγάλη....πιστεύω δεν έχει αντίπαλο στο μετάξι..τρελό σέξ..τελευταία φορά που τη πήρα...έχυνε ποτάμια στο 69 στη μούρη μου...και νόμιζα οτι θα πνιγόταν από τη καύλα...δε μπορούσε να ανασάνει...
:offtopic: Έχεις προσέξει ότι στην καύλα της βγάζει έναν ήχο που παράγεται με έναν ιδιαίτερο τρόπο από τα αυτιά;το λέω γιατί μόνο σε μια ξαδέρφη έχω εντοπίσει αυτήν την ιδιομορφία για αποφόρτιση της εσωτερικής πίεσης.(Μην παρεξηγηθώ,δεν γάμησα την ξαδέρφη μου!  :) )
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
:offtopic: Έχεις προσέξει ότι στην καύλα της βγάζει έναν ήχο που παράγεται με έναν ιδιαίτερο τρόπο από τα αυτιά;το λέω γιατί μόνο σε μια ξαδέρφη έχω εντοπίσει αυτήν την ιδιομορφία για αποφόρτιση της εσωτερικής πίεσης.(Μην παρεξηγηθώ,δεν γάμησα την ξαδέρφη μου!  :) )
Ήχος από τα αυτιά;  :rolleyes:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
:offtopic: Έχεις προσέξει ότι στην καύλα της βγάζει έναν ήχο που παράγεται με έναν ιδιαίτερο τρόπο από τα αυτιά;το λέω γιατί μόνο σε μια ξαδέρφη έχω εντοπίσει αυτήν την ιδιομορφία για αποφόρτιση της εσωτερικής πίεσης.(Μην παρεξηγηθώ,δεν γάμησα την ξαδέρφη μου!  :) )

Ναι...κάτι μεταξύ λάρυγγα διαφράγματος και αυτιών....νομίζεις ότι θα σου "μείνει " εκεί πέρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom