Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 192 άτομα (18 μέλη και 174 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686


Κυριακή 30.07.2017 , απόγευμα

το μενού είχε ΔΥΟ (2) ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΕΣ .

1. ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΑ, Ξένια 25χρονη ρουμούνα, στο Φωκαίας 17, πάνω,
με βραζιλιάνικη κωλάρα !  :rockon: Μαυρισμένη και στις ομορφιές της,
με πολύ σφιχτό μουνί που ήταν πολύ εφαρμοστό
στην πούτσα που της έχωσα !  :rockon:
Της έριξα πολλές δυνατές πουτσιές και θέλω
να της τον ξαναχώσω.

2. ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΑ , Ντιάνα,Ρωσόφωνη τριαντάρα με κορμάρα, ωραία μέση,
ποδάρες, δέρμα ωραίο, πάνω από 1.70 ύψος, κάβλα,
που η σκληρή πούτσα που της έχωσα τρύπαγε το στενό μουνάκι της !
:rockon:
Βόγγαγε ωραία όταν της τον κάρφωνα !



Μετά από αρκετό ψάξιμο, θεωρώ ότι οι πιο πάνω
είναι οι στενότερες .
http://[URL unfurl="true"]www.prepac.gr/xmsAssets/Image/GroupB_photos/calip2.jpg[/img[/URL]]

Όποιος συναγωνιστής βρει άλλες στενομούνες, παρακαλώ
να τις αναφέρει !
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
Υπάρχει και θρεντ για στενομούνες, αν
μπορεί κάποιος συναγωνιστής να παραθέσει το λινκ.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Οίκος : ΕΛΛΗΣ 3
Βάρδια : 1η Πρωινή
Ώρα : 12:00
Κοπέλα : Νίνα


Ακολουθώντας την κριτική του συνάδελφου professorx, πήγα κι εγώ στη Νίνα.

Μου άνοιξε μια ψιλή ξανθιά γκιλφ με ωραίο στυλ αρχοντικό και αν και άβυζη με καύλωσε που δεν φορούσε σουτιέν ενώ ήταν αρκετά στυλάτη ντυμένη. Ίσως να δουλεύει εκεί άλλες βάρδιες μαλακία που δεν ρώτησα...

Μου παρουσίασε τη Νίνα, όπως ακριβώς εμφανισιακά την παρουσίασε και ο professorx.

-Την κάνω 55-60 (καλοκρατούμενη) ή 48-55 (ταλαιπωρημένη)
-Κάπου στο 1,65
-Αρκετά λεπτή με βυζί πεσμένο και νερουλό (δεν ήταν κακό όμως)
-Ξυρισμένη φουλ έξτρα κομπλέ
-Το κλασσικό δέρμα της gilf μαυρισμένη όμως φουλ με tan lines ... αρκετά καυλωτικό
-Μαύρο μαλλί μπουζουκτζίδικο με αφέλιες
-Κάπως κακή οδοντοστοιχία
-Φωνή νταλικέρη, μαγκιόρικη
-Δηλώνει Θεσσαλονικιά, θεωρώ Θεσσαλονικιά από.... Βουλγαρία που απλά ήταν κάποια χρόνια Θεσσαλονίκη
-Υποστήριξε πως είναι οι πρώτες μέρες της Αθήνα και δεν έχει ιδέα... Και μάλιστα πως δούλευε Θεσσαλονίκη χρόνια νύχτα μπαρόβια όχι όμως σε μπουρδέλα κλπ...

Μπήκε μέσα στο δωμάτιο, τα έβγαλε όλα, εγώ την πασπάτευα, ξάπλωσε και έβγαλε τα πέδιλα,
με τσιμπούκωσε με καπότα που εγώ ζήτησα, γιατί αρχικά πήγε να πάρει τσιμπούκι χωρίς καπότα και όταν της είπα να βάλει το έκανε αδιαμαρτήρητα αλλά σχολίασε κιόλας πως κάνει εξετάσεις κλπ...

έγλειψε αρχίδια στο χαλαρό όμως χωρίς τεχνική ιδιαίτερη και αφού καύλωσα την έβαλα στα 4 (με λίγο δυσκολία στην συνεννόηση) και μπήκα στο μουνί (στενούτσικο θα το έλεγα που το επισήμανε και εκείνη).

Μετά ζήτησα κώλο, έβαλε βαζελίνη (φάουλ γιατί περιέχει πετρέλαιο και είναι επίφοβο να σπάει η καπότα) και της το έβαλα στην κωλοτρυπίδα. Με πήγαινε καλά και δεν έχυνα εύκολα και γούσταρα γιατί κρατούσα αλλά πονούσε γενικώς.... και το έλεγε.... είπε και σε κάποια φάση "έλα μωρό μου χύσε γιατί πονάω"... Ε για να μην τη ζορίσω της λέω έλα στο ξαναβάλω στο μουνί και αφού με καθάρισε στο προφυλακτικό με μωρομάντιλο την σήκωσα στα όρθια στημένη στον τοίχο (ξαναέβαλε τα πέδιλα για να μην πατάει κάτω ξυπόλητη και να μου έρθει και σε καλύτερο ύψος) και όταν αποφάσισα να χύσω την έχυσα σε αυτή την στάση...
Η αλήθεια είναι πως θα κρατούσα και άλλο και το ήθελα αλλά άκουγα και κόσμο έξω, είχε ζοριστεί και αυτή και την έχυσα.

Ντύθηκε, μου τόνισε πως δεν κάνει με όλους κώλο αλλά επειδή είμαι καθαρός κλπ, επειδή της άρεσα και εμφανισιακά και παρόλο που την ζόρισα λόγω μεγέθους μου τον έδωσε (όσο άντεξε) και να ξαναπεράσω.

Εδώ να τονίσω πως στην αλλαγή από μουνί σε κώλο ήρθε η κλασσική μπόχα από κωλίλα.... μου καθάρισε μεν το προφυλακτικό για να ξαναμπω μουνί αλλά το θεωρώ μέγα φάουλ και ότι θα έπρεπε να βάλει άλλη καπότα.....

Αυτά πάνω κάτω. Αν θα ξαναπήγαινα?!?!? Μάλλον όχι.... και βασικά ο ΜΟΝΟΣ λόγος που κάμφθηκαν οι όποιες αντιστάσεις για να μπω ήταν το ότι έδινε κώλο και γενικά γουστάρω κωλαράκια.... οπότε κωλαρακι+γκιλφ = πειρασμός έστω και για μια φορά....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
2. ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΑ , Ντιάνα,Ρωσόφωνη τριαντάρα με κορμάρα, ωραία μέση,
ποδάρες, δέρμα ωραίο, πάνω από 1.70 ύψος, κάβλα,
που η σκληρή πούτσα που της έχωσα τρύπαγε το στενό μουνάκι της !
:rockon:
Βόγγαγε ωραία όταν της τον κάρφωνα !



Μετά από αρκετό ψάξιμο, θεωρώ ότι οι πιο πάνω
είναι οι στενότερες .
http://[URL unfurl="true"]www.prepac.gr/xmsAssets/Image/GroupB_photos/calip2.jpg[/img[/URL]]

Όποιος συναγωνιστής βρει άλλες στενομούνες, παρακαλώ
να τις αναφέρει !
[/quote]

Η δεύτερη  που λες σε ποιο μπουρδέλο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
-Δηλώνει Θεσσαλονικιά, θεωρώ Θεσσαλονικιά από.... Βουλγαρία που απλά ήταν κάποια χρόνια Θεσσαλονίκη
-Υποστήριξε πως είναι οι πρώτες μέρες της Αθήνα και δεν έχει ιδέα... Και μάλιστα πως δούλευε Θεσσαλονίκη
Την γαμισα και εγώ χτες το μεσημέρι αργά, δούλευε μαζί με μια Αλιονα ,στο σαλόνι όταν βγήκε η Νίνα φορούσε και γυαλιά αλλά στο δωμάτιο ήρθε χωρίς να τα φοράει, όντως έχει δουλέψει χρονιά στην Θεσσαλονίκη αλλά είναι από Ουζμπεκιστάν, παρα πολύ καλό τσιμπούκι και στενό μουνι
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Την γαμισα και εγώ χτες το μεσημέρι αργά, δούλευε μαζί με μια Αλιονα ,στο σαλόνι όταν βγήκε η Νίνα φορούσε και γυαλιά αλλά στο δωμάτιο ήρθε χωρίς να τα φοράει, όντως έχει δουλέψει χρονιά στην Θεσσαλονίκη αλλά είναι από Ουζμπεκιστάν, παρα πολύ καλό τσιμπούκι και στενό μουνι

Ναι ναι μπράβο σωστός με τα γυαλιά ξέχασα να το αναφέρω!

Και όντως πολύ στενό μουνάκι για την ηλικία της.... Και τώρα που ανέφερες Ουζμπεκισταν.... δεν έχει καθόλου άδικο....
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Κυριακή 30.07.2017 , απόγευμα


2. ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΑ , Ντιάνα,Ρωσόφωνη τριαντάρα με κορμάρα, ωραία μέση,
ποδάρες, δέρμα ωραίο, πάνω από 1.70 ύψος...


...Η οποία δεν είμαι καινούργια μια και πρόκειται για το όμορφο,ψηλό "κομοδίνο" Όλγα από Κωνσταντινουπόλεως 166...


Οπότε προσοχή...
 

nec

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
128
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Φόλα αλερτ...Σοφι απο φωκαιας 27. Ξανθια με κοντο αγοριστικο μαλλι, σωματαρα απιθανη. Η τσατσα ανακοινωνει φουλ ελευθερο στοματικο, κολο κτλ...λεω εδω ειμαστε...αφου δε βρηκα καμελια θα δοκιμασω αυτηνα.Σκαει στο δωματιο με χαμογελο και ορεξουλες και λεω απο μεσα μου καλα θα περασουμε... εκει που μου τριβοτανε παει να βαλει σκουφο για πιπα.της λεω οτι θελω χωρις και μουλεει οτι εχει ενα προβλημα στα ουλα...οκ λεω εγω δε πειραζει και σκεφτομουνα αργοτερα που θα εσκιζα αυτο το ωραιο κωλι της. Ξεκιναει πιπα βαζοντας δοντια. πεθαινω στο πονο εγω και της λεω να μη το ξανακανει.αυτη στο μουνι της μου τραβαει 3 ρουφιξιες και παλι δοντι... χριστοπαναγιες απο μεσα μου εγω. της ξαναλεω οοοχι δοντι. μετα 5 ρουφιξιες παλι δοντι, σα να το κανε επιτηδες για να μη μου σηκωθει. τη σταματαω απο τη πιπα τη γυρναω στα 4, σηκωνω με λιγη μαλακια το ηδη μισοκαβλωμενο πουτσο και το βαζω λιγο μουνι μεχρι να σκληρεινει λιγο και να σκισω τη κωλαρα της. Μετα απο 10 σπρωξιες εφτασε εκει που ηθελα και παω για κωλο.....αμ δε... η καριολα δεν ηθελε και με απεφευγε. εκανα 2-3 προσπαθειες να της τον χωσω στο κωλο λεγοντας της οτι θα παρω πισω τα λεφτα μου και αυτη αρχιδια της...τπτ με το που ακουμπαγα το πουτσοκεφαλο στο κωλο της βογγουσε χωρις λογω λες και μπηκε 25 εκατοστα καυλι...της λεω τι πραματα ειναι αυτα, λετε οτι ειναι φουλ προγραμμα και συ μας κοροιδευετε εδω μεσα κτλ...αααπειρα νευρα εγω ντυθηκα και ζητησα τα λεφτα μου πισω στο τελος. Η τσατσα μου δωσε το 20αρικο αδιαμαρτυρητα λες και ειχε καμερα στο δωματιο και εβλεπε τι γινοταν...ενα μεγαλο ευχαριστω στη τσατσα!!!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Πειτε μου ενα γκαραντι για την πρωινη βάρδια.

Εχω μεγαλες καυλες και πρεπει να γαμησω γρηγορα.

ΥΓ- Σταθμιζω 50% εμφανιση και 50% απόδοση.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
κατα τη γνωμη μου μετρια πραγματα κατα την 3η βαρδια (Σαββατου) φυλης και φωκαιας

απ τις καλυτερες επιλογες που ειχα (αν κι αυτο υποκειμενικο) ηταν η Μονικα, η ξανθια με την τουρλωτη κωλαρα και το ωραιο προσωπακι...
καθαρη και με καλη διαθεση, σε απλο, δυστυχως, προγραμμα... (η κοπελα κανει τσιμπουκαρα ή ηταν η ιδεα μου;  :think: )
 

Κλοουν

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ψαχνω τν φωτεινη γμοχ ξερει κανεεισ που εργαζεται
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
έτσι όπως το γράφεις συμφωνώ ...... θα ήθελα όμως να άκουγα και την άλλη άποψη .... οι γυναίκες αυτού του είδους είναι πολύ συνειδητοποιημένες για αυτό που θέλουν άλλα όταν στραβώσουν με κάτι .... τότε γίνονται σαν αγρίμια δηλαδή δεν τις αναγνωρίζεις

Συμφωνω φιλε,οταν τη ρωτησα γιατι με καλεσες να βγουμε για μια μπυριτσα και μου φερνεις το καινουριο σου εραστη μαζι,,η απαντηση ηταν και χασκογελωντας οτι Ε με ξερειες οτι ειμαι λιγο μαλακισμενο..
Δυστυχως εννιωσα οτι με κοροιδεψε,,με χρησιμοποιησε για να καλυφτει οταν το αγορι της πηρε τηλεφωνο.
Η νατασα απο περσι δε ξαναδουλεψε σε καποιο σπιτι...ξεπληρωσε την ιδιοκτητρια του οικου φερνωντας 2 κοπελες που δουλευαν προσφατα στη Διδυμου στο μεταξουργειο και στη Φυλης καπου στα μεγαλα νουμερα.
Ευχαριστω τα παιδια για τα μηνυματα που μου εστειλαν για να μαθουν τι εγινε οπως και το ενστικτο μου και τη φωνη της Αννας που μου ειχε πει να μη κανω κατι σοβαρο μαζι της.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν λίγο στα κεντρικά...


Φυλής 54 άνω:
Έλενα,η ξανθιά ζουμερή βυζοπιτσιρίκα!
Μια χαρά σαλονάρησε μπροστά σε 4-5 Πακοειδείς περιπτώσεις...

Φυλ.54 ισόγειο:
Νάνσυ,η καστανόξανθη όμορφη μικρή με τα ωραία πιασιματάκια!
Μάγια,η ψηλή καστανή σκιστομάτα με τις χαρακτηριστικές βυζοτορπίλες!
Ξώβυζες και οι δυο στο σαλόνι!

Φυλ.56:
Ναταλί,η καστανή γλυκοπρόσωπη γεματούλα με το ζουμερό στήθος και με καλή κωλάρα!

Φυλ.66 δεξιά:
Τατιάνα,η (σχεδόν) ξανθιά πλέον, συμπαθητική κοπέλα με το ωραίο κορμί-μπάνικος Τατιανοκώλος!

Φυλ.66 αριστερά:
Σύλβια,ο ωραίος μελαχροινός πιτσιρικοτσολιάς!
Αντριάννα,η ξανθιά αδύνατη μετριοπούλα-ολόγυμνη στο σαλόνι.

Το Φυλής 72 ήταν κλειστό.

Φυλ.59:
Άννα,η κοντή καστανόξανθη γεματούλα-με ζουμερό κώλο τον οποίο και δίνει.

Φυλ.61:
Έρχονταν για να πιάσει δουλειά η Αλεξία,το μελαχροινό ζουμερό κοντοπούτανο με τον λάτιν κώλο.

Φυλ.84 ισόγειο:
Σόνια,η μελαχροινή αλογοπιτσιρίκα-αδυνατισμένη μου φάνηκε,ξώβυζη και με ωραίο λευκό εσώρουχο!
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο στήθος και 69.

Φυλ.84 όροφος:
Άντζελα,η μελαχροινή χοντροβυζαρού,μικρή με γλυκό πρόσωπο-και με τροφαντή κωλάρα.
Ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός κώλου.

Φυλ.65 όροφος:
Τζασμήν,το όμορφο μελαχροινό κοντοπούτανο πιπίνι με το μπάνικο κωλί-με ωραία σημάδια από το μαύρισμα!
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα.

Φυλ.65 ισόγειο:
Εμμανουέλα,η γνωστή σκουρόδερμη με το ωραίο,ακόμη πιο αδυνατισμένο,κορμί.
Με τελειωτικό στο στήθος παρακαλώ...

Φυλ.67:
Λάουρα,η καστανή αδύνατη βυζοπούλα-ολόγυμνη και αυτή στο σαλόνι.Με 69.

Φυλ.86 όροφος:
Βερόνικα,η καστανή πορνιάρα με το ωραίο ζουμερό κορμί-με γεμάτο στήθος.
Ξώβυζη στο σαλόνι και με ένα μαύρο κορμάκι από τη μέση και κάτω.
Με πρωκτικό.

Το Φυλής 86 ισόγειο ήταν κλειστό.

Φυλ.69 όροφος:
Μαρία,η καστανή συμπαθητική μικρή-αρκετά αδύνατη αλλά αρχίζει να γεμίζει στον κώλο.
Με πρωκτικό.

Φυλ.69 ισόγειο:
Τζούλια/Τζουλιάννα,η γνωστή κοντούλα ξανθιά ζουμερή κοπέλα.
Συμπαθέστατη και ευγενέστατη.
Με πρωκτικό.

Φυλ.71 όροφος:
Αντρεα,η μελαχροινή σκιστομάτα νταρντανοπιτσιρίκα-με κωλάρα και βυζάρες.
Με ωραία κόκκινα εσώρουχα.
Με πρωκτικό.

Φυλ.71 ισόγειο:
Αλέσια,η μελαχροινή όμορφη πιτσιρίκα με το ωραίο αδύνατο κορμί.




Στη Φωκαίας...



Φωκ.9 αριστερά:
Μαρία,η γνωστή κοντή πολύ αδύνατη με τη χαρακτηριστική μύτη.
Με πρωκτικό και για ακόμη μια φορά σε δωμάτιο.

Φωκ.9 δεξιά:
Ειρήνη,η όμορφη μελαχροινή σκιστομάτα-με εξωτικό πρόσωπο και με ωραίο αδύνατο σώμα.
Με λευκά εσώρουχα σε αντίθεση με το μαυρισμένο κορμί της!
Με πρωκτικό.

Φωκ.17 ισόγειο:
Μικαέλα,η μελαχροινή θηλυκή με το ωραίο κορμί-αρκετά αδυνατισμένη,δίχως τον ζουμερό κώλο πλέον.
Με μαύρα πορνοσταρικά εσώρουχα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο στήθος.

Φωκ.17 όροφος:
Ξένια,καστανόξανθη με θηλυκό πρόσωπο και ζουμερή-με γεμάτο κώλο και με μικρό στήθος.
Ολόγυμνη στο σαλόνι.
Με απλό.

Το Φωκαίας 19 ήταν κλειστό.

Φωκ.25 όροφος:
Beauty,η καστανόξανθη κατσαρομάλλα πλέον νταρντανομαυρούλα.
Χθες έκανε πρωκτικό,σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκ.25 ισόγειο:
Ναταλί,όμορφο μελαχροινό Ρουμανάκι με ωραίο σχετικά αδύνατο κορμί.
Με ωραία μαύρα δαντελωτά εσώρουχα η μικρή.
Τζανίνα,η ψηλή,ξανθιά πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί.
Με μπλε εσώρουχα.
Με ελεύθερο στοματικό,τελειωτικό στο σώμα και για τις δυο κοπέλες.




Στη Διδύμου...



Διδ.7 αριστερά:
Άννα-Ιλόνα,με κοτσίδια και πολύ κοντό ξώβυζο μπλουζάκι και μικροσκοπικό κόκκινο σορτσάκι σαν Αμερικάνα τσιρλήντερ!

Διδ.8 όροφος:
Χριστίνα,η μελαχροινή μουναροπιπίνα με κοντό,σχεδόν καρέ,μαλλί.

Διδ.8 ισόγειο:
Λίλιαν,η ξανθιά ζουμερή μιλφάρα με ξέκωλοειδές στριγκοκόρδονο.

Το Διδύμου 7 δεξιά ήταν κλειστό.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Αδειασα τ' αρχιδια μου στη Σονια του Φ84.

Η κοπελα ειναι εξαιρετικη στο δωματιο.
Δεν εχει το χαζοχαρουμενο στυλ του σαλονιου. Ειναι πολυ καυλιαρα, ενώ απο κοντα (δλδ face to face) φαινεται και πιο γλυκια.

Για το σωμα της, no comments...
 
  • Like
Αντιδράσεις: obi1

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, ξέρει κάποιος που δουλεύει τώρα η Σίλβια που ήταν κάποτε στη ΔΙΔΥΜΟΥ ?

Κοντά 40 πλέον με βυζί 3 προς 4, κοντή, ωραίο πρόσωπο μια κοτσιδάκια μια καρέ από Βουλγαρία ?

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom