Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 196 άτομα (22 μέλη και 174 επισκέπτες)

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Πάντα προσέχω το στόμα. Πριν πάω βουρτσίζω δόντια και γλώσσα (την γλώσσα υπερβολικά καλά).

Να τις κάνω γλύκες ε; Θα το επιχειρήσω και αν δεν μου κάνει θα βάλω τα κλάμματα.
Ίσως τότε να με λυπηθεί και να με φιλήσει χαχαχαχαχα.

Ρε παιδιά ΕΕΕΛΕΟΣ, σιγά τη 'γκόμενα' τη γυφτάρισα με το ΑΣΧΗΜΟΤΑΤΟ πρόσωπο !!!

Που θέλετε και να τη φιλήσετε.....χαχαχαχαχα
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Ρε παιδιά ΕΕΕΛΕΟΣ, σιγά τη 'γκόμενα' τη γυφτάρισα με το ΑΣΧΗΜΟΤΑΤΟ πρόσωπο !!!

Που θέλετε και να τη φιλήσετε.....χαχαχαχαχα
Σίγουρα δεν είναι η πιο όμορφη, αλλά υπάρχουν και άλλες μεταβλητές όπως το τέλειο σωματάκι, το νεαρό της ηλικίας, την φρεσκαδούρα και το ότι σουλατσάρει γυμνή σου βγάζει κάτι.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Ρε παιδιά ΕΕΕΛΕΟΣ, σιγά τη 'γκόμενα' τη γυφτάρισα με το ΑΣΧΗΜΟΤΑΤΟ πρόσωπο !!!

Που θέλετε και να τη φιλήσετε.....χαχαχαχαχα
Σε κάθε φυλή υπάρχουν κάτι μουνάρες... Από κει και πέρα,όσοι οι άνθρωποι,άλλα τόσα και τα γούστα...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής...

Φωκαίας 27 όροφος:
Η μελαχροινή Αλεξία.
Μελανούρι,με όμορφο πρόσωπο και με απίθανο κορμί.
Παίζει να έχει το πλέον συμμετρικό κωλαράκι!

Μαζί της η μελαχροινή Κλαούντια.
Πιτσιρίκα με θηλυκό πρόσωπο με χαρακτηριστικά τσιμπουκόχειλα!
Με μικρό στήθος αλλά με ωραίο ζουμερό κώλο.

Αυτό ήταν και το μαγαζί που είχε την περισσότερη πελατεία-σε κάποια στιγμή περίμεναν 4 άτομα να πάρουν σειρά για να γαμήσουν!!!

Φωκαίας 27 όροφος:
Η Άννα Κου,μελαχροινή,όμορφη με ωραίες βυζάρες.

Φωκαίας 27 υπόγειο:
Η μελαχροινή Μαρίνα με το τραβελοπρόσωπο αλλά με ωραίο κώλο τον οποίο και δίνει.

Φωκαίας 24:
Η ξανθιά Αγάπη.

Φωκαίας 25 ισόγειο:
Η ξανθιά Ρουμανοχωριατοπούλα Λάουρα με το ζουμερό σώμα και με κυτταριδοκωλάρα.

Φωκαίας 25 όροφος και 19: κλειστά.

Φωκαίας 17 όροφος:
Η καστανή Ελένη η Αιγύπτια με τα γυαλάλια της.Θηλυκό πρόσωπο και ωραίο κορμί.

Μαζί της η γνωστή ξανθιά Ζωή με το σιλικονάτο στήθος.

Φωκαίας 17 ισόγειο:
Η γνωστή Ιονέλα και η μελαχροινή Σαμπρίνα με όμορφο πρόσωπο,το ελαφρώς ζουμερό κορμί και τον λάτιν κώλο.

Φυλής 54α:
Η ήρεμη ομορφιά της Ξένιας...

Φυλής 54:
Η Ορόρα με τις βυζάρες-λες και είναι μονίμως κουρδισμένο αυτό το κορίτσι!

Φυλής 56: κλειστό.

Φυλής 66α:
Η ξανθιά μουνάρα Άννα-Ιλόνα με ωραία λευκά εσώρουχα απόψε...

Φυλής 66δ:
Η ξανθιά Αλίσια.Η γνωστή από το Φυλής 67.
Απόψε που δεν ήταν ντίβα έδειχνε όμορφη...
Με θηλυκό πρόσωπο και καλό αδύνατο κορμί.Πάντως έχει λίγο το στυλ ξανθιάς χαζογκόμενας που μασάει την τσίχλα της-στυλ Μαρίας Ιωαννίδου!

Φυλής 61:
Η Τζούλια η ψηλή έχει χάσει λίγα κιλά αλλά εξακολουθεί να είναι μουνάρα.
Μαζί της η Γκάμπυ η ακεντράριστη,η πρώην Χριστίνα από το Μεταξουργείο,με το ωραίο σώμα.

Φυλής 65 όροφος:
Η μελαχροινή Ειρήνη.Η γνωστή από Φωκαίας 17 αποστεωμένη πλέον.
Ωραία κοπέλα και τι ωραία κωλάρα που είχε-τώρα δεν έχει μείνει τίποτα...

Φυλής 65 ισόγειο:
Η Εμμανουέλα.
Εντάξει,δεν έχει το κουκλίστικο πρόσωπο αλλά από κορμί δεν είναι κακό!

Τις προάλλες έρχονταν το απόγευμα καθυστερημένη να πιάσει δουλειά και φορούσε ένα κολάν κόλαση-απίθανο κωλαράκι!

Φυλής 86 ισόγειο:
Η μεγάλη αντίθεση...
Από τη μια η ψηλή αλόγα Αλίνα με τα καπούλια της και από την άλλη η μινιατούρα Μάγια με το μικροσκοπικό κωλαράκι!
Δεν είναι άσχημο σαν εικόνα...

Φυλής 67:
Η Αντίνα.Για όσους θέλουν σκυλέ πρόσωπο,σιλικονάτο βυζί αλλά και ωραίο κώλο,ας τσουρουφλήσουν ένα 20ρικάκι...

Φυλής 69 όροφος:
Η μελαχροινή Μαίρη με το νόστιμο πρόσωπο με τα σκιστά μάτια και το ωραίο,ζουμερό-λάτιν σώμα και κώλο.
Οι μοντελοπνίχτες λένε πως όταν ήταν αδύνατη ήταν πιο ωραία-μωρέ και τώρα με τα πιασίματά της μια χαρά είναι!

Φυλής 69 ισόγειο:
Η αδύνατη Χριστίνα,η πρώην πλατινέ.
Απλό πρόγραμμα αλλά σούπερ ξινίλα...

Φυλής 71 όροφος:
Ωραίο γυφτομελαχροινάκι που μου θύμησε λίγο την Μόνικα που δούλευε στο Φυλής 86 ισόγειο.

Πιτσιρίκα,με όμορφο πρόσωπο και με κανονικό σώμα με καλό κωλαράκι το οποίο και δίνει.
Η υπηρεσία δεν ήξερε ούτε καν το όνομά της...

Φυλής 71 ισόγειο:
Η Άννα Μαρία,καστανόξανθη πιτσιρίκα,κοντούλα,με συμπαθητικό πρόσωπο και με ελαφρώς ζουμερό σώμα.

Είναι η καινούρια κοπέλα που εμφανίστηκε στην αρχή της εβδομάδας στο Φυλής 69 ισόγειο.

Μαζί της η Μαρία η Πόντια-με κλοουνίστικα χαμόγελα και ειρωνικά νιαουρίσματα.
Τσάμπα μαγκάκι...

Τα Φυλής 86 όροφος και 84α και β είναι κλειστά.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
11 ισόγειο Άννα το μαιμουδάκι συνοφρυωμένο

Το απόγευμα που της έριξα έναν  :fuck2: ,μια χαρά ήταν.... :hi:


Ιάσωνος 33 - Χριστίνα στυλιάρι και Άντζελα,κοντύλω με νέο λουκ μαλλιών (σκούρο)  :grin:

Η Χριστίνα μου έβαλε χέρι,διότι λέει δεν την γαμάω ποτέ όταν...την βλέπω.... :2funny:
Της είπα,αν κάνει 69 να περάσω επιτόπου....και απάντησε ότι όλο πάω απέναντι στην Τζέσικα (με έχει δει λέει  :2funny:)...η οποία δεν κάνει ούτε αυτή 69  ;) ....ρε τις τσούρκες!!!  :rolleyes:

Πέρασα λίγο από Ιάσονος,όπου είδα να περιφέρεται η Αλεξάνδρα (πρώην τρελο/Ντενίσα)...με έναν τελειωμένο πρεζάκια! :S
Σε κακά χάλια και οι δύο!
Κρίμα,αυτή η κοπέλα...χρειάζεται βοήθεια γενικά... :hi:


j6I3OB4.jpg


Κολωνού 30Β Ανδριανα (να δω πόσο θα αντέξει σε αυτούς τους ρυθμούς η κοπελια  :hi:)
 

AlexG7

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα λίγο από Ιάσονος,όπου είδα να περιφέρεται η Αλεξάνδρα (πρώην τρελο/Ντενίσα)...με έναν τελειωμένο πρεζάκια! :S
Σε κακά χάλια και οι δύο!
Κρίμα,αυτή η κοπέλα...χρειάζεται βοήθεια γενικά... :hi:

Αυτή η Αλεξάνδρα που δουλεύει τώρα στο Κολωνού 15 τα βράδια εννοείς;
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Η Χριστίνα μου έβαλε χέρι,διότι λέει δεν την γαμάω ποτέ όταν...την βλέπω.... :2funny:
Της είπα,αν κάνει 69 να περάσω επιτόπου....και απάντησε ότι όλο πάω απέναντι στην Τζέσικα (με έχει δει λέει  :2funny:)...η οποία δεν κάνει ούτε αυτή 69  ;) ....ρε τις τσούρκες!!!  :rolleyes:
Πολύ τσούρκες!!  :grin: :grin:
 

captain mortimer 7

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια σε Φωκαίας και Φυλής...



Φωκαίας 17 όροφος:

Μαζί της η γνωστή ξανθιά Ζωή με το σιλικονάτο στήθος.

dude μηπως ξερεις αν ειναι καλη αυτη η ζωη , γτ δε βλεπω κριτικες.. ειναι κριμα να πανε χαμενα τα κανονια του βυζαρονε  :grin:  :boobies:  :tits2:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Ιάσωνος 33 - Χριστίνα στυλιάρι και Άντζελα,κοντύλω με νέο λουκ μαλλιών (σκούρο)  :grin:

Η Χριστίνα μου έβαλε χέρι,διότι λέει δεν την γαμάω ποτέ όταν...την βλέπω.... :2funny:
Της είπα,αν κάνει 69 να περάσω επιτόπου....και απάντησε ότι όλο πάω απέναντι στην Τζέσικα (με έχει δει λέει  :2funny:)...η οποία δεν κάνει ούτε αυτή 69  ;) ....ρε τις τσούρκες!!!  :rolleyes:
Έχεις γίνει το ''μήλον της έριδος'' ανάμεσα στις τσούρκες,μέχρι και που σε παρακολουθούν να δουν πού μπαίνεις!Ακόμα και η Ειρήνη στη Φυλής έχει μπει σε δίαιτα αποστέωσης για να σε διεκδικήσει! :hi:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Anyway, ρε παιδιά, έχω διαβάσει κριτικές πως η Εμμανουέλλα από το σπιτάκι αυτό κάνει κάργα γλωσσόφιλα αλλά εμένα ούτε που μου ακούμησε το στόμα. ΟΚ, είμαι σαν ανάποδο γαμώτο αλλά που είναι ο επαγγελματισμός διάβολε; Οι άσχημοι δεν έχουμε ψυχή;
:offtopic: Με αφορμή το παραπάνω αυτοσαρκαστικό post,μου’ρθε σαν ιδέα να προτείνω κάτι ριζοσπαστικό,και ίσως σοκαριστικό για πολλούς από εμάς,που έχουμε συνηθίσει να κρυβόμαστε πίσω από την ασφάλεια του  πληκτρολογίου,κάνοντας πρώτα τον εξής συλλογισμό:
Οι πουτάνες εκτίθενται σε κοινή θέα και χρήση από τα μέλη ή μη του bou.com,και υφίστανται  την κριτική και τα σχόλια των πελατών τους για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες τους,θετικά ή αρνητικά,πραγματικά ή ψευδή.Επιπροσθέτως βρίσκονται σε αδυναμία να αντικρούσουν τις όποιες καλόβουλες ή κακόβουλες κριτικές,με αποτέλεσμα να χάνουν πελατεία δίκαια ή άδικα!Αντίθετα,οι πελάτες μπορούν χωρίς κανένα κόστος,οικονομικό ή ψυχικό,να γράφουν ό,τι θέλουν,και να παρουσιάζουν όποια εικόνα τους αρέσει για τον εαυτό τους,τις επιδόσεις τους,τη συμπεριφορά της πουτάνας,κλπ.(Φανταστείτε ένα υποθετικό thread των ιερόδουλων με τίτλο ''Ημερήσια ενημέρωση για πελάτες'',όπου θα σχολίαζαν την εμφάνιση των πελατών τους,το πώς γάμησε ο καθένας,ποιανού δεν τού σηκωνόταν ή τού έπεφτε,ποιός μύριζε σκορδίλα και απλυσιά,ή ποιοί είχαν συμπεριφορά ''ουγκ'',πόσοι από το site θα έτρεχαν να κρυφτούνε...)
Προτείνω λοιπόν στους mods να οργανώσουν ένα προσκλητήριο,όπου θα αντιστοιχίσουμε τη φυσική παρουσία του καθενός από τα μέλη με το νικ τους,το status τους,το προφίλ τους,τις δημοσιεύσεις τους,την εικόνα που βγάζουν για τον εαυτό τους πίσω από το πληκτρολόγιο,κ.ά.Θα είναι ταυτόχρονα και μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για να γνωριστούμε τα μέλη του site,που αναρρωτιόμαστε πολλές φορές ποιοί να΄ναι  αυτοί που συναντάμε στις τσάρκες μας,αν έχουμε μιλήσει μαζί τους,αν έχουμε... πλακωθεί στα μπινελίκια στον υπολογιστή... Είμαι σίγουρος ότι πολλοί δεν θα τολμήσουν να εμφανιστούν,(μακάρι να διαψευστώ βέβαια!),αφού τα προσόντα τους δεν κάνουν ούτε για τη... Σαπφώ Νοταρά! Μας αρέσει να θάβουμε τις γυναίκες (και τις πουτάνες ειδικότερα εδώ),αλλά πόσοι έχουμε τ’αρχίδια να εκτεθούμε στην κριτική των άλλων;''Ιδού η Ρόδος,ιδού και το πήδημα!''
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
:offtopic: Με αφορμή το παραπάνω αυτοσαρκαστικό post,μου’ρθε σαν ιδέα να προτείνω κάτι ριζοσπαστικό,και ίσως σοκαριστικό για πολλούς από εμάς,που έχουμε συνηθίσει να κρυβόμαστε πίσω από την ασφάλεια του  πληκτρολογίου,κάνοντας πρώτα τον εξής συλλογισμό:
Οι πουτάνες εκτίθενται σε κοινή θέα και χρήση από τα μέλη ή μη του bou.com,και υφίστανται  την κριτική και τα σχόλια των πελατών τους για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες τους,θετικά ή αρνητικά,πραγματικά ή ψευδή.Επιπροσθέτως βρίσκονται σε αδυναμία να αντικρούσουν τις όποιες καλόβουλες ή κακόβουλες κριτικές,με αποτέλεσμα να χάνουν πελατεία δίκαια ή άδικα!Αντίθετα,οι πελάτες μπορούν χωρίς κανένα κόστος,οικονομικό ή ψυχικό,να γράφουν ό,τι θέλουν,και να παρουσιάζουν όποια εικόνα τους αρέσει για τον εαυτό τους,τις επιδόσεις τους,τη συμπεριφορά της πουτάνας,κλπ.(Φαντάζεστε ένα υποθετικό thread των ιερόδουλων με τίτλο ''Ημερήσια ενημέρωση για πελάτες'',όπου θα σχολίαζαν την εμφάνιση των πελατών τους,το πώς γάμησε ο καθένας,ποιανού δεν τού σηκωνόταν ή τού έπεφτε,ποιός μύριζε σκορδίλα και απλυσιά,ή ποιοί είχαν συμπεριφορά ''ουγκ'',πόσοι από το site θα έτρεχαν να κρυφτούνε);
Μας αρέσει να θάβουμε τις γυναίκες (και τις πουτάνες ειδικότερα εδώ),αλλά πόσοι έχουμε τ’αρχίδια να εκτεθούμε στην κριτική των άλλων;''Ιδού η Ρόδος,ιδού και το πήδημα!''
Πολλά λάθη. Καταρχήν μια κοπέλα μπορεί μια χαρά να δημιουργήσει προφίλ και να αντικρούσει μια κακή κριτική.
Δεύτερον, δεν νομίζω κάποιος να καταδίκασε μια κοπέλα από μια αρνητική κριτική. Όλοι λαμβάνουμε υπόψην μας το ότι ενδέχεται ο πελάτης να έφταιγε. Αλλά αν αρχίσουν να συσσωρεύονται αρνητικές κριτικές για κάποια , τότε ίσως υπάρχει θέμα.
Όσον αφορά , την εμφάνιση των πελατών και αν θα έπρεπε και οι πελάτες να εκτίθενται στις κριτικές των κοριτσιών  , ξεχνάς μια ειδοποιό διαφορά. Ο πελάτης είναι αυτός που πληρώνει. Και η κοπέλα είναι αυτή που πληρώνεται
Και μάλιστα πληρώνεται για μια δουλειά που έχει άμεση σχέση με την εμφάνισή της και τις επιδόσεις της. Οπότε ΠΡΟΦΑΝΩΣ θα δεχθεί κριτική για την εμφάνισή της
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
καλημερα παιδια ετοιμαζομαι για  την μεγαλη τσαρκα σημερα στα σπιτακια
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
φιλε επιρρεπη και εγω συμφωνο μαζι σου αν γινει αυτο που λες εγω δεν φοβαμαι να ερθω
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
Επειδή έχω μπερδευτεί, υπάρχουν 3 βάρδιες; Γνωρίζει κανείς τις ώρες;

Δηλαδή αν πάω στις 2 το πρωί θα δουλεύουν μερικά σπιτάκια;
 

ΓΙΑΝΝΗΣ DR

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2014
Μηνύματα
274
Like
11
Πόντοι
1
Ρε παιδια εχω παει 2-3 φορες στο καλυμνου 48 και δεν ανοιγουν. Τι γινεται????
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.519
Κριτικές
64
Like
5.096
Πόντοι
7.786
sparkling - water  λειτουργουν καποια σπιτακια αν πας  2 το πρωι φιλε και  να βοηθυσω πρωτη βαρδια ειναι 9  το πρωι μεχρι 5 το απογευμα και δευτερη βαρδια απο 5 απογευμα εως 12 το βραδυ και τριτη βαρδια 12 ρο βραδυ εως το πρωι στις 7 το πρωι
 

sparkling_water

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
11
Like
171
Πόντοι
2.287
sparkling - water  λειτουργουν καποια σπιτακια αν πας  2 το πρωι φιλε και  να βοηθυσω πρωτη βαρδια ειναι 9  το πρωι μεχρι 5 το απογευμα και δευτερη βαρδια απο 5 απογευμα εως 12 το βραδυ και τριτη βαρδια 12 ρο βραδυ εως το πρωι στις 7 το πρωι
Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom