Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 351 άτομα (36 μέλη και 315 επισκέπτες)

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
228
Πόντοι
31
Το πρωί, στη διασταύρωση Βέργας - Λιοσίων, συνάντησα τον υπηρέτη από Βέργας 3 αριστερά.
Με χαιρέτησε εγκάρδια.
Στο μνημειώδες απόφθευγμα του Ζάχου Χατζηφωτίου "Τον πραγματικό εργένη τον ξέρουν μόνον οι πουτάνες και οι σερβιτόροι", ίσως πρέπει να προστεθεί "...και οι τσάτσοι".
Ζάχος και Οξαποδώ ανεπανάληπτοι και οι δύο !
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Βέργας υπόγειο
Η θεία Όλγα, gilf,. θρυλική μορφή των λαϊκών πορνείων των Αθηνών.

====
Στην  παρούσα φάση  πλέον , ΚΑΙ φαφούτα. Αρνείται δε  να  αποχωρήσει  και να αποσυρθεί στο σπιτακι της εις τους πρόποδας της  Πάρνηθος,  και δουλεύει  ¨ρεζέρβα"  οπως λέει η ίδια , εκει .. :(
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Υπάρχουν υποψίες ότι η Jihad σχεδιάζει τρομοκρατικό χτύπημα στο Μεταξουργείο.
Πάω να το ερευνήσω  :sunglasses:
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Εν πόρναις αδελφοί,έχει πάρει το μάτι σας την Τζουλιάννα απο Φ71 όροφο,Φ66δ και Αλκιβιάδου 16Γ παλαιότερα.Έκλεισε το Φ71 όροφος και δεν την έχω ξαναπετύχει.Και την έχω ανάγκη την κωλοτρυπίδα της.Όποιος ξέρει κάτι παρακαλώ ας ενημερώσει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Την πετυχα σημερα το πρωι στον οικο επι της οδου Φυλής 67 οροφος, με την μεταλλικη σκαλα.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.665
Πόντοι
606

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
[size=10pt]3Η ΒΑΡΔΙΑ ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ[/size]

Λεωνίδου 6: Αντριάννα κοντή κοπέλα με κανονικό σώμα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Καθώς εισήλθαμε στο μπορδέλο
σταμάτησε το πηγαδάκι που είχε κάνει με κάποιους ηλιοκαμμένους Έλληνες για να αυτοπαρουσιαστεί
Λεωνίδου 28 ισόγειο: Ντενίσα αδύνατη κοπέλα με μαύρα μαλλιά
Μ. Αλεξ. 22Α: Ντάνα μιλφ με μαύρο μαλλί, γεμάτο σώμα  ελεύθερο στοματικό
Εύα καστανή κοπέλα με κανονικό όχι ωραίο σώμα ελεύθερο στοματικό
Μ. Αλεξ. 22Β: Σουζάνα ξανθιά κοπέλα με παχουλό ατσούμπαλο σώμα ελεύθερο στοματικό
Μ. Αλεξ. 15: Βίκυ μεταμιλφ με κοντό καστανό μαλλί παχουλή ελεύθερο στοματικό
Βαλέρια μιλφ ξανθιά ελεύθερο στοματικό
Μ. Αλεξ. 25: Σάντρα παχουλή κοπέλα με καστανά μαλλιά
Ιάσωνος 36: Τζέσικα νταρντάνα με μαύρο μαλλί
Άναμπελ ξανθιά με κοντό μαλλί και κανονικό σώμα
Ιάσωνος 19 ισόγειο: Σιμόνα μιλφ με ελεύθερο στοματικό είδα ότι έχει καλό σώμα για την ηλικία της
Ιάσωνος 19 όροφος: Γκαμπριέλλα μαυρομάλλα ψηλή κοπέλα με κανονικό σώμα η ωραιότερη που είδα στην περιοχή
Ιάσωνος 20Α: Ροξάννυ ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα
Ιάσωνος 20Β: Μία, αδύνατο σώμα καστανό καρέ μαλλί
Ιάσωνος 37Β: Μόνικα κοντή με μαύρο μαλλί -ΦΟΛΑ-
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Το πρωί, στη διασταύρωση Βέργας - Λιοσίων, συνάντησα τον υπηρέτη από Βέργας 3 αριστερά.
Με χαιρέτησε εγκάρδια.
Στο μνημειώδες απόφθευγμα του Ζάχου Χατζηφωτίου "Τον πραγματικό εργένη τον ξέρουν μόνον οι πουτάνες και οι σερβιτόροι", ίσως πρέπει να προστεθεί "...και οι τσάτσοι".

Μεγάλη αλήθεια ... ειδικά όταν αρχίζουν να σε χαιρετούν τσάτσοι και πουτάνες στο δρόμο ....
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
ειδες ρε τυπε.ποσταρισματα που αλλαζουν το χαρτη της Αθηνας :sunglasses:
Δεν θέλω αλλαγές χαρτών.Θέλω να ξεκωλιάσω (εμένα περίμενε) την Τζουλιάνα και να βογγάει με αυτή την τσιριχτή φωνή της και να με βρίζει!
 

ΤΖΙΜ

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε μηστες  τελικα η χρυσα από βεργας 3 όροφο εξαφανίστηκε??
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Κάποιος jeka69 έκανε εγγραφή σήμερα στις 00:02 και στη συνέχεια πρώτη κριτική στην οποία αναφέρει ότι πήγε στο Αγκύρας 12Α για κάποιες κοπέλες αλλά η  τσατσά του είπε ότι εργάζονται στο Πιπίνου 118 (το οποίο είναι κλειστό εδώ και τουλάχιστον κάτι μήνες). Παρόλα αυτά αυτός γράφει κριτική ότι πήδηξε.
Τι γίνετε ρε γαμώτο??????????
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
Εξηκίου δεξιά
Η αποκάλυψη της ημέρας!
Δύο δύσμορφες χονδρές, που επειδή κανένας δεν τις γαμάει, έχουν αποθρασυνθεί, βγαίνουν έξω από την πόρτα, και πειράζουν τα μαστόρια από τα απέναντι συνεργεία.
Ιδού…

Μπαζαααα.!! Απορω ποιος παει μαζι τους και δινει και 20€ . Σε μια της λεω εγκυος εισαι?? Ουτε τζαμπα δεν εμπαινα
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Κάποιος jeka69 έκανε εγγραφή σήμερα στις 00:02 και στη συνέχεια πρώτη κριτική στην οποία αναφέρει ότι πήγε στο Αγκύρας 12Α για κάποιες κοπέλες αλλά η  τσατσά του είπε ότι εργάζονται στο Πιπίνου 118 (το οποίο είναι κλειστό εδώ και τουλάχιστον κάτι μήνες). Παρόλα αυτά αυτός γράφει κριτική ότι πήδηξε.
Τι γίνετε ρε γαμώτο??????????
Λογική η απορία σου και οι επιφυλάξεις σου για το θέμα της κριτικής αλλά ως προς το θέμα της επαναλειτουργίας του Πιπίνου 118 γράφτηκε πριν από κάνα δυο σελίδες.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Κάποιος jeka69 έκανε εγγραφή σήμερα στις 00:02 και στη συνέχεια πρώτη κριτική στην οποία αναφέρει ότι πήγε στο Αγκύρας 12Α για κάποιες κοπέλες αλλά η  τσατσά του είπε ότι εργάζονται στο Πιπίνου 118 (το οποίο είναι κλειστό εδώ και τουλάχιστον κάτι μήνες). Παρόλα αυτά αυτός γράφει κριτική ότι πήδηξε.
Τι γίνετε ρε γαμώτο??????????

Τους γάμησε έκλεισε το "σπίτι", κυριολεκτικά.

:orchestra:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
Δεν θέλω αλλαγές χαρτών.Θέλω να ξεκωλιάσω (εμένα περίμενε) την Τζουλιάνα και να βογγάει με αυτή την τσιριχτή φωνή της και να με βρίζει!

....μας καβλωσες με την αλβανεζα τυπε και την βλαχοκωλαρα της.... :erection: :erection:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Άμα έχεις καψουρευτεί την πουτάνα και σκατά να σου κάνει χρυσάφι το βλέπεις ;)
Οχι ειμαι παντα αντικημενικος στις κριτηκες μου , Οσο αναφορα την καψουρα που λες   ες δεν μπορει να συμβη αν δεν το επιδιοξη η κοπελα να καψουρευτο μια που μου κανει υπεραπλο προγραμμα δεν παιζη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom