Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 427 άτομα (54 μέλη και 373 επισκέπτες)

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
παντως τετοια καταντια στη φυλης...ερημοι δρομοι και μπαινεις μεσα σε κατι σπιτακια και σε τραβανε οι τσατσαδες σε χουφτωνουν...
ισως πρεπει να κοπει το 20ρικο
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
Την ερημιά που βλέπεις στην Φυλής την βλέπεις καθημερινά σε όλη σχεδόν την Ελλάδα! Η Ελλάδα έχει μετατραπεί σε ένα απέραντο νεκροταφείο ψυχών και επιχειρήσεων! Οι μόνοι που χαίρονται και γλεντούν είναι οι Γερμανοτσολιάδες που μας κυβερνούν!
θυμαμαι μια πεμπτη του απριλιου λογω δουλειας ξεκινησα απο ανω πατησια περασα κεντρο κατεβηκα συγγρου γλυφαδα κορωπι και ηταν μια νεκρα τρομαξε η ψυχη μου.μιλαμε για πεμπτη τωρα ε!!
 

joe_love

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2016
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
0
Εχετε ιδεα ποσο θα λειψει η Ναταλυ απο μοντελο αλυσιδα?????
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
παντως τετοια καταντια στη φυλης...ερημοι δρομοι και μπαινεις μεσα σε κατι σπιτακια και σε τραβανε οι τσατσαδες σε χουφτωνουν...

Τα λέω κάθε μέρα στο νόμο του Picker. Ήρθαν τα μνημόνια και έβαλαν επιτέλους μια τάξη σε αυτή τη χώρα. Πού ακούστηκε όλοι οι παντρεμένοι να γαμάνε και στα μπουρδέλα; Μόνο στην Ελλάδα συνέβαιναν αυτά. Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του!
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
Τα λέω κάθε μέρα στο νόμο του Picker. Ήρθαν τα μνημόνια και έβαλαν επιτέλους μια τάξη σε αυτή τη χώρα. Πού ακούστηκε όλοι οι παντρεμένοι να γαμάνε και στα μπουρδέλα; Μόνο στην Ελλάδα συνέβαιναν αυτά. Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του!
με τις φωτο που ανεβαζεις θα σου κανουν κανα ντου τιποτα παντρεμενοι και θα θες 10 Κορινες  για να σε κανουν καλα
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
Ρε μαγκες κανα τιμιο πουτανακι στη φυλης? Εχουν φολεψει πολυ τελευταια.πηρα την λαουρα τις προαλλες την κοκινομαλλα με τις βυζαρες.καλο μουνι, αλλα πολυ μαγκια ναουμε.η αλλη η μαγια..καλο κωλιδι αλλα χωρις ορεξη καθολου. Μια αλεξια που ειναι στο φωκαιας 27  ισογειο.δεν ξερω τι παιζει..

Βερόνικα Φυλής 86α, Ροντικα/Αρίνα Φυλης 109, και οι καυλιάρες στο Πιπίνου 118 μου έρχονται τώρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cik

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
με τις φωτο που ανεβαζεις θα σου κανουν κανα ντου τιποτα παντρεμενοι και θα θες 10 Κορινες  για να σε κανουν καλα

Όταν θα έρθουν πες τους να έχουν οπωσδήποτε ταυτότητες μαζί τους. Θα τις χρειαστούν.  :birdman:
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436
Αυτό με την Αννίτα το σχολίασα κι εγώ.... 2 φορές που έχω πάει κατά τις 16:00 (επειδή δεν την έχω πάρει ποτέ την Αννίτα-μαλακία μου) ήταν κλειστό
Δευτέρες μου είπε ότι λείπει.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Τα λέω κάθε μέρα στο νόμο του Picker. Ήρθαν τα μνημόνια και έβαλαν επιτέλους μια τάξη σε αυτή τη χώρα. Πού ακούστηκε όλοι οι παντρεμένοι να γαμάνε και στα μπουρδέλα; Μόνο στην Ελλάδα συνέβαιναν αυτά. Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του!
και για όσους δεν είναι τι γίνεται ?
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
πέρασα και εγώ προ λίγο από Φυλής ... black night
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
παντως τετοια καταντια στη φυλης...ερημοι δρομοι και μπαινεις μεσα σε κατι σπιτακια και σε τραβανε οι τσατσαδες σε χουφτωνουν...
ισως πρεπει να κοπει το 20ρικο
Αν πέσει στα 15€ ίσως αναθερμανθεί η κίνηση,σκέφτεται ο άλλος ''με ένα εικοσάρικο θα γαμήσω και θα μου μείνουν για ένα σουβλάκι και έναν καφέ''.Άλλωστε ο Πανούσης έλεγε ''φροντίζω να έχω φτηνό εισιτήριο (πεντοχίλιαρο με τις δραχμές),όσο κάνει το μπουρδέλο.Σου λέει ο άλλος,αντί να πάω να γαμήσω πάω να ακούσω τον Τζιμάκο!''  :headbaning2:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Οι τσατσάδες κάνουν χαλάστρες συχνά πυκνά σε καποιον σταθερό πελάτη γιατι καθυστερεί στο δωμάτιο τις πουτανες.. οχι ολες, πολλές σέβονται τον σταθερο πελάτη και τον καλοσωρίζουν, άλλες ομως ειτε βγάζουν ζήλια ειτε πιστεύουν καθυστερείς εσκεμένα μέσα και αρχίζουν να σπάνε πάπαρους.. επίσης κάποιες ειναι μέγαιρες δε θέλει πολλά πολλά με τσατσάδες..
  Πεστα τυπε μου ετσι ακριβος και για να μειλησο ανοιχτα μειλαο για την τσατσα της εβελινας στο αγιου πετρου 7 και τοπαιζε και καλη τρομαρα της οτι θες και καπνισε κιολας αμα θες κτλ....Αλλα δεν μου φταιει σε κατι το εβελινακι μουχει φερθη με τον καλυτερο τροπο αν διαπιστοσο οτι εκηνη βαζη την τσατσα δεν θα ξαναπατησο το ποδι μου..εντυποση μουκανε πως εκηνη την μερα μου ειπε απο μονη τηε η εβελινα πως δεν κανο με ολους ετσι ερωτα κτλ...μαρεσης γιαυτο...λετε να με τρολαρουν?
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Η Μαιρη Αγ. Πετρου
Τα απογεύματα παιζει κανονικα...;
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Όπως δεν θέλεις να ξέρεις με ποιον τρόπο φτιάχνονται τα λουκάνικα, έτσι δεν θέλεις να ξέρεις ούτε ποιοι γάμησαν πριν από σένα την πουτάνα, ούτε ποιοι θα τη γαμήσουν μετά από εσένα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όπως δεν θέλεις να ξέρεις με ποιον τρόπο φτιάχνονται τα λουκάνικα, έτσι δεν θέλεις να ξέρεις ούτε ποιοι γάμησαν πριν από σένα την πουτάνα, ούτε ποιοι θα τη γαμήσουν μετά από εσένα.

Επειδή σε μένα αναφέρεσαι, δεν είναι εκεί το θέμα. Από τη στιγμή που έχεις μια γυναίκα που γουστάρω και την κοροϊδεύεις ενώ εγώ είμαι μόνος, έχω κάθε δικαίωμα να σε δώσω στεγνά για να ξέρει καλά με τι λαμόγιο έχει να κάνει. Εφόσον δεν σέβεσαι τη γυναίκα σου, δεν θα σε σεβαστώ κι εγώ. Στα μπουρδέλα εγώ πάω από ανάγκη, δεν ήταν επιλογή μου. Κάτι τέτοια λαμόγια σαν εσένα με ανάγκασαν να γαμάω στα σκατά. Τα υπόλοιπα στο νόμο του Picker.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Όπως δεν θέλεις να ξέρεις με ποιον τρόπο φτιάχνονται τα λουκάνικα, έτσι δεν θέλεις να ξέρεις ούτε ποιοι γάμησαν πριν από σένα την πουτάνα, ούτε ποιοι θα τη γαμήσουν μετά από εσένα.
:rockon:  :2funny: :S
 

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Ιάσ.46 δεξιά:
Λώρα!
Ξανθιά συμπαθητική μιλφ με τα χαρακτηριστικά γυαλάκια της.
Με ωραίο για την ηλικία της,αρκετά αδύνατο κορμί.
Μαζί της η Αλίσα,η ξανθιά μιλφογκιλφ με το μέτριο πρόσωπο,σχετικά αδύνατη και αυτή.

.
.
.
Στις 3 ενημερώσεις που παραθέτω και έχω αναφερθεί στην Λώρα γράφω για κανονικά κιλά με πιασιματάκια,βυζάρες και λεπτά πόδια.Τονίζω την ιδιαιτερότητα της Λώρας η οποία έχει λεπτά πόδια.Άραγε βάση της περιγραφής τα πιασίματα της είναι απο την μέση και πάνω πλην των ποδιών της. Δεν έγραψα σε καμία ενημέρωση ότι η Λώρα είναι μπουτού και νταρντάνα. Η Λώρα πράγματι έχει βυζιά τριάρια,μαλακά. Σε σύγκριση με κάτι άσσους και δυάρια που κυκλοφορούν είναι ικανοποιητικού μεγέθους. Πενηντάρα δεν είναι σε καμία περίπτωση,είναι σαραντάρα.
Η Μαρία απο Ιάσωνος 46 όροφος και Φυλής 109 ισόγειο όταν είχε πρωτοέρθει και είχα γράψει την κριτική μου με τίτλο το κανόνι με τα κανόνια ήταν γεματούλα,μετά την επάνοδο της έχει χάσει ευτυχώς κάμποσα κιλά αλλά παραμένει γυναίκα με πιασίματα. Ψηλή δεν την λες είναι κανονικού αναστήματος και τα βυζιά της είναι όντως τεσσάρια μαλακά μεγαλύτερα απο τις Λώρας. Με βάση την τελευταία ενημέρωση η Μαρία δουλεύει απογεύματα στο Ιάσωνος 46.

Θεωρώ λοιπόν ότι μια χαρά τα έχω γράψει

οπως βλεπεις ο DigWeed αρκετα πιο αντικειμενικος απο εσενα παρουσιαζει την λωρα σαν αδυνατη ενω εσυ απο την αλλη μερια μου την παρουσιαζεις(λεω μου διοτι οταν απευθυνεσαι σε ενα δημοσιο νημα απευθυνεσαι στο κοινο που το διαβαζει,οποτε απανταω εκπροσωποντας τον εαυτο μου συμφωνα με αυτα που εχω δει) σαν να εχει πιασηματα και με τριαρια αν εχεις το θεο σου βυζια!
επειδη μετα την απαντηση σου λεω μηπως σε αδικησα ξαναπηγα να την δω. η λωρα ειναι μια κυριουλα με καθολου πιασηματα. ειναι μια κανονικη προς το ΑΔΥΝΑΤΟ με καθολου βυζια..

-> διευκρινηση δεν σου κανω επιθεση
-> διευκρινηση νουμερο 2- εχεις καθε δικαιωμα να αναφερεις οπως εσυ γουσταρεις τις κοπελες
-> διευκρινηση νουμερο 3- το ιδιο δικαιωμα εχω κι γω να αναφερω οτι οπου αναφερεις οτι οι κοπελες εχουν πιασηματα και βυζαρες οι κοπελες στην πραγματικοτητα ειναι 50-55 κιλα με 1.5αρι βυζι μαξιμουμ..

τελευταια διευκρινηση! πηγα στην αλεξανδρα και ξεχαρμανιασα οπως ειπες! ευχαριστω παααρα πολυ digweed!

''γνωριζω οτι δεν πληρωνεσται οτι κανετε τις ενημερωσεις χωρις καποιο ανταλαγμα για αυτο το λογο επισημανα οτι δεν σου κανω επιθεση απλα διευκρινηζω οτι δεν εισαι ιδιαιτερα αντικειμενικος οσον αφορα την εμφανιση!

οσον αφορα τις υπηρεσιες ο καθε ενας αναφερει αυτο που βιωνει.οπως ολοι ξερουμε οι πουτανες δεν κανουν τα ιδια με ολους! εκτος απο περιπτωσεις κωμωδινα που ειναι απλα κωμωδινα με ολους και εχουν γερο βιογραφικο για να μπουν στα ΙΚΕΑ

αυτα ηθελα να αναφερω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom