Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 378 άτομα (48 μέλη και 330 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Mία σύντομη ενημέρωση απο την απογευματινή βάρδια της Παρασκευής.
Στο Διδυμου 27 δύο κοπέλες με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.Η πρώτη η Ρωσόφωνη Μαρία πού έχει ξαναδουλέψει στον οίκο.Ξανθά μαλλιά  και σώμα με πιασιματάκια.Η δεύτερη η Άντζελα γεματούλα με μεγάλο στήθος.
Στο Διδύμου 22 ήταν η Πωλίνα, μαλλιά καστανόξανθα πιασμένα αλογοουρά,κανονικών κιλών.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Διδύμου 20 ήταν η Αναστασία,γεματούλα,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό,ορχεολειχία.
Στο Διδύμου 18 ήταν η Ελένη,ώριμη,λεπτή,με κοντά ξανθά μαλλιά.Σε φουλ πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 16 ήταν η Ρωσόφωνη μιλφ Νίκα,κανονικών κιλών με πιασιματάκια,στρογγυλοπρόσωπη με μαγουλάκια και ξανθά μαλλιά προς το καρέ.Σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.Πρόκειται για όσους την ψάχνουν για την γνωστή μιλφ από Αλκιβιάδου 16Β και τελευταία Λεωνίδου 28 όροφος και Ιάσωνος 36.
Στο Έλλης 3 εργαζόταν 2 κοπέλες ώριμες.Η πρώτη η γνωστή Αλιόνα,ψηλή,κανονικών κιλών με λευκό δέρμα και μαλλιά ξανθά κομμώσεως 70s. H δεύτερη είναι καινούρια με προυπηρεσία στην Θεσσαλονίκη, λεπτή,με μαυρισμένο δέρμα απο την θάλασσα,μαύρα μαλλιά φλατ στο ύψος των ώμων της,μπάσα φωνή, ομοιάζουσα με αοιδό λαικών ασμάτων και πιο συγκεκριμένα σκυλάδικων.Νίνα το όνομα της και σε υπηρεσίες είναι αντάξια της Αλιόνας.Δοκιμάστηκε με απόλυτη επιτυχία.Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,αυταρχικό και για τις δύο κυρίες ενώ η Νίνα κάνει και πρωκτικό.
Στο Διδύμου 8 στο ισόγειο δύο κοπέλες Ρωσόφωνες η πρώτη η μιλφ Λίλιαν παλιά καραβάνα έχει εργαστεί παλιότερα σε αυτό το μαγαζί,στο Φυλής 54 στον όροφο και στο Ξανθίππης 2.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια και μαλλιά ξανθά πιασμένα αλογοουρά. Η δεύτερη η μιλφ Ντιάνα που σχολίασε ο Λαδάκης,άλογο,ψηλή,κανονικών κιλών με λίγα πιασίματα,ωραία κωλάρα και μεγάλο τατού στο μπούτι,μαλλιά καστανομελί λίγο πιο πάνω απο τους ώμους.Ανακοινώθηκε κανονικό πρόγραμμα αλλά κατόπιν συνεννόησης κάνει και ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.Στα υπόψη.
Στο Διδύμου 7 στο αριστερό ισόγειο η Μάγια,ψηλή,με καστανά μαλλιά προς το καρέ, με όμορφα πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και βυζάρες επιτυχώς χαρακτηρισθείσες ως τορπίλες.Κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φωκαίας 24 η Βικτώρια απο μοντελοαλυσίδα και Φυλής 200. Κανονικών κιλών με πιασιματάκια,μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φωκαίας 27 στο ισόγειο μία καινούρια κοπέλα η Ρόξυ απο το Ροξάνη.Νεαρή,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φωκαίας 27 στον όροφο η Νικόλ κοντή,κανονικών κιλών με λίγα πιασίματα στον κώλο μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φιλιππίδου 11 κλασσικά η Μαρία,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά πιασμένα σε αλογοουρά.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φιλιππίδου 11 στον όροφο καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία, η Ντενίζ ή Ντενίζα, νεαρή,λεπτή,με μαλλιά καστανά πάνω απο τους ώμους με μωβ ανταύγειες.Μετά απο την ώριμη ήθελα να συμπληρώσω και με μία πιτσιρίκα.Δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα της.
Αυτά για σήμερα.
Καλό Σαββατοκύριακο!
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Φίλε έχεις δίκιο !! Είναι απίστευτο αυτό που γίνεται. Πάω σε οίκο στο μετάξι για πλάκα και πέτυχα ένα πολύ δυνατό κατά τύχη. Λέω στη τσατσά δίνω 40€ για 40 λεπτά. Προσέξτε 4 πελάτες σερί δηλαδή που σπάνια γίνεται πλέον.
Και μου λέει 50€ μισή ωρα. Δεν θα κλείσω εγώ το μαγαζί για σένα.
Συμπέρασμα: καλά κανουν μερικοί και κάνουν μόνο τσάρκα χουφτωμα και καφεδάκι. Κόστος 1,50€ και χουφτωμα 10 κώλους ημερήσιος !
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Aκριβώς.Για χαβαλέ πάμε στα μπουρδέλα,παίδες.Στο τζάμπα.Και αν είμαστε φορτωμένοι,γαμάμε επιλεκτικά.
Σιγά μην πληρώσουμε την κάθε φόλα με την προσδοκία οτι δεν θα είναι  φόλα και με τη τσατσά απόξω να φωνάζει, να βήχει και να κτυπά την πόρτα.
Εξαίρεση αποτελούν όποιοι είναι γνωστοί στα μπουρδέλα, απολαμβάνουν προνόμια και γράφουν κριτικές.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
52
Like
17.508
Πόντοι
10.686
Στα πλαίσια της δεύτερης βάρδιας(Φυλής και πέριξ) μαζί με τους συναγωνιστες Επιρρεπή, και Dmtrsxxx, σε μερικά είχαμε :

ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ

8Β ισογειο : Λίλιαν, και Ντιάνα. Τα ευσημα στο συναγωνιστη Κωστα Λαδακη για τη προαναφερομενη. Πολύ ωραιο σωμα, φινετσατη γυναικα με ωραιο "τυπο".

Άνετα θα κυκλοφορούσα με την Ντιάνα σε βραδινή έξοδο,αρχοντική φινέτσα!
 

curtism333

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
239
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
1
Απλά έχει κωλαρα.  Αν αυτό σου αρκεί οκ, πέρα από αυτό δηλώνει φουλ πρόγραμμα και δεν αφήνει δάχτυλο, φιλιά και είναι πριξααρχιδο . Τέλος, δηλώνει Ελληνίδα αλλά είναι από albania.
Ευχαριστώ πολύ φίλε.Πέρασα νωρίτερα κατά τις 23.30 αλλά δουλεύει από τις 02.00 και μετά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Παιδιά η Diana που αναφέρθηκε ποιο πάνω είναι αυτή που δούλευε παλιά στο Studio Deluxe Ισμήνης 2?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Το Μεταξι εχει απ ολα αποψε. Δεν υπαρχει λογος να παει καποιος ΦΥλης. Κολονου 11 ισογειο τρεις Ρωσιδες με ραστα. Η μελαχρινη που βγαινει τελευταια ειναι η πιο ομορφη. Κολωνου 15 δεξι η Χριστινα η γνωστη και μια Σονια με ραστα αλογο (παρτουζα στα 25 ευρο). Ισωνος 30 ορφ ενα ωραιο μελαχρινο μεσαιων διαστασεων. Ιασωνος 37 πιπινι λεπτο στενοκωλικο με μετρια φατσα. Κολωνου 27 ισογ. πιπινι κοντο με κωλαρα λιγο ασχημοφατσα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
ΣΤΗ ΔΙΔΥΜΟΥ


8Β ισογειο : Λίλιαν, και Ντιάνα. Τα ευσημα στο συναγωνιστη Κωστα Λαδακη για τη π

:hi: :hi:

Ευχαριστώ ,αγαπητέ, και σου συνιστώ να λάβεις το τεμάχιο !  :rockon:

Διότι είναι και ΣΤΕΝΟΜΟΥΝΑ ! Πολλές οι μούνες
αλλά μειοψηφία οι στενομούνες !  :rockon:

Γενικά είναι πολύ ΚΑΒΛΑ !

 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Δεν μου ερχεται πως ειναι αυτη που λετε? Σε ποια διασημη μοιαζει?
 

Makis 21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2016
Μηνύματα
52
Κριτικές
9
Like
151
Πόντοι
280

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ποια κοπελα δουλευει σταθερα και αθορυβα στη Φωκαιας απο το 2010.11?...

Ενα μεγαλο ευχαριστω απο μενα για κεινη και τη συμβουλη που μου εδωσε πριν 2 χρονια.

Να σαι καλα ρε Αννουλα μακαρι να υπηρχε και αλλη μιση σαν εσενα.
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21
Ποια κοπελα δουλευει σταθερα και αθορυβα στη Φωκαιας απο το 2010.11?...

Ενα μεγαλο ευχαριστω απο μενα για κεινη και τη συμβουλη που μου εδωσε πριν 2 χρονια.

Να σαι καλα ρε Αννουλα μακαρι να υπηρχε και αλλη μιση σαν εσενα.
την αννα την πολωνεζα εννοεις
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Ναι την Αννα τη πολωνεζα.

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
:rockon: :rockon: :rockon:

Η Μητέρα Ρωσία γεννά τέτοιες αριστοκρατικές μουνάρες !

Θυμίζει ξαδέρφη της Rachel Mc adams

mcadams_huge.jpg


περισσότερο όμως την


russian_woman_soldier.jpg


Γενικά , είναι πολύ καλή .

Θεωρώ ότι ο Προφεσσορ Χ θα μείνει ευχαριστημένος
από την λήψη της μιλφοειδούς καβλομουνοκάβλοβας !
ΗΔΗ την έχω λάβει 3 φορές, και είχε σταθερή απόδοση.
Θα πώ μία υπερβολή, είναι θερμή μαθηματικώς
όσο 1/ Αντζελίνα !  :2funny:


%CE%AC%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%BF-%CF%80%CE%B9%CE%BD%CE%AC%CE%BA%CF%89%CE%BD-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%AD%CE%B3%CE%B3%CE%B9%CF%83%CE%B7-si-6678180.jpg


Εντάξει, η Αντζελίνα σε κάποιους είναι καλή μέσα !
Και είναι πολύ μουναροπιπίνα !
Πάντως η πούτσα μου είναι πολύ σκληρή όταν
τη χώνω στη μουνάρα Αντζελίνα.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ποια κοπελα δουλευει σταθερα και αθορυβα στη Φωκαιας απο το 2010.11?...

Ενα μεγαλο ευχαριστω απο μενα για κεινη και τη συμβουλη που μου εδωσε πριν 2 χρονια.

Να σαι καλα ρε Αννουλα μακαρι να υπηρχε και αλλη μιση σαν εσενα.
Καλό κορίτσι η Αννούλα.Φιλότιμη.Κάνει ακόμα μασαζάκι; Θέλω να πάω μια βόλτα.
Είναι πράγματι από την Πολωνία;
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Θεωρώ ότι ο Προφεσσορ Χ θα μείνει ευχαριστημένος
από την λήψη της μιλφοειδούς καβλομουνοκάβλοβας !
ΗΔΗ την έχω λάβει 3 φορές, και είχε σταθερή απόδοση.
Ο Προφεσσορ Χ θέλει η γυναίκα να του κάνει ελεύθερο στοματικό και να του γλείφει αρχίδια.Τα κάνει αυτά η Νάντια;
Επειδή και γω τα ίδια θέλω από τη γυναίκα,πες μου άμα είναι για να πάω και να γράψω επιτέλους την πρώτη κριτική μου.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Aκριβώς.Για χαβαλέ πάμε στα μπουρδέλα,παίδες.Στο τζάμπα.Και αν είμαστε φορτωμένοι,γαμάμε επιλεκτικά.
Σιγά μην πληρώσουμε την κάθε φόλα με την προσδοκία οτι δεν θα είναι  φόλα και με τη τσατσά απόξω να φωνάζει, να βήχει και να κτυπά την πόρτα.
Εξαίρεση αποτελούν όποιοι είναι γνωστοί στα μπουρδέλα, απολαμβάνουν προνόμια και γράφουν κριτικές.
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ1111111111111111111
 

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Δοκίμασα την Άντζελα από Διδυμου 27.
Η κοπέλα έχει μεγάλα 3αρια βυζιά, γενικά είναι γεματούλα.
Προκαταρκτικά περιλαμβανε το πρόγραμμα, μετά ρώτησε για προφυλακτικό και επιδώθηκε σε πολύ καλή πίπα και περιποίηση της περιοχής. Κράτησε αρκετή ώρα η πίπα της που παραλίγο να  με τελειώσει. Την πήρα στα 4 οπόυ ήρθε το τέλος. Ελληνικά δεν μιλάει, στα αγγλικά η επικοινωνιά.
Γενικά καλή με πολύ καλό στοματικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom