Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Τότε είναι άλλη.Αναφέρομαι σε μια κοπέλα που δούλευε από το 2007 στη Φυλής.Και κάποια εποχή μου είπε ο φίλος μου,εγώ δεν την είχα δει,είχε κάτι ουλές στην κοιλιά από εγχείρηση για γυναικολογικά.
Eίναι άλλη σίγουρα.

Α.Αν λέμε την ίδια, εγώ θυμάμαι όνομα "Λίνα" ή "Νίνα", λανθασμένα ενδεχομένως. Η περιγραφή ταιριάζει. Η εμπειρία υπήρξε ευχάριστη. Αν υπάρχει και από άλλο συναγωνιστή άποψη, ας την καταθέσει.

Β.Ενδιαφέρουσα περίπτωση. Είχε άραγε εργαστεί ως κοπέλα σε κάποιο άλλο μαγαζί παλιότερα;
Α.Λίνα την είπαν έχεις δίκιο
        Β.Φαίνεται έμπειρη γυναικά την κόβω να εργαζόταν σε μασατζίδικα.

Μου είπαν για μια καινούρια στο Διδύμου 20,πρωινή βάρδια.Καστανή,κανονικού πάχους,λευκότατη,Ουκρανή.Ελεύθερο στοματικό.Ξέρεις κανείς τίποτα για μέσα; Κάτι μου λέει οτι θα πάει ο professorx να την δοκιμάσει και να μας πει.
Καλή πληροφορία ομολογουμένως λίγο άκαιρη μιας και δεν προλαβαίνω.Στο μαγαζί αυτό απόγευμα είχα δει και τις Γιάννα και Ξένια.Η Γιάννα βλεπόταν και ήταν μαυρομάλλα η Ξένια ήταν ελαφρώς γεματούλα.Τώρα αν υπάρχει και τρίτη κοπέλα καλό αυτό να υπάρχει ανανέωση γενικά.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Είναι δυο τα "νεούδια" που δουλευουν εκει, τουλάχιστον σημερα, και είναι ιδια "κοψιά" και οι δυο. Γιαννα, και Πωλινα τα ονόματα τους. Μετριο υψος με μαυρα ισια μαλλια, με σχετικα μικρο στηθος, και με κανονικα σωματα και οι δυο. Συμφωνα με τα λεγόμενα της  τσατσας, θα είναι μεχρι το βραδυ εκει.....
Ωραία.Την Πωλίνα δεν την έχω δει.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Και επισης να συμπληρωσω(επειδή περασα κι εγω από ΄κει σημερα) ότι η ψευτρα(ως συνηθως) τσατσα, ειπε ότι ειναι μολις δευτερη μερα στη δουλεια η συγκεκριμενη κοπελα...... ;)
Τέλος, θα 'πρεπε να καταργηθούν οι τσατσαδες. Το πρόγραμμα ας το ανακοινώνει η ίδια η κοπέλα. Ή ας υπάρχει η τσατσά να φυλάει τα χρήματα και να βγάζει το σκασμό. Μη βγαίνει καθόλου από το κουζινακι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Στο Φωκαίας 24 ήταν δύο κοπέλες.Η Κάρλα,ελαφρώς γεματούλα με μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους.Και η Ρωξάνη λεπτή,με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,τατού πίσω στην μέση.Και οι δύο κοπέλες σε γυμνό τσιμπούκι τελειωτικό στο σώμα. Δοκιμάστηκε η Ρωξάνη με σχετικά καλές εντυπώσεις.

Τέλος η αυλαία έκλεισε στο Κων/πολέως 166 υπόγειο με την Εύα,λεπτή,μουνάρα,με μελαμψό δέρμα απο σολάριουμ και μακριά καστανά μαλλιά με ανταύγειες.Ένα πραγματικό κόσμημα που είχα κοντά δύο χρόνια να ξαναπάρω. Ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Καλό Σαββατοκύριακο!
καταρχήν μπράβο ακόμα  μία φορά για τις ενημερώσεις σου , την Ρωξάνη δεν την θυμάμαι στο Φωκαίας 19 αλλά σίγουρα έχει εργαστεί στο Μεταξουργείο στο Ιάσωνος 20γ σαν Τάνια και με απλό πρόγραμμα(η άχρηστη/αναξιόπιστη πληροφορία της ημέρας  :grin:) , όσο για την Ευα πάρα πολυ καλή επιλογή παλιό στανταράκι μου αλλά έχει αδυνατίσει πάρα μα πάρα πολυ
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
καταρχήν μπράβο ακόμα  μία φορά για τις ενημερώσεις σου , την Ρωξάνη δεν την θυμάμαι στο Φωκαίας 19 αλλά σίγουρα έχει εργαστεί στο Μεταξουργείο στο Ιάσωνος 20γ σαν Τάνια και με απλό πρόγραμμα(η άχρηστη/αναξιόπιστη πληροφορία της ημέρας  :grin:) , όσο για την Ευα πάρα πολυ καλή επιλογή παλιό στανταράκι μου αλλά έχει αδυνατίσει πάρα μα πάρα πολυ
Eυχαριστώ.Κάθε πληροφορία όσο άχρηστη ή τετριμμένη και να φαίνεται σε κάποιους μπορεί να είναι σημαντική σε άλλους συναγωνιστές ως προς τον εντοπισμό της κοπέλας.
Αναμένω την κριτική σου για Ζάνα.
Να είσαι καλά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
πριν από λίγο η τρίτη μου κατάθεση για σήμερα (μάλλον και τελευταία) στην Κατριν στο Ιωαννίνων 5,ξανθιά παχουλη Τσεχα 25ετών με 2.5-3αρια σιλικονάτα βυζιά, πιρσινγκ στον αφαλο μικρό τατου στο στομάχι, με ακα τελειωτικο στο στήθος και κωλο, δεν έχει την απόδοση της Κάρλας ούτε καν την Υβοννης... Θα ακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου.

_5_(2).jpg
_5_(3).jpg


_5_(4).jpg
_5.jpg


_5_(8).jpg
_5_(6).jpg


_5_(5).jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
πριν από λίγο μετά από βόλτα
Φιλιππιδου 11α Τανια μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι με μεγάλες ρογες πιρσινγκ πάνω από τα χείλη τατου χαμηλά στην μέση κάτω από τον σβέρκο και στο μπράτσο, τα πάντα εκτός κωλου, τιμήθηκε με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις θα οακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου.
_11α_(3).jpg
_11α.jpg


_11α_(4).jpg


_11α_(6).jpg


_11α_(2).jpg
_11α_(8).jpg


_11α_(5).jpg
_11α_(7).jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
Eυχαριστώ.Κάθε πληροφορία όσο άχρηστη ή τετριμμένη και να φαίνεται σε κάποιους μπορεί να είναι σημαντική σε άλλους συναγωνιστές ως προς τον εντοπισμό της κοπέλας.
Αναμένω την κριτική σου για Ζάνα.
Να είσαι καλά.
τις έχω στείλει τις κριτικές πρίν μερικά λεπτά , η Ζάνα λίγα πράγματα σε αντίθεση με την Τάνια που πήρα σήμερα το μεσημέρι(αύριο μόλις βρω χρόνο θα γράψω την κριτική)στο Φιλιππίδου 11α και ήταν πάρα πολύ καλή , δεκτικότατη , χωρίς καθόλου βιασύνες πολύ καλή πίπα και πολύ καλή συμμετοχή
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
τις έχω στείλει τις κριτικές πρίν μερικά λεπτά , η Ζάνα λίγα πράγματα σε αντίθεση με την Τάνια που πήρα σήμερα το μεσημέρι(αύριο μόλις βρω χρόνο θα γράψω την κριτική)στο Φιλιππίδου 11α και ήταν πάρα πολύ καλή , δεκτικότατη , χωρίς καθόλου βιασύνες πολύ καλή πίπα και πολύ καλή συμμετοχή
Ωραίος! Αναμένουμε λοιπόν.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
καταρχήν μπράβο ακόμα  μία φορά για τις ενημερώσεις σου , την Ρωξάνη δεν την θυμάμαι στο Φωκαίας 19 αλλά σίγουρα έχει εργαστεί στο Μεταξουργείο στο Ιάσωνος 20γ σαν Τάνια και με απλό πρόγραμμα(η άχρηστη/αναξιόπιστη πληροφορία της ημέρας  :grin:) , όσο για την Ευα πάρα πολυ καλή επιλογή παλιό στανταράκι μου αλλά έχει αδυνατίσει πάρα μα πάρα πολυ
εμενα οι ενημερωσεις σου παντα χρησιμες μου φανηκαν.και οποια κοπελα δοκιμασα για πρωτη φορα μετα απο κριτικη σου συναντησα οτι ακριβως εγραφες και στο δωματιο.αλλα βλεπω ολοι να ρωτησουν οτι χρειαζονται και απο καλο λογο τιποτα.
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
Η σαντρουλα με ενα 20αρικακι τιψ μπορει να σου πει πολυ ενδιαφεροντα πραγματα παντως.λες και επινα καφε με μια φιλη
 

Επισκέπτης
εμενα οι ενημερωσεις σου παντα χρησιμες μου φανηκαν.και οποια κοπελα δοκιμασα για πρωτη φορα μετα απο κριτικη σου συναντησα οτι ακριβως εγραφες και στο δωματιο.αλλα βλεπω ολοι να ρωτησουν οτι χρειαζονται και απο καλο λογο τιποτα.
μεγαλη συνεισφορα ο νεα σμυρνη

Εμενα με βοηθουσε παρα πολυ οταν ανέβαζε την ιδια ενημερωση εδω και στο ρομαντισμο

Έτσι αν δεν εβλεπα την ενημερωση στο ενα θρεντ ειχα πολλες πιθανότητες να την δω στο αλλο

Οταν δε, εγραφε για μεταξουργειο την ανεβαζε και τριτη φορα στο θρεντ " μεταξουργειο" . αυτο κι αν ηταν χρησιμο! :wanker:
 

dagger rough

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
414
Κριτικές
14
Like
39
Πόντοι
11
μεγαλη συνεισφορα ο νεα σμυρνη

Εμενα με βοηθουσε παρα πολυ οταν ανέβαζε την ιδια ενημερωση εδω και στο ρομαντισμο

Έτσι αν δεν εβλεπα την ενημερωση στο ενα θρεντ ειχα πολλες πιθανότητες να την δω στο αλλο

Οταν δε, εγραφε για μεταξουργειο την ανεβαζε και τριτη φορα στο θρεντ " μεταξουργειο" . αυτο κι αν ηταν χρησιμο! :wanker:
ναι την βλεπω την ειρωνια σου φιλε αλλα το ενα δεν αναιρει το αλλο.για καποιο καιρο κιολας ηταν ο μοναδικος που εκανε ενημερωση και μεγαλη κιολας.
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
190
Κριτικές
11
Like
636
Πόντοι
311
Ύστερα από κάποια χρόνια στο άθλημα ,θέλω να κάνω δημόσια ένα ranking για τα καλύτερα τσιμπουκια στα μαγαζιά.
Νο.1 είναι το μαρακι από ιασωνος 36..ή γλώσσα της φιδίσια και μου έχει δώσει την εντύπωση ότι και 25 εκατοστά να τον έχεις θα στον κατεβασει όλο μέχρι κάτω..
Νο.2 Άννυ πορνοστάρ..επίσης τον πέρνει ολον και σου σκάει και φιλάκι στα αρχιδια για πλάκα..ωραιο και πιπινι αν τον κατέβαζε ποιο άνετα θα ήταν σίγουρα στο νο.1
Νο.3 ή ρόδικα. Απολαμβάνεις το τσιμπούκι της απλά  3 φορές που έχω δοκιμάσει με την άνεσή της και τη στάση της μου βγάζει κάτι το τύπικο..δηλαδή δεν θα μοιραστεί στον καθρέφτη την ώρα που πηδιετε ή τον κουμποωνει στο στόμα της.
Νο.4 αλιονα μιλάμε για το ποιο αισθησιακό τσιμπούκι ever..το μόνο μείον είναι ότι βάζει στο στόμα της μέχρι 14-15 εκ. Το υπόλοιπο μένει απ έξω..
Νο .5 Σόνια ,τσιμπούκι στο οποίο μουδειαζεις χωρίς να μπορείς να κάνεις κάτι,λες και έχει δηλητήριο.ολοι όμως ξέρουμε πόσο ιδιότροπη ειναι μέσα στο δωμάτιο...
Αυτές είναι οι απόψεις μου..έχω διαβάσει πολλές κριτικές για deepthroat και βασιλικά τσιμπουκια,σχεδον σε όλα έχω δοκιμασει αλλά νομίζω ότι αυτό ειναι το top 5..
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Νο .5 Σόνια ,τσιμπούκι στο οποίο μουδειαζεις χωρίς να μπορείς να κάνεις κάτι,λες και έχει δηλητήριο.ολοι όμως ξέρουμε πόσο ιδιότροπη ειναι μέσα στο δωμάτιο...

Όταν λες "Σόνια" εννοείς αυτή που ήταν παλιότερα στη Βέργας?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom