Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 224 άτομα (41 μέλη και 183 επισκέπτες)

JOLO1

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες
σημερα το απογευμα θα ειμαι αθηνα , μποειται να μου δωσετε κανενα στανταρακι για καλη περιποιηση και ανεση χρονου ανεξαρτητα ηλικιας ? επισης καιρο τωρα λιγουρευομαι παρτουζα με 2 μαζι αλλα δεν ξερω επισης κατι καλο 
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
κι εγώ έχω περάσει 300 φορές και ποτέ δεν είναι εκεί.
Μου είπε η Ελενη το μπ;μπατσικο μλιφ...πως είναι φιλη της και δεν μπορεί πελάτες πολλους....ίσως δεν ξανά εργάστηκε....Αλλά πριν το πει η τσα πήγενα πει πως κανει ιίδιο προγραμα...μολης Ρώτησα που είναι...η Ελένη είπε ;αυτάπου προανεφερα.. ΠΠερίεργο...όπως την δει να ενημέρωση άμεσα να πάμε να την τιμήσουμε....Είμαι συγουρος πως είναι υποτακτικης ψυχολογιας και αφηνη ολους να φιλάνε κτλ....απλα η συγκεκριμένη δεν το αντοχή....οπός είπε και η φιλη της....σπάνιος τανες το αντέχουν....για υποτακτικες μειλαο παντα....και αυτές που συνδιαζουν και τα 2 τα κονομανε καλά...
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μίνι live από Φυλής τρέχουσα απογευματινή βάρδια 02/04/2015:

-Διδύμου 7Β η Τζωρτζιάνα πολύ κάβλα στυλιάρι 'το μωρό του Μπίλλυ'
              (Μπιλλάρα από σεβασμό στο αίσθημά σου δεν πρόκειται να την πάρω ποτέ).

-Διδύμου 7Α η τσα2 μου είπε οτι είναι η Άννα

-Φυλής 56 δύο μωρά μοντέλα στυλιάρια, η Πατρίτσια (ξανθιά) και η Αλίνα (μελαχρινή)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μίνι live από Φυλής τρέχουσα απογευματινή βάρδια 02/04/2015:
-Διδύμου 7Β η Τζωρτζιάνα πολύ κάβλα στυλιάρι 'το μωρό του Μπίλλυ'
              (Μπιλλάρα από σεβασμό στο αίσθημά σου δεν πρόκειται να την πάρω ποτέ).

Έχεις την άδεια μου,μαν... :grin:
:hi:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Λάθος τακτική σκορπιε
Αν θέλεις το καλό του φίλου σου και να το πάρει απόφαση να περάσει με το τζωρτζιαννακι ανεξαρτήτως του 69 πρέπει ν ανάψεις το πάθος της ζηλειας μέσα του και να περάσεις
Πρέπει να υπάρξει μια δύναμη που θα τον ωθήσει να βρεθεί στην αγκαλιά της τζωρτζιανας και να εκδηλώσει τον έρωτα του
Έτσι μυστη μου θα τον λυτρωσεις
 

HotVenom

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2015
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Εκτος απ το 61, εχει περασει και απ το 65Β καθως και απ το μεγαλο σχολειο της Αλκιβιαδου!  :woldman:
Η ανασα της μυριζει πουτσιλα απ τα 3 μετρα.
Πολυ ρομαντικη κοπελα  :priest:

Μπουάχαχαχαχαχαχα, δεν το ξέρω το κορίτσι αλλά ήταν πολύ καλή η ατάκα....αχαχαχαχα
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
θα παω με την πρωτη ευκαιρια να κανω επιτοπια ρομαντικη ερευνα
μπορει να ειναι και η Γκεισα τι να πω  :hmm:
Καλησπέρα φιλέ Zero ναι είναι αυτή τη στιγμη στο Βιργινίας μπενακη31 η Μαρίνα η γκέισα που είχε χαθεί για μεγαλο χρονικό διαστημα κρατιέται καλά όπως παλιότερα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Καλησπέρα φιλέ Zero ναι είναι αυτή τη στιγμη στο Βιργινίας μπενακη31 η Μαρίνα η γκέισα που είχε χαθεί για μεγαλο χρονικό διαστημα κρατιέται καλά όπως παλιότερα

Τεραστια πληροφορια φιλε μου aorate19!!!! :kneel: :kneel: :kneel:
Ρισπεκτ ομως και στον Dude007 που την βρηκε ρισπεκτ και στον φιλο xilnik που απο τις περιγραφες και μονο καταλαβε οτι ειναι Γκεισα ο μπαγασας!!! :dancing: :sunglasses:
 

himalayan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
5
Like
3
Πόντοι
0
Η Σοφια η ξανθια απο Θασου ειναι τα απογευματα στο Μαγνησιας 11
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Λάθος τακτική σκορπιε
Αν θέλεις το καλό του φίλου σου και να το πάρει απόφαση να περάσει με το τζωρτζιαννακι ανεξαρτήτως του 69 πρέπει ν ανάψεις το πάθος της ζηλειας μέσα του και να περάσεις
Πρέπει να υπάρξει μια δύναμη που θα τον ωθήσει να βρεθεί στην αγκαλιά της τζωρτζιανας και να εκδηλώσει τον έρωτα του
Έτσι μυστη μου θα τον λυτρωσεις

Τώρα που το λες γράφεις,έχω να περάσω με το μωρό 6 μήνες... :headbang:

 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Συνεχίζοντας την βραδυνή μου βόλτα απο Βιργινίας Μπενάκη που όπως είπαμε πριν ηταν η Μαρίνα επονομαζόμενη γκέισα απο συναδέλφους που είχε χαθεί για καιρό εγώ την θυμάμαι απο παλιά που δούλευε καλυμνου48οροφο και μαγνησιας11

Κωσταντινουπολεως166Β Ναταλία μελαχρινή νεαρή κοπελα μαυρο ίσιο μακρί μαλλί ωραίο προσωπο με έντονα χαρακτηριστικά σωματαρα μακραν οτι καλιτερο έχω δει τελευταια σε μπούρδελο συγκριτικά με την μετριότητα που υπάρχει
Ιωαννινων3  Ζακλυν η μελαμψη ευσωμη κοπελα που δουλεύει εδώ και λίγο καιρό σε αυτό το μαγαζί αύριο πρωι θα είναι εκεί κάποια Ρωξάνη όπως μου ειπε η ευγενεστατη υπηρεσία
Τροφωνιου13 όροφος Ρίτα Ρωσσιδα γκιλφ παλιά  καραβάνα χρόνια θα την θυμάστε απο βεργας6
Κωσταντινουπολεως206 Αννα προμιλφ Ρωσσιδα με καστανοκόκκινο κοντό μαλλί καλό σωματακι συμπαθεστατη φάτσα
Ξανθιπιπης2 Χριστιανή η μελάμψη αδυνατηΒουλγάρα με φουλ προγραμμα(σφάλμα της βόλτας που εκανα και πέρασα μαζί της) απίστευτη γυρολόγος πλεον αν  κάτσω να απαριθμησω τα μαγαζιά που εχει περασει θα χαθεί η μπάλα εγώ την έχω πάρει σε τεσσερα διαφορετικά με το σημερινο.Τελευταίος σταθμος της αυτες τις μερες Φωκαιας24 πρωι.Εντάξει πραγματικα απογοητευτικά μαζί της σήμερα καθώς εκανα την μαλάκια να περάσω μαζί της αλλά ηταν τόσο πεσμενη που ενιωσα σαν να είμαι με πτώμα άθλια αισθηση δεν νομιζω να της  δώσω αλλη ευκαιρία στο μέλλον
Λεωφόρος Ιωνιας12 Βικτωρία ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί ως τους ώμους καλά στεκουμενη για την ηλικία της

Δροσοπουλου97,98,Λέλας Καραγιάννη,Θασου απο κυψέλη μεριά όλα κλειστά

Αγίου Πέτρου7 Εμυ μελαχρινή κοπελα σχετικα ψηλή σπαστό μαυρο μαλλί μέτρια φάτσα καλό σωμα και βυζια

Αυτά για την ωρα καλη συνέχεια συναγωνιστες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Συνεχίζοντας την βραδυνή μου βόλτα απο Βιργινίας Μπενάκη που όπως είπαμε πριν ηταν η Μαρίνα επονομαζόμενη γκέισα απο συναδέλφους που είχε χαθεί για καιρό εγώ την θυμάμαι απο παλιά που δούλευε καλυμνου48οροφο και μαγνησιας11

Κωσταντινουπολεως166Β Ναταλία μελαχρινή νεαρή κοπελα μαυρο ίσιο μακρί μαλλί ωραίο προσωπο με έντονα χαρακτηριστικά σωματαρα μακραν οτι καλιτερο έχω δει τελευταια σε μπούρδελο συγκριτικά με την μετριότητα που υπάρχει
Ιωαννινων3  Ζακλυν η μελαμψη ευσωμη κοπελα που δουλεύει εδώ και λίγο καιρό σε αυτό το μαγαζί αύριο πρωι θα είναι εκεί κάποια Ρωξάνη όπως μου ειπε η ευγενεστατη υπηρεσία
Τροφωνιου13 όροφος Ρίτα Ρωσσιδα γκιλφ παλιά  καραβάνα χρόνια θα την θυμάστε απο βεργας6
Κωσταντινουπολεως206 Αννα προμιλφ Ρωσσιδα με καστανοκόκκινο κοντό μαλλί καλό σωματακι συμπαθεστατη φάτσα
Ξανθιπιπης2 Χριστιανή η μελάμψη αδυνατηΒουλγάρα με φουλ προγραμμα(σφάλμα της βόλτας που εκανα και πέρασα μαζί της) απίστευτη γυρολόγος πλεον αν  κάτσω να απαριθμησω τα μαγαζιά που εχει περασει θα χαθεί η μπάλα εγώ την έχω πάρει σε τεσσερα διαφορετικά με το σημερινο.Τελευταίος σταθμος της αυτες τις μερες Φωκαιας24 πρωι.Εντάξει πραγματικα απογοητευτικά μαζί της σήμερα καθώς εκανα την μαλάκια να περάσω μαζί της αλλά ηταν τόσο πεσμενη που ενιωσα σαν να είμαι με πτώμα άθλια αισθηση δεν νομιζω να της  δώσω αλλη ευκαιρία στο μέλλον
Λεωφόρος Ιωνιας12 Βικτωρία ξανθιά γκιλφ με κοντό μαλλί ως τους ώμους καλά στεκουμενη για την ηλικία της

Δροσοπουλου97,98,Λέλας Καραγιάννη,Θασου απο κυψέλη μεριά όλα κλειστά

Αγίου Πέτρου7 Εμυ μελαχρινή κοπελα σχετικα ψηλή σπαστό μαυρο μαλλί μέτρια φάτσα καλό σωμα και βυζια

Αυτά για την ωρα καλη συνέχεια συναγωνιστες

πολυ ωραια ενημερωση φιλε aorate απο τα περιφεριακα μπουρδελακια!
Η Μαρινα γκεισα που την ξετρυπωσε ο Dude007 θα τιμηθει συντομα .
Η Ναταλια στο Κω/λεως 166 συμφωνω οτι παιζει να ειναι η πιο μουναρα αυτη τη στιγμη στα μπουρδελα του 20αρικου, αλλα δυστυχως οι υπηρεσιες της ειναι μετριοτατες.
Τροφωνιου 13 η μιλφ Ρωσιδα Ριτα είναι εγγυηση για οσους αρεσκονται σε γυναικες μεγαλυτερης ηλικιας.


ΥΓ. πολύ καλες , οπως παντα, και οι πρωινες ενημερωσεις που εκαναν οι κκ xilnik & Dude007  :hi:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Στην απογευματινη βαρδια κατα τις 22.30.Αγκυρας 12 δεξια μου λεει η υπηρεσια εχω Ουκρανη κοπελα,Ρωξανη τη λενε.Η οποια ειναι η γνωσυη Αγαπη.Την εχω παρει παλια στο Τροφωνιου με κακες εντυπωσεις,τωρα ομως εχει κοψει κοντα τα μαλλια της και της πανε.Στο Αγκυρας 12 το αριστερα μου λεει η υπηρεσια εχω μια κοπελα πρωτη μερα στη δουλεια.Και πραγματι παρουσιαστηκε μια Ρωσιδα που πρωτη φορα την εβλεπα.Ψηλη,μελαχρινη,ωραιο προσωπο και σωμα,αλλα με εμφανεις τις σιλικονες.Στο Φυλης 54 πηγα για να δω τη περιβοητη Ορορα το ζυμαρακι.Δεν ενθουσιαστηκα.Η κοπελα που ηταν μαζι της μια μελαχρινη κοντουλα,ηταν πιο ομορφη και με ωραιο κωλο.Στο Φυλης 65 α βενζιναδικο ανω ηταν μια αδυνατουλα κοντουλα κοπελα που προσπαθουσε να περπατησει πανω στα μεγαλα πορνοτακουνα.Στο διπλανο  Φυλης 65 β κατω,ηταν η Εμμανουελα.Ψηλη,αδυνατη,βγηκε ολογυμνη στο σαλονι,αφου τη περιμεναμε για ωρα στο δωματιο.Καλο σημαδι αυτο.Και πεταχτηκε ενας καραγκιοζης και ειπε,αντε τι γινεται,τη πηρε ο υπνος στο δωματιο τη κοπελα.Θα του την ελεγα οπως κανω συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις αλλα η Ελληνιδα υπηρεσια μιλαγε ακαταπαυστα επι δεκαλεπτο.Προκειται για ομορφουλα,κοντουλα,προσχαρος ανθρωπος.Τη παραδεχτηκα γιατι εκανε αναλυση περι σωστης  συμπεριφορας της τσατσας.Παω σε ενα καταστημα να ψωνισω και δε βρισκω κατι που μου αρεσει,πρεπει να  παρω κατι οπωσδηποτε;Οχι,παω παρακατω μεχρι να βρω αυτο που μου κανει και δε τρεχει τιποτα.Οχι σαν κατι αλλες υπηρεσιες που κλεινουν την εξοδο για να πιεσουν να περασεις οπως ειπε χαρακτηριστικα.Οπως μια τσατσα που οπως ειπε εβρισε ασχημα καποιουςς που δε περασαν και πηγαν να τη πλακωσουν στο ξυλο.Στο Διδυμου 8 α ανω ηταν μια αδιαφορη μελαχρινη.Κριμα γιατι αυτος το σπιτι ειναι καθαρο και τα τρια δωματια εχουν απλετο φως,αλλα δεν εχω πετυχει καμια καλη για να περασω.Στο Διδυμου 8 β ισογειο ηταν μια Ελενη,Ρωσιδα με κοντο μαλι,ομορφο προσωπο αλλα μικρο στηθος.Η τσατσα ειπε στο προγραμμα ελευθερο στματικο,αυταρχικο κλπ.Μπα,πως το παθανε στο συγκεκριμενο σπιτι.Οποτε περναγα παλια και πετυχαινα καμια καλη,παντα επαιζε απλο αποστειρωμενο προγραμμα το οποιο φυσικα απαξιωνεται παραυτα.Στο Ξανθιππης ηταν μια κατσουφα,αδυνατη,αδιαφορη.Στο Φυλης 84 κατω σταθμευσε ενας το αυτοκινητο του απ εξη και η εκρηκτικη ομορφη ξανθια τσατσα τον πηρε απ το χερι και τον εβαλε μεσα.Κοπελα ειχε την Αννα,ξανθια με ωραιο στηθος και μονοκοματο ωραιο σωμα,η καλυτερη παρουσια της βραδιας,αν και απ οτι διαβασα ειναι φολα μεσα.Τελος στο Αλκαμενους 117 πηγα καρφωτος για Κριστυ μετα τα καλα λογια του Ζερο και με δεδομενο οτι φωτισαν λιγο παραπανω τα δωματια καθοσον εχω πει οτι στα μαυρα σκοταδια που επικρατουν στο συγκεκριμενο σπιτι δε προκειται να ξαναπερασω στο δωματιο.Δυστυχως η Κριστυ οπως με ενημερωσε η τσατσα θα δουλευει πρωι για τις επομενες μερες.Και ακομα πιο δυστυχως οτι ο Ζερο δεν εκανε περιγραφη της κοπελας.
 

asdadad

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες καλησπερα γραφω πρωτη φορα στο site..σημερα το βραδυ ειχα παει σε ενα δελο της εξηκιου και ειχα ατυχημα με το λαστιχο γνωριζουμε αν η κοπελα η ινα απο το 18Γ ειναι καθαρη η κοπελα και ο τσατσος επεμεναν οτι δεν εχει τιποτα αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει γιατι εχω ψιλοφρικαρει!!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
Η Βανέσσα είναι από τα πιο σέξυ πιπινάκια της Φυλής. Μοιάζει πολύ με την Amy Whinehouse αλλα χωρίς τα τατού. Το προγραμματάκι της είναι απλό, και safe και καλά κάνει για την ηλικία της. Ντύνεται πολύ καυλιάρικα. Εγώ όταν την πήρα φόραγε ένα σέξυ σκιστό φόρεμα απ όπου ξεπρόβαλλαν οι βυζάρες της. Στο κρεββάτι προς έκπληξή μου μου έκανε ένα reverse cowgirl που στη θέα της σουφρίτσας της κόντεψα να πάθω ανακοπή. Είναι πολύ θετικό που διανθίζει το πρόγραμμά της και με άλλες safe εκπλήξεις όπως η ποδομαλακία. Έχυσες χύμα στις πατουσίτσες ή με καπότα; Αν έδινε και κάνα πεταχτό φιλάκι θα ΄κατασκήνωνα εκεί. Νομίζω ότι θα της ταίριαζε μια πιο κίνκυ κατάσταση σε καθαρό οίκο μαζί με την Αλεξία, να τις ντύνεις όπως θες και να βαράς μαλακία κοιτώντας τες.
  :thumbsup: :thumbsup:με καποτα έχυσα στις πατουσαρες της .
 

phoenix13

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Που δουλευει η Βανεσα? Απο πατουσακι καλο? Μικρο? Μεγαλο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom