Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 359 άτομα (50 μέλη και 309 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Ο καθένας τα γράφει με τη δική του ματιά-και αυτό άλλωστε είναι το ενδιαφέρον της υπόθεσης.
Σωστά.Ο καθένας έχει το δικό του στυλ ενημέρωσης,τρόπο γραφής και οπτική των πραγμάτων.

Ο Κύριος Καθηγητής είναι όνομα και πράγμα!  :respect:
Ευχαριστώ πολύ! Και εσύ είσαι άψογος!

Χαρακτηριστικά θυμάμαι αρκετές φορές που έχω γράψει κάτι,έχω διαβάσει κάτι διαφορετικό από τον Προφέσορα,έχω "κολλήσει" στο δικό μου και όταν πήγα να το ξαναδώ,διαπίστωσα ότι ο Προφέσορας ήταν σωστός κι εγώ λάθος, επιμένοντας μάλιστα στη λάθος εικόνα που είχα σχηματήσει!
Πολύ σωστή κουβέντα! Πολλες φορές τα πράγματα τα βλέπουμε όχι όπως πραγματικα είναι αλλά έτσι όπως θα θέλαμε να είναι.Το ίδιο έχω πάθει και εγώ, το ίδιο και εσύ το ίδιο όλοι μας.
Συγχαρητήρια για τις όμορφες ενημερώσεις σου!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Μεσημεριανη περιηγηση στην πεντακαθαρη μεταξουπολη, εκει ειδα για ακομη μια φορα τις παλιες
γνωστες-αγνωστες στα ποστα τους.. Στο ιδιο εργο θεατες..  :rolleyes:
Περνωντας απο Ιασ/46-οροφος α' βαρδια. Σαλοναριζε μια ξανθια μιλφ Ru,κανονικου αναστηματος κ' σωματοτυπου.Νεα αφιξη.
Αδιαφορη σε εμφανιση, με επιλεκτικο ακαπελα' σε νορμαλ, η Ναταλι.
Αφου δεν με επεισε κι αυτη,βρεθηκα σε μια γνωστη σουβλακερι και εξαργυρωσα την κοκκινη μαρκα,σε σουβλακια κ' μπυρα.  :sunglasses:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
καλά εσύ δήλωνες περήφανος μοναχικός μπουρδελιάρης
και τώρα λες ότι πας από ανάγκη και γαμάς τα σκατά
σοβαρά σκέψου μήπως χρειάζεσαι ψυχική βοήθεια 

Έχω πει 100 φορές ότι κατέληξα στα μπουρδέλα από ανάγκη. Και οι πουτάνες από ανάγκη κατέληξαν να γαμιούνται με 50 άντρες την ημέρα. Όμως μέσα από τα σκατά κι εμείς κι αυτές έχουμε γίνει κάποιοι. Αλλά δεν θα το αναλύσω εδώ αυτό.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Νομίζω ότι το άτομο (Picker) δικαιούται αυτοδικαίως και ισοβίως τον τίτλο του Mr.Malakas.

Ποιος είσαι εσύ τύπε; Σε ξέρει η μάνα σου; Να προσέχεις τα λόγια σου όταν μιλάς για ζωντανούς θρύλους όπως ο Picker.
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
ανεβαινοντας την λιοσιων και φτανοντας εκει στο υψος 79 λιγο πριν την βεργας και ενθυμουμενος αλλες εποχες τοτε που υπηρχε ουρα  40 ατομων για να γαμησουν την μαυρομαλλα ελενα,ετοιμαζομουν να κανω ενα γρηγορο γαμησι.αλλα προεκυξε προβλημα.anyway.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Μεσημεριανη περιηγηση στην πεντακαθαρη μεταξουπολη, εκει ειδα για ακομη μια φορα τις παλιες
γνωστες-αγνωστες στα ποστα τους.. Στο ιδιο εργο θεατες..  :rolleyes:
Περνωντας απο Ιασ/46-οροφος α' βαρδια. Σαλοναριζε μια ξανθια μιλφ Ru,κανονικου αναστηματος κ' σωματοτυπου.Νεα αφιξη.
Η νεαρη Βαλερια συμφωνα με την τσατσα εφυγε για την πατριδα της και μπορει να επιστρεψει σε ενα μηνα! :S
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Εκτός από τις πατούσες των γυναικών σου αρέσει να γλύφεις και τις μπότες των Γερμανών! Να πας να σε δει ψυχίατρος! Αυτός θα σε βάλει στον πάγκο σου! Θα έχεις στέγη, φαγητό και παρέα εντελώς δωρεάν!

Και εσύ να πας σπίτι σου στη γυναίκα σου που σε περιμένει. Άσε τα μπουρδέλα γι' αυτούς που τα έχουν πραγματικά ανάγκη.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Sorry φίλε, το παίρνω πίσω. Νόμιζα πως "τα πήρες" γιατί ήσουν παντρεμένος. Τελικά διαβάζοντας τα post σου κατάλαβα ότι είσαι απλά αντιμνημονιακός. Εγώ δεν είμαι απλά μνημονιακός, πιστεύω ότι πρέπει να νομοθετεί για μας απευθείας ο Σόιμπλε.
 

Επισκέπτης

Ποιος είσαι εσύ τύπε; Σε ξέρει η μάνα σου; Να προσέχεις τα λόγια σου όταν μιλάς για ζωντανούς θρύλους όπως ο Picker.

τι ζωντανος θρυλος ρε πισκερ ? ουτε ζωντανος γρυλος , ακους εκει θρυλος , θα τα διαβαζει αυτα κανενας ολυμπιακος θα του ανεβενει το αιμα στο κεφαλι , ΤΣΑΜΠΑΤΖΗΣ εισαι ενας απλος τζαμπατζης ( εδω μεσα ) που γλυφει βρωμικες πατουσες ( επι πληρωμη ) , ερχεσε σε αυτο το σαιτ , τσαμπα διαβαζεις οτι θελεις να διαβασεις , να ενημερωθεις και μετα ερχεσε να μασ πεις πιανης τη πατουσα εγλυψες , και βλακεια να το πεις θρυλικη δεν ειναι , αν εισαι συ ο θρυλος αυτουνου του σαιτ τοτε τα ατομα που σε ενημερωσαν για ολες αυτες τις ... κατακτησεις στον ερωτικο τομεα τι ειναι ? νομιζεις εγω που σε ξερω , απο που σε ξερω ?? απο τις κρητικες που ανεβαζεις οπως κανει ο προφεσορας η ο ντεβιτο ? επειδη περσι κερδισες το διαγωνισμο MR MALAKAS 2016 και εβγαλες ολο τον ανταγωνισμο γατακια , εισαι το αδιαφυλωνικιτο φαβορι και φετος με τη θραυση που εκανες περσι , εχεις κλειδωσει τη θεση του μαλακα σε ενα σαιτ για γαμησια , θρυλικος μαλακας να πεις , αν το θες τοσο πολυ ... δε χριαζετε να ανακυκλωνεις ατακες περσινες για το σοιμπλε για να κερδισεις φετος , και του χρονου πρωτος θα εισαι

πισκερ , ΠΙΚΕΡ ξερεις τι σημαινει ? η και αυτο το εβαλες επιτηδες να προκαλεσεις ??? πικερ , εξω απο εδω δε σημαινει μπαινω σε ενα μπουρδελο και απο τις δυο διαλεγω τη μια ...  αυτο ουτε cherry picking δε λεγεται ...
 

Dr Serway

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Ποιος είσαι εσύ τύπε; Σε ξέρει η μάνα σου; Να προσέχεις τα λόγια σου όταν μιλάς για ζωντανούς θρύλους όπως ο Picker.

Άσε ποιός είμαι εγώ και κοίταξε να συμβουλευτείς κανέναν ειδικό ψυχικής υγείας γιατί δεν σε βλέπω καλά. Και τώρα μιλάω σοβαρά και χωρίς περιπαικτική διάθεση.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Η νεαρη Βαλερια συμφωνα με την τσατσα εφυγε για την πατριδα της και μπορει να επιστρεψει σε ενα μηνα! :S
Συμφωνα με τα λεγομενα της μανταμ, που παρουσιασε την κοπελα στις 21/09/17, α'βαρδια.Την εμφανισε ως καινουργια κοπελα,και την ονομασε Ναταλι.Αδιαφορη σε εμφανιση κατ'εμε. Οτι ειδα κ' ακουσα μετεφερα.. :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γατάκια αν βγω και φέτος Μίστερ Μαλάκας γράφω το όνομά μου με χρυσά γράμματα στην ιστορία του site. Ό,τι και να λέτε, είμαι διάσημος. Όλοι με ξέρουν, με σταματούν στο δρόμο και με χαιρετούν. Αλλά ελάτε να τα πούμε στο νόμο του Picker.
 

PabloEscobar

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
39
Like
1.217
Πόντοι
2.391
Εκανα μια αρκετα μεγάλη μπουρδελότσαρκα το προηγούμενο Σ/Κ.
Πέρασα από Διδύμου,δυστυχώς έφαγα μια ψιλοφόλα από Σοφία Μιλφ στο 18,γιατι είχε κολλήσει το σάιτ στο κινητό μου και δεν πρόλαβα να δω τις κακές κριτικές(μάλιστα ξεκόλλησε την ώρα που μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο και είδα στα γρήγορα τα σχόλια,αλλά ήταν αργά),καλούτσικη εμφάνιση αλλά πολύ ξινή.Εφυγα χωρίς να χύσω γιατί μου έλεγα κάτι παπαριές,μη εδώ μη εκεί και τέτοια.
Μου άρεσε αν και δεν πέρασα λόγω απλού(???) προγράμματος η Νίκη στο πρώτο υπόγειο(πολύ καλή εμφάνιση απ οτι θυμαμαι ξανθιά ωραίο σώμα).
Κατέληξα τελικα Αλιόνα στο 27,η οποία έβαλε εξτένσιον και δεν την αναγνωρίζεις,πολύ καλή πίπα όπως πάντα και στο τέλος το κρατούσε στο στόμα και δεν με 'άφηνε να φύγω γλύφωντας ενώ ειχα ηδη ειχα χυσει στο στόμα της.

Μετά πέρασα με Νικόλ Φωκαιας 27 οροφος,πάλι ψιλολάθος έκανα,καλό κορμάκι,μέτρια φάτσα και αρκετά επιθετική έως αγενής,σέρβις υποφερτό με τελειωμα στο στόμα.
Ρωτησα κάτι την τσατσά την χοντρή και μου λέει "τωρα το είπα,δεν ακούς",ηλίθια εντελώς.

Πέρασα επίσης Σάββατο βράδυ από Βέργας-Εξηκίου,τίποτα καλό,κάτι τέρατα κυρίως,μάρεσε(!!) μια γκιλφ σε ένα υπόγειο(δεν θυμάμαι διευθυνση Βέργας νομίζω),οχι η γιαγιά Ελένη αυτή ηταν στο δίπλα,αλλά μια ρωσίδα αδύνατη πολύ μεγάλη με διχτυωτό καλσόν (δούλευε με άλλη κοπέλα μάλιστα),αλλά περιέργως για γκιλφ έκανε υπεραπλό πρόγραμμα.

Πέρασμα επίσης από Μεταξουργείο,όπου πέρασα με 2 κοπέλες.
Στο 27Α με την Ρουμάνα πιπίνα Λάουρα,όπως τα λέει ο φίλος σε τελευταία κριτική,πολύ καλό κορμί νεανικό,σέρβις απλά οκ,αν και μικροδείχνει,μου λέει 7 χρόνια είμαι εδώ ,την ρωτάω πόσο είσαι,μου λέει 23!(δούλευε μαζί με μια νταρντάνα νεαρή)

Ο μαλάκας τσάτσος ο οπόιος όπως πρόσεξα έχει γυναικομαστία
πέρασε Πακιστανούς μέσα,ο ενας δωμάτιο ο άλλος περίμενε
και τον ρώτησα ποια κοπέλα δουλεύει(μήπως και θυμηθώ κανενα όνομα από το σάιτ) και μου λέει "Γιατί με το όνομα θα γκαβλώσεις?",μεγάλος μαλάκας

Τέλος πέρασμα από Μ.Αλεξάνδρου 22 από Ελένη,την έχω πάρει 3-4 φορές,μαύρισε τώρα από θάλασσα,καλό μιλφ,κάνει τα πάντα αδιαμαρτύρητα
Εντύπωση μου κάνει κάθε φορά που πάω ότι έχει συνέχεια δωμάτια ασταμάτητα,πόσους παίρνει σε μια βαρδια αναρωτιέμαι?
 

propiosalic

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2008
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Ρε παιδιά η Αλιόνα απο Ιασωνος 46 τι ώρες δουλεύει; Την είχα πετύχει πρωι ,αλλά εδω και μια βδομάδα δεν δουλεύει πρωι. Ρώτησα την τσατσά και μου λέει οτι δουλεύει πρωι και βράδυ ,αλλα δεν μου είπε ακριβώς ώρες μάλλον επειδή προωθούσε την Ναταλί και μια άλλη.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Νύχτα.Πιο νύχτα δεν γίνεται.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Ρε παιδιά η Αλιόνα απο Ιασωνος 46 τι ώρες δουλεύει; Την είχα πετύχει πρωι ,αλλά εδω και μια βδομάδα δεν δουλεύει πρωι. Ρώτησα την τσατσά και μου λέει οτι δουλεύει πρωι και βράδυ ,αλλα δεν μου είπε ακριβώς ώρες μάλλον επειδή προωθούσε την Ναταλί και μια άλλη.
Αν πετύχεις τη Μαρία από 6-12μ.μ. πέρνα και δεν θα χάσεις!Αλλά κι αν τύχει να δοκιμάσεις τη Ναταλία ενημέρωσέ μας αν δεν σου κάνει κόπο,μου φάνηκε ενδιαφέρουσα περίπτωση...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.754
Πόντοι
1.686


Ρε παιδιά, μιουτάρανε τον Digweed !

Πως θα γίνεται η ενημέρωση ;

Ας έσβηναν τα ποστ του Digweed που
είχαν " κακές λέξεις " .

ΥΠΕΡΒΟΛΗ το μιουτάρισμα του Digweed .

 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Η άλλη Αλιόνα από Δ18  - βασίλισσα της πίπας - γύρισε ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom