Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 397 άτομα (58 μέλη και 339 επισκέπτες)

dreamtraveller

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2013
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
0
Να προσθεσω κ κατι αν μου επιτρεπεται. Ισως λαθος μου που παραθεσα σχολιο απο ενημερωση του ντιγκ τωρα που το σκεφτομαι γιατι ειναι σαν να βαζω αναμεσα τους δυο ενηνερωτές. Δεν ειχα αυτη τη προθεση α.

Απλα εγω θεωρω τρομερα αντικειμενικο στις ενηνερωσεις που παρακολουθω τον ντιγκγουιντ.

Οπου λεει ζουμερη ειναι ζουμερη. Οπου λεει πιασηματα εχει πιασηματα η αλλη.

For thw record. Μου αρεσε η αντριανα στον οροφο του ιασωνος 46 το κοντο ζουμπουρλουδικο μελαχρινο οπως καποιος ειχε πει εδω μεσα.. αλλα δεν εχω info
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ο καθένας τα γράφει με τη δική του ματιά-και αυτό άλλωστε είναι το ενδιαφέρον της υπόθεσης.

Ο Κύριος Καθηγητής είναι όνομα και πράγμα!  :respect:

Χαρακτηριστικά θυμάμαι αρκετές φορές που έχω γράψει κάτι,έχω διαβάσει κάτι διαφορετικό από τον Προφέσορα,έχω "κολλήσει" στο δικό μου και όταν πήγα να το ξαναδώ,διαπίστωσα ότι ο Προφέσορας ήταν σωστός κι εγώ λάθος, επιμένοντας μάλιστα στη λάθος εικόνα που είχα σχηματήσει!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν λίγο στην Ιάσωνος μαζί με τον Επιρρεπή...


Ιάσ.19 ισόγειο:
Μιρέλα,η μελαχροινή πιτσιρίκα-σχετικά ψηλή,όμορφη και με ωραίο κορμί.

Ιάσ.19 όροφος:
Κορίνα,ξανθιά μιλφ,σκουρόδερμη και συμπαθητική.
Σώμα όχι κάκο,με λίγα πιασίματα.

Ιάσ.20 αριστερά:
Γιάννα,η κοκκινιμάλλα μιλφ-αρκετά  ατσούμπαλη πλέον στο κορμί.

Ιάσ.20 όροφος:
Νικόλ,η καστανή πιπίνα.
Όμορφο προσωπάκι και αδυνατούλα-μπάνικο κορμάκι.

Ιάσ.20 δεξιά:
Ντιάνα,η καστανόξανθη με την πονηρόφατσα-αδύνατη και αυτή με ωραίο κώλο.

Ιάσ.10:
Στο ισόγειο,Τζέσικα η μελαχροινή νταρντανομούνα-με θηλυκό πρόσωπο,έχει πάρει στον κώλο.
Μαζί της η Άννα/Άνναμπελ,η γνωστή καστανή αδύνατη μιλφ.
Στον όροφο,η Σαμπρίνα.
Μελαχροινή,κοντή και σκουρόδερμη με πιασιματάκια.

Ιάσ.1γ:
Χριστίνα,η κοντή ξανθιά πιτσιρίκα.
Γλυκό κοριτσίστικο προσωπάκι και ωραία ζουμερή.

Ιάσ.1β:
Δεξιά,η καστανή Καρίνα/Κορίνα.
Γλυκοπρόσωπη χοντρούλα με βυζάρες.
Το αριστερό μαγαζί,κλειστό.

Ιάσ.1α:
Μαρίνα,η μελαχροινή πολύ αδύνατη μιλφ και Ειρήνη,καστανόξανθη κοντούλα,με γλυκό πρόσωπο και με πιανούμενο κορμί.

Ιάσ.2 ισόγειο:
Αλεξάνδρα,η ξανθιά νταρντανομίλφ.

Ιάσ.2 όροφος:
Τζοάννα,η καστανή ψιλοτρομακτική αλλοίθωρη με την κοιλάρα.

Ιάσ.27α:
Ναταλίτσα,η μελαχροινή μικροσκοπική νόστιμη πιτσιρίκα.

Ιάσ.30 όροφος:
Λόλα,ξανθιά,λευκόσαρκη,όμορφη κοπέλα με ωραίο σωματάκι.

Ιάσ.30 υπόγειο:
Τζώρτζιά,η γνωστή ξανθιά χοντρούλα-κλασσικά με πρωκτικό.

Το Ιάσωνος 31 νέο και χόστελ ήταν κλειστά.

Ιάσ. 31 υπόγειο:
Μπόνα,η καστανή άγρια μιλφ με το αδύνατο-ψιλογυμνασμένο κορμί.

Ιάσ.30 όροφος:
Άντζελα,καστανό κοντοπούτανο με νόστιμο μουτράκι-ωραίο αδύνατο σωματάκι.

Ιάσ.36:
Μιράντα,ξανθιά ασπρουλιάρα μιλφ-γεματούλα αλλά όχι ατσούμπαλη.

Ιάσ.37 ισόγειο:
Τζωρτζιάννα,το γνωστό καστανό κοντοπούτανο.
Κορμί αδύνατο με ωραίο ολοστρόγγυλο κωλί.

Ιάσ.44 δεξιά:
Αλεξάνδρα,ξανθιά,σχετικά ψηλή,ασπρουλιάρα,εντελώς ατσούμπαλη στο σώμα-έχει ξεχειλώσει από παντού.

Ιάσ.44 αριστερά:
Κλασσικά η Μαρία η φυλακόβια με φουλ γυμνασμένο κορμί!

Ιάσ.46 όροφος:
Ναταλί,ξανθιά λευκόσαρκη με συμπαθητικό ανατολικό πρόσωπο.
Με ωραία πιασιματάκια.

Ιάσ.46 δεξιά:
Λώρα,η γνωστή ξανθιά αδύνατη μιλφ.

Ιάσ.46 αριστερά:
Μαρίνα η Ταϊλανδέζα,μελαχροινή σκιστομάτα-σήμερα που την είδα από πολύ κοντά ήταν αρκετά φτιαγμένη και περιποιημένη.

Ιάσ.43:
Άννα,η κοντή μελαχροινή σκουρόδερμη με ψιλομέτριο πρόσωπο και με σχετικά αδύνατο σώμα.
Μαζί της η Ιωάννα,ξανθιά,λευκόσαρκη,ψιλομέτρια εμφανισιακά,με λίγα πιασίματα στο κορμί.
Με πρωκτικό και οι δυο κοπέλες.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Επειδή σε μένα αναφέρεσαι, δεν είναι εκεί το θέμα. Από τη στιγμή που έχεις μια γυναίκα που γουστάρω και την κοροϊδεύεις ενώ εγώ είμαι μόνος, έχω κάθε δικαίωμα να σε δώσω στεγνά για να ξέρει καλά με τι λαμόγιο έχει να κάνει. Εφόσον δεν σέβεσαι τη γυναίκα σου, δεν θα σε σεβαστώ κι εγώ. Στα μπουρδέλα εγώ πάω από ανάγκη, δεν ήταν επιλογή μου. Κάτι τέτοια λαμόγια σαν εσένα με ανάγκασαν να γαμάω στα σκατά. Τα υπόλοιπα στο νόμο του Picker.
Μα τι είναι αυτά που γράφεις;  :headbang:
Ακόμα ένας παραληρηματικός αυτιστικός μονόλογός σου  :headbang:
Αυτό που έγραψα δεν έχει καμία σχέση με εσένα.
Αλλά ξέρω γιατί γράφεις τόσο αβυσσαλέες μαλακίες: Φοβάσαι πονηρούλη, μήπως σου κλέψω το στέμμα του Mr. Malakas 2017, γιατί έχω τρομερό ρεύμα τώρα τελευταία με 78 ψήφους και ανεβαίνω συνέχεια.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Κολωνού 15 δεξιά: Αντζελίνα. Πολύ ωραίο μωρό αλλά 15 ευρώ δεν δίνω.
- Κολωνού 27 ισόγειο: Αμαλία και Στεφανία, όπως ακριβώς τις περιέγραψε χθες ο Digweed.
- Κολωνού 27 υπόγειο: Άννα με φουλ πρόγραμμα και πολλά τατουάζ. Όχι το στυλ μου.
- Κολωνού 30 2ος όροφος: Ήρα, Νατάσα και Βάλια την οποία και πήρα. Έχει γυρίσει βαριεστημένη αλλά η δουλειά έγινε.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Οξαποδώ, αν δεν αναφερόσουν σε μένα, συμφωνώ με όσα γράφεις. Άλλωστε εγώ έχω άπειρες φορές πει ότι είναι μαλακία να σιχαίνεσαι να γαμήσεις μετά από Πακιστανό. Η πουτάνα πάει με όλους, από εκεί και πέρα μεταξύ μας θα υπάρχουν και καρφώματα και ανταγωνισμός σε γκόμενες και σε πουτάνες. Έτσι είναι η φύση των αρσενικών.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Προ ολίγου.

Εξηκίου 18 αριστερά
Σοφία, μιλφογκιλφ, ημεδαπή, με σκεμπέ, με βαριά αγροτική προφορά, μάλλον από πεδινό χωριό του Αγρινίου, έτοιμη να σε χλευάσει και να σε ειρωνευτεί, κλασική ελλεεινίς πόρνη, κατάλληλη μόνο για ειδικά γούστα, 3/10

Εξηκίου 18 κέντρο, σκαλιά διαστημόπλοιου.
Μιράντα, χονδρή γύφτισσα, ευγενική και χαμογελαστή, 5/10

Λιοσίων 73
Α) Ιζαμπέλλα, νεαρή με μεγάλο κώλο, μικρά βυζιά, μαλλί βαμμένο ξανθό πλατινέ, που όμως δεν απαλύνει τα βαρβάτα μελαχρινά χαρακτηριστικά του προσώπου της, 5/10
Β) Κλεοπάτρα, δεν την είδα γιατί γαμιότανε στο άλλο δωμάτιο.

Βέργας 2
Χάζευα τα τροφαντά καπούλια της Αλεξάνδρας, που κυμάτιζαν και σείονταν από τον παλμό που της έδινα με την ψωλή.
Καλά είναι τα κωλομέρια, όμως τα βυζιά είναι πολύ ανώτερα.
Τα βυζιά είναι πολύπλοκα λειτουργικά όργανα, είναι ευπαθή, είναι αδένες, κάνουν εκκρίσεις, κάνουν στύση, ενώ ο κώλος, πέρα από τους μείζονες γλουτιαίους μύες, είναι συσσώρευση λίπους κατάλληλο για να τρώει φάπες.
Είχα πολλά χρόνια να γαμήσω την Αλεξάνδρα 6,5/10.
Το μεγάλο δωμάτιο συνουσιών είναι πολύ ευχάριστο, με απαλό και επαρκή φωτισμό, με ηχείο (92,6 Best), και με υπόβαθρο στο νιπτήρα, ώστε να μπορούν να ανεβαίνουν και να πλένουν τις ψωλές τους μικρόσωμοι συναγωνιστές, μαθητές, κτλ.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Δημόσια ήθελα να πω ενα μεγάλο ευχαριςτω στο σύντροφο μας Digweed που μεσα απο έρευνα του με βοήθησε να βρω μια κοπελιά την Ναταλί υποκλίνομαι!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Επειδή σε μένα αναφέρεσαι, δεν είναι εκεί το θέμα. Από τη στιγμή που έχεις μια γυναίκα που γουστάρω και την κοροϊδεύεις ενώ εγώ είμαι μόνος, έχω κάθε δικαίωμα να σε δώσω στεγνά για να ξέρει καλά με τι λαμόγιο έχει να κάνει. Εφόσον δεν σέβεσαι τη γυναίκα σου, δεν θα σε σεβαστώ κι εγώ. Στα μπουρδέλα εγώ πάω από ανάγκη, δεν ήταν επιλογή μου. Κάτι τέτοια λαμόγια σαν εσένα με ανάγκασαν να γαμάω στα σκατά. Τα υπόλοιπα στο νόμο του Picker.


καλά εσύ δήλωνες περήφανος μοναχικός μπουρδελιάρης
και τώρα λες ότι πας από ανάγκη και γαμάς τα σκατά
σοβαρά σκέψου μήπως χρειάζεσαι ψυχική βοήθεια 
 

Επισκέπτης
χτες εκανα τη μεγαλυτερη βολτα που εχω κανει ποτε αφενως εχω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους τους πορνορεπορτερ και ποιο συγκεκριμενα σε digweed και professor ,
μπαναρα loipon τρια μουνια που ομως δε θυμαμαι ονομα να τσεκαρω εδω , πραγματικα εχασα τη μπαλα απο ενα σημειο και μετα

η μια ειναι μια κοκκινομαλλα στη "μοντελοαλυσιδα" ? Φ54β
η αλλη ειναι στο Φωκαιας 24 που εχει και εισοδο στην αχαρνων , ξανθια μαυρισμενη κατα πασα πιθανοτητα σολαριουμ
και η τριτη ρε μαγγες ουτε που θυμαμε που ηταν καπου στα κεντρικα φυλης και φωκαιας σε ενα απ τα μπουρδελα που εχουν για παραβαν πανι με το πυργο του αιφελ , ενα πολυ ομορφο κοριτσακι με γλυκα ματια αδυνατο με μια κωλαρα να , εκει που ερχιζω να συφιλιαζομε μου πεταει περνα μεσα θα περασεις καλα και βαρεσε το φολ αλερτ κοκκινα , ξερετε κατι να μου πειτε ??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 147626

Επισκέπτης
τι ωρα τελιωνει η πρωινη βαρδια σε φυλης μεταξι?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.162
Πόντοι
3.436
Φολαρα μακριά!!!!!Νικόλ Κωνσταντινουπόλεως 166β υπόγειο φύγετε οχι περπατώντας αλλά τρέχοντας θα ανεβάσω κριτική μηπως γλιτώσει καποιος συνάδελφος..
 

Dr Serway

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Μα τι είναι αυτά που γράφεις;  :headbang:
Ακόμα ένας παραληρηματικός αυτιστικός μονόλογός σου  :headbang:
Αυτό που έγραψα δεν έχει καμία σχέση με εσένα.
Αλλά ξέρω γιατί γράφεις τόσο αβυσσαλέες μαλακίες: Φοβάσαι πονηρούλη, μήπως σου κλέψω το στέμμα του Mr. Malakas 2017, γιατί έχω τρομερό ρεύμα τώρα τελευταία με 78 ψήφους και ανεβαίνω συνέχεια.

Νομίζω ότι το άτομο (Picker) δικαιούται αυτοδικαίως και ισοβίως τον τίτλο του Mr.Malakas.


 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
  Πεστα τυπε μου ετσι ακριβος και για να μειλησο ανοιχτα μειλαο για την τσατσα της εβελινας στο αγιου πετρου 7 και τοπαιζε και καλη τρομαρα της οτι θες και καπνισε κιολας αμα θες κτλ....Αλλα δεν μου φταιει σε κατι το εβελινακι μουχει φερθη με τον καλυτερο τροπο αν διαπιστοσο οτι εκηνη βαζη την τσατσα δεν θα ξαναπατησο το ποδι μου..εντυποση μουκανε πως εκηνη την μερα μου ειπε απο μονη τηε η εβελινα πως δεν κανο με ολους ετσι ερωτα κτλ...μαρεσης γιαυτο...λετε να με τρολαρουν?

....έχω την εντύπωση πως το ενδιαφέρον της τσατσας στο Αγ.Πετρου για την συγκεκριμένη κορασίδα είναι προσωπικό.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
....έχω την εντύπωση πως το ενδιαφέρον της τσατσας στο Αγ.Πετρου για την συγκεκριμένη κορασίδα είναι προσωπικό.
Αυτο πιστευω...τυπε λες να υπαρχη καποια σχεση μεταξη τους?εχεις αναλογη εμπειρια?
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
οπως βλεπεις ο DigWeed αρκετα πιο αντικειμενικος απο εσενα παρουσιαζει την λωρα σαν αδυνατη ενω εσυ απο την αλλη μερια μου την παρουσιαζεις(λεω μου διοτι οταν απευθυνεσαι σε ενα δημοσιο νημα απευθυνεσαι στο κοινο που το διαβαζει,οποτε απανταω εκπροσωποντας τον εαυτο μου συμφωνα με αυτα που εχω δει) σαν να εχει πιασηματα και με τριαρια αν εχεις το θεο σου βυζια!
επειδη μετα την απαντηση σου λεω μηπως σε αδικησα ξαναπηγα να την δω. η λωρα ειναι μια κυριουλα με καθολου πιασηματα. ειναι μια κανονικη προς το ΑΔΥΝΑΤΟ με καθολου βυζια..
H ακριβής μου περιγραφή είναι κανονικών κιλών με πιασιματάκια. Η Λώρα έχει την ιδιαιτερότητα ότι έχει πολύ λεπτά πόδια και απο την μέση και πάνω είναι κανονική με πιασίματα.Αυτό γράφω στις ενημερώσεις μου. Τα βυζιά της είναι τριάρια μαλακά, δεν θεωρούνται μικρά. Φαίνονται άλλωστε μέσα απο το στηθόδεσμο που φοράει και πιο καλά όταν το βγάζει. Την έχω πάρει κάμποσες φορές και ξέρω τα βυζια της. Στο ίδιο μαγαζί δουλεύει και η Λάουρα η οποία πράγματι δεν έχει βυζιά και το όνομα της μοιάζει με της Λώρας. Μήπως είδες την Λάουρα και μπερδεύτηκες; Όπως και να έχει σαφώς και δεν σε καλύπτει η Λώρα γιατί εσύ ψάχνεις για καθαρά γεμάτες κοπέλες και νταρντάνες. Οι περιγραφές μου για την Λώρα στην ενημερωση ήταν πλήρεις  (μιλφ,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,λεπτά πόδια,βυζάρες) και δεν θα μπορούσες να μπερδευτείς. Αν μου λες καθόλου βυζιά τότε μάλλον είδες την Λάουρα το πιο πιθανόν ή την Αλίσα.


-> διευκρινηση δεν σου κανω επιθεση
'Ησουν λιγάκι απότομος στον σχολιασμό σου.

-> διευκρινηση νουμερο 2- εχεις καθε δικαιωμα να αναφερεις οπως εσυ γουσταρεις τις κοπελες
Της αναφέρω με την δική μου οπτική γωνία αλλά φροντίζω να είμαι αντικειμενικός.

-> διευκρινηση νουμερο 3- το ιδιο δικαιωμα εχω κι γω να αναφερω οτι οπου αναφερεις οτι οι κοπελες εχουν πιασηματα και βυζαρες οι κοπελες στην πραγματικοτητα ειναι 50-55 κιλα με 1.5αρι βυζι μαξιμουμ..
Καλά κάνεις και το αναφέρεις αλλά η Λώρα δεν είναι ακριβως έτσι. Τα πιασίματα της είναι απο την μέση και πάνω και πιο συγκεκριμένα στα βυζιά.Και έχει και κοιλίτσα.Μπορεί και να παρασύρθηκες απο τα αδύνατα πόδια που είδες και να την έκανες άβυζη και αδύνατη. Όλιβ πάντως που λες δεν θεωρείται. Δεν είναι δηλαδή σε σωματότυπο σαν την Τζέσυ απο Φωκαίας 19. Πενηντάρα πάλι δεν είναι καθώς είναι σαραντάρα. Γενικά ήσουν υπερβολικός γιατί αλλά ανέμενες να δεις και άλλα τελικά αντίκρυσες και έβγαλες αγανάκτηση.Αλλά δεν φταίω εγώ καθώς ήμουν αρκετά διαφωτιστικός.

''γνωριζω οτι δεν πληρωνεσται οτι κανετε τις ενημερωσεις χωρις καποιο ανταλαγμα για αυτο το λογο επισημανα οτι δεν σου κανω επιθεση απλα διευκρινηζω οτι δεν εισαι ιδιαιτερα αντικειμενικος οσον αφορα την εμφανιση!
Αντικειμενικός είμαι. Την Λώρα δεν την έγραψα ούτε υπέρβαρη,ούτε γεματούλα,ούτε νταρντάνα.Την τοποθέτησα εκεί που πραγματικά είναι.

οσον αφορα τις υπηρεσιες ο καθε ενας αναφερει αυτο που βιωνει.οπως ολοι ξερουμε οι πουτανες δεν κανουν τα ιδια με ολους! εκτος απο περιπτωσεις κωμωδινα που ειναι απλα κωμωδινα με ολους και εχουν γερο βιογραφικο για να μπουν στα ΙΚΕΑ
Θα συμφωνήσω ως ένα βαθμό.Πράγματι αν υπάρχει χημεία η κοπέλα θα κάνει καλύτερη περιποίηση στον πελάτη που γουστάρει. Αλλά μία κοπέλα που μέσα στο δωμάτιο είναι πολύ καλή θα καλύψει ένα μέγαλο ποσοστό πελατών.Σε άλλον θα είναι άριστη,σε άλλον πολύ καλή και στον πιο άτυχο καλή.Αυτοί που θα φάνε φόλα θα είναι σε μικρό ποσοστό. Μία κοπέλα που είναι φολάρα σε άλλον θα είναι ελεεινή, σε άλλον κακή, σε άλλον μέτρια και σε ένα πολύ μικρό ποσοστο θα είναι καλή. Εμείς προσπαθούμε να καλύψουμε το κοινώς αποδεκτό ποσοστό ώστε οι περισσότεροι απο εμάς να δώσουμε τα λεφτά μας σωστά και να μην την πατήσουμε.

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Να προσθεσω κ κατι αν μου επιτρεπεται. Ισως λαθος μου που παραθεσα σχολιο απο ενημερωση του ντιγκ τωρα που το σκεφτομαι γιατι ειναι σαν να βαζω αναμεσα τους δυο ενηνερωτές. Δεν ειχα αυτη τη προθεση α.
Kαλά έκανες και το παρέθεσες.Δεν παρεξηγούμαι καθώς με τον Digweed δεν έχω καμίας μορφής αντιπαλότητα.Ίσα ίσα που παρακολουθώ τις χρήσιμες ενημερώσεις του, είναι καλός σε αυτό που κάνει και με έχουν βοηθήσει σε πολλές περιπτώσεις. 

Απλα εγω θεωρω τρομερα αντικειμενικο στις ενηνερωσεις που παρακολουθω τον ντιγκγουιντ.
Πολύ καλά κάνεις. Δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους.Σε άλλους αρέσει μόνο ο Digweed,σε άλλους μόνο ο professorx,σε άλλους ο Φανούρης,σε άλλους ο Σμύρνη, σε άλλους όλοι οι ενημερωτές.

Οπου λεει ζουμερη ειναι ζουμερη. Οπου λεει πιασηματα εχει πιασηματα η αλλη.
Δεν υπάρχει άσφαλτος άνθρωπος όπως θα έλεγε η Άντζελα Δημητρίου.Όλοι κάνουμε λάθη. Ούτε μηχανές είμαστε ούτε Θεοί.Εσένα τυχαίνει και σε καλύπτει ο Digweed σε μεγαλύτερο βαθμό από ότι εγώ.


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom