Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (2 μέλη και 85 επισκέπτες)

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Είναι δυο τα "νεούδια" που δουλευουν εκει, τουλάχιστον σημερα, και είναι ιδια "κοψιά" και οι δυο. Γιαννα, και Πωλινα τα ονόματα τους. Μετριο υψος με μαυρα ισια μαλλια, με σχετικα μικρο στηθος, και με κανονικα σωματα και οι δυο. Συμφωνα με τα λεγόμενα της  τσατσας, θα είναι μεχρι το βραδυ εκει.....
Ευχαριστώ Εκλεκτικέ.Θα δούμε τι θα γίνει.
Καλή πληροφορία ομολογουμένως λίγο άκαιρη μιας και δεν προλαβαίνω.Στο μαγαζί αυτό απόγευμα είχα δει και τις Γιάννα και Ξένια.Η Γιάννα βλεπόταν και ήταν μαυρομάλλα η Ξένια ήταν ελαφρώς γεματούλα.Τώρα αν υπάρχει και τρίτη κοπέλα καλό αυτό να υπάρχει ανανέωση γενικά.
Πρωινή βάρδια πήγε ο φίλος στο Διδύμου 20.Δεν συγκράτησε ονόματα.Αλλά μου είπε οτι είχε δύο κοπέλες,καινουριές κατά την τσατσά.Η μία γεματούλα στη περιφέρεια και στους μηρούς.Η άλλη κανονικού πάχους, καστανή,λευκή επιδερμίδα με καλοσχηματισμένο κώλο.Η τσατσά του είπε οτι δεν κτυπά πόρτες και δεν ενοχλεί γενικά.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Τέλος, θα 'πρεπε να καταργηθούν οι τσατσαδες. Το πρόγραμμα ας το ανακοινώνει η ίδια η κοπέλα. Ή ας υπάρχει η τσατσά να φυλάει τα χρήματα και να βγάζει το σκασμό. Μη βγαίνει καθόλου από το κουζινακι.
Σωστός! :dancing:  Αλλά δεν γίνεται.Η τσατσά είναι ο τοποτηρητής του ιδιοκτήτη.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Εχω να πατησω πανω απο 2 χρονια φυλλης. Σκεφτομαι να κανω μια εξορμιση εχετε τπτ καλο να προτεινεται ?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Ευχαριστώ Εκλεκτικέ.Θα δούμε τι θα γίνει.Πρωινή βάρδια πήγε ο φίλος στο Διδύμου 20.Δεν συγκράτησε ονόματα.Αλλά μου είπε οτι είχε δύο κοπέλες,καινουριές κατά την τσατσά.Η μία γεματούλα στη περιφέρεια και στους μηρούς.Η άλλη κανονικού πάχους, καστανή,λευκή επιδερμίδα με καλοσχηματισμένο κώλο.Η τσατσά του είπε οτι δεν κτυπά πόρτες και δεν ενοχλεί γενικά.
Κ απογευμα ηταν.Αδιαφορες ειναι
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά λίγο νωρίτερα στην έρημη πιάτσα...

Φυλής 71 ισόγειο:
Η Κάρμεν.Καστανό κοπέλι με μαλλί Φουρέιρα!Συμπαθητική φάτσα,κοντή σε ύψος με καλό και σχετικά αδύνατο σωματάκι.
Με απλό.

Φυλής 71 όροφος:
Η Άντζελα η μελαχροινή παχουλοβυζαρού με το γλυκό πρόσωπο.Με φουλ.

Φυλής 69 ισόγειο:
Η Στέλλα η ξανθιά αδύνατη μιλφ με τα γυαλάκια και το πρωκτικό.

Φυλής 67:
Η βυζοΛάουρα και η Μαρία.

Φυλής 65 ισόγειο:
Η Έλενα η ψηλή καστανή νταρντάνα-με παραπανίσια κιλά από τότε που σταμάτησε.
Ανακοινώθηκε φουλ-και για τους ενδιαφερόμενους τελειωτικό στο στόμα/σώμα.

Φυλής 65 όροφος:
Η Τζούλια η καστανή μουναροπιπίνα με το πρόσωπο Σίντυ-λέμε τώρα...Ωραίο κορμί,με μαύρο ολόσωμο εσώρουχο-κορμάκι!Αρκεστείτε στο απαξιωτικό βλέμμα της και στο 69.

Φυλής 84 ισόγειο:
Κλασσικά η ιντερκούλερ (κατά κυρ Βασίλη) Σόνια.

Φυλής 84 όροφος:
Η Λάουρα/Λόρα,η καστανή αδύνατη πιτσιρίκα με το όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι.

Φυλής 86 ισόγειο:
Η Στεφανία.Μελαχροινή με ολίγον τι περίεργη φάτσα,κάτι κάπως απροσδιόριστα τη χαλάει.Σώμα κανονικό,όχι εντελώς στεγνό.
Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα.

Φυλής 66 αριστερά:
Η Αντωνία η κοντή μελαχροινή ψιλοσκυλόφατσα με τον ζουμερό κώλο και το μικρό στήθος.
Η γνωστή από Φωκαίας 9.

Φυλής 66 δεξιά:
Η εντυπωσιακή Ρενάτα με στολή αστυνόμου-και με σεμνότατο εσώρουχο!

Φυλής 56:
Η ξάνθια Άννα-Ιλόνα.Εντυπωσιακή με λευκό ξεκουμπωμένο πουκάμισο - και γυμνόστηθη από μέσα!

Φυλής 54 ισόγειο:
Η Χριστίνα η καστανή μουναροπιπίνα!Γυμνόστηθη και με γραβατούλα!

Φυλής 54 όροφος:
Η Έλενα η ψιλοζουμερή πιτσιρίκα με το παιδικό πρόσωπο.




Στη Φωκαίας...

Φωκαίας 7 υπόγειο:
Δεξιά,η ξανθιά Άννα η ψηλή χοντρούλα με μέτριο πρόσωπο και με φουλ πρόγραμμα.
Το μαγαζί ευθεία κλειστό.

Φωκαίας 9 αριστερά:
Η Μίρα η μελαχροινή ψηλή μιλφ με την κορμάρα.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Η Μάρη η μελαχροινή πιτσιρίκα με τους κρεμασμένους βύζους.
Με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φωκαίας 17 όροφος:
Η Κορίνα η κοντούλα αλεπουδόφατσα,σκούρα στο δέρμα,σώμα με ελάχιστα πιασίματα.Δίχως ελεύθερο στοματικό αλλά με τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 19:
Η Άννα η κοντή μελαχροινή μιλφ με το σπασμένο πρόσωπο και το σχετικά αδύνατο σώμα-η γνωστή με το φουλαρισμένο μενού.

Φωκαίας 25 όροφος:
Η Ελένη η ξανθιά πολύ μέτρια αδύνατη κοπέλα-ολόγυμνη στο σαλόνι και κλασσικά με κώλο στο πρόγραμμά της.

Φωκαίας 25 ισόγειο:
Η Τζώρτζια.Ομορφη πιτσιρίκα,πλατινέ μαλλί,ωραίο πρόσωπο,καλό κορμί.
Με πρωκτικό.

Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η ξανθιά Χριστίνα και η καστανόξανθη Μελίσσα με το ατσούμπαλο κορμί και το γεμάτο στήθος.

Φωκαίας 27 ισόγειο:
Η Τζούλια η μελαχροινή σκυλόφατσα με σχετικά καλό σώμα αν και κοντή και η Σιμόνα η μελαχροινή όμορφη Ρουμανοπιτσιρίκα με τον ζουμερό κώλο.

Φωκαίας 27 όροφος:
Υπηρεσία η μελαχροινή ΕΑΜοβουλγάρα από Αλκαμένους 117 που εδώ είναι τάχα μου ευγενική,προσήνης και καλοδιάθετη.Ουστ μωρή μαλακισμένη.
Κοπέλες η Τάνια η μελαχροινή αλογομούρα με ένα σώμα σαν σαλάμι έτοιμο να σκάσει όπως ήταν μες το ολόσωμο δικτυωτό που φορούσε.
Και η Ντάρια,η καστανόξανθη πιτσιρίκα με το όμορφο κοριτσίστικο πρόσωπο αλλά και με σώμα με πιασιματάκια-χαρακτηριστικός κυτταριδοκώλος.

Φωκαίας 24:
Η Βανέσα η μελαχροινή σκουρόδερμη πιτσιρίκα με πονηρό πρόσωπο και με καλό ψιλοζουμερό κορμί-με γεμάτο στήθος.
Και η Ρωξάννη το μελαχροινό αδύνατο πιπινάκι με το όμορφο πρόσωπο.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 46 μεσαίο: Λάουρα. Εσύ αγάπη μου είναι δυνατόν να μας χαρίζεσαι για 10 ευρώ; Τι στολιδάκι όμορφο είσαι εσύ;  :-*
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ακριτική ενημέρωση 2η βάρδια σήμερα έχοντας όρεξη για καθαρόαιμη γκίλφ σάρκα


Παιανιέων η γκίλφ Αλεξάνδρα πρώτη κατάθεση εκεί

Β. Μπενάκη είχε φως λογικα θα ταν η Λιζάρα δεν μπήκα

Βέργας 6 υπόγειο η μίλφ Μπέττυ γνωστή από  Τροφωνίου

Βέργας 6 όροφος η Ναταλί Τσιαντάκης

Βέργας 2 η Αντριάνα προμιλφ ψιλή δεν με τράβηξε

Παιωνιου 47 μια γεματούλα στο στυλ της πρωινης Κωνσταντίνας δεν συγκράτησα όνομα

Τροφωνίου 11 ισόγειο η Νανά λεπτούλα συμπαθητικό πρόσωπο καλά ελληνικά μπορεί και Ελληνίδα πρώτη φορά τη βλέπω

Τροφωνίου 13 ισόγειο το δεύτερο ημιχρονο του γκιλφαρισματος με Ελενη μαζι της η Ειρηνη

Αυτά τα ολίγα από τα ακριτικά μέρη
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.311
Πόντοι
41.129
Πριν από 2 ώρες στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 46 μεσαίο: Λάουρα. Εσύ αγάπη μου είναι δυνατόν να μας χαρίζεσαι για 10 ευρώ; Τι στολιδάκι όμορφο είσαι εσύ;  :-*

Πικι την φολοΛαουρα λες ? τι γυρευει εκει κάτω αυτη.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.311
Πόντοι
41.129
Πριν λιγες ωρες στη Φυλης...
109β Σαντρα-Ροδικα. Και μονο που με κοιτας χυνω ! και μονο που με κοιτααας..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.521
Κριτικές
64
Like
5.100
Πόντοι
7.786
δημητρη  εγω  εχω καταφερει να  αυξησω τα στανταρακια  και χωρις να εχω αναγκη μια γνωστη κορασιδα 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Ακριτική ενημέρωση 2η βάρδια σήμερα έχοντας όρεξη για καθαρόαιμη γκίλφ σάρκα



Βέργας 6 υπόγειο η μίλφ Μπέττυ γνωστή από  Τροφωνίου

H Μπετη δευτερη βαρδια στη Βεργας??? Αυτο ειναι ειδηση!
Παντως Τροφωνιου 13 ανω και τα δυο Βεργας 6 ειναι συγκοινωνουντα δοχεια
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
H Μπετη δευτερη βαρδια στη Βεργας??? Αυτο ειναι ειδηση!
Παντως Τροφωνιου 13 ανω και τα δυο Βεργας 6 ειναι συγκοινωνουντα δοχεια

και μενα μου κανε εντύπωση, συνήθως την πετύχαινα Τροφωνίου πάνω τα πρωινά
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Φ71 κάτω-Βανέσσα.Συμπαθητική κοπελίτσα με μαλλί αφάνα.Απλό με 69.
Λάθος μου παιδιά Κάρμεν λεγόταν η κοπέλα.Όχι πως είναι καμία σημαντική είδηση απλά για να μην αναρωτιέται κανείς ποια είναι αυτή η Βανέσσα.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Σήμερα στην δεύτερη βάρδια περνούσα από Χωματιανού και έκανα μια στάση εκεί να τσεκάρω μια και βολεύει με την μηχανή.
Στο ισόγειο ήταν η Ναταλί από την μοντελοαλυσίδα αλλά στον όροφο ήταν μια Ελένη μικρούλα με μεγάλα πλαστικά βυζιά που τα είχε φουσκώσει τόσο που δεν ξεχώριζε η βυζοχαράδρα να φανταστείτε.Ήταν σαν κάτι ψεύτικα βυζιά που φοράνε οι μασκαράδες τις απόκριες.Εμένα δεν μου άρεσε αν και είχε όμορφο πρόσωπο αλλά το αναφέρω για τους βυζολάγνους.Ελεύθερο στοματικό είπε η τσατσά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Dmtrsxxx δεν εννοώ τη Λάουρα από το Κολωνού 27. Στο Ιάσωνος 46 είναι μια άλλη Λάουρα νεαρή ανοιχτόχρωμη πρασινομάτα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom