Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 380 άτομα (47 μέλη και 333 επισκέπτες)

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Βρήκα και την Μαρία από Αγ. Πέτρου στην απογευματινή βαρδια.
Με ξεζούμισε !!! πολύ καλή πίπα και αρχιδογλύψιμο.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Ευχαριστώ όσους ενημερώνουν και πολλές φορές μας γλυτωνουν από τσαμπα δρομολόγια και μας ενημερώνουν τι παίζει . Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Εκλεκτικό που πάντα είναι πρόθυμος να βοηθήσει σε απορίες! Να σαι καλά φίλε!!!

+1
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Άνετα θα κυκλοφορούσα με την Ντιάνα σε βραδινή έξοδο,αρχοντική φινέτσα!

Επειδη ειδα πολλες αναφορες στο 8Β ισογειο,λετε για δυο ηλικιωμενες κυριουλες που εμφανιζονται ντουετο ?
Νομιζω ξανθωπες κ οι δυο.
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Σωστός! Ούτε καν 69 έπαιρνες. Οι γκόμενες μουνάρες,για να πεις ότι έκανες γαμήσι της προκοπής θα έπρεπε η γκόμενα να ανέβει απο πάνω και να μην κλέβει στις στάσεις.

Συμφωνω και με τους δυο προλαλισαντες για τη δεκαετια του 90 !

Βεβαια τοτε ημουν 25 χρονων κ οντως τελειωνα στο πενταλεπτο :-)

Αλλο χαρακτηριστικο ομως της εποχης ηταν οτι οι κοπελες αλλαζαν εν ριπη οφθαλμου ! Αν πετυχαινες κοπελα πανω απο τρεις τεσσερις φορες ηταν θαυμα !

Δεν προλαβαινες να αραξεις με μια δλδ αν τη γουσταρες πολυ,οπως συμβαινει τωρα.

Τοτε θυμαμαι πηδαγα τρεις διαφορετικες την εβδομαδα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.644
Πόντοι
1.936
Επειδη ειδα πολλες αναφορες στο 8Β ισογειο,λετε για δυο ηλικιωμενες κυριουλες που εμφανιζονται ντουετο ?
Νομιζω ξανθωπες κ οι δυο.

οχι τυπε...αυτες ειναι η θεια Βερονικα κσι η θεια Ελενη.Αν γουσταρεις θειτσες θα πας εκει!
 

blackRaven

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
οχι τυπε...αυτες ειναι η θεια Βερονικα κσι η θεια Ελενη.Αν γουσταρεις θειτσες θα πας εκει!
Ααααααπαπαπαααα τις ειδα κ εφυγα τρέχοντας μια μερα ....
Οχι, εμενα μου αρεσουν οι μικρουλες.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Καλό κορίτσι η Αννούλα.Φιλότιμη.Κάνει ακόμα μασαζάκι; Θέλω να πάω μια βόλτα.
Είναι πράγματι από την Πολωνία;

Ειναι πολωνεζα 100%...εχω να παω 2 χρονια μαζι της αλλα φανταζομαι οτι κανει οτι εκανε.Σιγουρα μπορει να κατσει και περισσοτερο αν διαπραγματευτεις τη τιμη μαζι της.
Το θεμα ομως δεν ειναι η Αννα η πολωνεζα και το τι κανει η ποσο φιλοτιμη ειναι.
Η ιστορια ξεκινησε πριν 2 χρονια σε ενα απο τα κεντρικα της Φυλης με μια αλλη εργαζομενη..
Εμαθα πολλα μα παρα πολλα για το τι γινεται πισω απο το σαλονακι, απο το κουζινακι και παραεξω..
Δυστηχως η κοπελα που ειχα γνωρισει πριν 2 καλοκαιρια καταφερε να ακυρωσει τοσο πολυ τον ιδιο της τον ευατο και να υποβιβαστει πολυ χαμηλα δηλαδη να πιασει πατο.
Ευτυχως που η σχεση μου μαζι της εμεινε στο φιλικο και δε προχωρησα σε κατι περισσοτερο.
Κριμα για το παληκαρι που την εβγαλε απο τη δουλεια,εκανε συμφωνο συμβιωσης μαζι της και προσπαθησε να τη κανει ανθρωπο.
Η αυτοκαταστροφη ειναι χαρακτηριστικο των βαλακανιων οπως και πολλων χωρων της πρωην ΕΣΣΔ.
Η φωνη της Αννας χτες ακουστηκε σα να ημουν μπροστα σε ενα πολυ δυνατο και καθαρο ηχοσυστημα...
¨Μη πιστευεις ποτε εμας τις πουτανες"....ειχε πει.
Ευτυχως που την ακουσα και χτες το βραδυ δικαιωθηκα.
Κριμα για το παληκαρι και καλη τυχη στη Νατασα.

 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ειναι πολωνεζα 100%...εχω να παω 2 χρονια μαζι της αλλα φανταζομαι οτι κανει οτι εκανε.
Τώρα (πρωινή βάρδια) είναι στο Φώκαιας 27 υπόγειο η Αννούλα η Πολωνέζα.
Στο ισόγειο Καμέλια  :badair:  και στον όροφο η Καρολίνα.
Ώστε έτσι η Αννούλα...Φίλε αυτά που γράφεις περί συμφώνου συμβίωσης,είναι για την άλλη εργαζόμενη η για την γλυκιά Αννούλα;
Γιατί τα γράφεις μπερδεμένα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Ειναι πολωνεζα 100%...εχω να παω 2 χρονια μαζι της αλλα φανταζομαι οτι κανει οτι εκανε.Σιγουρα μπορει να κατσει και περισσοτερο αν διαπραγματευτεις τη τιμη μαζι της.
Το θεμα ομως δεν ειναι η Αννα η πολωνεζα και το τι κανει η ποσο φιλοτιμη ειναι.
Η ιστορια ξεκινησε πριν 2 χρονια σε ενα απο τα κεντρικα της Φυλης με μια αλλη εργαζομενη..
Εμαθα πολλα μα παρα πολλα για το τι γινεται πισω απο το σαλονακι, απο το κουζινακι και παραεξω..
Δυστηχως η κοπελα που ειχα γνωρισει πριν 2 καλοκαιρια καταφερε να ακυρωσει τοσο πολυ τον ιδιο της τον ευατο και να υποβιβαστει πολυ χαμηλα δηλαδη να πιασει πατο.
Ευτυχως που η σχεση μου μαζι της εμεινε στο φιλικο και δε προχωρησα σε κατι περισσοτερο.
Κριμα για το παληκαρι που την εβγαλε απο τη δουλεια,εκανε συμφωνο συμβιωσης μαζι της και προσπαθησε να τη κανει ανθρωπο.
Η αυτοκαταστροφη ειναι χαρακτηριστικο των βαλακανιων οπως και πολλων χωρων της πρωην ΕΣΣΔ.
Η φωνη της Αννας χτες ακουστηκε σα να ημουν μπροστα σε ενα πολυ δυνατο και καθαρο ηχοσυστημα...
¨Μη πιστευεις ποτε εμας τις πουτανες"....ειχε πει.
Ευτυχως που την ακουσα και χτες το βραδυ δικαιωθηκα.
Κριμα για το παληκαρι και καλη τυχη στη Νατασα.
δυστυχως απο προσωπικη εμπειρια ισχυει ....δε μπορει να υπαρξει εμπιστοσυνη σε πουτανα οσο καλα και να εισαι στην αρχη καποια στιγμη θα το καταλαβεις, αλλιως δεν θα εκαναν αυτην την δουλεια οποτε μονο γαμησι μαγκες γι αυτο οι περισσοτερες τα εχουν μπλεξει με νταβατζηδες και αλβανους του χωρου !
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ο Προφεσσορ Χ θέλει η γυναίκα να του κάνει ελεύθερο στοματικό και να του γλείφει αρχίδια.Τα κάνει αυτά η Νάντια;
Επειδή και γω τα ίδια θέλω από τη γυναίκα,πες μου άμα είναι για να πάω και να γράψω επιτέλους την πρώτη κριτική μου.
Ντιάνα,Διδύμου 8 ισόγειο



Ευχαριστώ, Εκλεκτικέ.
 

Κλοουν

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ψαχνω τν φωτεινη γκμοχ ξερεισ κανεισ που δουλευει τωρα?
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Λάθος στα ονόματα,λάθος στα μαγαζιά-μουνί (Φάμπιο) καπέλο τα'χεις κάνει Τζοκεράκο
Βρε τους πούστηδες!  :hammer:
Λέγε-λέγε,θα πιστέψω κι εγώ οτι είμαι ο Τζόκερ....Α,ρε πούστη Γκέμπελς....
 

giotakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες !!!
Ξερεις κανεις που εχει χαθει η Αθηνά η Πειραιωτισσα απο το Φωκαιας 27 β ισογειο ... εχω παει τις τελευταιες μερες 1-2 φορες για αυτην και μονο αλλα πετυχαινω την Καμέλια
 

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
188
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρετε αν δουλεύει η νίκη στο πιπινου ή Άγκυρας δεύτερη βάρδια??
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Δεν δουλεύει-για τις επόμενες τρεις/τέσσερις ημέρες μπήκε στα πιτς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Συμφωνω και με τους δυο προλαλισαντες για τη δεκαετια του 90 !

Βεβαια τοτε ημουν 25 χρονων κ οντως τελειωνα στο πενταλεπτο :-)

Αλλο χαρακτηριστικο ομως της εποχης ηταν οτι οι κοπελες αλλαζαν εν ριπη οφθαλμου ! Αν πετυχαινες κοπελα πανω απο τρεις τεσσερις φορες ηταν θαυμα !

Δεν προλαβαινες να αραξεις με μια δλδ αν τη γουσταρες πολυ,οπως συμβαινει τωρα.

Τοτε θυμαμαι πηδαγα τρεις διαφορετικες την εβδομαδα.
όμως υπήρχαν και σταθερές , με πολύ πελατεία και αυτές έπαιρναν και πολλά δώρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom