Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (13 μέλη και 75 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
αυτή η κοπέλα κάνει καλό πνευστό και έχει και μια ανατολικοευρωπαϊκή ομορφιά αν και τελευταία από υπερεργασία έχει αρχίσει να αποτυπώνεται η φθορά και η κόπωση στο πρόσωπο και την συμπεριφορά της .....
  Το απόγευμα κατά τις 18.30 περιήγήθικα στη φυλής και φωκαίας ....αυτή που μου άρεσε και δεν πέρασα ήταν η Εμανουέλα από Φ65 κάτω με σαλονάρισμα ολόγυμνη και επιθετική συμπεριφορά .....μήπως ξέρει κανείς αν κάνει καλό πρόγραμμα ??? .....θα περνούσα μαζί της αλλά δεν το έπραξα γιατί είχα κάνει το σφάλμα να περάσω με την Μαρίνα από Φωκαίας 24 που δεν έχει όμορφο πρόσωπο αλλά υπέροχο στήθος και full πρόγραμμα .....τι το ήθελα ? ξεπέτα , βαριεστημένη και πρέπει να είχε πιει κάτι οινοπνευματώδες στην καλύτερη περίπτωση που την έφερνε σε παράκρουση όχι όμως ερωτισμού αλλά αντιερωτισμού ...κατά δήλωσή της δουλεύει και στο Φωκαίας 27 πάνω.....πρόλαβα να καταθέσω στο στόμα της αλλά δεν μπόρεσα να περάσω μετα στην Εμανουέλα που μου έκανε κλικ....
  Τέλος μου άρεσε και μια Χριστίνα στο Φωκαίας 27 κάτω με full κατά τα λεγόμενα της πρόγραμμα και συμπαθεστάτη , αν ξέρει κανείς τι ρόλο παίζει ας μας ενημερώσει....

Για εσάς γράφουμε,κριτικές... :o
Κάντε ένα κόπο να διαβάζετε πριν κάνετε ποστ... :rolleyes:

 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
...Τέλος μου άρεσε και μια Χριστίνα στο Φωκαίας 27 κάτω με full κατά τα λεγόμενα της πρόγραμμα και συμπαθεστάτη , αν ξέρει κανείς τι ρόλο παίζει ας μας ενημερώσει....

Πέρνα με τη Χριστίνα στο Φωκ.27 ημιυπόγειο, είναι εξαιρετικό το μωράκι τύπε μου, φούλ πρόγραμμα χωρίς κλεψίματα στο κωλαράκι
και υπέροχο τσιμπουκάκι, νομίζω όμως οτι δυστυχώς δεν τα παίρνει στο στοματάκι, αν το έκανε και αυτό θα ήταν σούπερ σούπερ
το μωράκι.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
καλημερα αν καποιος ξερει να μου πει ποιες κοπελες ειναι Ρεμουνδου τωρα στη πρωινη βαρδια,γιατι χτες βγηκα απο χειρουργειο κ δεν ειμαι ακομα για τσαρκες,μονο να παω να μπω κ να φυγω ευχαριστω :)
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
αληθεια ειχα παντα την απορια χαζη ισως, γιατι καποιες πουτανες αδυνατιζουν παρα πολυ ενω αλλες παιρνουν κιλα αποτομα. βεβαια αυτο συμβαινει με ολους τους ανθρωπους πολλες φορες αλλα ηθελα να μαθω αν εχει να κανει με το επαγγελμα και πως επηρεαζει την ψυχολογια τους και την εμφανιση τους.
Το αδυνατο και μοντελε κορμι πουλαει πιο πολυ! Ειναι θεμα μαρκετινγκ! Εγω οσες πουτανες εχω δει να αδυνατιζουν , μου αρεσουν τωρα πιο πολυ σε σχεση με το παρελθον που ειχαν πιο πολλα κιλακια π.χ.Ειρηνη απο Φυλης 65 τωρα,Τζωρτριαννα απο Διδυμου 7 τωρα σε σχεση με το πως ηταν στο Κολωνου 30β , Λαουρα απο Φυλής 67 κτλ...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πέρνα με τη Χριστίνα στο Φωκ.27 ημιυπόγειο, είναι εξαιρετικό το μωράκι τύπε μου, φούλ πρόγραμμα χωρίς κλεψίματα στο κωλαράκι
και υπέροχο τσιμπουκάκι, νομίζω όμως οτι δυστυχώς δεν τα παίρνει στο στοματάκι, αν το έκανε και αυτό θα ήταν σούπερ σούπερ
το μωράκι.

Το Χριστινάκι είναι εγγύηση από παλιά και τα έπαιρνε στο στοματάκι από τότε που δούλευε στο "κρυφό" στούντιο της Δευκαλίωνος!  :sunglasses:

Mε εκπλήσσετε κ.HotVenom διότι η Χριστίνα είναι ολίγον τι εκτός των προσωπικών σας ηλικιακών (πιπινοειδών...) προτιμήσεων!    ;)
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Εγω οσες πουτανες εχω δει να αδυνατιζουν , μου αρεσουν τωρα πιο πολυ σε σχεση με το παρελθον που ειχαν πιο πολλα κιλακια π.χ.Ειρηνη απο Φυλης 65 τωρα,Τζωρτριαννα απο Διδυμου 7 τωρα σε σχεση με το πως ηταν στο Κολωνου 30β , Λαουρα απο Φυλής 67 κτλ...

:s&m_1: :bottom:  :s&m_1:  :bottom:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ρε παιδιά ΕΕΕΛΕΟΣ, σιγά τη 'γκόμενα' τη γυφτάρισα με το ΑΣΧΗΜΟΤΑΤΟ πρόσωπο !!!

Που θέλετε και να τη φιλήσετε.....χαχαχαχαχα
Ενταξει , δεν εχει το πιο ομορφο προσωπο αλλα δεν την λες και ασχημη! Εχει ομως κορμι λαμπαδα!!! :erection: Και δινει βαθια ρουφηχτα γλωσσοφιλα! :wanker:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Στο Φώκαιας 27 στο ισόγειο η Μάγια καινούρια κοπέλα,ψηλή,με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά,μαύρα κοκκάλινα γυαλιά οράσεως,λεπτή με ωραίο σώμα.Γυμνό τσιμπούκι με χύσιμο στο σώμα.Εμφανισιακά μου θύμισε αρκετά την Ανδριάννα απο το Κολωνού 30.Ομοιάζουν πάρα πολύ.
Ειναι πιο ομορφη η καινουργια Μαγια σε σχεση με την Αντριαννα.Καλο πιπινακι εμφανισιακα :cum: αλλα συμφωνα με την κριτικη του Crazy Ivan κανει τυπικο σεξ! :( Την εχει παρει καποιος αλλος? :think:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
καλημερα αν καποιος ξερει να μου πει ποιες κοπελες ειναι Ρεμουνδου τωρα στη πρωινη βαρδια,γιατι χτες βγηκα απο χειρουργειο κ δεν ειμαι ακομα για τσαρκες,μονο να παω να μπω κ να φυγω ευχαριστω :)

Έχεις 42 ποστ.Στα 38 ρωτάς και στα 4 λες ευχαριστώ επειδή πάλι κάτι είχες ρωτήσει  και σε κάτι σε είχαν ενημερώσει.

Τόσες φορές έχεις πάει στη Ρεμούνδου αλλά δεν έχεις γράψει ούτε μια κουβέντα.

Αν λοιπόν αρχίσω τώρα να βρίζω εγώ θα είμαι πάλι ο κακός.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής...

Φυλής 69 όροφος:
Η μελαχροινή Μαίρη με το νόστιμο πρόσωπο με τα σκιστά μάτια και το ωραίο,ζουμερό-λάτιν σώμα και κώλο.
Οι μοντελοπνίχτες λένε πως όταν ήταν αδύνατη ήταν πιο ωραία-μωρέ και τώρα με τα πιασίματά της μια χαρά είναι!
Και τωρα ειναι μουναρος! :cum: Με κωλαρα,βυζαρες και αρκετα ομορφο προσωπο! Δυστυχως ομως οι κριτικες ειναι αρνητικες :(
:hi:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Καλημερα !

γρηγορο περασμα χθες ΜΗΔΕΝ κοσμος ...

... ντρεποσουν μπεις καπου ...

ενδιαφερον σημειωσε το ιασωνος 43 που ειχε τρεις κορασιδες ... δυο με απλο μια με φουλ

καλη περιπτωση για να παρει καποιος τριπλετα στα 30 ευρω συνολο ... ισως ...
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Την καλημερα μου
καμια καλη βυζαρου για απογευμα?
Natural βυζους
Thanks
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Καλημέρα playboy μου!  :sunglasses:

Έμαθα θα κάνεις βόλτα με τον COBRA!  :rockon:

Πρόσεχέ τον γιατί είναι πολύ ρομαντικό αγόρι!  :erection:

Τον κυνηγούν όλοι οι πλασέ προφυλακτικών γιατί εξαιτίας του έχουν φαληρίσει-άσε που όπου κυκλοφορεί από πίσω του έχει μία κινητή μονάδα εξέτασης  νοσημάτων...  :helpplea:

Όπου βλέπεις βανάκι του ΚΕΕΛΠΝΟ, κάπου εκεί είναι ο COBRA!   :orchestra:

Εντάξει, σε λίγο καιρό θα αλλάξει νικ (αφού θα επικηρυχθεί και πάλι από αφεντικά και τσούρκες...) αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες....
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
εχει αρκετες ομορφες παρουσιες αλλα απο υπηρεσιες κινουνται στο μετριο ... με μερικες εξαιρεσεις ...

ο κοσμος ομως απο οτι φαινεται δεν τα τιμαει πλεον και εχει βρει εναλλακτικες τις οποιες κανεις δεν εχει ανακοινωσει εδω ...
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Καλημέρα playboy μου!  :sunglasses:

Έμαθα θα κάνεις βόλτα με τον COMBRA!  :rockon:

Πρόσεχέ τον γιατί είναι πολύ ρομαντικό αγόρι!  :erection:

Τον κυνηγούν όλοι οι πλασέ προφυλακτικών γιατί εξαιτίας του έχουν φαληρίσει-άσε που όπου κυκλοφορεί από πίσω του έχει μία κινητή μονάδα εξέτασης  νοσημάτων...  :helpplea:

Όπου βλέπεις βανάκι του ΚΕΕΛΠΝΟ, κάπου εκεί είναι ο COMBRA!


:boff: :boff: :boff: :effemine:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Καλημερα !

γρηγορο περασμα χθες ΜΗΔΕΝ κοσμος ...

... ντρεποσουν μπεις καπου ...
Πρόσαφτα πέρασα,επειδή είμαι και ψυχοπονιάρης  :jerking:,με τη Ρίτα στο Ίάσωνος 1 το μεσαίο στην 3η βάρδια.Σχεδόν με ικέτευε η γριά τσατσά,η κορασίδα συμπαθητικούλα,πείστηκα και πέρασα,αν και όχι καυλωμένος.Δεν το'χει η κοπέλα το πουτανέ να σε φτιάξει,απλώς μια αδιάφορη και ανούσια... συνουσία.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Μεγ.Αλεξάνδρου 15 - Πριν μερικές μέρες , απογευματινή βάρδια . Δεν θυμάμαι πως τη λένε .. μακριά μαύρα μαλλιά , πολύ μεγαλόσωμη , στρογγυλοπρόσωπη με σλάβικα χαρακτηριστικά , 40+ .
Ξάπλωσε μπροστά μου , έριξε σαν κουρτίνα τα μαλλιά της και άρχισε την πίπα . Ενιωθα περίεργη αίσθηση ... κάνω λίγο πλάγια να δω τι παίζει , η μαλάκω με την χούφτα της προσομοίωνε το στόμα της και ανεβοκατέβαζε το κεφάλι της τάχα μου . Ούτε καν αερόπιπα ..
- Τι κάνεις μωρή ? Τι είναι αυτό ? Πάρτον κανονικά στο στόμα .
- Ξέρω τι κάνω . Θα με μάθεις να κάνω πίπα ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Πάρτον κανονικά γιατί ...

Με το στανιό το πήρε στο στόμα αλλά και πάλι δεν .. σαν να έβαζε την γλώσσα μπροστά στο πουτσοκέφαλο και εμπόδισε την είσοδο στο στόμα . Σκέφτηκα να της δώσω κανα κλωτσίδι να φύγει κουτρουβαλώντας μέχρι το νεροχύτη ή κανα μπουκετίδι .... Να μην γαμιέται καλά να το καταλάβω , οκ . Να μην έχει όρεξη άντε να το δεχτώ . Να την συλλαμβάνω όμως να με κοροϊδεύει και να επιμένει να βγει και από πάνω δεν το δέχομαι , με την καμία .
Της έριξα καναδυο χριστοπαναγίες και την έδιωξα .

Μαύρο , κατάμαυρο λοιπόν και φυλάξτε τα λεφτά σας .
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Πρόσαφτα πέρασα,επειδή είμαι και ψυχοπονιάρης  :jerking:,με τη Ρίτα στο Ίάσωνος 1 το μεσαίο στην 3η βάρδια.Σχεδόν με ικέτευε η γριά τσατσά,η κορασίδα συμπαθητικούλα,πείστηκα και πέρασα,αν και όχι καυλωμένος.Δεν το'χει η κοπέλα το πουτανέ να σε φτιάξει,απλώς μια αδιάφορη και ανούσια... συνουσία.

μην τσιμπας απο τις παροτρυνσεις ... να παιρνεις εσυ την αποφαση ... αλλωστε αν τις ελεγες οτι δεν εχεις μια πανω σου απο λεφτα ... δεν θα συνεχιζε και τοσο να σε πιεζει ...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Πρόσαφτα πέρασα,επειδή είμαι και ψυχοπονιάρης  :jerking:,με τη Ρίτα στο Ίάσωνος 1 το μεσαίο στην 3η βάρδια.Σχεδόν με ικέτευε η γριά τσατσά,η κορασίδα συμπαθητικούλα,πείστηκα και πέρασα,αν και όχι καυλωμένος.Δεν το'χει η κοπέλα το πουτανέ να σε φτιάξει,απλώς μια αδιάφορη και ανούσια... συνουσία.
Σου χτύπησε κ πόρτα η γριά τσατσά τύπε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom