Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 114 άτομα (18 μέλη και 96 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Έχεις γίνει το ''μήλον της έριδος'' ανάμεσα στις τσούρκες,μέχρι και που σε παρακολουθούν να δουν πού μπαίνεις!Ακόμα και η Ειρήνη στη Φυλής έχει μπει σε δίαιτα αποστέωσης για να σε διεκδικήσει! :hi:

Θα πάω να της ρίξω ένα  :zfuck: ,για να μη μου σπάει τα @@ η στυλιαρο/Χριστίνα...με το απαξιωμένο μουτράκι.... :grin:

Αυτή η Αλεξάνδρα που δουλεύει τώρα στο Κολωνού 15 τα βράδια εννοείς;

Κολωνού 15 αριστερά
Κολωνού 11Β κτλ.  :hi:

Φυλής 69 ισόγειο:
Η αδύνατη Χριστίνα,η πρώην πλατινέ.
Απλό πρόγραμμα αλλά σούπερ ξινίλα...

Σούπερ απλό,χωρίς 69.... :S
Δε φτάνει που είναι εντελώς,αντικαυλωτική - πράγμα περίεργο,για στυλιάρι  :grin: -....το παίζει και στραβωμένη...που "δετηνεγαμάμε"....ούστ!
Ωραίος @Dude. :hi:


:orchestra:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής...

Φυλής 67:
Η Αντίνα.Για όσους θέλουν σκυλέ πρόσωπο,σιλικονάτο βυζί αλλά και ωραίο κώλο,ας τσουρουφλήσουν ένα 20ρικάκι...

ωραίο γκομενάκι η αντίνα... πριν μια βδομάδα περίπου σκάω μεσοβδόμαδα στο φ.67 και βαράγαν μύγες..λέει η τσατσά το πρόγραμμα, απλό κτλπ λέω με απογοήτευση ελέυθερο δε κανει ε? και σηκώνομαι να φύγω..μου λέει το τσατσόνι κάνει με 10ε έξτρα..βέβαια ήμουν μόνος μου στο σαλόνι δε ξέρω αν  θα το λέγε αλλιώς..τεσπά.τα φυτίλιασα και μπήκα...πολύ ωραίο πιπέτο η αντίνα με ρομαντικά μουγκρίσματα ηδονής καθώς  ρούφαγε και έγλυφε το πέος...όχι ιδιαίτερα συμμετοχική αλλά δεκτική χώρίς δυσανασχέτηση.. :sunglasses:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Πολλά λάθη. Καταρχήν μια κοπέλα μπορεί μια χαρά να δημιουργήσει προφίλ και να αντικρούσει μια κακή κριτική.
Δεύτερον, δεν νομίζω κάποιος να καταδίκασε μια κοπέλα από μια αρνητική κριτική. Όλοι λαμβάνουμε υπόψην μας το ότι ενδέχεται ο πελάτης να έφταιγε. Αλλά αν αρχίσουν να συσσωρεύονται αρνητικές κριτικές για κάποια , τότε ίσως υπάρχει θέμα.
Όσον αφορά , την εμφάνιση των πελατών και αν θα έπρεπε και οι πελάτες να εκτίθενται στις κριτικές των κοριτσιών  , ξεχνάς μια ειδοποιό διαφορά. Ο πελάτης είναι αυτός που πληρώνει. Και η κοπέλα είναι αυτή που πληρώνεται
Και μάλιστα πληρώνεται για μια δουλειά που έχει άμεση σχέση με την εμφάνισή της και τις επιδόσεις της. Οπότε ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα δεχθεί κριτική για την εμφάνισή της
Γνωρίζω ότι το post μου είναι προβοκατόρικο,και σίγουρα ανεφάρμοστο στην πράξη!Απλώς ήθελα να αναδείξω την ανισορροπία που υπάρχει πολλές φορές μεταξύ της πραγματικής αλήθειας και αυτής του πληκτρολογίου!  ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ωραίο γκομενάκι η αντίνα... πριν μια βδομάδα περίπου σκάω μεσοβδόμαδα στο φ.67 και βαράγαν μύγες..λέει η τσατσά το πρόγραμμα, απλό κτλπ λέω με απογοήτευση ελέυθερο δε κανει ε? και σηκώνομαι να φύγω..μου λέει το τσατσόνι κάνει με 10ε έξτρα..βέβαια ήμουν μόνος μου στο σαλόνι δε ξέρω αν  θα το λέγε αλλιώς..τεσπά.τα φυτίλιασα και μπήκα...πολύ ωραίο πιπέτο η αντίνα με ρομαντικά μουγκρίσματα ηδονής καθώς  ρούφαγε και έγλυφε το πέος...όχι ιδιαίτερα συμμετοχική αλλά δεκτική χώρίς δυσανασχέτηση.. :sunglasses:

Η Αντίνα από εκεί που έδινε (παλιά στο Φυλής 40 και δίχως σιλικόνες στο βυζί...) μέχρι και κώλο τώρα κάνει απλό!  :rolleyes:

Πάντως έχει ιδιαίτερο τύπο και με αυτό το ψιλοσκυλέ πρόσωπο σε προδιαθέτει για άγριες καταστάσεις!  :zfuck:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής...

Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια...

Το απόγευμα που της έριξα έναν  :fuck2: ,μια χαρά ήταν.... :hi:

Τρέχουσα βάρδια Μεταξουργείου

:hi: :hi: :hi: :hi:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.567
Πόντοι
3.656
:offtopic: Με αφορμή το παραπάνω αυτοσαρκαστικό post,μου’ρθε σαν ιδέα να προτείνω κάτι ριζοσπαστικό,και ίσως σοκαριστικό για πολλούς από εμάς,που έχουμε συνηθίσει να κρυβόμαστε πίσω από την ασφάλεια του  πληκτρολογίου,κάνοντας πρώτα τον εξής συλλογισμό:
Οι πουτάνες εκτίθενται σε κοινή θέα και χρήση από τα μέλη ή μη του bou.com,και υφίστανται  την κριτική και τα σχόλια των πελατών τους για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες τους,θετικά ή αρνητικά,πραγματικά ή ψευδή.Επιπροσθέτως βρίσκονται σε αδυναμία να αντικρούσουν τις όποιες καλόβουλες ή κακόβουλες κριτικές,με αποτέλεσμα να χάνουν πελατεία δίκαια ή άδικα!Αντίθετα,οι πελάτες μπορούν χωρίς κανένα κόστος,οικονομικό ή ψυχικό,να γράφουν ό,τι θέλουν,και να παρουσιάζουν όποια εικόνα τους αρέσει για τον εαυτό τους,τις επιδόσεις τους,τη συμπεριφορά της πουτάνας,κλπ.(Φανταστείτε ένα υποθετικό thread των ιερόδουλων με τίτλο ''Ημερήσια ενημέρωση για πελάτες'',όπου θα σχολίαζαν την εμφάνιση των πελατών τους,το πώς γάμησε ο καθένας,ποιανού δεν τού σηκωνόταν ή τού έπεφτε,ποιός μύριζε σκορδίλα και απλυσιά,ή ποιοί είχαν συμπεριφορά ''ουγκ'',πόσοι από το site θα έτρεχαν να κρυφτούνε...)
Προτείνω λοιπόν στους mods να οργανώσουν ένα προσκλητήριο,όπου θα αντιστοιχίσουμε τη φυσική παρουσία του καθενός από τα μέλη με το νικ τους,το status τους,το προφίλ τους,τις δημοσιεύσεις τους,την εικόνα που βγάζουν για τον εαυτό τους πίσω από το πληκτρολόγιο,κ.ά.Θα είναι ταυτόχρονα και μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για να γνωριστούμε τα μέλη του site,που αναρρωτιόμαστε πολλές φορές ποιοί να΄ναι  αυτοί που συναντάμε στις τσάρκες μας,αν έχουμε μιλήσει μαζί τους,αν έχουμε... πλακωθεί στα μπινελίκια στον υπολογιστή... Είμαι σίγουρος ότι πολλοί δεν θα τολμήσουν να εμφανιστούν,(μακάρι να διαψευστώ βέβαια!),αφού τα προσόντα τους δεν κάνουν ούτε για τη... Σαπφώ Νοταρά! Μας αρέσει να θάβουμε τις γυναίκες (και τις πουτάνες ειδικότερα εδώ),αλλά πόσοι έχουμε τ’αρχίδια να εκτεθούμε στην κριτική των άλλων;''Ιδού η Ρόδος,ιδού και το πήδημα!''


τυπε εγω δεχομαι την προταση σου,αλλωστε ειμαι πολυ ομορφος,δεν εχω να φοβηθω τιποτα   :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

 

Συνημμένα

  • toothless.png
    toothless.png
    92,5 KB · Εμφανίσεις: 27

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Περασμα πριν απο λιγο απο βεργας 3 οπου πραγματι ηταν η καιτη με την ελλη
Περασα με την καιτη οπως ηταν φυσικο σε μια ωραια και παλι καταθεση
Πολυ ωραια σε τρεις στασεις,απο πανω η κοπελα,πισωκολλητα,ιεραποστολικα και παλι απο πανω  η κοπελα  μ εμενα σε καθιστη σταση,πολυ ομορφα,οπου ηρθε και το τελος
Προηγουμενως ειχα περασει επισης παλι απο βιργινιας μπενακη καθως ειχα την περιεργεια-ενδιαφερον να δω την μαρινα την γκεισα,νυν αλισα,σε ποια φυσικη-ψυχολογικη κατασταση  βρισκεται
Τελικα δεν την βρηκα,στη θεση της ηταν η βικυ μια ξανθια φακλανα στη κυριολεξια
Η φυσικη  παρουσια σε συνδυασμο με τον καταθλιπτικο χωρο μιας αλλης εποχης με μελαγχολησε τοσο ωστε ν αποφασισω να μην ξαναπερασω απο εκει παρα μονο αν σ ενημερωση διαβασω οτι βρίσκεται εκεί η γκεισα
 

elakaipoueisai

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά...απογευματινή βάρδια για σήμερα με μιλφ ξέρει κανείς???ευχαριστώ!
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Ρε παιδιά, σήμερα σε ένα από τα ισόγεια (Φ69Β ή Φ67 ή Φ65Β, δεν θυμάμαι ακριβώς) ήταν μια κοπέλα αδύνατη με ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζιά που μου φάνηκαν αληθινά.

Θυμάται κανείς το όνομά της επειδή κοίταζα τα βυζιά και δεν συγκράτησα όνομα.

Ευχαριστώ.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, σήμερα σε ένα από τα ισόγεια (Φ69Β ή Φ67 ή Φ65Β, δεν θυμάμαι ακριβώς) ήταν μια κοπέλα αδύνατη με ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζιά που μου φάνηκαν αληθινά.

Θυμάται κανείς το όνομά της επειδή κοίταζα τα βυζιά και δεν συγκράτησα όνομα.

Ευχαριστώ.

Στο Φυλής 67 η Λάουρα.  :tits:
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής...


Φυλής 71 ισόγειο:
Η Άννα Μαρία,καστανόξανθη πιτσιρίκα,κοντούλα,με συμπαθητικό πρόσωπο και με ελαφρώς ζουμερό σώμα.

Είναι η καινούρια κοπέλα που εμφανίστηκε στην αρχή της εβδομάδας στο Φυλής 69 ισόγειο.

Μαζί της η Μαρία η Πόντια-με κλοουνίστικα χαμόγελα και ειρωνικά νιαουρίσματα.
Τσάμπα μαγκάκι...

Περναγα χθες , δεν ειχα ορεξη να ψαχνω ηταν περιπου 3 το βραδυ. βρηκα να παρκαρω απ'εξω και μπηκα
εδωσα τα 20 και περασα με την "κουρασμενη¨αννα μαρια . δουλευε 3 βαρδιες την προηγουμενη μερα |

στο 5λεπτο μου ειπε να τελειωνω ! μια κουρασμενη ξεπετα ηταν . απλα εχυσα . τιποτα παραπανω
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
Ρε παιδιά, σήμερα σε ένα από τα ισόγεια (Φ69Β ή Φ67 ή Φ65Β, δεν θυμάμαι ακριβώς) ήταν μια κοπέλα αδύνατη με ΤΕΡΑΣΤΙΑ βυζιά που μου φάνηκαν αληθινά.

Θυμάται κανείς το όνομά της επειδή κοίταζα τα βυζιά και δεν συγκράτησα όνομα.

Ευχαριστώ.

καταθεση πρωινη προσφατα στη Λαουρα απο Φυλής 67.

φιλε με προλαβες και μου εδωσες την καλυτερη πασα γιατι σκοπευα να ανεβασω μερικα σχολια για την καυλολαουρα εδω και αρκετες μερες.
το βυζι ειναι 100% αληθινο. την ιδια απορια ειχα κι εγω οταν την πρωτοειδα αλλα οταν επιασα καταλαβα οτι ειναι φυσικοτατο.
οι υπηρεσιες της ειναι μεχρι γυμνο τσιμπουκακι τυπικοτατο κι αυτο χωρις βαθος αλλα υγρο.
θα σπευσουν αρκετοι να τη χαρακτηρισουν φολα δικαιως γιατι δεν προσφερει τις υπηρεσιες που θα κανουν τη διαφορα.
παρολαυτα εγω εχω να πω, αφηνει χουφτωμα χορταστικο σε ολο το σωμα ενω αλλες σε ξενερωνουν με το πρωτο χουφτωμα στο βυζι. εχει αδυνατισει παρα πολυ σε σημειο που να αναρωτιεσαι μη κουβαλαει καμια αρρωστια η καμια ανορεξια, ελπιζω πως οχι αν και παντα ειχε μια ταση προς ανορεξια αλλα οι βυζαρες βυζαρες στο υψος τους. αν καποιος γνωριζει κατι παραπανω σχετικα με αυτο ας μας πει.
εχει επιδερμιδα απαλοτατη και πολυ καυλωτικη.
κανει στησιμο στα 4 χωρις οχι μονο να κλεβει αλλα να εχεις φουλ διεισδυση.
προσωπικα με αναβει παρα πολυ. για μενα αυτο που την ξεχωριζει ειναι μια ζεστασια στο βλεμμα και στην αυρα που αν και τυπικη με κανει να μην χορταινω να τη γαμαω. ενω αλλες σαν αυτην τις βαριεσαι στο 3ο γαμησι. κατι αναλογο διαβασα στο παρελθον και απο αλλο συναδελφο και συμφωνω μαζι του 100%.
γενικα οι αποψεις για λαουρα διιστανται.
ανηκω στους φαν και του ειδους αλλα πιο πολυ για τη συγκεκριμενη.
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Ευχαριστώ. Έψαξα και βρήκα κριτικές και δεν με ενθουσίασε.

Φίλε εσύ που ξέρεις τα άπειρα για τα σπίτια, μια κοπέλα, νομίζω Κλαούντια, με χαλαρό βυζάκι, καστανό μαλλί μπουκλέ, με συμπαθητικό πρόσωπο που πριν μερικές ημέρες δούλευε σε ένα από τα ισόγεια (ή Φ69Β ή Φ67), που δουλεύει συνήθως; Έψαξα να την βρω και εχθές και σήμερα αλλά άνευ αποτελέσματος.

Την ημέρα που την είχα βρεί φόραγε πάνω από τα εσώρουχα και ένα δικτυωτό.
 

pordemos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
652
Like
48
Πόντοι
6
αληθεια ειχα παντα την απορια χαζη ισως, γιατι καποιες πουτανες αδυνατιζουν παρα πολυ ενω αλλες παιρνουν κιλα αποτομα. βεβαια αυτο συμβαινει με ολους τους ανθρωπους πολλες φορες αλλα ηθελα να μαθω αν εχει να κανει με το επαγγελμα και πως επηρεαζει την ψυχολογια τους και την εμφανιση τους.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
αυτη η λαουρα με τις βυζαρες δουλευει μονο πρωινη βαρδια?  :tits:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ευχαριστώ. Έψαξα και βρήκα κριτικές και δεν με ενθουσίασε.

Φίλε εσύ που ξέρεις τα άπειρα για τα σπίτια, μια κοπέλα, νομίζω Κλαούντια, με χαλαρό βυζάκι, καστανό μαλλί μπουκλέ, με συμπαθητικό πρόσωπο που πριν μερικές ημέρες δούλευε σε ένα από τα ισόγεια (ή Φ69Β ή Φ67), που δουλεύει συνήθως; Έψαξα να την βρω και εχθές και σήμερα αλλά άνευ αποτελέσματος.

Την ημέραζ που την είχα βρεί φόραγε πάνω από τα εσώρουχα και ένα δικτυωτό.

Σε κάποιο από τα τρία μαγαζιά της αλυσίδας 71 ισόγειο,69 ισόγειο και 67 όροφος.

Τελευταία φορά την είδα κι εγώ με αυτό το μαύρο δικτυωτό την Πέμπτη το απόγευμα στο Φυλής 69 ισόγειο-έλεγε ότι υπήρχε πιθανότητα να φύγει για Πάσχα αλλά οι τσούρκες λένε και ξελένε!  ;)

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom