Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (18 μέλη και 222 επισκέπτες)

perpa

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
17
Like
4
Πόντοι
0
Στη βραδινη βαρδια του Φωκαιας 25Β, αυτη με το κοντο μαλλι πως λεγεται?
 

gpetr

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα και καλή Κυριακή Ξέρει κάποιος φίλος αν η Πατρίτσια η η Ελένη από Αλκιβιάδου 16 δουλεύουν απογεύματα? Γιατί πέρασα πριν λίγες μέρες  απόγευμα και ήταν μια ξενέρα μελαχρινή!Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και καλά βόλια! 
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Συναγωνιστές καλησπέρα και καλή Κυριακή Ξέρει κάποιος φίλος αν η Πατρίτσια η η Ελένη από Αλκιβιάδου 16 δουλεύουν απογεύματα? Γιατί πέρασα πριν λίγες μέρες  απόγευμα και ήταν μια ξενέρα μελαχρινή!Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και καλά βόλια! 
την πατρίτσια την έχω πετύχει απόγευμα, μαζί με τη νάντια στο 16Α
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ανακοίνωσις!  :woldman:


Στο Ρεμούνδου 21 άνω,από Τετάρτη απόγευμα,θα δουλεύει η Έλλη,μελαχροινή σκουρόδερμη χοντρούλα βυζοπιτσιρίκα! :tits2:
Οι βυζολάγνοι συναγωνιστές ας ρίξουν ένα βυζοβλέφαρο!  :o


Επίσης,στον ίδιο οίκο,τελευταίες παραστάσεις για το γνωστό δίδυμο Άλα και Βικτώρια μια και αναχωρούν την Τρίτη για την πατρίδα τους.

Με βάση το πρόγραμμα του μαγαζιού,σήμερα Κυριακή δουλεύουν απόγευμα και νύχτα.

Δευτέρα,στην πρωινή βάρδια,θα βρίσκονται η Βικτώρια με την Αλίνα.
Στην απογευματινή,η Βικτώρια και η Άλα.
Και τέλος στη νυχτερινή βάρδια,η Άλα θα δουλεύει μόνη της.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Τι ηλικίες έχουν αυτές οι Άλα κ Βικτώρια αγαπητέ?
Είχα σταμπάρει πριν κάποιες μέρες ένα δυνατό μιλφάκι εκεί πέρα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Αυτη τη στιγμη καμμια 15αρια κινεζοι και Κινέζες με σκουπες και φαρασια εκαναν την ιασωνος λαμπικο.
 

stogian 13 thai

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Αυτη τη στιγμη καμμια 15αρια κινεζοι και Κινέζες με σκουπες και φαρασια εκαναν την ιασωνος λαμπικο.
Να είχε κ καμιά κινεζουλα σε κάνα ρδέλο για εμας τους ασιαν φαν ρε γμτ .....
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Ειναι πολωνεζα 100%...εχω να παω 2 χρονια μαζι της αλλα φανταζομαι οτι κανει οτι εκανε.Σιγουρα μπορει να κατσει και περισσοτερο αν διαπραγματευτεις τη τιμη μαζι της.
Το θεμα ομως δεν ειναι η Αννα η πολωνεζα και το τι κανει η ποσο φιλοτιμη ειναι.
Η ιστορια ξεκινησε πριν 2 χρονια σε ενα απο τα κεντρικα της Φυλης με μια αλλη εργαζομενη..
Εμαθα πολλα μα παρα πολλα για το τι γινεται πισω απο το σαλονακι, απο το κουζινακι και παραεξω..
Δυστηχως η κοπελα που ειχα γνωρισει πριν 2 καλοκαιρια καταφερε να ακυρωσει τοσο πολυ τον ιδιο της τον ευατο και να υποβιβαστει πολυ χαμηλα δηλαδη να πιασει πατο.
Ευτυχως που η σχεση μου μαζι της εμεινε στο φιλικο και δε προχωρησα σε κατι περισσοτερο.
Κριμα για το παληκαρι που την εβγαλε απο τη δουλεια,εκανε συμφωνο συμβιωσης μαζι της και προσπαθησε να τη κανει ανθρωπο.
Η αυτοκαταστροφη ειναι χαρακτηριστικο των βαλακανιων οπως και πολλων χωρων της πρωην ΕΣΣΔ.
Η φωνη της Αννας χτες ακουστηκε σα να ημουν μπροστα σε ενα πολυ δυνατο και καθαρο ηχοσυστημα...
¨Μη πιστευεις ποτε εμας τις πουτανες"....ειχε πει.
Ευτυχως που την ακουσα και χτες το βραδυ δικαιωθηκα.
Κριμα για το παληκαρι και καλη τυχη στη Νατασα.
έτσι όπως το γράφεις συμφωνώ ...... θα ήθελα όμως να άκουγα και την άλλη άποψη .... οι γυναίκες αυτού του είδους είναι πολύ συνειδητοποιημένες για αυτό που θέλουν άλλα όταν στραβώσουν με κάτι .... τότε γίνονται σαν αγρίμια δηλαδή δεν τις αναγνωρίζεις
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Ο Προφεσσορ Χ θέλει η γυναίκα να του κάνει ελεύθερο στοματικό και να του γλείφει αρχίδια.Τα κάνει αυτά η Ντιάνα του Διδύμου 8 ισόγειο;
Επειδή και γω τα ίδια θέλω από τη γυναίκα,πες μου άμα είναι για να πάω και να γράψω επιτέλους την πρώτη κριτική μου.
Διαγορα ,  ελεύθερο στοματικό και αρχίδια κάνουν πάρα πολλές , πρέπει ντε και καλά η Ντιάνα......... αναμένουμε με ανυπομονησία κριτική σου !!!!!!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τι ηλικίες έχουν αυτές οι Άλα κ Βικτώρια αγαπητέ?
Είχα σταμπάρει πριν κάποιες μέρες ένα δυνατό μιλφάκι εκεί πέρα

Δεν είναι μεγάλες σε ηλικία οπότε το "δυνατό μιλφάκι" που είδες εκεί ήταν η Σάσα που έφυγε τελικά από το συγκεκριμένο μαγαζί.
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
εγαμηθη :takethis: κατα τις 20.30 η Βιβυ απο Ιασωνος 37,ισογειο.θα ακολουθησει κριτικη  :hi: :S :S :S
Αυτη την ρουμανα με το μεγαλο κουτελο και τα γουρλωτα ματια λες Νασο? Την εψαχνα αλλα η τσατσα μου ειχε πει οτι εχει φυγει για την χωρα της και δεν θα επεστρεφε
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Αυτη την ρουμανα με το μεγαλο κουτελο και τα γουρλωτα ματια λες Νασο? Την εψαχνα αλλα η τσατσα μου ειχε πει οτι εχει φυγει για την χωρα της και δεν θα επεστρεφε.
Τώρα κάτι είπες. Υπάρχει τσατσά που να λέει αλήθεια? Από τα 10 που λένε, τα 11 είναι ψέμματα. Το παράδοξο θα ήταν να σου έλεγε ότι είναι ΄δώ.  ;)
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Αυτη την ρουμανα με το μεγαλο κουτελο και τα γουρλωτα ματια λες Νασο? Την εψαχνα αλλα η τσατσα μου ειχε πει οτι εχει φυγει για την χωρα της και δεν θα επεστρεφε
ακριβως αυτη τυπε μου.τελευταιες ημερες ηταν στο Ιασωνος 20 και σημερα στο 37,ισογειο.αν πας αυριο λογικα θα ειναι :hi: :S :S :S
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom