Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (11 μέλη και 84 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ευχαριστω φιλε Dude ξεχασα να πω στην χθεσινη ενημερωση οτι ειχα ριξει πριν παω στο κολωνου 11 το δεξιο την αννα την ξανθια που την γαμησα δυο φορες ειχα ριξει και στην νταρια απο κολωνου 32 δ
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
ευχαριστω φιλε Dude ξεχασα να πω στην χθεσινη ενημερωση οτι ειχα ριξει πριν παω στο κολωνου 11 το δεξιο την αννα την ξανθια που την γαμησα δυο φορες ειχα ριξει και στην νταρια απο κολωνου 32 δ

Δηλαδή τρία  :zfuck:  :knockinb: :fuck2: στο σύνολο!!!  :o

Και playboy  :erection: και ακούραστο πιστόλι ο ΓΑΣΠΑΡΗΣ!  :orchestra:
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το Χριστινάκι είναι εγγύηση από παλιά και τα έπαιρνε στο στοματάκι από τότε που δούλευε στο "κρυφό" στούντιο της Δευκαλίωνος!  :sunglasses:

Mε εκπλήσσετε κ.HotVenom διότι η Χριστίνα είναι ολίγον τι εκτός των προσωπικών σας ηλικιακών (πιπινοειδών...) προτιμήσεων!    ;)

Είναι όμως Στυλιάρι με σταρένιο κορμί (παρ'ότι το νινί της είναι 'ανοιχτό' λόγω γέννας προφανώς),
και η υπέροχη πιπούλα της μαζί με το φιλόξενο κουλουράκι της σε αποζημιώνει...χεχεχε
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ειναι πιο ομορφη η καινουργια Μαγια σε σχεση με την Αντριαννα.Καλο πιπινακι εμφανισιακα :cum: αλλα συμφωνα με την κριτικη του Crazy Ivan κανει τυπικο σεξ! :( Την εχει παρει καποιος αλλος? :think:

Την έχω βάλει στο σκοπευτικό μου μετά την κριτική του Crazy Ivan...χεχεχε

Άμα την πετύχω σήμερα το απόγευμα θα ενημερώσω ενδελεχώς...χεχεχε

Υ.Γ. 13:10: αναβάλλεται η 'εκπαίδευση' της μικρής Μάγιας λόγο
    Ρομαντικού Μπακαλιάρου Σκορδιαλιά....αχαχαχαχαχαχα
    Έχω αράξει τώρα σαν ανακόντα μετά από γεύμα και δεν κουνάω καθόλου,
    έχω πάρει και τη μυρωδιά της σκορδαλιάς οπότε το αποτέλεσμα του
    ελέγχου θα ήταν ψευδές...αχαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
ναι φιλε Dude ειδικα αυτο που γαμησα στο κολωνου 11 δεξιο την αννα την ξανθια θα της εριχνα και τριτο αν ειχα παει νωριτερα αλλα θα την ξαναπετυχω τωρα κανω ενα διαλλειμα μια εμβδομαδας και απο τριτη του ΠΑΣΧΑ ΞΑΝΑΓΥΡΝΩ ΕΚΤΟς ΑΝ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΙ ΚΟΛΑΣΤΩ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232
τωρα live μικρη βολτα μαζι με τον farkeli μετα απο πρωινο καφεδακι

Φυλης 66α Πατριτσια ξανθο ζυμαακι λεπτο με μικρο βυζακι ,απλο προγραμμα.

Φυλης 66δ Ελενη ξανθια μαλλι μεχρι τους ωμους κανονικο σωμα 2αρι βυζι ,με ακα και κωλο.

Φυλης 74 αριστερα Αννα μελαχρινη κοντη με πιασιματακια 2αρι βυζι , με κωλο.

Φυλης 74 δεξια Μαρια καινουγια κοπελα , μελαχρινη κανονικο σωμα 2αρι βυζι ,απλο προγραμμα , ετρεμε σαν το ψαρι...

Φυλης 61 Γκαμπι ξανθοκαστανη μαλλι μεχρι τους ωμους , κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι , με ακα.

Φυλης 65β Αντζελινα ξανθια κανονικο σωμα ωραιος κωλος 2αρι σιλικονατο βυζι , απλο προγραμμα.

Φυλης 84α Αννα ξανθια με πιασιματακια 2αρι βυζι , με ακα και κωλο

Φυλης 86α Καρινα η σχετικα καινουργια κοπελαμελαχρινη κοντη κανονικο σωμα 1.5αρι βυζι , με ακα και κωλο.

Φυλης 86β Αλινα ξανθια ψηλη νταρντανα με ωραια κωλαρα μικρο βυζι ,με ακα , σημερα ειναι η ονομαστικη της γιορτη
της ευχηθηκα φιληθηκαμε ,Τεταρτη φευγει για Ρουμανια λογω Πασχα

αυτα τα λιγα , καλο μεσημερι , φευγω για δουλεια  :(
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Φυλης 54 ισογειο Ντενισα και μικρη Ελλη 
 

Attackαδόρος

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
6
Like
206
Πόντοι
1
Μεγ.Αλεξάνδρου 15 - Πριν μερικές μέρες , απογευματινή βάρδια . Δεν θυμάμαι πως τη λένε .. μακριά μαύρα μαλλιά , πολύ μεγαλόσωμη , στρογγυλοπρόσωπη με σλάβικα χαρακτηριστικά , 40+ .
Ξάπλωσε μπροστά μου , έριξε σαν κουρτίνα τα μαλλιά της και άρχισε την πίπα . Ενιωθα περίεργη αίσθηση ... κάνω λίγο πλάγια να δω τι παίζει , η μαλάκω με την χούφτα της προσομοίωνε το στόμα της και ανεβοκατέβαζε το κεφάλι της τάχα μου . Ούτε καν αερόπιπα ..
- Τι κάνεις μωρή ? Τι είναι αυτό ? Πάρτον κανονικά στο στόμα .
- Ξέρω τι κάνω . Θα με μάθεις να κάνω πίπα ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-Πάρτον κανονικά γιατί ...

Με το στανιό το πήρε στο στόμα αλλά και πάλι δεν .. σαν να έβαζε την γλώσσα μπροστά στο πουτσοκέφαλο και εμπόδισε την είσοδο στο στόμα . Σκέφτηκα να της δώσω κανα κλωτσίδι να φύγει κουτρουβαλώντας μέχρι το νεροχύτη ή κανα μπουκετίδι .... Να μην γαμιέται καλά να το καταλάβω , οκ . Να μην έχει όρεξη άντε να το δεχτώ . Να την συλλαμβάνω όμως να με κοροϊδεύει και να επιμένει να βγει και από πάνω δεν το δέχομαι , με την καμία .
Της έριξα καναδυο χριστοπαναγίες και την έδιωξα .

Μαύρο , κατάμαυρο λοιπόν και φυλάξτε τα λεφτά σας .
:2funny: :2funny:
να σαι καλά φίλε μου..σκέφτηκα να της δώσω κανά κλωτσίδι,να φύγει κουτρουβαλώντας μέχρι το νεροχύτη.. :2funny:
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
dude η ατζελινα γυρισε στο φωκαιας 17 , δουλευει τωρα ?
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
την κατσαμε , καννα παρομοιο παιζει πουθενα ετσι πιπινοειδες λεπτο που να μην λεει μη μα μου ?
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
την κατσαμε , καννα παρομοιο παιζει πουθενα ετσι πιπινοειδες λεπτο που να μην λεει μη μα μου ?

Ένα δεκτικό πιπινοείδες (όχι όμως τόσο λεπτό όπως η Αντζελίνα) που μου έρχεται πρόχειρα είναι η Τζούλια την οποία είδα προχθές το απόγευμα στο Αλκιβιάδου 16β-δούλευε προηγουμένως στο Φωκαίας 19.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Ως αναγκαστικά ωτακουστής στο Βέργας 6 υπόγειο,η milf Σόνια πρέπει να περιποιείται ενδελεχώς τους πελάτες τής,σε πολύ gfe κλίμα!
(Δεν έχω καλό δίκτυο για τα υπόλοιπα που είδα,το εντυπωσιακότερο αναφέρω).
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...
Μεταξουργείο....Φυλής/Φωκαίας!  :hi:



Ιάσωνος 33 - Χριστίνα (εντελώς στυλιάρι,με απαξιωμένη μούρη....πάλι μου έβαλε χέρι που δεν την παίρνω  :-)

Ιάσωνος 30Α - Τζέσικα (...πολύ καύλα το μωρό,με απλό πρόγραμμα)


Εγαμεύθη από @billy13... :-*
Την πέτυχα σε τρελές καύλες.....μου δάγκωνε την στηθούμπα...κτλ! :rolleyes:
3 στάσεις,από πάνω...ιεραποστολικό...πισΑκολλητό...με δύναμη στο τέλος...μετά από παρότρυνσή της!  :zfuck:

Το εσωτερικό του δωματίου!  ;)



C5ZXJMh.jpg




Φυλής 71 πάνω - Τζουλιάνα (ξανθό μπάζο με φουλ/κώλο  :pipa1:)

Φυλής 67 - Λάουρα (όντως έχει γίνει "σκελετός με βυζιά"...με ελεύθερο στοματικό)... :tickedoff: )

Φυλής 65Β - Αντζελίνα (απλά φόλα.....τα είπαμε λίγο έξω με κυρ.Βασίλη  :kneel: :kneel: :kneel:)

Φυλής 66Α - Πατρίτσια (με τρελά καυλιάρικα ροζ εσώρουχα... :kissass2:...απλό πρόγραμμα...  :-)


Την τίμησε ο εξωθεσμικός μου φίλος,σεληνιάστηκε όταν την είδε!
Ήταν σε καλή διάθεση η μικρή και της είπα να τον προσέξει!
Πέρασε καλά,μου είπε.... :dancing:
Την περίμενε "αγαπούλης" στο σαλόνι...μιλάμε για πολύ γέλιο...μάλλον είχε πάει με "δωράκι"... :2funny:



Φυλής 54Α - Γιάννα (έχει χαλάσει πολύ  :()

Φυλής 56 - Βαλέρια (η κουκλίτσα...απλό +69)


m0kfP29.jpg


m3er06V.jpg




Διδύμου 7Α - Αλίνα (το πιπινάκι με το άψογο δέρμα και μαύρα εσώρουχα,απλό πρόγραμμα)

Διδύμου 7Β - Τζωρτζιάνα (με τα κόκκινα εσώρουχα  :-* :-* :-* ...εντελώς απλό πρόγραμμα  :cussing: :police:)



Αυτά τα ολίγα,από μια άδεια πιάτσα...!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Μια χαρά κοπέλα. Χαμογελαστή, ζεστή, με άνεση χρόνου και καθαρή.
Δεν έχει κάτι να φοβάσαι.

Το μόνο που δεν μου αρέσει πάνω της είναι που δεν έχει στητό-σφριγηλό κώλο για τα κιλά της.
π.χ. σαν της Εμμανουέλας (65) ή της Μάγιας από απέναντι (84).  
Αυτό μαρεαη πιο πολύ...το μαλακό κολαρακι της...καθος με πιπονι...και ζουλαο το κολομαγουλο της...ανοιγη σα συκαλακι..η σουφρα της...και την κοιταο απο τον καθρέπτη..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Πριν λίγο με τον εξωθεσμικό μου φίλο...
Μεταξουργείο....Φυλής/Φωκαίας!  :hi:


Φυλής 66Α - Πατρίτσια (με τρελά καυλιάρικα ροζ εσώρουχα... :kissass2:...απλό πρόγραμμα...  :-)

Διδύμου 7Α - Αλίνα (το πιπινάκι με το άψογο δέρμα και μαύρα εσώρουχα,απλό πρόγραμμα)

Διδύμου 7Β - Τζωρτζιάνα (με τα κόκκινα εσώρουχα  :-* :-* :-* ...εντελώς απλό πρόγραμμα  :cussing: :police:)

Αυτά τα ολίγα,από μια άδεια πιάτσα...!!!

Από μια ματιά που τους έριξα και τα τρία μωρά της μοντελοαλυσίδας ήταν σκέτη καύλα!  :wanker:  :bigdick:

Ωραίος ο billy!  :hi:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
τον τραμπουκισατε μπιλυ? :grin:
ωραιος, :hi:
Απλά γέλαγα,φίλε μου!  :hi:

Από μια ματιά που τους έριξα και τα τρία μωρά της μοντελοαλυσίδας ήταν σκέτη καύλα!  :wanker:  :bigdick:

Ωραίος ο billy!  :hi:

Η Πατρίτσια,ήταν σε κέφια...της την "είπα" λίγο...για την συμπεριφορά της (τις προηγούμενες φορές)... ;)
Πετάχτηκε η τσα2,να πει τη μαλακία της...αλλά κατάλαβε ότι είμαστε γνωστοί και το γύρισε αλλιώς... :sunglasses:
Πέρασε μαζί της και ο εξωθεσμικός...όλα ΟΚ! :hi:

P.S: Έξω από το Φ.80,ήταν με το μηχανάκι ο @Karampinas...είχε φέρει φαγητό σε γνωστή κορασίδα... Το πιο βασικό ξέχασα... :hi:...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Μπορεί να ήταν τον δόλωμα για να την... τουφεκίσει! ;)
Αμπελαλέ!Υπάρχει ένα άγρυπνο μάτι που παρακολουθεί τους αγαπούληδες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom