Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 219 άτομα (12 μέλη και 207 επισκέπτες)

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
Καταρχας να ενημερόσω οτι δεν εχω ξαναδεί μεγαλήτερη νέκρα στη φύλης απο σήμερα. 12 παρα 10 παρα πολλά μαγαζιά ήταν κλειστά η ετοιμαζόντουσαν να κλείσουν. Φυλής 54 (ροζ πόρτα) ήταν η Maya και η Νάνσυ. Δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα ειναι ανοικτά πάντως τα κοριτσία ειναι εκεί απο το μεσημέρι και η Maya δούλευε και πρωινή στο διπλα μαγαζι. (Πολύ καλες και οι 2 για μένα). Τα 2 διπλανά κλειστά.
Φωκ.17 ισόγειο και όροφος και Φωκ. 19 ήταν κλειστά.
Φυλής 65Β κλειστό και το απέναντι που ειναί ο γαμάτος παππούς και αυτο κλειστο. Τιποτα αξιόλογο πουθενά και γιαυτό την πατησά ετσι σήμερα γιατι ολα τα stadarakia μου κλείστα (Μaya ειχά παει ιδή σήμερα και με την Nancy εχω πάει καμια 10αρια φορες και ήθελα κατι καινούργιο. Καλος μαλάκας είμαι και εγώ :wanker: :wanker: :wanker:)
Ειχά την χειρότερη εμπιρεία σήμερα με την Τζένη φυλης 65Α (δεν θα γράψω εδώ τι έγινε έχω κάνει κριτική οταν ανέβει αμα θέλει καποιος θα βάλω link) και θέλω να ρωτίσω αν σας έχει τύχη να ζητήσετε λεφτά πίσω και αν ναι, τα πείρατε? Και πως τα ζητήσατε? Τσαμπουκά η με ευγένια? Η ευγένια εμένα σημερα δεν έπιασε :)
 

ΖΟΡΜΠΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
941
Like
246
Πόντοι
26
Γιωργο η Ελενα η μπασκετμπολιστρια γνωριζεις που εργαζεται?
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
Αδειασα τ' αρχιδια μου στη Σονια του Φ84.

Η κοπελα ειναι εξαιρετικη στο δωματιο.
Δεν εχει το χαζοχαρουμενο στυλ του σαλονιου. Ειναι πολυ καυλιαρα, ενώ απο κοντα (δλδ face to face) φαινεται και πιο γλυκια.

Για το σωμα της, no comments...

Έκανες πολύ καλή επιλογή.

Εγώ προτιμώ τη Χριστίνα τη μουναροπιπίνα τη ρωσόφωνη
στο Διδύμου 7 ή 8 κλπ.

Σε μένα κάνει πολύ καλή περιποίηση.
Επίσης σε 2 συναγωνιστές γνωστούς μου,
τους περιποιείται. Ίσως λόγω γνώσης ρωσικών και
επειδή πάμε με τα νερά της.
Είναι πολύ μουνάρα, έλειπε διακοπές και
έχει μαυρίσει και θα την πάρω αύριο !  :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SCOTI

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
760
Πόντοι
361
η τζενη το εχουμε πει ειναι φολα 

Ε δεν νομίζω οτι γίνετε καποιος να είναι 100% ενημερομένος για όλες. Και κριτικές μονο 2 είχε. Τεσπα έτσι πέρασα εγω.
Αφου αλλάξαμε σελίδα ξαναρωτάω : σας έχει τύχη να ζητήσετε λεφτά πίσω και αν ναι, τα πείρατε? Και πως τα ζητήσατε? Τσαμπουκά η με ευγένια? Η ευγένια εμένα σημερα δεν έπιασε
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Φόλα αλερτ...Σοφι απο φωκαιας 27. Ξανθια με κοντο αγοριστικο μαλλι, σωματαρα απιθανη. Η τσατσα ανακοινωνει φουλ ελευθερο στοματικο, κολο κτλ...λεω εδω ειμαστε...αφου δε βρηκα καμελια θα δοκιμασω αυτηνα.Σκαει στο δωματιο με χαμογελο και ορεξουλες και λεω απο μεσα μου καλα θα περασουμε... εκει που μου τριβοτανε παει να βαλει σκουφο για πιπα.της λεω οτι θελω χωρις και μουλεει οτι εχει ενα προβλημα στα ουλα...οκ λεω εγω δε πειραζει και σκεφτομουνα αργοτερα που θα εσκιζα αυτο το ωραιο κωλι της. Ξεκιναει πιπα βαζοντας δοντια. πεθαινω στο πονο εγω και της λεω να μη το ξανακανει.αυτη στο μουνι της μου τραβαει 3 ρουφιξιες και παλι δοντι... χριστοπαναγιες απο μεσα μου εγω. της ξαναλεω οοοχι δοντι. μετα 5 ρουφιξιες παλι δοντι, σα να το κανε επιτηδες για να μη μου σηκωθει. τη σταματαω απο τη πιπα τη γυρναω στα 4, σηκωνω με λιγη μαλακια το ηδη μισοκαβλωμενο πουτσο και το βαζω λιγο μουνι μεχρι να σκληρεινει λιγο και να σκισω τη κωλαρα της. Μετα απο 10 σπρωξιες εφτασε εκει που ηθελα και παω για κωλο.....αμ δε... η καριολα δεν ηθελε και με απεφευγε. εκανα 2-3 προσπαθειες να της τον χωσω στο κωλο λεγοντας της οτι θα παρω πισω τα λεφτα μου και αυτη αρχιδια της...τπτ με το που ακουμπαγα το πουτσοκεφαλο στο κωλο της βογγουσε χωρις λογω λες και μπηκε 25 εκατοστα καυλι...της λεω τι πραματα ειναι αυτα, λετε οτι ειναι φουλ προγραμμα και συ μας κοροιδευετε εδω μεσα κτλ...αααπειρα νευρα εγω ντυθηκα και ζητησα τα λεφτα μου πισω στο τελος. Η τσατσα μου δωσε το 20αρικο αδιαμαρτυρητα λες και ειχε καμερα στο δωματιο και εβλεπε τι γινοταν...ενα μεγαλο ευχαριστω στη τσατσα!!!

Μπράβο στην Τσατσά!!!

Δεν το περίμενα πάντως αυτό απτην Σόφη.... 3-4 φορές που την έχω πάρει τον έφαγε αδιαμαρτήρητα από κώλο και κανά 2 έβγαλα και σκατό πάνω στην καπότα αλλά αυτή απτόητη... Γενικά πια την αποφεύγω γιατί είναι πολύ fake η φάση στην συμπεριφορά και ξενερώνω....
 
  • Like
Αντιδράσεις: nec

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Διαγορα ,  ελεύθερο στοματικό και αρχίδια κάνουν πάρα πολλές , πρέπει ντε και καλά η Ντιάνα......... αναμένουμε με ανυπομονησία κριτική σου !!!!!!
Ζουκέρο,εγώ ρώτησα τον Κώστα Λαδάκη.Γιατί δεν απαντάς Κώστα Λαδάκη;
ελεύθερο στοματικό και αρχίδια κάνουν πάρα πολλές , πρέπει ντε και καλά η Ντιάνα.....
Καλά,μην βάζεις σκοτούρα.....ερώτηση έκανα,δεν απαίτησα.Εσύ για ποιο λόγο τοποθετείσαι κατ΄αυτόν την τρόπο;
Πες οτι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό και αρχιδογλείψιμο και τέλος.
 

nightknight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2014
Μηνύματα
141
Like
1.984
Πόντοι
201
Πριν από λίγη ωρίτσα

ΔΙΔΎΜΟΥ
27 Άντζελα και Αννα/Τατιάνα η πρώτη ξανθός μεγαλοκοπελα χοντρή με μεγάλα βυζια η δεύτερη και αυτή μεγαλοκοπελα εντελώς αδιάφορη, και οι δύο κυρίες τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό και αυταρχικό

20 Πωλίνα ξανθιά κοπέλα δεν την λες παχουλη ούτε λεπτή,τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό.

7 αριστερα Νάταλι ξανθιά ενδιαφέρουσα περίπτωση γενικά καλό στήθος τα πάντα με προφυλακτικό.

8 δεξιά με τις σκάλες Γιάννα ενδιαφέρουσα κοπέλα άνω των 30 ετών είχε και Ένα τατουάζ στον ώμο ,τα παντα με προφυλακτικό.

ΦΥΛΉΣ

54 με τις σκάλες κοπέλα με κωλαρα και καλό αν και λίγο πεσμένο στήθος τα πάντα με προφυλακτικό.

56 Χριστίνα ενα λεπτό καυλακι τα πάντα με προφυλακτικό.

66 στα δεξιά Νικόλ είπε η υπηρεσία περίμενα αλλά δεν την είδα αργούσε πολύ και αυτή τα πάντα με προφυλακτικό και 69

66 αριστερα Άντζελα σκυλί με μαύρο μακρύ μαλλί φουλ πρόγραμμα είπε η κοντή βυζαρου υπηρεσια και δεν με άφηνε να φύγω με την καμία

74 αριστερα δύο κοπέλες μια κοντή η Άννα και μια λίγο πιο ψηλή η Χριστίνα και η δύο δίνουν κωλο.

65 δεξιά  κοπέλα με ωραίο κορμί Σονια τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό.

65 αριστερα Γιασμιν κοντουλα πιτσιρικά χαμογελαστή τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό.

ΦΏΚΑΙΑΣ

19 Βικυ πιτσιρικά χοντουλα με φουλ πρόγραμμα.

25 με τις σκάλες μια μαύρη σχετικά τεράστια. ..τα πάντα με προφύλαξη άι ισπανικό γιατι έχει τα προσόντα όπως συμπλήρωσε η υπηρεσία
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Η μπιουτη προφανώς. Παντως εγω που περασα την περασμένη εβδομάδα την βρηκα διεκπαιραιωτική και δεν γουσταρα.
 

bourdeliaris26xxx

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχω προβλήμα SOS βοηθήστε με αν μπορείτε, ήρθε ξαφνικά από επαρχία ο κολλητός, ξέρετε καμια καλή καυλιτσα, μικρη αδύνατη πιπινοειδες για να την πάρουμε παρτούζα, μας νοιάζει πολυ να έχει όρεξη, στην δεύτερη βάρδια, να κάνει είτε φουλ είτε κανονικό πρόγραμμα, ευχαριστω πολύ μάγκες.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα, έχω προβλήμα SOS βοηθήστε με αν μπορείτε, ήρθε ξαφνικά από επαρχία ο κολλητός, ξέρετε καμια καλή καυλιτσα, μικρη αδύνατη πιπινοειδες για να την πάρουμε παρτούζα, μας νοιάζει πολυ να έχει όρεξη, στην δεύτερη βάρδια, να κάνει είτε φουλ είτε κανονικό πρόγραμμα, ευχαριστω πολύ μάγκες.

Καυλίτσα και μικρή είναι στο Φυλής 61 η Αλέξια (πρώην ΑΝΚΑ)...
Ρουμάνα, μαυρομάλλα, πετιτ και λογικά κάνει και παρτούζα αλλά ΔΕΝ δινει κωλαράκι...

Αν θέλετε για τα χοντρά και παρτουζίτσα νομίζω θα σας κάνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kostas8000

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.222
Like
181
Πόντοι
16
στο πιπινου 118 εχει επιστρεψει η ναταλι????

ξερει καποιος????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom