Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (5 μέλη και 106 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
λογικα   οχι  η ΑΝΝΑ    Η  ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ  δεν δουλευει  δευτερη βαρδια το σιγουρο ειναι  ΠΡΩΤΗ βαρδια  και καποιες  ΒΡΑΔΙΝΗ  βαρδια   αναλογα την  ημερα
 

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2015
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια μη λεμε τα ιδια και τα ιδια! Σε ολα τα μπουρδελα μπαινουν οι Αφγανοι! Με ιδιαιτερη προτιμηση για τα μπουρδελα της Φωκαιας (απο πανω ως κατω),τα 80αρια της Φυλης και τα υπογεια (74,61 κλπ).
Παιζει πανω απο χρονος που εχω να ακουσω only greek ακομα και σε γεματο σαλονι!
Μην αυταπαταστε με φαντασιωσεις! Αν δε μας αρεσουν οι φορεις ανθρωποζωονοσων υπαρχουν τα στουντιο.
Να λέμε τα ίδια και τα ίδια! Είναι ζήτημα ζωής και θανάτου.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Μπραβο στον Γιωργο, να μεγαλωνει να ζει και  να βελτιωνεται :grin: ....Εμενα θα μου απαντισει κανεις το ερωτημα μου? Καμελια, δευτερη βαρδια παιζει? γες ορ νοου? :hi:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
Γιωργο τα κεφαλαια σου με βαζουν σε σκεψεις... αισθανομαι οτι θα με βγαλεις εξω στο κρυο τσαμπα και ειναι κριμα... κοιτα οπως και ναχει βαρεσα μια τωρα εδω στα ζεστα στο σπιτι μου, και καπως εχω ηρεμισει  :grin: :grin: :grin:... αν παω παντως να σε συγουρος οτι κατι θα γραψω
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
ερωτηση   εχει  παρει  κανεις   την   Εμυ απο   Φωκαιας 7.   η  την  Σονια   απο  Φωκαιας 9  η   την  Ελενη  την τσεχα  απο  Φυλης   72  της  ειδα  στην  χθεσινη  τσαρκα  μου  αξιζει καμια  να δοκιμαστει
Την Σονια την εχω παρει με σχετικα καλες εντυπωσεις.Εχω γραψει κριτικη.Για την Ελενη εχει γραφτει οτι κανει τυπικο γαμησι.Εγω δεν την εχω παρει.
 

tyrion lan

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
προσωρινη μετακινηση της αννας απο φυλης 66Α στο 54Β... τιμηθηκε με καλες εντυπωσεις σε πολυ καλυτερο χωρο.. μουναρα απ τις λιγες  :erection:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Πριν από καμμιά ώρα,πριν μπω στη Νίκα στο Ιάσονος 36,η οποία αναδεικνύεται σε Μεταξουργιώτικη μιλφοσταθερά στη δεύτερη βάρδια,και το αξίζει κατά τη γνώμη μου,είδα λίγα σπιτάκια γύρω.
Στο Κολωνού 30 1ος όροφος η milf Άννα και η νεαρή Όλγα.Στον 2ο όροφο η μελαχροινή νόστιμη με ωραίο γυναικείο κορμί Νίκη,που επανεμφανίστηκε πρόσφατα στο Ιάσονος 10 κάτω.(Δυστυχώς όλος ο οίκος κλειστός εδώ και μερικές μέρες).Το αστείο και εκνευριστικό είναι ότι έχει κολλήσει το μεγάφωνο στο διάδρομο με την Χριστουγεννιάτικη "αμερικανιά" μελωδία στη διαπασών, και δεν μπορούσε η τσατσά να το σταματήσει!
Στο Ιάσονος 2 πάνω η προμίλφ Μαρία,πρόσφατα την είχα δοκιμάσει με καλές εντυπώσεις στο Ιάσονος 1 μεσαίο αριστερό,σαλονάρισε άκεφη.
Στο Ιάσονος 19 κάτω η milf Σιμόνα,ταλαιπωρημένη την είδα,και μια κοντούλα νοστιμούλα νεαρή με ωραίο σωματάκι και χαμογελαστό μουτράκι,την έχω ξαναδεί αλλά δεν έχει τύχει να τη δοκιμάσω.Στον όροφο η "Σουηδέζα τουρίστρια" Ροντίκα,κι αυτή στα προσεχώς.
Καλό βράδυ και καλή εβδομάδα!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
Επιρρεπης  ωραια ενημερωση  την  Ροντικα θελω να την δοκιμασω και εγω
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
υπερβολες μια χαρα ειναι η κοπελα

Καμέλια.

nF9avuu.jpg
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
δευτερη βαρδια φωκαιας ,λιγος κοσμος και αλλοδαπος .

φωκαιας 27 κατω χριστινα
φωκ 27 ισογειο τζανινα και καρολινα η οποια βγαζει μια καβλα στη φατσα ,δε ξερω γιατι .
φωκ 27 οροφος καμελια
φωκ 25 οροφος σακιρα ωραιο ξανθο στυλιαρι με φοβερο κωλαρακι που πανω στα πορνοτακουνα γινοτανε ακομη καλυτερος προσωπο αδιαφορο για μενα ,τιμηθηκε με καλες εντυπωσεις .
φωκ 24 αλινα μελαχροινο με πιασιματακια και πονηρη φατσα ,μαζι της η γκαμπι .

αυτα .
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
εχει καμια σχεση με τη παλια ολγα που δουλευε μεχρι περσι στο σπιτι αυτο?
Αυτή που δουλεύει εδώ και μερικούς μήνες είναι καστανόχρωμη,σχετικά κοντή,με ωραία πιασιματάκια,μεγάλο βυζί και πονηρό μουτράκι,καυλιάρα μεν,βιαστική δε όταν τελειώνει ο χρόνος...
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ρε μαγκες ειμαι αναμεσα σε ντιανα μπιανκα απο φυλης 65 και αλινας ψηλης  ρουμανας ψυλοκαπουλης απο φυλης 67η 69 ποια πριτιμαται εσεις
παλια το διλημμα ηταν μεγαλυτερο καθως επαιζε και η κατριν απο φυλης 71
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
399
Κριτικές
33
Like
2.954
Πόντοι
2.591
Χτες δευτερη βαρδια(απογευματινη)

φυλης 71 ισογειο: Μαιρη μελαχρινη νουστιμουλα που τωρα τελευταια εχει παρει καποια κιλα παραπανω
φυλης 65 οροφος: Σονια μελαχρινη, ομορφη σχεδον σε ολα , με καλυτερο απο ολα, ο κωλος της
φυλης 54α: Βαλλερια καστανη ρωσιδα με αρκετα καλο σωμα(κολλησε και αυτη την κακια συνηθεια να χουφτωνει στο σαλονι τους πελατες)
φυλης 54β: Αουρορα με τους βυζους, μετρια σε ολα, δεν την εχω τιμησει ποτε, ουτε και προκειτε
φωκαιας 17β: Ξενια μελαχρινη, η πιο ομορφη που ειδα χτες,με εξισου καλο σωμα αν και λιγο πλαδαρο, και με την τσατσα να μας ανακοινωνει τελευταια ευκαιρια καθοτι φευγει για δεκαημερες διακοπες
φωκαιας 17α: Ρωξαννη μελαχρινο καυλοπιπινακι, λαγουδακι οπου εγινε και καταθεση
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom