Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 296 άτομα (40 μέλη και 256 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
χθες το βραδυ κατα τις 9 κατηφόρισα.....

παω πρωτα στο αγκυρας το αριστερο καθοτι συναγωνιστης ανεφερε ρωσικο βυζι ονοματι Αννα
εκει ηταν η αναστασια ευτραφης νεαρα απο διδύμου 20 22 αν δεν απατώμαι...
διπλα ηταν η σουζι και μια αλισσα ...
δεν ειχα και πολυ ορεξη να παω πιο μακρια και μπαινω στη αναστασια
που εκανε καλη πιπα με μπολικο σαλιο οπου ενω με πιπωνε για ωρα δεν ελεγα να χυσω , ισως ηταν
και το προκοίλι της που με ξενερωσε...
της ειπα να φυγει γιατι δεν θα εχυνα αλλα εκεινη συνεχισε ... :P  ωστοσο δεν γινοταν τιποτα και εφυγε...
η κοπελα πολυ φιλοτιμη και δεκτικη αν σας αρεσει εμφανισιακα προτεινεται...
ετσι εφυγα αχυστος και σκεφτικα να παω στα διδυμου μηπως πετυχω την παολα το πιπινακι
το 20 κλειστο και στο 22 μια καινουργια κατα την τσατσα ονοματι καρολινα κοντοπουτανο
ομως πολυ νευρικη και ξυπνομουρα οτι πρεπει για φολα....
παω μαραθωνος και τι να δω... κλειστα και τα 3 .... ε οχι ρε φιλε δλδ τι δευτερα οποιος
εχει καβλες πρεπει να τον δεσει κομπο?? :walkingpenis:
τρεχω μανιασμενος σκεπτομενος και το νομο του πικερ περι αχυσίας.....στο κολωνου 30
για μια κατερινα που ανεφερε συναδελφος και που μαζι με αννιτα ηταν vfm στο μεταξι
παω πρωτο οροφο και μεσα στο δωματιο ηταν δυο κοπελες μια 40 φευγα με βυζια που ξεχυλιζαν απο το σουτιεν
και μια μικροτερη πολυ με μικρα βυζια ξανθια ....η οποια πηγε πανω ....
παω για πανω και καθως βγαινω στις σκαλες μια φωνη απο το υπερπεραν λεει :
περαστε και πανω πολυ καλες υπρεσιες ...περαστε και πανω πολυ καλες υπρεσιες !!!!
νομιζα οτι ημουν στο στοιχειωμενο μπουρδελοσπιτο (γαμωτα θριλερ ναουμε)!!
φτανω λοιπον στον δευτερο και μεσα τα δωματια ειχα τσοντα... ου αου στο μεταξι με 10 αρι και τσοντα....
τι λε ρε φιλε ...
το ονομα της κοπελας ηταν λικα ....ειναι καλη αυτη ρε παιδια?
φευγω παω στο υπογειο 32 και αντι για την βικτωρια ηταν μια ινδοπακιστανη που τα πακια περιμεναν σαν θεο να γαμησουν...
ηταν προφανές οτι ηταν γραφτο το βραδυ τουτο να μην χυσω...
βγαινω στη λεωνιδου γεματος απογνωση μη ξεροντας απο που να παω για να βρω μια τρυπα...
αφου και οι πακιδες με ειχαν σε αποσταση μη τους ριξω κανενα...
παω ιασονος 19 πανω και συστηνεται μια κοντη μιλφαρα σαν μπονα (καλη >?)
κατεβηκα κατω μια μαυροτριχη αδυνατη...
περνω λοιπον το δρομο για πισω και τελευταια στιγμη σκεεφτομαι μηπως στο πιπινου 118 ειναι
η βικυ που δεν εχω δοκιμασει
παω και ειναι η καιτη..... δεν σκεφτηκα πολυ και μπαινω με το κεφαλι στο δωματιο
ευτυχως η κοπελα με εσωσε απο την αχυσια......
αυτα συμπαικτες μου ...ερωτηση δλδ ολα τα καλα στανταρακια ρεπαρουν δευτερα ?? (και το αννιτοσπιτο
ηταν κλειστο) για να ξερουμε δλδ να μην την ξαναπατησουμε... :-(


 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
....
παω για πανω και καθως βγαινω στις σκαλες μια φωνη απο το υπερπεραν λεει :
περαστε και πανω πολυ καλες υπρεσιες καλό σεξ ...περαστε και πανω πολυ καλες υπρεσιες καλό σεξ!!!!
 

genaral

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2017
Μηνύματα
377
Like
50
Πόντοι
1
Σήμερα, πρωινές ώρες

Καλύμνου 36
Ειρήνη, μιλφ αγροτικού τύπου (πολλά κιλά, κωμικοτραγική φάτσα, κτλ), 4/10

Καλύμνου 48 άνω
Χριστίνα, σοβιετική μιλφ, λίγα παραπάνω κιλά, ωραίος μεγάλος κώλος, 6/10

Καλύμνου 48 κάτω
Πωλίνα, αλλοδαπή μιλφ, λαϊκό προσκύνημα στο θάλαμο αναμονής και επιδείξεων, λεφούσι συναγωνιστών ανέμενε να γαμήσει, 7,5/10

Μαγνησίας 1
Σοφία, βραχύσωμη μιλφ, μαλλί μπόλικο και κατσαρό, ενδιαφέρον βυζί, 5/10

Μαγνησίας 11
Α) Σούζι, μιλφ, μιγάς, κωλάρες, μπουτάρες, βυζάρες, ολίγον υπέρβαρη, 6/10
Β) Ελένη, μιλφ, ξανθό καρέ μαλλί, ολίγον υπέρβαρη, 6/10

Φ109 κάτω
Α) Μαρία, μαυριδερή νεαρά, βλήμα μου φάνηκε, κιλάκια, κυτταρίτις, 4,5/10
Β) Αρίνα, ξανθοκάστανη νεαρά, λεπτοφυής, ενδιαφέρουσα, 7,5/10

Φ109 άνω
Ναταλία, υπέρβαρη, ξανθή, δυστυχής, με παρακάλαγε γονατιστή να της κάνω σεφτέ, 4,5/10

Φ134 άνω
Ελένη, δεν την είδα.

Φ134 υπόγειο
Ηλέκτρα, ημεδαπή.
Αλαφροΐσκιωτη, μοιάζει εκπληκτικά με τον spiderdom, κι αυτή γονάτισε παρακαλώντας με να τη γαμήσω, 3/10

Αγκύρας αριστερά
Μια πολική άρκτος που έδειχνε με περηφάνια τα παχόβυζά της, 4/10

Αγκύρας δεξιά
Α) Αλίσα, ευειδής μιλφ, πλαστικά βυζιά, τυπική στην κλινοπάλη, 7/10
Β) Σούζι, νεαρή Ρωσίς, καρέ ξανθό μαλλί, λεπτοφυής, μέτριο πρόσωπο, 6/10.
Την ξάπλωσα για να τηνε γαμήσω.
Τα χεράκια της παγωμένα, το μουνάκι της κατακλυσμένο από KY-Gel.
Τα βυζάκια της γτπ, το κωλαράκι της πολύ κομψό.
Χαμογελά ευγενικά ενώ τον παίρνει.
Στο πισωκολλητό, επειδή είχε ψιλιστεγνώσει το λιπαντικό και φοβήθηκε μήπως την ξεμουνιάσω, προσπάθησε να κλέψει κάμπτοντας τον κορμό. Τότε την έπιασα από το ισχίο, τη σήκωσα και απομάκρυνα τα γόνατά της από το στρώμα, οπότε στηριζόταν μόνο στα χεράκια της. Μετά από λίγο δεν άντεξαν τα χεράκια της και έμεινε με το μουτράκι στο σεντόνι.
Από εκεί κι ύστερα, την έκανα ότι ήθελα.
Την καταγάμησα εντελώς.
ρε φιλε συγχαρητηρια.αυτος ο τροπος που βαζεις και βαθμολογια μου αρεσει.
σε αυτα τα φυλης 109 πανω ισογειο και το αλλο στην υπογα εχω ριξει παλιοτερα φοβερα γαμησια
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Κατι άσχετο.. γνωριζει καποιος τα σπιτάκια της Φυλής ποιας χρονολογίας ειναι χτισμένα?

Ψιλοσχετικό το παρακάτω:



Το πομπηιανό ίχνος της οδού Φυλής.

Την οδό Φυλής την είχε ζωγραφίσει και ο Τσαρούχης για το ημερολόγιο της ΑΓΕΤ Ηρακλής το 1964.
Δεν γνωρίζω σε ποιο σημείο είχε εστιάσει τη ματιά του, γιατί η οδός Φυλής είναι μια μεγάλη σε μήκος οδός ανάμεσα στην Αριστοτέλους και την Αχαρνών, από την πλατεία Βικτωρίας ώς την πλατεία Κολιάτσου.

Η οδός Φυλής του Τσαρούχη, με τα νεοκλασικά σπίτια της, που πολλά διασώζονταν το 1964, υπάρχει πλέον μόνο στη μνήμη, αλλά κάθε φορά που την περπατώ, ακόμη και τώρα, στην πιο παρακμιακή εκδοχή της, εκλύει μια ατμόσφαιρα οδυνηρά οικεία.

Τη Φυλής την περπάτησα αρκετές φορές στο κομμάτι κοντά στην πλατεία Βικτωρίας.
Με τραβάει πάντα το όνομά της, ο λαϊκός συνειρμός με τα πορνεία, η μείξη των παλιών σπιτιών και των πρόωρα γηρασμένων πολυκατοικιών, η αίσθηση μιας σκόνης που μοιάζει να αιωρείται και να σκεπάζει τα πάντα σαν τα σεντόνια που έβαζαν παλιά πάνω στα έπιπλα σε κλειστές κάμαρες.



Δεν έψαξα ποτέ να βρω την οδό Φυλής του Τσαρούχη ούτε επιχείρησα ποτέ να εντοπίσω την εικόνα του δρόμου που είχα από παιδί.
Εχουν όλα γίνει πολτός σε μια ενιαία εικόνα με κομμάτια αλήθειας και φαντασίας.
Εχω την εικόνα ενός φλεγόμενου δίπατου νεοκλασικού σπιτιού, ένα απόγευμα που πήγαινα στο σπίτι ενός συμμαθητή.
Ημουν μόνος στον δρόμο και οι φλόγες έβγαιναν θεόρατες από τα παράθυρα του δεύτερου ορόφου.
Αυτή η εικόνα, π.χ., που ανακαλεί ελληνικά λαϊκά παραμύθια, έχει ως βάση την ανάμνηση αλλά είμαι βέβαιος ότι η δραματικότητά της έχει εμπλουτισθεί με τον υπερβάλλοντα ζήλο που φέρνει ο χρόνος.

Γι’ αυτό όταν περπατούσα τις προάλλες στην οδό Φυλής, ένα πρωινό αυτοψίας στην πλατεία Βικτωρίας και στους γύρω δρόμους, κοντοστάθηκα όταν έφτασα στη γωνία με την οδό Φωκαίας.
Είναι ένας μικρός δρόμος που συνδέει την Αριστοτέλους και την Αχαρνών και βρίσκει ανάμεσα την οδό Φυλής.

Παραδόξως, και οι δύο κάτω γωνίες Φυλής και Φωκαίας καταλαμβάνονται από δύο παμπάλαια σπίτια, και τα δύο κλειστά και ερειπωμένα.
Το πιο χαμηλό, που κάποτε ήταν μόνο σπίτι (ενώ το απέναντι, το ψηλό, είχε μαγαζιά στο ισόγειο, ίσως κανένα μπακάλικο) έδειχνε απρόσμενα «θερμό», αν και χρόνια έρημο.

Το πλησίασα, όπως πλησιάζεις ένα όμορφο αδέσποτο που δεν θέλεις να τρομάξεις, και το περιεργάστηκα. Θα ήταν κάποτε προνομιούχο ως θέση, καθώς είναι γωνιακό, και θα ήταν πιθανότατα χτισμένο γύρω στο 1910-15.
Οι πέτρες κάτω από τον σοβά έδειχναν την τεχνολογία της εποχής και τα παράθυρα όλα ήταν καρφωμένα ή χτισμένα.
Επίκρανα κορινθιακού ρυθμού σώζονταν σε ελάχιστα παράθυρα καθώς ο διάκοσμος είχε όλος καταπέσει. Στην πρόσοψη, όμως, του σπιτιού επί της οδού Φωκαίας είδα αυτό το «οικόσημο» από τερακότα, σαν ξεπλυμένη με κοκκινόχωμα νερομπογιά, που αχνοφέγγιζε σαν εικονοστάσι στο λουλακί και στην ώχρα του σοβά.
Ηταν ένα μενταγιόν περηφάνιας και οξύμωρου ναρκισσισμού σε μια γειτονιά με αστικά και λαϊκά σπίτια, ισόγεια ή διώροφα σχεδόν όλα, με λίγα τρίπατα πού και πού.

Στάθηκα όμως στο «οικόσημο», αυτόν τον αναγεννησιακό θυρεό στο σπιτάκι της οδού Φυλής, που αίφνης έφερνε εικόνες χαράς ή πένθους από την Πομπηία ή την Αντιόχεια.
Θα μπορούσε να είναι θραύσμα από κάποιο ρωμαϊκό σπίτι στο Ερκουλάνεουμ, ή μια φαντασία κάποιου μάστορα στην Αθήνα του 1910.
Η αθηναϊκή τερακότα φάνηκε σαν σπάραγμα από αρχαία ζωγραφική



 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Οδός Φυλής
Έχουν γραφτεί πολλά


 

Συνημμένα

  • Ο δρομος  εξωφ. Βασιλείου.jpg
    Ο δρομος εξωφ. Βασιλείου.jpg
    125,6 KB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
υπαρχει αρθρο  στην καθημερινη για  την οδος αχαρνων  λαθραιες ματιες 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
υπαρχει  σαιτ  με φωτο την οικια του αλεξανδρου  σβολου  φυλης 52  και  φερων  30
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
υπαρχει αρχειο pdf  οδος φυλης  και αχαρνω μαζι με φωκαιας  συνυπαρξη και αντιθεσεις  στο αστικο ιστο  μαθημα εθνικου μετσοβιου πολυτεχνειου 
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
χθες το βραδυ κατα τις 9 κατηφόρισα.....


...ερωτηση δλδ ολα τα καλα στανταρακια ρεπαρουν δευτερα ?? (και το αννιτοσπιτο
ηταν κλειστο) για να ξερουμε δλδ να μην την ξαναπατησουμε... :-(
Η Ανίτα συνηθίζει να ρεπάρει τις Δευτέρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

maestro3000

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Αν σε παίρνει να δώσεις πενηντάρι τράβα προς το Θεσσαλίας 136...
ενας δικος μου  μολις εμαθε που ειναι..πηγε και της εσκασε το πενηνταρι..τυπικες υπηρεσιες..ουτε καν ελευθερο στοματικο....ασε που εχει πλαδαρεψει...
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
ρε φιλε συγχαρητηρια.αυτος ο τροπος που βαζεις και βαθμολογια μου αρεσει.
...
Άστα τύπε, η βαθμολόγηση και η αριστεία διώκονται στις μέρες μας, κυρίως από την τρέχουσα κυβέρνηση, η οποία λέει ότι όλοι είναι ίσοι και ικανοί.
Εγώ τολμώ να βαθμολογώ, αλλά το πληρώνω, γιατί στο διαγωνισμό Mr. Malakas 2017 με ψηφίζουν μαζικά οι κομμουνιστοσυμμορίτες, με αποτέλεσμα να συγκαταλέγομαι στους κορυφαίους υποψήφιους.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.413
Κριτικές
61
Like
42.526
Πόντοι
22.785
Άστα τύπε, η βαθμολόγηση και η αριστεία διώκονται στις μέρες μας, κυρίως από την τρέχουσα κυβέρνηση, η οποία λέει ότι όλοι είναι ίσοι και ικανοί.
Εγώ τολμώ να βαθμολογώ, αλλά το πληρώνω, γιατί στο διαγωνισμό Mr. Malakas 2017 με ψηφίζουν μαζικά οι κομμουνιστοσυμμορίτες, με αποτέλεσμα να συγκαταλέγομαι στους κορυφαίους υποψήφιους.
.......... :hi:

........ Βαθμολόγηση , Νάμα !!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
αυτα συμπαικτες μου ...ερωτηση δλδ ολα τα καλα στανταρακια ρεπαρουν δευτερα ?? (και το αννιτοσπιτο
ηταν κλειστο) για να ξερουμε δλδ να μην την ξαναπατησουμε... :-(

Αυτό με την Αννίτα το σχολίασα κι εγώ.... 2 φορές που έχω πάει κατά τις 16:00 (επειδή δεν την έχω πάρει ποτέ την Αννίτα-μαλακία μου) ήταν κλειστό
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
Στο Κολωνού 30 "ελάτε και πάνω,πολύ καλό σεξ" συνωστισμός από κόσμο και κοπέλες για όλα τα γούστα σε σώμα,σε απλό πρόγραμμα,η Βάλια μοντελέ και η Ήρα η νταρντάνα που δούλεψαν εκεί τον Αύγουστο,και κλασικά η Νατάσα με κανονικό κορμί και μαύρο μαλλί πλέον,για άλλη μία φορά τίμησε το πορνοκάματο!
 

maiden68

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
ενας δικος μου  μολις εμαθε που ειναι..πηγε και της εσκασε το πενηνταρι..τυπικες υπηρεσιες..ουτε καν ελευθερο στοματικο....ασε που εχει πλαδαρεψει...
Εξαιτίας κάποιων...(καλή ώρα σαν τον φίλο σου)...ορισμένες,νομίζουν ότι είναι "κάποιες" κ έτσι κερδίζουν τον χρόνο της παράτασης μέχρι να λογικευτούν (αν λογικευτούν)...ή να πάνε στο Μετάξι (όταν σφίξουν τα λουριά,από οικονομικής άποψης)...
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
χθες το βραδυ κατα τις 9 κατηφόρισα.....

παω πρωτα στο αγκυρας το αριστερο καθοτι συναγωνιστης ανεφερε ρωσικο βυζι ονοματι Αννα
εκει ηταν η αναστασια ευτραφης νεαρα απο διδύμου 20 22 αν δεν απατώμαι...
διπλα ηταν η σουζι και μια αλισσα ...
δεν ειχα και πολυ ορεξη να παω πιο μακρια και μπαινω στη αναστασια
που εκανε καλη πιπα με μπολικο σαλιο οπου ενω με πιπωνε για ωρα δεν ελεγα να χυσω , ισως ηταν
και το προκοίλι της που με ξενερωσε...
της ειπα να φυγει γιατι δεν θα εχυνα αλλα εκεινη συνεχισε ... :P  ωστοσο δεν γινοταν τιποτα και εφυγε...
η κοπελα πολυ φιλοτιμη και δεκτικη αν σας αρεσει εμφανισιακα προτεινεται...
ετσι εφυγα αχυστος και σκεφτικα να παω στα διδυμου μηπως πετυχω την παολα το πιπινακι
το 20 κλειστο και στο 22 μια καινουργια κατα την τσατσα ονοματι καρολινα κοντοπουτανο
ομως πολυ νευρικη και ξυπνομουρα οτι πρεπει για φολα....
παω μαραθωνος και τι να δω... κλειστα και τα 3 .... ε οχι ρε φιλε δλδ τι δευτερα οποιος
εχει καβλες πρεπει να τον δεσει κομπο?? :walkingpenis:
τρεχω μανιασμενος σκεπτομενος και το νομο του πικερ περι αχυσίας.....στο κολωνου 30
για μια κατερινα που ανεφερε συναδελφος και που μαζι με αννιτα ηταν vfm στο μεταξι
παω πρωτο οροφο και μεσα στο δωματιο ηταν δυο κοπελες μια 40 φευγα με βυζια που ξεχυλιζαν απο το σουτιεν
και μια μικροτερη πολυ με μικρα βυζια ξανθια ....η οποια πηγε πανω ....
παω για πανω και καθως βγαινω στις σκαλες μια φωνη απο το υπερπεραν λεει :
περαστε και πανω πολυ καλες υπρεσιες ...περαστε και πανω πολυ καλες υπρεσιες !!!!
νομιζα οτι ημουν στο στοιχειωμενο μπουρδελοσπιτο (γαμωτα θριλερ ναουμε)!!
φτανω λοιπον στον δευτερο και μεσα τα δωματια ειχα τσοντα... ου αου στο μεταξι με 10 αρι και τσοντα....
τι λε ρε φιλε ...
το ονομα της κοπελας ηταν λικα ....ειναι καλη αυτη ρε παιδια?
φευγω παω στο υπογειο 32 και αντι για την βικτωρια ηταν μια ινδοπακιστανη που τα πακια περιμεναν σαν θεο να γαμησουν...
ηταν προφανές οτι ηταν γραφτο το βραδυ τουτο να μην χυσω...
βγαινω στη λεωνιδου γεματος απογνωση μη ξεροντας απο που να παω για να βρω μια τρυπα...
αφου και οι πακιδες με ειχαν σε αποσταση μη τους ριξω κανενα...
παω ιασονος 19 πανω και συστηνεται μια κοντη μιλφαρα σαν μπονα (καλη >?)
κατεβηκα κατω μια μαυροτριχη αδυνατη...
περνω λοιπον το δρομο για πισω και τελευταια στιγμη σκεεφτομαι μηπως στο πιπινου 118 ειναι
η βικυ που δεν εχω δοκιμασει
παω και ειναι η καιτη..... δεν σκεφτηκα πολυ και μπαινω με το κεφαλι στο δωματιο
ευτυχως η κοπελα με εσωσε απο την αχυσια......
αυτα συμπαικτες μου ...ερωτηση δλδ ολα τα καλα στανταρακια ρεπαρουν δευτερα ?? (και το αννιτοσπιτο
ηταν κλειστο) για να ξερουμε δλδ να μην την ξαναπατησουμε... :-(
Θα γραψω βιβλείο η οδείσια του κατακαβλομένου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom