Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 197 άτομα (22 μέλη και 175 επισκέπτες)

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
είχα πάρει και εγώ τη Μόνικα πριν 1 εβδομάδα στην πρωινή βάρδια και ενώ έχει ωραία χαρακτηριστικά και θα μπορούσε να είναι top με το πλήρες πρόγραμμα που παρέχει , ούτε όλα όσα λέει η τσατσά κάνει και ήταν και βαριεστημένη.....να σκεφτείς μου είπε για να μην κάνει πολύ ώρα ελεύθερο στοματικό ότι μόλις είχε φάει σουβλάκι για μεσημεριανό (ήταν περί τις 14.00) και για τελειωτικό  ούτε λόγος βέβαια ....πεταμένα λεφτά ..... η άλλη κοπέλα που δούλευε μαζί στην ίδια βάρδια είναι λιγότερο όμορφη (πιο ευτραφής ) αλλά μου φάνηκε πιο ενθουσιώδης στην παρουσίαση ...η Μόνικα πάντως πεταμένα λεφτά.... :headbang:
το ίδιο ισχύει και για την Άννα στο Κολωνού 32 κάτω.....ενώ είναι αδύνατη και έχει ωραία χαρακτηριστικά είναι ξεπέτα και ασεβής....την πήρα εχθές στην πρωινή βάρδια και στο τελείωμα με άφησε στα κρύα του λουτρού .... :erection:       αλλά κατέφυγα μετά στη Σόνια στη Βέργας δεν ενθυμούμαι τον αριθμό είναι πάντως το μόνο υπόγειο δεξιά και εξισορρόπησα τα αρνητικά συναισθήματά μου με ένα ελευθ. στοματικό - τελειωτικό ανεπανάληπτο .... δεν πρόλαβα ούτε 2η στάση να αλλάξω .... :pipa2:

εχεις απολυτο δικιο για τη Μονικα,καθαρη αγγαρεια..μονο αν εχεις φρικαρει για κωλο αλλα και παλι πλεον...
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0

[/quote]Στην χθεσινή 2η βάρδια κατά τις 22.00 μετά από έντονη διάθεση για πορνοηδονή στοχευμένα πέρασμα πρώτα από Αλκιβιάδους 16β το μεσαίο όπου ήταν η Τζούλια , σώμα καλό πρόσωπο μέτριο , αλλά πρόγραμμα super και ήταν σαν gfe και τελείωμα στο γλωσσαράκι της  :pipa2:
....στην πορεία για το σπίτι μετά από θέαση καλοσχηματισμένων περαστικών γυναικείων οπισθίων και πρόκληση εξ αυτού αιφνίδιου γεννετήσιου ενθουσιασμου , επί τόπου κάνω αναστροφή και κατά τις 23.10 πέρασμα από Βέργας 3 όπου στοχευμένα και πάλι πέρασα στο δεξί εντευκτήριο και συνουσιάσθη με  την Νάταλυ ,ελεύθερο στοματικό , reverse cow με έντονα ηχητικά effect αλλά τα συνέχισε και μετά στο στοματικό προ τελειώματος  :pipa1: αποδεικνύοντας πόσο επίπλαστα ήταν ....επειδή καθυστέρησα λίγο μιας και είχε προϋπάρξει η προηγούμενη συνουσία υπήρξε από μέρους της ασήμαντος εκνευρισμός αλλά στο τέλος η γλώσσα της άσπρισε με επιτυχία    :pipa2:....και μετά αναχώρησα δις κουρασμένος για το σπίτι ...
 

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
480
Like
4.197
Πόντοι
441
Καλησπερα συναγωνιστες..

Ξερουμε ποτε επιστρεφει η ιζαμπελα στην φωκαιας 19?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Τρέχουσα βάρδια Μεταξουργείου

Ιάσονος 30 πάνω στο θεοσκότεινο σαλονάκι μία εξίσου σκοτεινή παρουσία, ολόγυμνη με 1,5αρι πεσμένο στήθος και μεγάλα χείλια. Αυτά πρόλαβα να δω πριν προλάβουν τα μάτια μου να συνηθίσουν το σκοτάδι. Σε απλό.
Ιάσονος 20 αριστερά μελαχρινή νεαρά με κοιλίτσα με 2αρι ακάλυπτο στήθος και 69
Ιάσονος 20 δεξιά η Αντελίνα του Κολωνού 23

Πέρασμα στην Κολωνού
15 Β νέα κοπέλα Ρουμάνα (είπε) η Λαρίσα μεστή με στήθος 1,5
15 Α η ψηλή μελαχρινή Πάολα και η πιο κοντή ξανθιά Αννα με 2αρια στήθη ακάλυπτα και θρεμμένους μηρούς
11 υπόγειο η ξανθιά ευτραφής κοπέλα με μεγάλο στήθος
11 ισόγειο Άννα το μαιμουδάκι συνοφρυωμένο
11 όροφος η Άννα η πολύ αδύνατη μελαχρινή κοπέλα (κόκκαλα σκέτα) με 69 και μία καινούργια - Βαλέρια νομίζω - μελαχρινή με λίγο σχιστά μάτια πρώτη της μέρα διατυμπάνιζε η τσα2 αργούσε πολύ να βγει από το δωμάτιο, όταν δε βγήκε ήταν ξυπόλητη και με τα ρούχα στα χέρια τρομάζοντας που είδε κόσμος στο σαλόνι ... μάλλον αλήθεια είπε η υπηρεσία εντελώς amateur
32 & Λεωνίδου μία μελαχρινή με κιλάκια αδιάφορη
30 όροφος η Ανδριάννα με τα γυαλάκια και νέα ρωσίδα κοντούλα και ξανθιά με 1,5 στήθος
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες ξέρει κανείς τι ωρα γίνεται η μεσημεριανη αλλαγη φυλης
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπερα συναγωνιστες..

Ξερουμε ποτε επιστρεφει η ιζαμπελα στην φωκαιας 19?
Αυτή οταν φευγει ρε τυπε, συνηθως επιστρεφει μετα απο 6 μηνες με 1 χρόνο...
Γαμησε τα.
Την ειχα παρει πριν εναμιση χρονο ηταν? Δεν θυμαμαι ακριβως ποσο παλια ηταν. Και Μετα την εψαχνα για κανα 4μηνο και αγνοειτο στα πορδελα.

Όταν ηταν 18 χρονων την ειχα παρει σε αλλο πορδελο και μετα χαθηκε 2-3 χρονια μεχρι να εμφανιστει στο φωκαιας 19.

Ελπιζω να μην την εκανε παλι για μεγαλο διαστημα.
 

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
480
Like
4.197
Πόντοι
441
Ευχαριστω ωια την απαντηση!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Πέρασα πάλι με Αντριάννα στο Κολωνού 30 πάνω,κουκλί με τη νέα της κόμμωση,εισέπραξε τα εύσημα για τις υπηρεσίες της και την εμφάνισή της!Λαϊκό προσκύνημα και πάλι,και η νέα δεν προλάβαινε να πηγαίνει από δωμάτιο σε δωμάτιο!
Ακόμα είδα μια κοντούλα μελαχρινή συμπαθητική στο Κολωνού 23 πάνω,Κατερίνα άκουσα.Στο υπόγειο η milf Ναταλία, με το λαρυγγωτό βασιλικό τσιμπούκι.
(Θα... νηστέψουμε τη βδομάδα που έρχεται;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το απογευμα
Βιργινιας μπενακη 31 η λιζα,ξανθια mlf με παρατημενο κορμι,πλαδαρο με πολλα πιασιματακια,την σωζει μονο το βλεμμα
Κωνσταντινουπολεως
166 υπογειο νταιανα,μελαγχροινη σχετικα ψηλη κοπελα με καλο κορμι αλλα απροσωπο και ψυχρο υφος
166 ισογειο η gilfo-ναταλι,ψηλη λεπτη με καλο κορμι και χαρακτηριστικο ωοειδες προσωπειο
Δεν προκειται για την σαφως νεοτερη mlf ναταλι που εχει δουλεψει και σε στουντιο
Μαραθωνος 59
Δυο κοπελες ,κανονικο διδυμο της φωτιας,η ξανθια μετριου υψους ντιανα με πολύ θηλυκο και σεξι κορμι και η τανια,η ψηλη λεπτη καστανη μοντελε κοπελα που δουλευει εδώ και λιγες εβδομαδες εκει
Μαραθωνος 59 με τη μικρη σκαλα,βικυ,καστανη πολύ ελκυστικη στα ματια μου κοπελα,αρκετα ψηλη με κανονικο κορμι
Νομιζω προκειται για την αγαπημενη επιλογη του στρατηγου farkeli βικυ από φυλης 134 αλλα και αχαρνων 85 πριν αρκετο καιρο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
.Τελος στο Αλκαμενους 117 πηγα καρφωτος για Κριστυ μετα τα καλα λογια του Ζερο και με δεδομενο οτι φωτισαν λιγο παραπανω τα δωματια καθοσον εχω πει οτι στα μαυρα σκοταδια που επικρατουν στο συγκεκριμενο σπιτι δε προκειται να ξαναπερασω στο δωματιο.Δυστυχως η Κριστυ οπως με ενημερωσε η τσατσα θα δουλευει πρωι για τις επομενες μερες.Και ακομα πιο δυστυχως οτι ο Ζερο δεν εκανε περιγραφη της κοπελας.

εχεις δικιο στην κριτικη μου δεν εδωσα και τοσο λεπτομερη περιγραδη της Κριστης
Λοιπον Κριστη Ρωσιδα με ασπρο δερμα και βελουδινη επιδερμιδα
Ηλικια 40+ μπορει και 45-
Γυμνασμενο σωμα με καμπλυλες αλλα πολυ ευκινητο και ελαστικη.
Ξανθο σχετικα μακρυ και ισιο μαλλι
Στηθος 2αρι φυσικο και στητο για την ηλικια της
Ωραια κωλαρα και ποδια γυμνασμενα, σχετικα επιπεδη κοιλια
Γενικα σεξυ παρουσια
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.436
Πόντοι
4.577
μια μιλφαρα απο αλκαμενους 113 ξανθια με βυζαρες..γνωριζει κανεις που δουλεύει τωρα ?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.893
Πόντοι
6.925
Πέρασα πάλι με Αντριάννα στο Κολωνού 30 πάνω,κουκλί με τη νέα της κόμμωση,εισέπραξε τα εύσημα για τις υπηρεσίες της και την εμφάνισή της!
Ακόμα είδα μια κοντούλα μελαχρινή συμπαθητική στο Κολωνού 23 πάνω,Κατερίνα άκουσα.Στο υπόγειο η milf Ναταλία, με το λαρυγγωτό βασιλικό τσιμπούκι.

Ωπ ! Την ξέχασα στην ενημέρωση μου την Κατερίνα γλυκό προσωπάκι και στηθάκι που ξεχείλιζε ελαφρώς από τον στηθόδεσμο της. Συναγωνιστή @Επιρρεπής και εγώ ξαναπέρασα σήμερα με την κορασίδα δυσκολεύομαι να την απορρίψω
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Ωπ ! Την ξέχασα στην ενημέρωση μου την Κατερίνα γλυκό προσωπάκι και στηθάκι που ξεχείλιζε ελαφρώς από τον στηθόδεσμο της. Συναγωνιστή @Επιρρεπής και εγώ ξαναπέρασα σήμερα με την κορασίδα δυσκολεύομαι να την απορρίψω
Και γιατί να την απορρίψεις;(Εκτός αν είσαι κι εσύ... επιρρεπής σε πάθη και καταστάσεις,και έχεις τη δική μου δυσμενή κατάληξη...  :S)
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Στο διπλανο  Φυλης 65 β κατω,ηταν η Εμμανουελα.Ψηλη,αδυνατη,βγηκε ολογυμνη στο σαλονι,αφου τη περιμεναμε για ωρα στο δωματιο.Καλο σημαδι αυτο.Και πεταχτηκε ενας καραγκιοζης και ειπε,αντε τι γινεται,τη πηρε ο υπνος στο δωματιο τη κοπελα.Θα του την ελεγα οπως κανω συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις αλλα η Ελληνιδα υπηρεσια μιλαγε ακαταπαυστα επι δεκαλεπτο.Προκειται για ομορφουλα,κοντουλα,προσχαρος ανθρωπος.Τη παραδεχτηκα γιατι εκανε αναλυση περι σωστης  συμπεριφορας της τσατσας.Παω σε ενα καταστημα να ψωνισω και δε βρισκω κατι που μου αρεσει,πρεπει να  παρω κατι οπωσδηποτε;Οχι,παω παρακατω μεχρι να βρω αυτο που μου κανει και δε τρεχει τιποτα.
Φιλαράκι αυτή η γυναίκα (η υπηρεσία, όχι η Εμμανουέλλα) μου αρέσει πολύ.

Πριν λίγες ημέρες είχε ένα μελαγχολικό βλέμμα και αγέλαστο πρόσωπο. Φαίνονταν σοβαρή και στεναχωρημένη για κάτι. Ίσως πάλι να είχε βαρεθεί και να περίμενε να περάσει η ώρα να πάει στον άντρα της.
Σήμερα είχε ένα έξαλλο μαλλί πιασμένο πάνω και φόραγε κάτι παρδαλό και ήταν σε κέφια.

Έχει πολύ όμορφο πρόσωπο (για τα δικά μου γούστα). Όταν την είδα πρώτη φορά σάστισα, δεν πρόσεξα καν την Εμμανουέλλα.

Νομίζω πως έχει φακίδες αλλά δεν μπορώ να είμαι σίγουρος με τον φωτισμό εκεί μέσα.


Anyway, ρε παιδιά, έχω διαβάσει κριτικές πως η Εμμανουέλλα από το σπιτάκι αυτό κάνει κάργα γλωσσόφιλα αλλά εμένα ούτε που μου ακούμησε το στόμα. ΟΚ, είμαι σαν ανάποδο γαμώτο αλλά που είναι ο επαγγελματισμός διάβολε; Οι άσχημοι δεν έχουμε ψυχή;
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

Μαραθώνος 59α:
Η καστανή Τάνια.
Πιτσιρίκα με συμπαθητικό πρόσωπο και με ωραίο,σχετικά αδύνατο,κορμί-με καλό κωλαράκι παρακαλώ!

Με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.

Μαραθώνος 59:
Η Ρωσίδα μουνάρα Βίκυ.
Όμορφο πρόσωπο,ωραίο σώμα,καλό-όχι εντελώς μικρό-στήθος,ελκυστικό κορμί.
Σαλονάρισε ολόγυμνη και "έδειξε" ακόμη πιο εντυπωσιακή!

Είναι η Βίκυ από τα μεγάλα νούμερα της Φυλής και με πέρασμα και από στούντιο στη Μεταμόρφωση.
Το τελευταίο διάστημα δούλευε πρωινή στο Ιάσωνος 2β,στο Μεταξουργείο,όπου και ξεχώριζε σαν τη μύγα μες το γάλα!

Με απλό πρόγραμμα.

Αχιλλέως 48:
Η υπηρεσία μού ανήγγειλε πως δουλεύουν η Ελβίρα και η Βαλέρια-μελαχροινή και γνωστή η πρώτη,ξανθιά και γνωστή και η δεύτερη μια και πρόκειται για την Αγάπη (η υπηρεσία το διόρθωσε λέγοντας πως έχει δύο ονόματα!).

Με ελεύθερο στοματικό.

Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά:
Η μελαχροινή Νταιάνα.
Μία από τις μεγαλύτερες φόλες-γυρολόγους όλων των εποχών.

Πρόκειται για την γνωστή Ντάνα με το πρόσωπο σαν αφοδευτήρα όπως έχει πει πολύ εύστοχα ο professorx.

Με πέρασμα από τα περισσότερα σπίτια του Μεταξουργείου (Κεραμεικού 13,Κολωνού 11 υπόγειο,Κολωνού 15,Κολωνού 32β,Κολωνού 30 ισόγειο,Ιάσωνος 19α και β,Ιάσωνος 20γ,Ιάσωνος 1γ-πριν τρεις εβδομάδες επανήλθε και δούλευε στο Κολωνού 11 όροφος) καθώς και από Φυλής 134,Φυλής 109β,Φυλής 56.

Οι υπεύθυνοι των μαγαζιών νομίζουν πως ο κοσμάκης μασάει κουτόχορτο και αλλάζοντας ονόματα και κοπέλες θα μάς φάνε τα 20ρικα! :woldman:

Ρε ουστ. :tickedoff:

Αλκιβιάδου 16α:
Η γνωστή μιλφ Πατρίτσια που νομίζεις ότι δεν έχει λαιμό.

Αλκιβιάδου 16β:
Η ξανθούλα Τζούλια από Φωκαίας 19.
Ομόρφυνε το μικρό,έχασε και μερικά κιλάκια,ξεφούσκωσε η κοιλιά και είναι λουκούμι!

Αλκιβιάδου 16γ:
Η μελαχροινή Αλίνα.
Ζουμερή πιτσιρίκα,με όμορφο πρόσωπο,σχετικά μικρό στήθος και ωραίο γεμάτο κώλο τον οποίο και δίνει.

Όπως τον έδινε βέβαια και στο Φωκαίας 25 όροφος όπου και δούλευε μέχρι τα τέλη του χρόνου με το όνομα Λάουρα!
Με πέρασμα και από το Φυλής 86.

(Μάλιστα στα τελευταία δούλευε δίδυμο με την άλλη πιτσιρίκα,την καστανή αδύνατη Χριστίνα που τώρα δουλεύει στο Μεταξουργείο με το όνομα Ελένη-ζαλιστήκατε ή να το συνεχίσω με τα ονόματα;;;  :grin: )

Αχαρνών 85:
Η ξανθιά Σόνια με κοτσίδια!
Με συμπαθητικό πρόσωπο και με ωραίο,ζουμερό σώμα,με σχεδόν μεσαίο στήθος και γεμάτο κώλο.

Για τα δεδομένα του καταστήματος (και μπροστά σε Αλίσια και Μαρίνα...) τούτη δω είναι προσκοπίνα-που λέει ο λόγος!

Οι ρομαντικοί πορνοπαππούδες ανέβαιναν τα σκαλιά μετά χιλίων κόπων και βασάνων και έφευγαν κουτρουβαλώντας διαπιστώνοντας την απουσία την Μαρίνας...

Αγκύρας 12 δεξιά:
Η ξανθιά Ρωξάννη,δηλαδή η βετεράνος Αγάπη-ακόμη κι αυτή άλλαξε όνομα!!!

Αγκύρας 12 αριστερά:
Η μελαχροινή μουνάρα Κατερίνα με το όμορφο πρόσωπο και με σχετικά καλό κορμί-αν και άκωλη.

(Αυτή και η Βίκυ στη Μαραθώνος ήταν με διαφορά οι πιο όμορφες απ'όσες είδα απόψε...)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Φιλαράκι αυτή η γυναίκα (η υπηρεσία, όχι η Εμμανουέλλα) μου αρέσει πολύ.

Πριν λίγες ημέρες είχε ένα μελαγχολικό βλέμμα και αγέλαστο πρόσωπο. Φαίνονταν σοβαρή και στεναχωρημένη για κάτι. Ίσως πάλι να είχε βαρεθεί και να περίμενε να περάσει η ώρα να πάει στον άντρα της.
Σήμερα είχε ένα έξαλλο μαλλί πιασμένο πάνω και φόραγε κάτι παρδαλό και ήταν σε κέφια.

Έχει πολύ όμορφο πρόσωπο (για τα δικά μου γούστα). Όταν την είδα πρώτη φορά σάστισα, δεν πρόσεξα καν την Εμμανουέλλα.

Νομίζω πως έχει φακίδες αλλά δεν μπορώ να είμαι σίγουρος με τον φωτισμό εκεί μέσα.


Anyway, ρε παιδιά, έχω διαβάσει κριτικές πως η Εμμανουέλλα από το σπιτάκι αυτό κάνει κάργα γλωσσόφιλα αλλά εμένα ούτε που μου ακούμησε το στόμα. ΟΚ, είμαι σαν ανάποδο γαμώτο αλλά που είναι ο επαγγελματισμός διάβολε; Οι άσχημοι δεν έχουμε ψυχή;
Τύπε εδω μεσα δεχομαστε απο μπραντ πιτ και πανω, δεν μας κανεις...

Πάντως σημασια εχει να μυριζει ωραια το στομα σου όσο μπορεις να προσεχεις, γιατι κι αυτες ανθρωποι ειναι. Απο εκει και περα αμα τις κανεις και μερικες γλυκες, δεν νομιζω να μην σε φιλησει. Ίσως την επομενη φορα.
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Τύπε εδω μεσα δεχομαστε απο μπραντ πιτ και πανω, δεν μας κανεις...

Πάντως σημασια εχει να μυριζει ωραια το στομα σου όσο μπορεις να προσεχεις, γιατι κι αυτες ανθρωποι ειναι. Απο εκει και περα αμα τις κανεις και μερικες γλυκες, δεν νομιζω να μην σε φιλησει. Ίσως την επομενη φορα.
Πάντα προσέχω το στόμα. Πριν πάω βουρτσίζω δόντια και γλώσσα (την γλώσσα υπερβολικά καλά).

Να τις κάνω γλύκες ε; Θα το επιχειρήσω και αν δεν μου κάνει θα βάλω τα κλάμματα.
Ίσως τότε να με λυπηθεί και να με φιλήσει χαχαχαχαχα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom