Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 385 άτομα (43 μέλη και 342 επισκέπτες)

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Τώρα (πρωινή βάρδια) είναι στο Φώκαιας 27 υπόγειο η Αννούλα η Πολωνέζα.
Στο ισόγειο Καμέλια  :badair:  και στον όροφο η Καρολίνα.
Ώστε έτσι η Αννούλα...Φίλε αυτά που γράφεις περί συμφώνου συμβίωσης,είναι για την άλλη εργαζόμενη η για την γλυκιά Αννούλα;
Γιατί τα γράφεις μπερδεμένα.
Δεν εγραψα τιποτα μπερδεμενο..και φυσικα μιλαω για αλλη εργαζομενη,,εγραψα και ονομα.Η Αννα απλα με απετρεψε να κανω οτιδηποτε η να βοηθησω τη κοπελα που ανεφερα.Τελος μη σας κουρασω αλλο.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Επισκεψή απο φυλης σήμερα. Πρώτα πείγα απο διδυμου 8 για να δω την Diana που αναφερθηκε ποιο πάνω αλλα δεν είταν ακόμα εκει. Η τσατσα μου είπε 5:30 με 5:40 και η ωρα ηταν 5 οποτε πειγα να κανω μια βολτα. 65 πανω η Jasmin. 65 κατω η Χριστήνα ( φοβερο κορμι εχει να πει κανεις κατι καλο γιατι δεν βγαζω ακρη με τις κριτικες για αυτην την κοπελα.Αυτες ποθ ειναι στο ονομα Χριστηνα νομιζω δεν αναφερονται στην ιδια.) Πειγα και διπλα στο 67 οπου ειταν η Laura και η Μαρια. Την Laura την εχω παρει 2 φορες στο παρελθον οπότε δεν είχα σκοπο να περάσω αλλα μου λεει η τσατσα οτι κανει και ελευθερο στοματικο τωρα... Ακομα τα ιδια σκατα ειναι παντως. Μπαινει μεσα και με ρωταει αν εχω κανει μπανιο. Τη λεω ναι και με ρωταει που εκανα... Σπιτι μου??? της λεω και μου λεει αν εκανα μπανιο εκει... Το δωματιο δεν εχει ντουζιερα... εκτος αν ειθελε να πλυθω στον νιπτιρα... Πιπα για 30 secs... 69 δεν με αφισε γιατι επρεπε να της το πω πριν μπει στο δωματιο γιατι τωρα ειχε βαλει κρεμα και δεν κανει... Δεν αφισε να γλιψω ρωγες. Absolute Zero. Και 10 να ειχα δωσει θα τα εκλεγα ποσο μαλλον 20. Τεσπα στη συνεχεια χαναπειγα διδυμου 8 για να δω την Diana αλλα ακομα δεν ειχε παει... Μου λεει η τσατσα οτι θα ερθει σιγουρα σημερα αλλα δεν χερει ποτε. σε 10 λεπτα , 20? 30? παντως θα ερθει. Εκει ηταν η Lilyan για την ωρα. Αλλα δεν μπορουσα να περιμενω και εφυγα.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
τυοε γιατι πηγες στην λαουρα που ειναι φολα δεν αλλαζει αυτη η κοπελα  εχασες τσαμπα λεφτα  υπηρχαν αλλες καλυτερες επιλογες αν εψαχνες 
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Μαλακια έκανα. Απλα ειχε το ελευθερο στοματικο τώρα και είταν πολύ κεφάτη στο σαλόνι και ψάροσα. :/ Σίγουρα υπάρχουν πολύ καλήτερες επιλογές. Βασικά οι σχεδόν όλες είναι πολύ καλήτερες. Μαλλον θα χαναπαω ποιο μετά για την Diana γιατι αυτο μου βγεικε πολύ ξινο.
 

NewHere96

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Καινούργιος εδώ. Έχετε να προτείνεται τίποτα καλό με κάνα 10αρικο;
 

Cik

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Η τζουλια απο φωκαιαας27 επεστρεψε? Ξερει κανεις?
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Θεωρώ ότι ο Προφεσσορ Χ θα μείνει ευχαριστημένος  από την λήψη της μιλφοειδούς καβλομουνοκάβλοβας !
ΗΔΗ την έχω λάβει 3 φορές, και είχε σταθερή απόδοση
Ο Προφεσσορ Χ θέλει η γυναίκα να του κάνει ελεύθερο στοματικό και να του γλείφει αρχίδια.Τα κάνει αυτά η Ντιάνα του Διδύμου 8 ισόγειο;
Επειδή και γω τα ίδια θέλω από τη γυναίκα,πες μου άμα είναι για να πάω και να γράψω επιτέλους την πρώτη κριτική μου.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Μολις επεστρεψα και απο την δευτερη γυρα. Αυτη τη φορα η Daiana εκει ειταν. Τελικα δεν την δοκίμασα παρα τα καλα λογια γιατι δεν μου άρεσε εμφανισιακά και ειταν λιγο παγοκολωνα στο σαλονι. :/ Εν τελη πειγα σε ενα απεναντι απο το 67 που ηταν ενας παπους τσατσος ολα τα λεφτα. Πολυ γέλιο! Καλητερο promotion ever. "Μπες και παρτω ολο δεξια μες το δωματιο γιατι τετοιο αυτοκινιτο που σου εχω εγω δεν εχεις ξαναοδιγισει. Τι ferrari τι Formula 1 δεν εχεις ιδεα!" Και πολλα αλλα τετοια μες τον χαβαλε, γελασα πολυ. Μετα βγεικε και η κοπελα εξω και δεν ελεγε ψέματα ο παπούς. Η Σονια είτανε. Για εμενα top σώμα και φοβερό πρόσωπο. Ελεύθερο στοματικό και το δούλευε για πολυ ωρα. Καμια σχέση με την Laura...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.644
Πόντοι
1.936
Καλησπέρα μάγκες. Καινούργιος εδώ. Έχετε να προτείνεται τίποτα καλό με κάνα 10αρικο;

Κολωνου 32 υπογα.Νικη!Σκυλομουρα με κανονικο κορμι αλλα ρα κανει ολα και συμφερει!
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Εχω πιει κατι μπυρονια και λεω να κατεβω 3η βραδινη. ποια προτεινει η ομαδα?
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Πέρασμα "express" απο τη καρδιά του Mεταξουργείου και ώρα 21:00, είχαμε σε μερικά :

Ιασωνος 37 ισογειο : Ντενισα, η μικροκαμωμενη μαυρομαλλα.
Ιασωνος 19 ισογειο : Ντιανα, η καστανοξανθη βυζοπιτσιρικα.
Ιασωνος 19 οροφος : Αννα, η μελαχρινη με το συμπαθες προσωπο, και το χαρακτηριστικο περπατημα της "βαρκας".
Ιασωνος 20Β οροφος : Μαρια, μελαχρινη κοπελα με το καλο στηθος.
Ιασωνος 20Α ισογειο : Ντιανα, απο το onlygreekadiko. Σαφεστατα η καλυτερη που ειδα απο τη μινι βολτα μου.  
Ιασωνος 20Γ : Κλειστο.

Κολωνου 23 ανακτορο : Νικολ.
Κολωνου 27 υπογειο : Ερρικα(πρωην Αγνη). Ξανθια φολα.
Κολωνου 27 ισογειο : Λορενα. Μαυρομαλλα νταρντανουλα.
Κολωνου 30Α ισογειο : Κατερινα μιλφ, και Μαρια κοντουλα μελαχρινη.
Κολωνου 30Β, 1ος : Αννα μιλφ.
Κολωνου 30Β, 2ος : Ντανα/νταρντανα, και Λικα(επιστροφη).
Κολωνου 32Γ υπογειο : Νικη(πρωην Βικτωρια).
Κολωνου 32Α γωνια : Κλειστο.

Μεγ. Αλεξανδρου 22 ισογειο : Ειρηνη αδυνατη μελαχρινη, και Μελινα ευσωμη ξανθια.
:hi:




 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Ρε παιδιά ξέρουμε κάθε πότε είναι ανοιχτό το Διδύμου 7Β...Θέλω να πετύχω την Τζώρτζια...την είχα δει μια φορά και γούσταρα αλλά δεν μπήκα...απο τότε όποτε έχω ξαναπάει το χω πετύχει κλειστό...

 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
παρτε μια  τσαρκα απο  νυχτα    -φωκαιας 27 οροφος,κελλυ,ξανθο  με γυαλακια   φουλ προγραμμα   φωκαιας 27 ισογειο  ροξυ υπογειο 27 ευα   φωκαιας 24 αγαπη φωκαιας 25 τζανινα   -φωκαιας 17 οροφο μπιανκα  φωκαιας 17 ισογειο σαμπρινα  φωκαιας  7 υπογειο,δεξια,2 κοπελες,εμμυ  και και αννιτα ενα καινουργιο  ξανθο μωρο
-φωκ.7 στο βαθος ελενα η  γνωστη ξανθια
-φωκ.9 αριστερο,μαρια,πετιτ  με πρωκτικο
-φωκ.9 δεξια   ειρηνη .   φιλιππιδου  11 β σαρα η γνωστη  11 α η γνωστη λιζα   -φ86 ισογειο  μαγια   πανω  φ86 οροφος,2 κοπελες στελλα  και η νικυ  φυλης65 πανω εμμανουελλα  κατω η μονικα   67 η ελενη η γνωστη αντινα  69 ισογειο βικυ
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.500
Πόντοι
10.686
Πέρασμα "express" απο τη καρδιά του Mεταξουργείου και ώρα 21:00, είχαμε σε μερικά :
Να συμπληρώσω ότι στο Λεωνίδου 28 πάνω δούλευε η Μπιάνκα/Λαβίνια,γνωστή από το Μ.Αλεξάνδρου 28,στην τρίτη βάρδια θα έρχονταν η μελαχρινή μουνάρα Αντριάνα.Η γνωστή Ρωσίδα του οίκου Ανίτα θα είναι στο πόστο της από αύριο.
Στο ισόγειο το μελαχρινό στυλιάρι Ναταλία/Μόνικα που δούλευε στα Κολωνού 27 και Ιάσονος 19 ισόγειο.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Μολις επεστρεψα και απο την δευτερη γυρα. Αυτη τη φορα η Daiana εκει ειταν. Τελικα δεν την δοκίμασα παρα τα καλα λογια γιατι δεν μου άρεσε εμφανισιακά και ειταν λιγο παγοκολωνα στο σαλονι. :/ Εν τελη πειγα σε ενα απεναντι απο το 67 που ηταν ενας παπους τσατσος ολα τα λεφτα. Πολυ γέλιο! Καλητερο promotion ever. "Μπες και παρτω ολο δεξια μες το δωματιο γιατι τετοιο αυτοκινιτο που σου εχω εγω δεν εχεις ξαναοδιγισει. Τι ferrari τι Formula 1 δεν εχεις ιδεα!" Και πολλα αλλα τετοια μες τον χαβαλε, γελασα πολυ. Μετα βγεικε και η κοπελα εξω και δεν ελεγε ψέματα ο παπούς. Η Σονια είτανε. Για εμενα top σώμα και φοβερό πρόσωπο. Ελεύθερο στοματικό και το δούλευε για πολυ ωρα. Καμια σχέση με την Laura...
Η Σονια παίζει Φυλής?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Εμ,που θα παίζει Ζουκεράκο μου,στο Μέγαρο Μουσικής;  :orchestra:

Συνήθως πρωινή,Φυλής 65 άνω και απογευματινή,Φυλής 84 κάτω. :afro:

 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Καταθεση 2η βαρδια Φωκαιας 25 ισογειο Τζανινα!!!!!
Το μωρακι απλα τα σπαει!!!!
Καθε φορα και καλυτερη,καθε φορα και με περισσοτερη φαντασια για καινουρια κολπα και παιχνιδια!!!! :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Μωρακι μου σε λατρευω!!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Η Σονια παίζει Φυλής?

Δεν γνωριζω αμα λεμε την ιδια. Σχετικά ψυλή μακρί μαυρο μαλλί, σιλικονάτα βυζια Β, χαμόγελο μεχρι τα αυτια και όμορφο προσωπο με τσιριχτή φωνή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom