Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Don Aristippo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
8.960
Like
12
Πόντοι
66
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 στον όροφο δύο καινούριες κοπέλες.Η πρώτη η ώριμη Λίζα,γεματούλα,με ξανθά μαλλιά προς το καρέ.
Αν λέμε την ίδια, εγώ θυμάμαι όνομα "Λίνα" ή "Νίνα", λανθασμένα ενδεχομένως. Η περιγραφή ταιριάζει. Η εμπειρία υπήρξε ευχάριστη. Αν υπάρχει και από άλλο συναγωνιστή άποψη, ας την καταθέσει.

Η Μόνικα δεν είναι άλλη απο την κυρία που είχε διετελέσει προσφάτως υπηρεσία στο μαγαζί που ανέφερα.
Ενδιαφέρουσα περίπτωση. Είχε άραγε εργαστεί ως κοπέλα σε κάποιο άλλο μαγαζί παλιότερα;
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Μινι στοχευμενη βολτα στη βροχουλα:
Λιοσιων 73. Λορεντανα, η Ιταλιδα οπως παρουσιαζεται, ψηλη κοπελα με γλυκο προσωπο και πολυ παρατημενο σωμα. Πιστευω θελει γυμναστηριο και διατροφη, αλλα αφου δουλευει 09:00-24:00 μονο στη διατροφη μπορει να βρει λυση. Ελευθερο στοματικο κτλ.
Μπετυ, ωραια κοπελα με 3αρια βυζια, ωραια ποδια, λιγο γεματη στη μεση. Θα περναγα, αλλα ειχα ριξει 2 απο το πρωι και κραταω δυναμεις για το βραδυ, οποτε η βολτα ειχε ερευνητικο σκοπο μονο. Στοχοποιηθηκε. Χωρις ελευθερο στοματικο και πολλα πολλα απ'οτι καταλαβα. Και οι 2 στα 20, παρτουζα στα 40.
Φυλης 104. Ευα, μελαχρινη ομορφη κοπελα με 3αρια, φιλικη και γλυκια.
Νατασσα, δεν θυμαμαι και πολλα, ισα που βγηκε και κρυφτηκε, σαν να με ξερει και να μην ηθελε να την δω. Ξανθια με ταττου στο χερι, κοντουλα. Αυτα προλαβα.
Πωλινα, χαμογελαστη κοπελα, ωραιο σαλοναρισμα, λιγο γεματη για εμενα.
Περναμε και σε μπουρδελα, μονο 109 μηπως κι εβλεπα τη Σαντρα.
Φυλης 109, στο Α ηταν 2 κοπελες που η υπηρεσια μου παρουσιασε ως αδελφες και ηθελε να μου πασαρει παρτουζα. Η μια, μιλφακι σωστο και η αλλη πιο ψηλη, λεπτη και με πλαστικα βυζια πεταγμενα εξω.
Στο Β μια μελαχρινη ωραια κοπελα και αλλη μια πιο αδιαφορη. Στο 20αρικο ολα, ειδα οτι τα δωματια ειχαν και μπανιο στον ενα οικο.
 

George Shelby

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Στο Μ.Αλεξάνδρου 25, η Βίκυ τι ώρες δουλεύει;
Την έχει πάρει κανείς;
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Φυλής 109β η Σαντρα, εννοείται κατάθεση, είναι ένας άγγελος!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.319
Πόντοι
41.129

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
150
Like
2.901
Πόντοι
6.925
Σήμερα στην πρωινή μετά από πολύ καιρό ...

Φυλής 84Α η Χριστίνα ορεκτικό κοντοπούτανο με στητό στήθος
Φυλής 86Β μία Μολδαβή είπε με στήθος 1,5αρι και περιφέρεια
Φυλής 65Β η Αντζελίνα και η Χριστάννα ξανθές αμφότερες με 40€ η παρτούζα
Φυλής 67 η Μαρία μελαχρινή πολύ αδύνατη με μικρό χαλαρό στήθος αλλά δίνει κώλο
Φωκαίας 27 υπόγειο δύο κοπέλες η μία κορμάρα με σιλικονάτο βυζί και η άλλη πιο γήινη αλλά μέτρια
Φωκαίας 27 ισόγειο η Αθηνά ... πάχυνε
Φωκαίας 17Α ολόγυμνη σαλονάρισε μέτρια κοπέλα
Φωκαίας 9 το μεσαίο μελαχρινό αδύνατο κορίτσι με μικρό στήθος
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
τυπε εισαι ετοιμος για τριπλετα με ροδικακι ???

Αρχοντικέ Πόρνε μου για οποιαδήποτε άλλη θα έλεγα ναί με τα χίλια,
αλλά με το μωράκι με έχει πιάσει η πιρφοροαγαπουλίαση, και δεν θέλω
να με κακοχαρακτηρίσει...χεχεχε

Υ.Γ. -1-Το παραδέχομαι, μ'έχουν χαζέψει τα ΜΠΛΕ της μάτια και τ υπέροχο
        χαμόγελο στο προσωπάκι της.
    -2-ΠΑΝΤΩΣ, παρτουζίτσες ΚΑΝΕΙ το μωράκι...χεχεχε , το προηγούμενο Σ/Κ
        περίμενα να βγεί από παρτούζα...χεχεχε
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.104
Πόντοι
7.786
γαμησδα σημερα τρεις φορες   δυο μεταξουργειο και μια φυλης     γαμησα την μονικα απο κολωνου 27 ισογειο και την αλλη μονικα απο κολονου 30   δ    δεν περασα και τοσο καλα  ευτυχως που πηγα και γαμησα φυλης    σε ενα ομορφο   μωρακι     και  ρεφαρα 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
γαμησδα σημερα τρεις φορες   δυο μεταξουργειο και μια φυλης     γαμησα την μονικα απο κολωνου 27 ισογειο και την αλλη μονικα απο κολονου 30   δ    δεν περασα και τοσο καλα  ευτυχως που πηγα και γαμησα φυλης    σε ενα ομορφο   μωρακι     και  ρεφαρα  
Γιωργο εσυ Μεταξι? :think:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686
Έχει γυρίσει,  την πεμπτη ήταν στη θέση της.


Ευχαριστώ πολύ φίλε Hot Venom !  :rockon: :rockon:

Η Ρενάτα είναι δύναμις,και ζώδιο Σκορπιός !  :rockon:
Το ίδιο και η Τζούλια από Φωκ. 19-Φυλ65- Φυλ84α , η Ρωσογερμανίδα , Σκορπιός !  :rockon:

 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686
ξεχασες που στα σκρινσοτ του κινητου της, ειδαμε να τον εχει καταχωρημενο ως κουναβι/ κουναβακι στα ρουμανικα :erection:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η Άννα Κου, έτρωγε τα απογεύματα στο σουβλατζίδικο που έκλεισε  στη πλ.Βικτώριας
δίπλα στο γκούντυς.
Έτρωγε με τη συνοδεία ενός γέρου τσάτσου.
Ντυμένη , έδινε την εντύπωση σοβαρής κοπέλας !
Σοβαρό, συντηρητικό ντύσιμο, και πολύ σοβαρή η έκφρασή της.
Αν έλεγες σε κάποιον που δεν την ήξερε, ότι εργάζεται στα " σπίτια"
δύσκολα θα το πίστευε.

Στο Φυλ. 65 κάτω, την Κυριακή 03.12.2016 , εργαζόταν μαζί
με την Αντζελίνα, η Χριστιάνα, πρώην Χριστίνα (Κου), από
Φωκαίας 25-27 -κτλ.
Υπάρχει κανείς που να πέρασε πρόσφατα μαζί της ;
Παλιά ήταν καλή μέσα , κατά καιρούς.

 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Μου είπαν για μια καινούρια στο Διδύμου 20,πρωινή βάρδια.Καστανή,κανονικού πάχους,λευκότατη,Ουκρανή.Ελεύθερο στοματικό.Ξέρεις κανείς τίποτα για μέσα; Κάτι μου λέει οτι θα πάει ο professorx να την δοκιμάσει και να μας πει.
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαριστώ πολύ φίλε Hot Venom !  :rockon: :rockon:

Η Ρενάτα είναι δύναμις,και ζώδιο Σκορπιός !  :rockon:
Το ίδιο και η Τζούλια από Φωκ. 19-Φυλ65- Φυλ84α , η Ρωσογερμανίδα , Σκορπιός !  :rockon:

Τοξότης είναι Πορνε μου των πρώτων ημερών γι αυτό είναι και πολύ αστατη
με τα αρσενικά, έχει γενέθλια περίπου 1 εβδομάδα μετά από μένα που είμαι
Σκορπιός... Χεχεχε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.518
Κριτικές
1.275
Like
228.647
Πόντοι
46.232
πριν από λίγο μετά από βόλτα
Φιλιππιδου 11α Τανια μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι με μεγάλες ρογες πιρσινγκ πάνω από τα χείλη τατου χαμηλά στην μέση κάτω από τον σβέρκο και στο μπράτσο, τα πάντα εκτός κωλου, τιμήθηκε με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις θα οακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.589
Πόντοι
10.686
Γιωργο εσυ Μεταξι? :think:
Κάνοντας έναν μίνι απολογισμό των δυόμιση περίπου χρόνων που είμαι σχεδόν καθημερινός πελάτης των κοριτσιών του Μεταξουργείου,μπορώ να πω ότι έχω φάει φόλες όχι πάνω από τον μέσον όρο των μπουρδελιάρηδων,έχω περάσει μέτρια έως αδιάφορα,αλλά έχω πάρει και υπηρεσίες με 10€ από κοπέλες,(συνήθως νέες ή ώριμες,σπανίως πιπίνια), που αλλού χρυσοπληρώνονται! Μια τέτοια περίπτωση π.χ. είναι η Γωγώ στο Κολωνού 27 υπόγειο,πριν από λίγο πέρασα,αλλά και πολλές άλλες,ας με συγχωρήσουν που δεν γίνεται να τις αναφέρω,θα έβγαινα εκτός θέματος.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
πριν από λίγο μετά από βόλτα
Φιλιππιδου 11α Τανια μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι με μεγάλες ρογες πιρσινγκ πάνω από τα χείλη τατου χαμηλά στην μέση κάτω από τον σβέρκο και στο μπράτσο, τα πάντα εκτός κωλου, τιμήθηκε με πάρα πολύ καλές εντυπώσεις θα οακολουθήσει κριτική και φωτός του δωματίου.
Καινουργια? :rolleyes:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Επιγραμματικά πριν από λίγο-και υπό δυνατή βροχή...


Στη Φωκαίας...

Φωκ.27 όροφος:
Η Τάνια.Κοπέλα που είδα για πρώτη φορά.
Ψηλή,μελαχροινή,με πρόσωπο μέτριο και με σώμα με λίγα πιασίματα που δεν δείχνουν όμως λόγω ύψους.
Ανακοινώθηκε από την ΕΑΜοβουλγάρα υπηρεσία του Αλκαμένους 117,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αυτή είναι η προαναφερθείσα Τάνια.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Αυτή είναι η προαναφερθείσα Τάνια.
Και επισης να συμπληρωσω(επειδή περασα κι εγω από ΄κει σημερα) ότι η ψευτρα(ως συνηθως) τσατσα, ειπε ότι ειναι μολις δευτερη μερα στη δουλεια η συγκεκριμενη κοπελα...... ;)
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Μου είπαν για μια καινούρια στο Διδύμου 20,πρωινή βάρδια.Καστανή,κανονικού πάχους,λευκότατη,Ουκρανή.Ελεύθερο στοματικό.Ξέρεις κανείς τίποτα για μέσα; Κάτι μου λέει οτι θα πάει ο professorx να την δοκιμάσει και να μας πει.
Είναι δυο τα "νεούδια" που δουλευουν εκει, τουλάχιστον σημερα, και είναι ιδια "κοψιά" και οι δυο. Γιαννα, και Πωλινα τα ονόματα τους. Μετριο υψος με μαυρα ισια μαλλια, με σχετικα μικρο στηθος, και με κανονικα σωματα και οι δυο. Συμφωνα με τα λεγόμενα της  τσατσας, θα είναι μεχρι το βραδυ εκει.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom