Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (10 μέλη και 120 επισκέπτες)

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Σήμερα το πρωί στη Χωματιανου

Στο ισόγειο Μπέτι, καστανόξανθη νεαρή αλλοδαπή, λεπτή, σεμνοπρεπής (όσο σεμνοπρεπές μπορεί να είναι ένα πουτανάκι).

Στο ανώγειο Αντριάννα, νεαρή, έντονα μελαχρινή, λεπτή, εντελώς ξεδιάντροπη.
Με παρακαλούσε να τη γαμήσω και δεν σταματούσε να με παρακαλάει, παρά το ότι είχα κατέβει όλες τις σκάλες.

Τελικώς τα ψωλοχύματα τα εισέπραξε η Σόνια - Εύα, στο υπόγειο Βέργας.
Η Εύα έχει πάρει μερικά κιλά, αλλά τα βυζιά της δεν πάχυναν.
Αυτό, σε συνδυασμό με το ότι την έχω καταγαμήσει επανηλειμμένα στο παρελθόν, μου έκοψε την όρεξη.
Η πολύπειρη Σόνια - Εύα το κατάλαβε, οπότε στήθηκε σε τέτοια στάση, ώστε το βλέμμα μου να πέφτει στην CRT, που έδειχνε μια λατίνα να γαμιέται αγρίως.
Το οπτικοακουστικό βοήθημα απεδείχθη αποτελεσματικό.

 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
τι  κανει  η παρεα. Εγω    ειμαι  σε  καλη  φορμα. ΔΙΟΤΙ γαμησα  εχθες  Αννυ πορνοσταρ   και την  Αθηνα.  ΑΥΡΙΟ  εχει  τσαρκα  διοτι  σημαρα  δουλευα



** γράφε με μικρά Γιώργο, πόνεσαν τα ματάκια μας **
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Ξερουμε που βρισκεται η αννιτα απο κολωνου 48? :humpleg:
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Νέα κοπέλα με όνομα Λένα εντοπίστηκε χθες στην απογευματινή βάρδια στο Καλλέργη 33.
Η τσατσά μου είπε πως ήταν η 2η της μέρα και πιθανόν να μη γνωρίζει ελληνικά.
Ωραίο (αδύνατο) κορμάκι με συμπαθητικό αλλά ψυχρό πρόσωπο με καστανό μαλλί στο ύψος των ώμων.
Απλό πρόγραμμα (νομίζω) ανακοινώθηκε.
 

lopedelmozo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
198
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αγκύρας 12 Α υπηρεσία πλέον η γκίλφ Σοφία από παιανιέων και Δροσοπούλου 98 παρουσίασε την μίλφ Ήρα ξανθιά γεμάτη γνωστή και από κει αλλά και από μεγάλου Αλεξάνδρου.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Μεταξουργειο ωρα 19:00 - 21:00 είχαμε τα εξης ευρηματα :
Κεραμεικου 13γ : η γυρολόγος ανελια που εκανε το παν, για να με βαλει στο δωματιο, αλλα ευτυχως δεν υπεκυψα στις ασφυκτικες πιεσεις της.
Κεραμεικου 15α : Μια μπαλλα με γυαλια,ονοματι δημητρα. Δεν ηξερα από που να φυγω! Μιλαμε για αισχος! Ημαρτον που λεει κι ο γεωργιου. Και από το δωματιο βγηκε κι ενας πακης.....κι εγω οπου φυγει-φυγει....
Κεραμεικου 15β : Η Λαουρα από κολωνου 27 ισογειο, μαζι με μια κοντουλα μετριοτητα που τη λενε νικη. Κριμα για τη λαουρα που είναι από τα λιγα ωραια πιπίνια της περιοχης να είναι τοσο φολα, μα τι φολα όμως....μια φορα τη πηρα, και ακομα κλαιω το δεκαρικο....
Κολωνου 11α : η γνωστη αννουλα με τα φρυδια, και η ψιλη μανταλενα.
Κολωνου 11α οροφος : μια αδιαφορη που δε ξερω ονομα. Την εχω ξαναδει εκει.
Κολωνου 15 αριστερο : Η παολα
Κολωνου 15 δεξι : δυο μελαχρινα στυλιαρια, που δεν αναφερθηκαν ονόματα.
Κολωνου 23 : Η μαρια, μια μελαχρινη με ωραιο προσωπο, και σωμα. Στα υπ' οψιν.
Κολωνου 23 υπογειο : Η ελενη με τα μακρια μαυρα μαλλια. Εχει χασει κιλα η μου φαινεται? Παντως είναι καλυτερη ετσι...
Κολωνου 27 οροφος : Ένα ξανθο αδυνατο που φορουσε και το σκουφο του αη βασιλη.
Κολωνου 27 ισογειο : Η λιλυ, συμπαθες μιλφ.
Κολωνου 32α : Η τζεσικα με τα γυαλακια.
Κολωνου 32γ : Η αννα, το κοκκινομαλικο στυλιαρι με το φουλ πρόγραμμα σταθερα εκει.
Κολωνου 30β 1ος οροφος : Η μιλφ αννα, μαζι με τη κοκκινομαλλα ολγα πλεον, που νομιζω ότι ηταν πιο καλη ξανθια.
Κολωνου 30β 2ος οροφος : Η αννα, η ξανθια, μαζι με τη ντιανα, τη γεματουλα, αμφότερες από ιασωνος 10 οροφος. Τιμηθηκε η αννα, που είναι και στανταρακι μου, εδώ και καιρο.
Κολωνου 30α : Η ξανθια λαουρα, μαζι μ' ένα μπαζο, ονοματι αννα, τσιτσιδες και οι δυο στο σαλονι.
Κολωνου 48 : Η ναταλια, χαλι μαυρο.
Κολωνου 53 : Η χοντρη παολα μαζι μ'ενα επισης μπαζο, τη κατερινα.
Μεγαλου Αλεξανδρου 15 : Η ειρηνη, μαζι με τη βαλερια, που εσωσε καπως το μεσο ορο. Με τα πακια να γεμιζουν τα δωματια....
Μεγαλου Αλεξανδρου 22 οροφος : Η ομορφη Αλα, αλλα.....με τις γνωμες να διχαζονται.....
Μαλλον η πιο ομορφη της βολτας μου σημερα θα ελεγα...
Ιασωνος 37 ισογειο : Η ψιλη και μονοκομματη Γκαμπριέλα από ιασωνος 20γ.
Ιασωνος 37 οροφος : Ένα κοντο γυφτακι, που το βλεπω καιρο εκει...ονομα δε ξερω.
Ιασωνος 31 : Η αξιολογη μελαχρινη Τζέσικα, μαζι με το κριαρι, την ανναμπελ.
Ιασωνος 30 υπογειο : Η μικρη και γνωστη Αντζελίνα, επισης καιρο εκει.
Ιασωνος 30 οροφος : μια αδιαφορη, δε ξερω ονομα.
Ιασωνος 19 οροφος : Η ροντικα, η σουηδεζα τουριστρια....
Ιασωνος 20β μεσαιο : Η ντανα
Ιασωνος 20γ : Ειχε μια μιγαδα, η οποια δουλευε ιασωνος 37 ισογειο, μαζι με μια αρκετα καλη μελαχρινη με πιασιματακια, για την οποια ρωτησα τη τσα τσα τ' ονομα της, και μου ειπε ότι δε το ξερει επειδή είναι καινουργια....τι να πω.....αν είναι δυνατον....Κι αυτή στα υπ' οψιν....
Καλλεργη 33 : Μια ελενα, επισης αδιαφορη και κρυα παρουσια.
Το ιασωνος 10, το αγαπουλοσπιτο, παραμενει κλειστο......
Αυτά....ελπιζω να βοηθησα στο μετρο του δυνατου βεβαια.....
Καλο βραδυ σε ολους.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Αγκύρας 12 Α,  υπηρεσία πλέον η γκίλφ Σοφία
====
Αναμενομενον  μαλλον - τα τελευταία χρονια  στην Παιανιέων,   χαριεντιζόταν  στο κουζινακι     με κατι γερους αγαπουληδες συνεχως  και παραμελουσε  τους  πελάτες
Για  τους νταρντανο-busty lovers  ειχε καποιες καλες φάσεις  /  παλιά  -   στο  Αλκ 117  και μετα στο 113… Χαρακτηριστικο της οτι άλλαζε το χρώμα των  μαλλιων  της    πολυ συχνα , κατα περιοδους- στην Παιανιέων πλεον ,  ήταν αβαφτη και τελειως ατημελητη-  The  road  to tsatsadism ..
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Για καποιους που ρωτησαν
Ελενη Φυλής 72, τσεχα και καλα, φολαρα, πρωτοφανης αεροπιπα, στο σεξ αμετοχη και συνολικο πρηξιμο φουλ

σονια φυλης 65, χαμος τις τελευταιες μερες, ολο γεματα δωματια, καλο τσιμπουκι αλλα μου φαινεται οτι δεν το γουσταρει και πολυ ή εχει κουραστει

να επισημανω ακομα οτι εχει φολεψει η Αννα ιλονα ευτερπη τους τελευταιους μηνες, ισως την εχει δει πολυ ντιβα δεν ξερω, μακρια για να ξαναστρωσει.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ευχαριστω   πολυ. ΕΓΩ  ειχα  ρωτησει  για  αυτες  τις  κοπελες
 

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
228
Πόντοι
31
Τελικώς τα ψωλοχύματα τα εισέπραξε η Σόνια - Εύα, στο υπόγειο Βέργας.
Η Εύα έχει πάρει μερικά κιλά, αλλά τα βυζιά της δεν πάχυναν.
Τα βυζιά της δεν πάχυναν γιατί η σιλικόνη δεν διογκώνεται με την αύξηση του σωματικού βάρους ...  ή μήπως επανακάμψατε σε παλαιότερα ανώριμα γούστα ;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Μεταξουργειο ωρα 19:00 - 21:00 είχαμε τα εξης ευρηματα :

Κολωνου 27 ισογειο : Η λιλυ, συμπαθες μιλφ.

Κολωνου 30β 2ος οροφος : Η αννα, η ξανθια, μαζι με τη ντιανα, τη γεματουλα, αμφότερες από ιασωνος 10 οροφος. Τιμηθηκε η αννα, που είναι και στανταρακι μου, εδώ και καιρο.

Αυτά....ελπιζω να βοηθησα στο μετρο του δυνατου βεβαια.....
Καλο βραδυ σε ολους.
Σημαντική η βοήθειά σου,πρώτον για τη Λίλυ που είναι μια πολύ αξιόλογη επιλογή,αλλά είχε πολύν καιρό να εμφανιστεί και να αναφερθεί,και δεύτερον για την Ντιάνα,την οποία αναζήτησα πρόσφατα δις και δεν τη βρήκα μετά την είδηση ότι επιστρέφει στο Μεταξουργείο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Ωχ, κι αυτηνής πλαστικά είναι;
:S
Τι να κάνουμε τώρα... Οι γκόμενες έχουν κόμπλεξ με τα βυζιά τους και τον κώλο τους,θύματα του ''Cosmopolitan'' και των κριτικών μας,κι εμείς με την πούτσα μας,πόσο μεγάλη και χοντρή την έχουμε,θύματα της πορνοβιομηχανίας...  :S
 

ANTONISBASILEIOU

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2015
Μηνύματα
409
Κριτικές
6
Like
20
Πόντοι
1
Μεταξουργειο ωρα 19:00 - 21:00 είχαμε τα εξης ευρηματα :
Κεραμεικου 13γ : η γυρολόγος ανελια που εκανε το παν, για να με βαλει στο δωματιο, αλλα ευτυχως δεν υπεκυψα στις ασφυκτικες πιεσεις της.
Κεραμεικου 15α : Μια μπαλλα με γυαλια,ονοματι δημητρα. Δεν ηξερα από που να φυγω! Μιλαμε για αισχος! Ημαρτον που λεει κι ο γεωργιου. Και από το δωματιο βγηκε κι ενας πακης.....κι εγω οπου φυγει-φυγει....
Κεραμεικου 15β : Η Λαουρα από κολωνου 27 ισογειο, μαζι με μια κοντουλα μετριοτητα που τη λενε νικη. Κριμα για τη λαουρα που είναι από τα λιγα ωραια πιπίνια της περιοχης να είναι τοσο φολα, μα τι φολα όμως....μια φορα τη πηρα, και ακομα κλαιω το δεκαρικο....
Κολωνου 11α : η γνωστη αννουλα με τα φρυδια, και η ψιλη μανταλενα.
Κολωνου 11α οροφος : μια αδιαφορη που δε ξερω ονομα. Την εχω ξαναδει εκει.
Κολωνου 15 αριστερο : Η παολα
Κολωνου 15 δεξι : δυο μελαχρινα στυλιαρια, που δεν αναφερθηκαν ονόματα.
Κολωνου 23 : Η μαρια, μια μελαχρινη με ωραιο προσωπο, και σωμα. Στα υπ' οψιν.
Κολωνου 23 υπογειο : Η ελενη με τα μακρια μαυρα μαλλια. Εχει χασει κιλα η μου φαινεται? Παντως είναι καλυτερη ετσι...
Κολωνου 27 οροφος : Ένα ξανθο αδυνατο που φορουσε και το σκουφο του αη βασιλη.
Κολωνου 27 ισογειο : Η λιλυ, συμπαθες μιλφ.
Κολωνου 32α : Η τζεσικα με τα γυαλακια.
Κολωνου 32γ : Η αννα, το κοκκινομαλικο στυλιαρι με το φουλ πρόγραμμα σταθερα εκει.
Κολωνου 30β 1ος οροφος : Η μιλφ αννα, μαζι με τη κοκκινομαλλα ολγα πλεον, που νομιζω ότι ηταν πιο καλη ξανθια.
Κολωνου 30β 2ος οροφος : Η αννα, η ξανθια, μαζι με τη ντιανα, τη γεματουλα, αμφότερες από ιασωνος 10 οροφος. Τιμηθηκε η αννα, που είναι και στανταρακι μου, εδώ και καιρο.
Κολωνου 30α : Η ξανθια λαουρα, μαζι μ' ένα μπαζο, ονοματι αννα, τσιτσιδες και οι δυο στο σαλονι.
Κολωνου 48 : Η ναταλια, χαλι μαυρο.
Κολωνου 53 : Η χοντρη παολα μαζι μ'ενα επισης μπαζο, τη κατερινα.
Μεγαλου Αλεξανδρου 15 : Η ειρηνη, μαζι με τη βαλερια, που εσωσε καπως το μεσο ορο. Με τα πακια να γεμιζουν τα δωματια....
Μεγαλου Αλεξανδρου 22 οροφος : Η ομορφη Αλα, αλλα.....με τις γνωμες να διχαζονται.....
Μαλλον η πιο ομορφη της βολτας μου σημερα θα ελεγα...
Ιασωνος 37 ισογειο : Η ψιλη και μονοκομματη Γκαμπριέλα από ιασωνος 20γ.
Ιασωνος 37 οροφος : Ένα κοντο γυφτακι, που το βλεπω καιρο εκει...ονομα δε ξερω.
Ιασωνος 31 : Η αξιολογη μελαχρινη Τζέσικα, μαζι με το κριαρι, την ανναμπελ.
Ιασωνος 30 υπογειο : Η μικρη και γνωστη Αντζελίνα, επισης καιρο εκει.
Ιασωνος 30 οροφος : μια αδιαφορη, δε ξερω ονομα.
Ιασωνος 19 οροφος : Η ροντικα, η σουηδεζα τουριστρια....
Ιασωνος 20β μεσαιο : Η ντανα
Ιασωνος 20γ : Ειχε μια μιγαδα, η οποια δουλευε ιασωνος 37 ισογειο, μαζι με μια αρκετα καλη μελαχρινη με πιασιματακια, για την οποια ρωτησα τη τσα τσα τ' ονομα της, και μου ειπε ότι δε το ξερει επειδή είναι καινουργια....τι να πω.....αν είναι δυνατον....Κι αυτή στα υπ' οψιν....
Καλλεργη 33 : Μια ελενα, επισης αδιαφορη και κρυα παρουσια.
Το ιασωνος 10, το αγαπουλοσπιτο, παραμενει κλειστο......
Αυτά....ελπιζω να βοηθησα στο μετρο του δυνατου βεβαια.....
Καλο βραδυ σε ολους.
Θα πρέπει να κάνεις εφαρμογή για να σε διευκολύνει, και για την αποφυγή λαθών
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
131
Πόντοι
1
πότε αλλάζει η βαρδια?
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
815
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Στις 5 το απόγευμα
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
12
Like
6.284
Πόντοι
2.046
Σημαντική η βοήθειά σου,πρώτον για τη Λίλυ που είναι μια πολύ αξιόλογη επιλογή,αλλά είχε πολύν καιρό να εμφανιστεί και να αναφερθεί,και δεύτερον για την Ντιάνα,την οποία αναζήτησα πρόσφατα δις και δεν τη βρήκα μετά την είδηση ότι επιστρέφει στο Μεταξουργείο.
Φιλε μου επιρρεπή, οφειλω να σου κανω μια διευκρινηση για τη ντιανα. Δε προκειται για τη περσινη με το babyface, που δυστυχως δε θα ξαναγυρισει, αλλα για τη μπαμπατσικη ντιανα. Και οι δυο βεβαια από το ιασωνος 10 οροφο.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Φιλε μου επιρρεπή, οφειλω να σου κανω μια διευκρινηση για τη ντιανα. Δε προκειται για τη περσινη με το babyface, που δυστυχως δε θα ξαναγυρισει, αλλα για τη μπαμπατσικη ντιανα. Και οι δυο βεβαια από το ιασωνος 10 οροφο.

έννοια σου και ο Επιρρεπής έχει καταλάβει  ;) ;) ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom