Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (33 μέλη και 228 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Η εβελινα τι εγινε εφυγε παλυ?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
....κακα τα ψεμματα!
Ολο το χαρτι στη Διδυμου,η Καρολινα το κονομαει!! :wanker: :wanker:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
....μας καβλωσες με την αλβανεζα τυπε και την βλαχοκωλαρα της.... :erection: :erection:
Γενικά το γεγονός ότι χωρίς τα πορνοτάκουνα είναι τάπα,έχει ωραίο προσωπάκι,είναι ευγενική,εν γένει λούμπεν βλαχομπαρόκ και γουστάρει να πηδιέται απαξιωτικά,κοπανώντας την κωλάρα ή το μουνί της πάνω στον πούτσο σαν να μην υπάρχει αύριο,την καθιστούν στις πλέον τίμιες εκδιδόμενες.Δεν το κλαίς το 20άρικο,περνάς καλά και έχει σταθερές αποδόσεις.Υπάρχουν και άλλες ομορφότερες,σίγουρα,αλλά είναι κομοδίνα ή πάνε με τα φεγγάρια τους και σου δημιουργούν πρόβλημα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
Γενικά το γεγονός ότι χωρίς τα πορνοτάκουνα είναι τάπα,έχει ωραίο προσωπάκι,είναι ευγενική,εν γένει λούμπεν βλαχομπαρόκ και γουστάρει να πηδιέται απαξιωτικά,κοπανώντας την κωλάρα ή το μουνί της πάνω στον πούτσο σαν να μην υπάρχει αύριο,την καθιστούν στις πλέον τίμιες εκδιδόμενες.Δεν το κλαίς το 20άρικο,περνάς καλά και έχει σταθερές αποδόσεις.Υπάρχουν και άλλες ομορφότερες,σίγουρα,αλλά είναι κομοδίνα ή πάνε με τα φεγγάρια τους και σου δημιουργούν πρόβλημα.

Χωρις τα πορνοτακουνα ο κωλος της βρωμαει ποδαριλα!Αλλα δεν μπορω παρα να συμφωνησω πως στο γαμησι κοπανιεται στο καβλι σου.Τιμιο 20αρικο οντως.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.469
Πόντοι
10.686
Οχι ειμαι παντα αντικημενικος στις κριτηκες μου , Οσο αναφορα την καψουρα που λες   ες δεν μπορει να συμβη αν δεν το επιδιοξη η κοπελα να καψουρευτο μια που μου κανει υπεραπλο προγραμμα δεν παιζη.
:offtopic: Τι σχέση έχει η καψούρα με τις υπηρεσίες που σου παρέχει-προσφέρει μια κοπέλα;'Ετερον εκάτερον!
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Ενημέρωση απο την πρωινή βάρδια.
Στο Βέργας 3 στο δεξιό ισόγειο ήταν κλασσικά η Στέλλα η γεματούλα με τις βυζάρες και μαζί της καινούρια κοπέλα Ρωσίδα η Μαριάννα ψηλή,κανονικών κιλών με ωραίο σώμα,καταπληκτικές ποδάρες,με ξανθά μαλλιά πιασμένα πίσω και ένα τατού πίσω στην μέση της.Κορμάρα η κοπέλα τι να λέμε.Αρκετά ευγενική και επικοινωνιακή στο σαλόνι και εξυπηρετική και υπομονετική στο δωμάτιο.Πρόγραμμα κανονικό.Ήταν η δεύτερη επιλογή μου, αν ήξερα ότι ήταν τόσο καλή θα πέρναγα με την πρώτη.
Στο Λιοσίων 79 η Σακίρα.Γνωστή και σαν Αλίσια-Αλεξάνδρα.Κανονικών κιλών με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων και τατού την πεταλούδα πίσω στον ώμο της.Ελεύθερο στοματικό.
Στο Τροφωνίου 11 στο ισόγειο ήταν η Τζούλια που κάποτε ήταν αρκετά δημοφιλής στους βυζολάγνους,ώριμη.γεματούλα,με καστανόμαυρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους και φυσικά πολύ μεγάλα φλεβώδη μαστάρια.Δεν ανακοινώνει πρόγραμμα,με ρώτησε μόνο αν θα περάσω.
Στο Τροφωνίου 11 στον όροφο η ώριμη ημεδαπή Άννα,κανονικών κιλών,με καστανά μακριά μαλλιά σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.
Στο Τροφωνίου 13 στο ισόγειο σε ντουέτο η γκράνυ Ελένη απο Διδυμου 27 παλιότερα.Ψηλή,με κοντά ξανθά μαλλιά,κανονικών κιλών με βυζάρες.Μαζί της η συνηθισμένη ώριμη που εργάζεται σε ντουέτο.Κανονικών κιλών με πιασιματάκια,κορμί μαυρισμένο απο σολάριουμ,βυζάρες και καστανά φουντωτά μαλλιά.Ελεύθερο στοματικό και για τις 2.
Στο Τροφωνίου 13 στον όροφο πέτυχα την Μπάρμπάρα,κανονικών κιλών,με βυζάρες και μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων.Σε φουλ πρόγραμμα.Έχει μουνέψει αρκετά.
Στο Χωματιανού 11 στον όροφο η Ανδριάννα απο Αλβανία,λεπτή,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων.Κανονικό.
Στο Χωματιανού 11 στο ισόγειο κοπέλα με ξανθά μακριά μαλλιά,κοντή,κανονικών κιλων,νοστιμούλα σχετικά.Κανονικό.
Στο Διδύμου 18 στο υπόγειο δυστυχώς η Καρολίνα απουσίαζε και στην θέση της μετά απο πολύ καιρό ήταν και πάλι η Σύλβια.Με πιασιματάκια αν και λίγο πιο αδύνατη απο παλιότερα,μαλλιά ξανθά προς το καρέ.Σε φουλ πρόγραμμα.Η Καρολίνα ενημερώνω ότι σύμφωνα με την υπηρεσία θα ξαναεργαστεί στον οίκο.
Στο Διδύμου 18 στο ισόγειο κλασσικά η Κατερίνα η Σέρβα με φουλ πρόγραμμα.
Στο Διδύμου 16 στο υπόγειο ήταν σε ντουέτο η ώριμη Άννα,κανονικών κιλών με κοντά μαύρα μαλλιά και βυζάρες και μαζί της η Αναστασία με μαλλιά ξανθά προς το καρέ,κανονικών κιλών με πιασιματάκια και ωραίες στρογγυλές βυζάρες.
Το Διδύμου 22 κλειστό.
Στο Διδυμου 27 ήταν η Όλγα,Ρωσόφωνη γεματούλα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Στο Αλκιβιάδου 16Β ήταν η Άννα-Μελίνα-Γαβριέλλα-Αντελίνα γυρολόγος,με πιασιματάκια και καστανά μαλλιά πάνω απο τους ώμους.Σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Αλκιβιάδου 16Γ κλασσικά η Ντενίζα με καστανόμαυρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,βυζάρες σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό.
Στο Φυλής 40 η Σανδρα σε πρωκτικό όλα με προφύλαξη.Αθίγγανη με μελαμψό δέρμα και μακριά καστανόξανθα μαλλιά.
Στο Φωκαίας 17 στο ισόγειο η Εβελίνα πρώην Πωλίνα,με πιασιματάκια και μεγάλες βυζάρες,κοντά καστανά μαλλιά σε ελεύθερο στοματικό.
Στο Φώκαίας 17 στον όροφο η Τζοάννα,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια και ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων σε ελεύθερο στοματικό.Γνωστή φυσιογνωμία δεν θυμάμαι που αλλού την έχω πετύχει.
Στο Φωκαίας 19 καινούρια κοπέλα,κανονικών κιλών με μακριά μαύρα μαλλιά,νοστιμούλα.Ανακοινώθηκε σαν εξτρά ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα αλλά παρόλο που μου άρεσε δεν με έπεισε για τις επιδόσεις της. Όποιος την δοκίμασε σήμερα ας αποφανθεί.
Στο Φωκαίας 24 η Ελίνα πρόκειται για καινούρια κοπέλα με πιασιματάκια, μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων, μέτριας εμφανίσεως.Σαν πρόγραμμα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικό.
Στο Αγκύρας 12 στο δεξιό μαγαζάκι ήταν η 'Ελενα γεματούλα με ξανθά μακριά μαλλιά και πάντα ευγενική και μαζί της η μιλφ Μαρία,κανονικών κιλών με κοντά μαύρα μαλλιά και βυζάρες.Σε ελεύθερο στοματικό και οι δύο κοπέλες.Η Μαρία είναι η γνωστή απο Διδύμου 16 και Αλκαμένους 113.
Στο Μαγνησίας 1 κλασσικά η γκράνυ Αλίνα με ελεύθερο στοματικό.Κανονικών κιλών με μακριά ξανθά πλατινέ μαλλιά και βυζάρες.Γνωστή κυρίως απο τα Βέργας 6.
Στο Πιπίνου και Φυλής γωνία σε ντουέτο η Μαρία πρώην Μάντα,αθίγγανη με μελαμψό δέρμα,μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω,κανονικών κιλών με πιασιματάκια.Σε φουλ πρόγραμμα.Μαζί της η Γαβριέλλα,λεπτή,με καρέ καστανόξανθα μαλλιά σε κανονικό πρόγραμμα.
Στο Φυλής 136 στον όροφο ήταν η Ανδριάννα,ψηλή, με λευκό δέρμα,σώμα με πιασιματάκια και ξανθά πλατινέ μαλλιά προς το καρέ.Μέτριας εμφανίσεως.Ανακοινώνει ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και κώλο.Εφιστώ την προσοχή σας για να μην την πατήσει κανείς ότι πρόκειται για την φόλα απο τα Ιάσωνος 1 κυρίως που είχε εργαστεί σαν Σάρα.Έπειτα εργάστηκε για λίγο Αλκιβιάδου 16Γ όπου έφαγα την φόλα μου και κατόπιν για λίγο και στο Φυλής 109 ισόγειο μετά την αποχώρηση της Άννας Πίτσος.
Το Αγίου Πέτρου 7 κλειστό.
Στο Ρεμούνδου 21 στον όροφο σε ντουέτο η Όλγα,Ρωσόφωνη με κοντά ξανθά μαλλιά κανονικών κιλών και μαζί της η Ελόνα,αρκετά αδύνατη,με καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων,πετίτ. Σε ελεύθερο στοματικό και οι 2.Φυσικά πήρα την Ελόνα που πάντα περνάω καλά απο την Όλγα την ξινή.Πολύ καλή και σήμερα.
Καλό Σαββατοκύριακο!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
σούπερ ενήμερωση προφέσορα

:hi:
 

Επισκέπτης
Τι γλυκό γυναικάκι που είναι η Λώρη ρε παιδιά... Τι ωραίο χαμόγελο, τι ζεστή ματιά... Τι γλυκό και ταπεινό πουτανάκι!
 

Βανάκιας

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Τι γλυκό γυναικάκι που είναι η Λώρη ρε παιδιά... Τι ωραίο χαμόγελο, τι ζεστή ματιά... Τι γλυκό και ταπεινό πουτανάκι!

Με την Κορινα την εχεις γλυτωσει λογω ισογειου.
Στο Κολωνου 30 όταν πηγαινεις φορα και κανα αλεξιπτωτο για οταν σε πεταξουν απο τον οροφο
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2015
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Τι γλυκό γυναικάκι που είναι η Λώρη ρε παιδιά... Τι ωραίο χαμόγελο, τι ζεστή ματιά... Τι γλυκό και ταπεινό πουτανάκι!

Αυτή μου θυμίζει την Κρίνα, μια βλαχορουμάνα, που είχε περάσει χρόνια πριν κι από το Φυλής 109Β.
Είναι αυτή ή όχι;

:think:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
24 μέλη,92 επισκέπτες τώρα  :rockon: :rockon: :grin: :grin:.Μάλλον θα έχουν λαό το βράδι τα μπουρδέλα  :orchestra: :hi:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Για ΦΟΥΛ πρόγραμμα:
Από μένα Βιολέτα
Φωκαίας 27 υπόγειο

+1000 ευχαριστω για την πληροφορια Parakmiakos.  :rockon:
Την πετυχα χτες το πρωι, το μικρο τα σπαει κυριολεκτικα,  :rockon: τουμπανακι.!! μπηκα μεσα να παρω το κολαρακι της, αλλα επαιξα και εχασα.!!! ...δεν μπορεσα να τελειωσω, ανχος.?? κουραση.?? δεν ξερω τι επαθα, παντως η κοπελα προσπαθησε αρκετα να με κανει να μην φυγω αχυστος, εκατσε αρκετα μεσα στο δωματιο με 20€ που αλλες με περισοτερα λεφτα θα με ειχαν παρατησει και θα ειχαν φυγει.
Ο κολητος μου πηρε την μαυρομαλα αδυνατη Σιμονα η οποια δουλευε μαζι της την ιδια ωρα, ουρλιαζε απο το δωματιο οταν γαμιοταν για να την ακουνε απο εξω.

Τα γυρησαμε ολα το πρωι, πριν 2 χρονια ειχα ξανακανει γυρα στην φυλης, αλλαγες ειδα μονο στους χωρους, τα περηποιηθηκανε μερικα, χωσανε λεφτα σε μερικα ανακαινιζοντας τα. Απο κοριτσια ομως η ποιοτητα πεσμενη, κανα 2 αξιζανε εμφανησιακα, πριν 2 χρονια θυμαμαι δεν ξεραμε ποια να πρωτοπαρουμε.
Απο κοπελες δεν θυμαμαι δυστηχως τιποτα, εχασα την μπαλα.!!! Εντυπωση μου εκαναν ενα ξανθο μαγγιωρικο που εκανε μονο απλο γαμισι με 20€ σε ενα ισογειο μπουρδελακι που η κουζινα ειναι στα αριστερα και εχει και στυλο, νωμιζω προς το τελος ηταν το μπουρδελο. Και μια νταρνατα μαυρομαλα με ομορφο προσωπακι στο Φωκαιως 7 πρεπει να ηταν το ισογειο, αλλα δεν εβγαζε μιλια και φοβηθηκα μην ειναι φολα, χωρια οτι ειχα στον νου μου την Βιολετα του Παρακμιακου.  :grin: Σε μερικα δουλευανε 2 κοπελες μαζι που μας την πεφτανε στο σαλονακι να μας πεισουνε να περασουμε.

Το βραδυ ξαναγυρησαμε μπας και βρουμε κανα καλυτερο τεμαχιο στην βραδυνη βαρδια, κινηση απο ''χυστες'' ειχε αρκετη, κυριως ελληνες και κανα πακιστανο που και που που εκανε μπαμ.!! ...αλλα απο κοριτσια απελπισια σκετη, δεν ειχε κανα καλο μωρο να αξιζει εμφανησιακα, η μονη που μου εκανε κλικ ηταν η Μαγια μελαχρινη μουναρα ομορφο προσωπο με κορμι κολαση, δουλευε με ενα μιλφακι μαζι, στο μπουρδελο που εχει εισοδο απο την φωκαιως το ζυγο νουμερο και απο την αχαρνων. Αλλα νωμιζω οτι την συγγεκριμενη την ειχα σταμπαρει στο γκρις λειντις, φωτογραφιες να την εχουν σε στουντιο και μου φανηκε περιεργο να δουλευει τωρα σε μπουρδελο με 20€ εκτος αν εκανα λαθος, χωρια οτι δεν εδεινε κωλαρακι, οποτε μετα που τα γυρησαμε ολα, μια με κλικαρε να την πληρωσω η οποια εδεινε και κωλο στο 84Α, Αννα ξανθο μαλι καρε, ομορφουλα με ωραιο βυζακι, αλλα το κοριτσι ηταν για μπατσες και κλωτσιες στο κωλο.!! μετα απο 2 σπρωξηματα την εδιωξα απο το δωματιο γιατι ελεγε οτι τον εχω μεγαλο και ο κωλοτρυπα της ειναι μικρη.!! τις τα εχωσα, τα εχωσα και στην τσατσα βγενοντας αλλα νταμαρια και οι δυο δεν καταλαβαινανε χριστο...
Ο κολητος γαμησε στο φωκαιως 27 στον οροφο, δουλευανε 2 ρουμανες η μια Κατερινα και μια ξανθια ψιλη το ονομα της οποιας δεν θυμαμαι, οι καυλες παιζανε με ολους στο σαλονι, αγγαλιες τριψιματα, χουφτωματα μπας και πεισουνε κανεναν να περασουν, μας προτειναν σκοντο 15€ το ατομο για παρτουζα. Και αυτη μεσα στο δωματιο εκανε αρκετα με το φιλαρακι μου που τον εκανε εντυπωση οτι με 20€ μεσα στο δωματιο εκανε τα παντα για να τον ευχαριστησει...

Τελος βραδυ μπηκαμε και σε μερικα μπουρδελακια στην Δυδημου, αλλα τρομαξαμε.!!!  :S :S η μια χειροτερη απο την αλλη, τι παιζει εκει.?? μπουρδελα ανεπυθημιτων ιεροδουλων.??  :think: :think: πολυ μπαζο και ξεδοντιαρες μιλφαρες εκει.!!  :vomit:

Αφου εφυγα απο την φυλης ητημενος, πηγα σε ενα στουντιακι μετα αφου ειχα παρει ''συστατικη επιστολη'' απο τον CHEYENNE, τον οποιο ευχαριστω και εδω, οπου ρεφαρα και με το παραπανω...!!  :grin:

Παντως η Βιολετα μου εχει μηνει αποθυμενο...πρεπει να ξανακατεβω φυλης για την παρτη της.!! :grin:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056

Παρακαλώ  :hi: Άλλωστε αυτός είναι ο σκοπός του forum αυτού να
βοηθάμε ο ένας τον άλλον!  :grouphug: :cool2: :thumbsup:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Παρακαλώ  :hi: Άλλωστε αυτός είναι ο σκοπός του forum αυτού να
βοηθάμε ο ένας τον άλλον!  :grouphug: :cool2: :thumbsup:
στην προμοταρε καλα η τσατσα την βιολετα?η απλα τρελαθηκες που σου κωλοτριβοταν πανω σου οταν μπηκες στο τσαρδι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom