Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (2 μέλη και 87 επισκέπτες)

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Καλημέρα στους περισσότερους.
Παρόλο το ψιλόβροχο και την ημέρα που ξημερώνει καθημερινή σήμερα στην τρίτη βάρδια είχε κινησούλα στην Φυλής.Πάμε να δούμε τι είδαμε.

Φυλής
Φ54-Αουρόρα το γνωστό κοντοπούτανο με τα γυαλάκια και τα μαστάρια μαυρισμένη λες και είναι δεκαπενταύγουστος να ναι καλά τα σολάριουμ και τα ψωλάριουμ.Απλό με 69.
Φ59 κάτω.Ιωάννα η κοντή με το φουλ.Καλά εκεί μένει αυτή;
Φ61-Νίκη με το μαλλί αφάνα και το πρωκτικό.
Φ66 δεξιά-Άννα Ιλόνα Ευτέρπη η γνωστή και μη εξαιρετέα.Απλό με 69.
Φ66 αριστερά-Αννούλα από Φ72.Νεαρή τσιγγάνα με όμορφο πρόσωπο και πλαδαρό κορμί.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στα βυζιά.
Φ72-Δύο κοπέλες.Μισέλ η πρώτη με πολύ όμορφο πρόσωπο και πολύ στητό βυζί.Ωραίο μουνί ομολογουμένως στα υπόψιν.Η δεύτερη μια λεπτούλα υποδεέστερης εμφάνισης από την Μισέλ αλλά δεν είπε όνομα.Ελεύθερο στοματικό και για τα δύο κορίτσια.
Φ74 δεξιά-Η Τίνα.Χαμογελαστό κοριτσάκι με μεγάλα βυζιά και αγορέ μαλλί.Ελεύθερο στοματικό.
Φ74 αριστερά-Σύλβια.Μέτριας εμφάνισης κοπέλα με πρωκτικό.
Φ65 πάνω-Εμμανουέλα η γνωστή ποντικομούρα με απλό.
Φ65 κάτω-Στεφανία.Μελαχρινή με ομορφούτσικο πρόσωπο και μέτριο σώμα.Φουλ πρόγραμμγα.
Φ67-Αντίνα-Ελένη το πρωί call girl το βράδυ φόλα.Απλό με 69.
Φ69 πάνω-Μαρία.Μελαχρινή πιτσιρίκα στυλιάρι.Ελεύθερο στοματικό.
Φ69 κάτω-Σταθερα η Στέλλα το γνωστό μιλφ με τα γυαλάκια.Πρωκτικό.
Φ71 πάνω-Η Μοντέλα η Χριστίνα και η χοντρούλα η Άντζελα με τα τεράστια μαστάρια.Απλό η πρώτη φουλ η δεύτερη.
Φ71 κάτω-Βανέσσα.Συμπαθητική κοπελίτσα με μαλλί αφάνα.Απλό με 69.
Φ84 κάτω-Η Τζούλια η Ρωσογερμανίδα η μουνάρα με απλό.
Φ86 πάνω-Ειρήνη η Σέρβα και καλά.Πρόκειται για την Ειρήνη από το 69.Εικοσάχρονη κοντή κοπέλα με πιασίματα.Πρωκτικό.
Φ109 πάνω-Εύα.Νεαρή με πλαστικά βυζιά και χείλια μισοξυρισμένο μαλλί και φουλ πρόγραμμα.
Φ109 κάτω-Σάντρα Ροδίκα η χαρά των πουτανοκαψούρηδων.Όμορφη κοπέλα με χαρακτηριστικά μπλε μάτια.Απλό με 69.
Όλα τα απέναντι κλειστά εκτός από το Πιπίνου 65 όπου ήταν η Τζούλια στο δωμάτιο.

Φωκαίας
Φ7 υπόγειο-Ένα κοντοπούτανο με πολύ γλυκό πρόσωπο και σώμα με πιασίματα.Δεν είναι του γούστου μου τέτοιες αλλά οι πιπινολάτρες ας τσεκάρουν.Μου είπε όνομα αλλά δεν το συγκράτησα.Απλό πρόγραμμα.Το μαγαζί της Ελένης της ξυπόλητης κλειστό.
Φ9 αριστερό-Ιωάννα.Ψηλή όμορφη κοπέλα γνωστή από Φ136 και Φ54 παλιά.Απλό με 69.
Φ9 δεξί-Η Ειρήνη στο δωμάτιο.Λογικά η γνωστή με το πρωκτικό.
Φ17 κάτω-Η Εμμανουέλα-Ελένη.Ψηλή όμορφη κοπέλα που πλέον έχει αδυνατίσει και της πάει.Νομίζω πως ανακοινώθηκε απλό.
Φ17 πάνω-Εδώ η Ιονέλα τρόμαξε βγαίνοντας γιατί περιμέναμε 14 άτομα και άλλοι δύο στα δωμάτια.Μαζί της η όμορφη Μπιάνκα που ήταν ο βασικός μου στόχος γι απόψε αλλά γινόταν χαμός.Σούπερ στοματικό ανακοίνωσε η τσατσά και για τις δύο.Τώρα τι είναι αυτό ο θεός και η ψυχή του.
Φ19-Τζοάνα η Πορτογαλίδα.Εμφανίσιμη ξανθιά μιλφ που κουνιέται ωραία στο σαλόνι.Ελεύθερο στοματικό.
Φ24-Σόφι.Το μιλφ με το πρωκτικό.Ανακοινώθηκε με στόμφο όχι 69.
Φ27 κάτω-Κατερίνα και Ελένη οι δύο ξανθιές.Η πρώτη νορμάλ ύψος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό η δεύτερη κοντή με φουλ.
Φ27 ισόγειο-Επιτέλους πέτυχα την Τζούλια και ήταν και μόνη της στο σαλόνι.Μιλφ με άγριο πρόσωπο ωραία βυζιά και πολύ ωραίο κώλο.Δοκιμάστηκε με πολύ καλές εντυπώσεις.
Φ27 πάνω-Κάρλα.Νταρντάνα με πεσμένα βυζιά.Ελεύθερο στοματικό με τελείωμα πάνω τους.
Τέλος στη Φιλιππίδου ανοιχτό ήταν μόνο το κάτω με την Λίζα την υπερκινητική μιλφ του καταστήματος.Τα πάντα εκτός κώλου.
Καλή βδομάδα!
 

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Αναρωτιέμαι γιατί η Ανδριάννα από το Κολωνού, δεν την έχει κάνει ακόμα από το μετάξι.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Ύστερα από κάποια χρόνια στο άθλημα ,θέλω να κάνω δημόσια ένα ranking για τα καλύτερα τσιμπουκια στα μαγαζιά.
Νο.1 είναι το μαρακι από ιασωνος 36..ή γλώσσα της φιδίσια και μου έχει δώσει την εντύπωση ότι και 25 εκατοστά να τον έχεις θα στον κατεβασει όλο μέχρι κάτω..
Νο.2 Άννυ πορνοστάρ..επίσης τον πέρνει ολον και σου σκάει και φιλάκι στα αρχιδια για πλάκα..ωραιο και πιπινι αν τον κατέβαζε ποιο άνετα θα ήταν σίγουρα στο νο.1
Νο.3 ή ρόδικα. Απολαμβάνεις το τσιμπούκι της απλά  3 φορές που έχω δοκιμάσει με την άνεσή της και τη στάση της μου βγάζει κάτι το τύπικο..δηλαδή δεν θα μοιραστεί στον καθρέφτη την ώρα που πηδιετε ή τον κουμποωνει στο στόμα της.
Νο.4 αλιονα μιλάμε για το ποιο αισθησιακό τσιμπούκι ever..το μόνο μείον είναι ότι βάζει στο στόμα της μέχρι 14-15 εκ. Το υπόλοιπο μένει απ έξω..
Νο .5 Σόνια ,τσιμπούκι στο οποίο μουδειαζεις χωρίς να μπορείς να κάνεις κάτι,λες και έχει δηλητήριο.ολοι όμως ξέρουμε πόσο ιδιότροπη ειναι μέσα στο δωμάτιο...
Αυτές είναι οι απόψεις μου..έχω διαβάσει πολλές κριτικές για deepthroat και βασιλικά τσιμπουκια,σχεδον σε όλα έχω δοκιμασει αλλά νομίζω ότι αυτό ειναι το top 5..
Εξαιρετικό!
 

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Ζωντανή ανταπόκριση.  Φυλής 69 με τα σκαλιά Τζούλια με κωλο στο πρόγραμμα.
Στο 66δ ήταν μια Άντζελα με κωλο και αυτή
Έκανε την δύσκολη για 69 αλλά την κατάφερα~έκανε την δύσκολη για ακαποτο τσιμπουκι, την κατάφερα και μετά γαμήσι συνεχες στην πίσω τρύπα
Μόνο για δοκιμή δεν τη προτείνω. Πάω να κάνω τη δουλειά που άφησα στην μέση τώρα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Αναρωτιέμαι γιατί η Ανδριάννα από το Κολωνού, δεν την έχει κάνει ακόμα από το μετάξι.
Σε ποιά Ανδριάνα αναφέρεσαι;Στη νεαρή με τα γυαλιά στο Κολωνού 30 1ος όροφος,ή στην γκιλφ στο Κολωνού 23 υπόγειο;
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Τιμηθηκε με σχετικα καλες εντυπωσεις η Ευα απο Φυλης 109α οροφο και με αρκετα καλες εντυπωσεις η Μιρα απο Φωκαιας 9.Θα ακολουθησουν κριτικες.
:hi:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Στο Διδυμου 8α οροφο ειδα μια Ρωσιδα μιλφαρα με ανατολικου μπλοκ προσωπο , ξανθο μαλλι και μεγαλο φυσικο στηθος περιπου 4ρι.Μονικα το ονομα της.Την εχει παρει καποιος?
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Στο Διδυμου 8α οροφο ειδα μια Ρωσιδα μιλφαρα με ανατολικου μπλοκ προσωπο , ξανθο μαλλι και μεγαλο φυσικο στηθος περιπου 4ρι.Μονικα το ονομα της.Την εχει παρει καποιος?

New milf in town??
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Νο.1 είναι το μαρακι από ιασωνος 36..ή γλώσσα της φιδίσια και μου έχει δώσει την εντύπωση ότι και 25 εκατοστά να τον έχεις θα στον κατεβασει όλο μέχρι κάτω..

Συμφωνώ απόλυτα!!! Είναι δύναμη!!
 

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Σε ποιά Ανδριάνα αναφέρεσαι;Στη νεαρή με τα γυαλιά στο Κολωνού 30 1ος όροφος,ή στην γκιλφ στο Κολωνού 23 υπόγειο;
Προφανώς στη νεαρή με τα γυαλιά η οποία είναι αρκετά όμορφη και τίμια.
 

apwer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2016
Μηνύματα
174
Like
16
Πόντοι
1
Επίσης στο Φυλής 66α είδα να μπαίνει ένα πιπινι ξανθό
Αυτη είναι η Χριστίνα που λέτε;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Προφανώς στη νεαρή με τα γυαλιά η οποία είναι αρκετά όμορφη και τίμια.
Έχει θητεύσει στα κεντρικά,με υπεραπλό πρόγραμμα όμως μάλλον δεν είχε μεροκάματο,προφανώς στο... κοπτήριο του Κολωνού 30 φεύγει με γεμάτη τσέπη.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Στο Κολωνού 45 αριστερά στο βάθος δύο μιλφογκίλφ,η μελαχρινή Ρωσίδα Μαρία και η καστανόξανθη Ιταλίδα Ελένη,και οι δύο τα πάντα πλην πρωκτικού,η πρώτη κάνει και αυταρχικό.Δοκίμασα τη δεύτερη,δεκτική σε όλα,της αρέσει η δουλειά της,δεν μιλάει Ελληνικά ή Αγγλικά,η τσατσά χτύπησε όμως πολύ γρήγορα την πόρτα... >:(
 

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Έχει θητεύσει στα κεντρικά,με υπεραπλό πρόγραμμα όμως μάλλον δεν είχε μεροκάματο,προφανώς στο... κοπτήριο του Κολωνού 30 φεύγει με γεμάτη τσέπη.
Βάζει κάτω πολλές του 20αρικου και σε εμφάνιση και σε επιδόσεις.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Βάζει κάτω πολλές του 20αρικου και σε εμφάνιση και σε επιδόσεις.
Ήμουνα τακτικός πελάτης της πριν από δύο χρόνια περίπου,τυπικά πράγματα.Αν σου κάνει πιο προχωρημένα κόλπα...  ;)
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Καλησπερα,αρχοντες....μ.α.25 δουλευει τα πρωινα η σοφια ή η Καρμεν? Επισης παιζει καμια μιλφαρα
με μαυρο σπαστο μαλλι? Μαυροτσουκαλο που λεμε.  :grin:
Για μεταξι μιλαω.
 

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,αρχοντες....μ.α.25 δουλευει τα πρωινα η σοφια ή η Καρμεν? Επισης παιζει καμια μιλφαρα
με μαυρο σπαστο μαλλι? Μαυροτσουκαλο που λεμε.  :grin:
Για μεταξι μιλαω.
Κάρμεν είναι αυτή η σκουρόχρωμη Βουλγαρόφατσα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom