Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (43 μέλη και 253 επισκέπτες)

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Δεν μπορώ να καταλάβω πως στραβώνουν η ξενερώνουν οι πουτάνες ...  όταν την πας στο ήρεμο σου λέει μου αρέσει το άγριο όταν της κάνεις άγριο τσαντίζεται και σου λέει δεν θέλω να σε ξέρω ... με τίποτα δεν είναι ευχαριστημένες !!!!! :thubsdown: :thubsdown:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
...κι εγώ προσπαθώ να καταλάβω προτάσοντας τη λογική τι συνέβη με δύο στανταράκια που περνούσα τέλεια (τις είχα αναφέρει παλιότερα),και ξαφνικά χωρίς λόγο κι αφορμή στράβωσαν και δεν με ήθελαν για πελάτη!Θα μου πεις ότι εδώ δεν βρίσκουμε άκρη με τις... κανονικές γυναίκες,από τις πουτάνες περιμένουμε; :idiot:
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
συγγνώμη για την ανορθογραφία διορθώνω το οδύσσεια
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν λίγο στην Κολωνού...



Κολ.11 όροφος:
Κορίνα,η ξανθιά θηλυκή σκουρόδερμη γεματούλα.

Κολ.11 ισόγειο:
Δυο ωραία μουνάκια!
Άννα,η ξανθιά λευκόσαρκη με το όμορφο πρόσωπο και το ωραίο σώμα.
Λίντα,η μελαχροινή σκιστομάτα με καλό σώμα κι αυτή-πιο τσαχπίνα ενώ η Άννα με παγωμένο χαμόγελο.

Κολ.11 υπόγειο:
Άννα σκιστομάτα,η γνωστή με τα ωραία πιασίματα-τοπικά έχει αρχίσει να ξεφεύγει.

Κολ.15 αριστερά:
Έλενα,ξανθιά πιτσιρίκα,με περίεργο πρόσωπο και με σώμα σχετικά αδύνατο.

Κολ.23 ισόγειο:
Νικόλ,η καστανή μικρούλα.
Με όμορφο προσωπάκι και ωραίο ψιλοαδύνατο σώμα.

Κολ.23 υπόγειο:
Κλασσικά η Ναταλί η γκιλφορουφήχτρα.

Κολ.27 όροφος:
Λυδία,η ξανθιά θηλυκή νταρντανομιλφ με το ωραίο γεμάτο στήθος.

Κολ.27 υπόγειο:
Λωρένα,μελαχροινή κοπέλα με γλυκό πρόσωπο-κορμί ζουμερό με κωλάρα.

Κολ.27 ισόγειο:
Αμαλία,ψηλή καστανή ψιλονταρντάνα,όχι μεγάλη σε ηλικία με θηλυκό πρόσωπο.
Μαζί της η Στεφανία,η μελαχροινή γεμάτη γυφτοπούλα-συμπαθητική για όσους έχουν γούστο τις σκουρόχρωμες.

Κολ.30 ισόγειο:
Μαρία,το καστανό κοντοπούτανο  με το νόστιμο μουτράκι-με ωραίο αδύνατο σώμα και ολοστρόγγυλο προκλητικό κωλί.

Κολ.30 όροφος:
Κάτω,η Κρίνα η καστανόξανθη γεματούλα με το κοριτσίστικο πρόσωπο και η Γιούλια,η ψηλή καστανή νταρντανοπούλα-με θηλυκό πρόσωπο.
Επάνω,η Ήρα η νταρντάνα,η Νατάσα μελαχροινή πλέον και με ωραίο κορμί και η Βάλια,η μοντελοπιτσιρίκα.

Κολ.32 υπόγειο:
Μπέλα,η ωραία μελαχροινή πιπίνα- ξινισμένη ως συνήθως.

Το Κολωνού 32 ισόγειο ήταν κλειστό.

Κολ.47:
Στο ισόγειο,η Αλίνα η μελαχροινή τροφαντή βυζομίλφ.
Στον όροφο,η Τζούλια το μελαχροινό βυζοθωρηκτό.

Τα Κολωνού 45 ήταν κλειστά.

Κολ.48:
Άντζελα,η γνωστή ξανθιά μιλά με καλό σώμα,αρκετά αδυνατισμένη πλέον.

Κολ.53:
Πάολα,η μελαχροινή νταρντανοπιτσιρίκα και Ντάνα,η μελαχροινή ψηλή-νταρντάνα και αυτή και με ωραίους γεμάτους βύζους.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Θα ήθελα να ξέρω αν γίνονται συζητήσεις και κουτσομπολιά από κάποιους που επισκέπτονται τακτικά τις πουτάνες π.χ. μου έχουν πει πουτάνες ότι κάποιος που γράφει και στο site ζητά να γαμήσει χωρίς...  και πληρώνει παραπάνω αλλά δεν έχω δώσει συνέχεια γιατί δεν με ενδιαφέρει ...
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216

Oι πιο πολλές έχουν κάψει εγκέφαλο, και είναι με τα φεγγάρια τους. Τις έχει  στενοχωρήσει ο γκόμενος κ.λ.π. Κυκλοθυμικές  παράξενες και απρόβλεπτες.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.061
Like
1.206
Πόντοι
216
...κι εγώ προσπαθώ να καταλάβω προτάσοντας τη λογική τι συνέβη με δύο στανταράκια που περνούσα τέλεια (τις είχα αναφέρει παλιότερα),και ξαφνικά χωρίς λόγο κι αφορμή στράβωσαν και δεν με ήθελαν για πελάτη!Θα μου πεις ότι εδώ δεν βρίσκουμε άκρη με τις... κανονικές γυναίκες,από τις πουτάνες περιμένουμε; :idiot:
Oι πιο πολλές έχουν κάψει εγκέφαλο, και είναι με τα φεγγάρια τους. Τις έχει  στενοχωρήσει ο γκόμενος κ.λ.π. Κυκλοθυμικές  παράξενες και απρόβλεπτες.
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
Η αθηνα ρε παιδια ξερει κανεις που δουλευει και αν?? η πειραωτισσα!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Oι πιο πολλές έχουν κάψει εγκέφαλο, και είναι με τα φεγγάρια τους. Τις έχει  στενοχωρήσει ο γκόμενος κ.λ.π. Κυκλοθυμικές  παράξενες και απρόβλεπτες.
Υπαρχη και η περιπτοση να στραβοσουν διοτι σου κανουν οσα πιο πολλα μπορουν αλλα περιμενουν εξτρα χρημα....δεν το ζητανε προσεξε..αλλα με τον τροπο τους περιμενουν να τους δοσις...Αν δεν δοσης....δεν σε θελουν πιο για πελατη με τον τροπο τους σε απομακρυνουν....Ειτε οι ιδιες οι τανες...ειτε βαζουν την τσατσα...να βαραει πορτες αν αργησης λιγο ενο εισαι πολυ τακτικος πελατης..και εχεις δοση και εξτρα στο παρελθον κτλ...Προσοπικα απο την πορνοεμπειρια μου ειμαι πεπισμεξος οτι τιποτα δεν γινετε τυχαια αλλα με τακτικη....
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Υπαρχη και η περιπτοση να στραβοσουν διοτι σου κανουν οσα πιο πολλα μπορουν αλλα περιμενουν εξτρα χρημα....δεν το ζητανε προσεξε..αλλα με τον τροπο τους περιμενουν να τους δοσις...Αν δεν δοσης....δεν σε θελουν πιο για πελατη με τον τροπο τους σε απομακρυνουν....Ειτε οι ιδιες οι τανες...ειτε βαζουν την τσατσα...να βαραει πορτες αν αργησης λιγο ενο εισαι πολυ τακτικος πελατης..και εχεις δοση και εξτρα στο παρελθον κτλ...Προσοπικα απο την πορνοεμπειρια μου ειμαι πεπισμεξος οτι τιποτα δεν γινετε τυχαια αλλα με τακτικη....
Από τη μια σε διώχνουν και από την άλλη κλαίγονται γιατί δεν έχουν δουλειά
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Από τη μια σε διώχνουν και από την άλλη κλαίγονται γιατί δεν έχουν δουλειά
Από τη μια σε διώχνουν και από την άλλη κλαίγονται γιατί δεν έχουν δουλειά
Από τη μια σε διώχνουν και από την άλλη κλαίγονται γιατί δεν έχουν δουλειά
Από τη μια σε διώχνουν και από την άλλη κλαίγονται γιατί δεν έχουν δουλειά
Από τη μια σε διώχνουν και από την άλλη κλαίγονται γιατί δεν έχουν δουλειά
Από τη μια σε διώχνουν και από την άλλη κλαίγονται γιατί δεν έχουν δουλειά
Ετσι ακριβος εχω και πολυ προσφατη εμπειρια με στανταρακι μου οπου,αργησα να χυσο και η τσατσα..χτυπησε 2 φορες την πορτα ειδικα την δευτερη επιμονα ενο εχυνα φωναζοντας..Η κοπελα με περιμενε κανονηκα..χωρις ιχνος διαμαρτυριας η φοβου...αυτο μεβαλε σε σκεψεις οτι ηταν συνενοημενες...περα απο αυτο πριν μπω η τσα ειχε μια ειρονια καπος ηταν...ειδικα οταν εδωσα το 20αρικο χαζογελασε ειρονικα...Στο πουτσο μου θα ξαναπαω και θαμε και εγω πολυ ειρονικος..Να πω ακομα οτι πηγαινα με συχνοτητα 4 φορες τον μηνα...ενο τον προηγουμενο μηνα πηγα μονο 1 φορα...Δεν ξερω αν παιζη ρολο και αυτο!Οταν βγηκα απο το δωματιο εντυποση μουκανε πως με περημενε η κοπελα να με χαιρετιση ενο η τσατσα ηταν εξαφανησμενη χομενη στο καματακι με τραβηγμενη την πορτα..μπορει απο φοβο μην της τα χοσο που χτυπησε πορτα...Μπορει να της ειπε και η κοπελα μπες μεσα τωρα μην γινει καμια φασαρια ενο η τσατσα ηταν αγριεμενη Χαχαχα ε ρε ακυρο που θελουν...1 φορα τον μηνα θα πηγαινο ετσι για υην αλητεια
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Οι τσατσάδες κάνουν χαλάστρες συχνά πυκνά σε καποιον σταθερό πελάτη γιατι καθυστερεί στο δωμάτιο τις πουτανες.. οχι ολες, πολλές σέβονται τον σταθερο πελάτη και τον καλοσωρίζουν, άλλες ομως ειτε βγάζουν ζήλια ειτε πιστεύουν καθυστερείς εσκεμένα μέσα και αρχίζουν να σπάνε πάπαρους.. επίσης κάποιες ειναι μέγαιρες δε θέλει πολλά πολλά με τσατσάδες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Ρε μαγκες κανα τιμιο πουτανακι στη φυλης? Εχουν φολεψει πολυ τελευταια.πηρα την λαουρα τις προαλλες την κοκινομαλλα με τις βυζαρες.καλο μουνι, αλλα πολυ μαγκια ναουμε.η αλλη η μαγια..καλο κωλιδι αλλα χωρις ορεξη καθολου. Μια αλεξια που ειναι στο φωκαιας 27  ισογειο.δεν ξερω τι παιζει..
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Η αθηνα ρε παιδια ξερει κανεις που δουλευει και αν?? η πειραωτισσα!
Η Αθηνα λειπει δεν εχει γυρισει ακομα,συχνα πυκνα εξαφανιζετε και σαν κομιτης ξαναεμφανιζετε,οποτε περιμενε οταν γυρισει θα ειναι απο τις πρωτες ειδησεις εδω στο μπου.....
 

Επισκέπτης
καθομαστε και τρωγωμαστε μεταξι μας την ωρα που επρεπε να ψηφηζουμε τη μισ ΦΟΛΑ 2017

λαουρα μαγια τελικος Δ/Π σε κανενα στοιχιματικο σαιτ
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
13
Like
207
Πόντοι
11
ΚΟΛΩΝΟΥ 53
ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΣΤΗ ΝΤΑΝΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΟΥΚΡΑΝΗ ΚΟΝΤΗ ΚΑΙ ΞΑΝΘΙΑ.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
κάποιες φόλες που έχουν φάει άκυρο από το site μας λένε μη βλέπετε σε αυτό το site δεν είναι καλό ....τις πονάει λίγο εεεε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom