Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (29 μέλη και 189 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Καλησπερα μυστες μου. Εσπασα την αποχη και Σαββατο-Κυριακη-Δευτερα πορνιαζα απ το πρωι μεχρι το βραδυ. Το ειχα μεγαλη αναγκη.  :zfuck: Οι καταθεσεις του 3ημερου ηταν οι εξης:
300€,ο κόμπρας... :kneel:
Ωραίος. :hi:

qm2Q6xSnDpz6U.gif
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Υπάρχει η πληροφορία ότι ο Κόμπρας όταν κυκλοφορεί στη Φυλής έχει μια χάρτινη ουρά από 20ευρα και μόλις τον αγναντεύουν οι τσούρκες παρατάνε τα μαγαζιά και τον ακολουθούν πέφτοντας στα τέσσερα και ουρλιάζοντας σαν να είναι ο Σάκης ο Υδραυλικός.
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπερα παιδια. Μινι ενημερωση.
Αρχικα πηγα απο Αχαρνων 85 για να δω την Μαρινα που εχει καλη φημη, αλλα ο οικος ηταν κλειστος, τουλαχιστον η πορτα ηταν κλειστη και το φωτακι σβηστο. Αρα τζιφος.
Διδυμου 18 ισογειο ΔΕΝ πηγα, αλλα κατα 90% θα ηταν Αλιονα.
Δεν πηγα απο Διδυμου 27, ειδα ομως φωτακι στο διπλανο σπιτι, Διδυμου 25.

Αυτα τα ολιγα.
Kαλησπερα η Μιλφ Μαρίνα Αχαρνων85 είναι πολύ καλη αληθευουν100% οι φήμες
Διδυμου18ισογειο ηταν η Αλιονα
Διδυμου 27 ηταν η ξανθιά μιλφ Μελίνα το δίπλα μαγαζι δεν λειτουργει

Φωκαιας27 όροφος όντως αυτή η νεαρή Μαρίνα έχει τραβελοφατσα όπως ανέφερε ο Dude επίσης στο σαλόνι που την ειδα το απογευμα είναι πολύ επιθετική έντονο το πρεσαρισμα της στο σαλονι κανει φουλ πρόγραμμα όπως είπε η ίδια

Καλό βράδυ σε ολους
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Καλησπερα παιδια. Μινι ενημερωση.

Αρχικα πηγα απο Αχαρνων 85 για να δω την Μαρινα που εχει καλη φημη, αλλα ο οικος ηταν κλειστος, τουλαχιστον η πορτα ηταν κλειστη και το φωτακι σβηστο. Αρα τζιφος.

εδω και 4-5 ημερες το Αχαρνων 85 ειναι κλειστο τα απογευματα, μαλλον η Μααρινα ειναι στα πιτς
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
πριν απο λιγο Φυλής 72 πηγα με την βανεσσα ρουμανα 19 χρονων . ωραιο τσιμπουκακι και φοβερο σωμα . εχυσα παιζοντας με τα πατουσακια της νουμερο 36! της ειχα πει μαλιστα να φορεσει και καλτσες . η αληθεια ειναι οτι πηγαινα για την αλεξια αλλα ειχε ρεπο! την αντικατεστησε ανταξια η βανεσσα!

Από Μετάξι καμιά τέτοια φάση; (μου πέφτει πιο κοντά  :rolleyes:)
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Κατάθεση σήμερα καρφωτός,σε Μόνικα φυλής 40 και Ρενάτα Φυλής 66α...το γαμήσι της χρονιάς so far με τη Ρενάτα... :wanker:
 

lustyman

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Κατάθεση σήμερα καρφωτός,σε Μόνικα φυλής 40 και Ρενάτα Φυλής 66α...το γαμήσι της χρονιάς so far με τη Ρενάτα... :wanker:
είχα πάρει και εγώ τη Μόνικα πριν 1 εβδομάδα στην πρωινή βάρδια και ενώ έχει ωραία χαρακτηριστικά και θα μπορούσε να είναι top με το πλήρες πρόγραμμα που παρέχει , ούτε όλα όσα λέει η τσατσά κάνει και ήταν και βαριεστημένη.....να σκεφτείς μου είπε για να μην κάνει πολύ ώρα ελεύθερο στοματικό ότι μόλις είχε φάει σουβλάκι για μεσημεριανό (ήταν περί τις 14.00) και για τελειωτικό  ούτε λόγος βέβαια ....πεταμένα λεφτά ..... η άλλη κοπέλα που δούλευε μαζί στην ίδια βάρδια είναι λιγότερο όμορφη (πιο ευτραφής ) αλλά μου φάνηκε πιο ενθουσιώδης στην παρουσίαση ...η Μόνικα πάντως πεταμένα λεφτά.... :headbang:
το ίδιο ισχύει και για την Άννα στο Κολωνού 32 κάτω.....ενώ είναι αδύνατη και έχει ωραία χαρακτηριστικά είναι ξεπέτα και ασεβής....την πήρα εχθές στην πρωινή βάρδια και στο τελείωμα με άφησε στα κρύα του λουτρού .... :erection:      αλλά κατέφυγα μετά στη Σόνια στη Βέργας δεν ενθυμούμαι τον αριθμό είναι πάντως το μόνο υπόγειο δεξιά και εξισορρόπησα τα αρνητικά συναισθήματά μου με ένα ελευθ. στοματικό - τελειωτικό ανεπανάληπτο .... δεν πρόλαβα ούτε 2η στάση να αλλάξω .... :pipa2:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.537
Πόντοι
10.686
Καλησπερα μυστες μου. Εσπασα την αποχη και Σαββατο-Κυριακη-Δευτερα πορνιαζα απ το πρωι μεχρι το βραδυ. Το ειχα μεγαλη αναγκη.  :zfuck: Οι καταθεσεις του 3ημερου ηταν οι εξης:

Φυλης 56 Αουρορα στην οποια επενδυσα συνολο 80 ευρω(2 καταθεσεις των 40ευρω), στην 3η βαρδια και οι 2. Στανταρακι μου εδω και παρα πολυ καιρο και ειναι απο τις ελαχιστες κοπελες που δεν βαριεμαι με τιποτα. Εμφανισιακα ειναι καυλα, κοντοπουτανο με βυζαρες και πολυ ομορφο προσωπο. Εχει παρει 2-3 κιλα απο τοτε που την ειδα τελευταια φορα και θεωρω οτι εχει ομορφυνει παρα πολυ. Απλο προγραμμα με 69 και τελειωτικο στις βυζαρες της. Αριστες εντυπωσεις.  :wanker:
Δεν έχω λόγια,παρά μόνο να υποκλιθώ στην τεράστια σεξουαλική σου ικανότητα,εφάμιλλη ενός πορνοστάρ! :hi: Αλλά μου΄μεινε το ερώτημα,γιατί πλήρωνες διπλάσιο εισητήριο;Έχω κάνει κι εγώ τέτοιες μαλακίες,να δίνω ''πουρμπουάρ'', όχι για έξτρα υπηρεσίες,το έκανα επειδή έμενα ευχαριστημένος,αλλά από έναν παλιό και έμπειρο μύστη μού ακούγεται κάπως... Μήπως η Ορόρα δίνει κώλο με 40€;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
πριν απο λιγο Φυλής 72 πηγα με την βανεσσα ρουμανα 19 χρονων . ωραιο τσιμπουκακι και φοβερο σωμα . εχυσα παιζοντας με τα πατουσακια της νουμερο 36! της ειχα πει μαλιστα να φορεσει και καλτσες . η αληθεια ειναι οτι πηγαινα για την αλεξια αλλα ειχε ρεπο! την αντικατεστησε ανταξια η βανεσσα!

Η Βανέσσα είναι από τα πιο σέξυ πιπινάκια της Φυλής. Μοιάζει πολύ με την Amy Whinehouse αλλα χωρίς τα τατού. Το προγραμματάκι της είναι απλό, και safe και καλά κάνει για την ηλικία της. Ντύνεται πολύ καυλιάρικα. Εγώ όταν την πήρα φόραγε ένα σέξυ σκιστό φόρεμα απ όπου ξεπρόβαλλαν οι βυζάρες της. Στο κρεββάτι προς έκπληξή μου μου έκανε ένα reverse cowgirl που στη θέα της σουφρίτσας της κόντεψα να πάθω ανακοπή. Είναι πολύ θετικό που διανθίζει το πρόγραμμά της και με άλλες safe εκπλήξεις όπως η ποδομαλακία. Έχυσες χύμα στις πατουσίτσες ή με καπότα; Αν έδινε και κάνα πεταχτό φιλάκι θα ΄κατασκήνωνα εκεί. Νομίζω ότι θα της ταίριαζε μια πιο κίνκυ κατάσταση σε καθαρό οίκο μαζί με την Αλεξία, να τις ντύνεις όπως θες και να βαράς μαλακία κοιτώντας τες.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
Σήμερα πρωι πήγα άγκυρας 12α να συναντισο το στυλιαρι βυκη που έλεγε ένας συναγωνηστης με το μικρο σιλικονε στήθος απο Ρωσία ξανθιά κτλ....γλωαοφιλα κτλ...δεν ηταν...ηταν μια Ελένη μιλφ μπαμπατσικη....Ρώτησα για η βυκη...είπε πως είναι κολητη της και δεν μπορεί πολλους πελάτες....κτλ...είναι Έται ρε τύποι μου? Ας πει καποιος

κι εγώ έχω περάσει 300 φορές και ποτέ δεν είναι εκεί.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Η Βανέσσα είναι από τα πιο σέξυ πιπινάκια της Φυλής. Μοιάζει πολύ με την Amy Whinehouse αλλα χωρίς τα τατού. Το προγραμματάκι της είναι απλό, και safe και καλά κάνει για την ηλικία της.
Αν έδινε και κάνα πεταχτό φιλάκι θα ΄κατασκήνωνα εκεί.

Συμφωνώ σε όλα εκτός από το (απλό και safe) περιεχόμενο του προγράμματός της και συνεπακόλουθα για το αν δίνει ή όχι φιλιά.

Το Βανεσάκι είναι πολύ ρομαντικούλι όταν και όπου θέλει!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
Συμφωνώ σε όλα εκτός από το (απλό και safe) περιεχόμενο του προγράμματός της και συνεπακόλουθα για το αν δίνει ή όχι φιλιά.

Το Βανεσάκι είναι πολύ ρομαντικούλι όταν και όπου θέλει!

Αυτή και η Μάγια από Φωκαίας 19 και μετά Φυλής 65 πρέπει να είναι οι κοπέλες που έχω πάρει πιο πολλές φορές στη σταδιοδρομία μου. Προσθέτω και την κινέζα Λιλή από Μάρνη 28. Τελευταίως πήγε να μου αποσπάσει την προσοχή η Χριστίνα από Ρεμούνδου ισόγειο αλλά ξαφνικά εξαφανίστηκε όπως και η Μάγια. Οπότε η Βανέσσα είναι μο(υ)νόδρομος.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αυτή και η Μάγια από Φωκαίας 19 και μετά Φυλής 65 πρέπει να είναι οι κοπέλες που έχω πάρει πιο πολλές φορές στη σταδιοδρομία μου. Προσθέτω και την κινέζα Λιλή από Μάρνη 28. Τελευταίως πήγε να μου αποσπάσει την προσοχή η Χριστίνα από Ρεμούνδου ισόγειο αλλά ξαφνικά εξαφανίστηκε όπως και η Μάγια. Οπότε η Βανέσσα είναι μο(υ)νόδρομος.

Το Βανεσάκι είναι καυλάκι!  :cum:

Αλλά για να μην είσαι σε μο(υ)νόδρομο, να σε ενημερώσω ότι η Χριστίνα το άλογο στη Ρεμούνδου, επέστρεψε!  :zfuck:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Περασμα πριν απο λιγο απο φυλης οπου
Αγκυρας 12β ηταν η μελαγχροινη κατερινα- μονικα μπελουτσι η οποια δουλευε σ αυτον τον οικο παλιοτερα οπως και διδυμου 20,ωραια σεξι μελαγχροινη μιλφαρα
Στο διπλανο ηταν η ξανθια μπαμπατσικη  mlf ελενη με το βασιλικο τσιμπουκι
Καθως πηγα προς φυλης για να δω μερικα σπιτακια στο 84β στον οροφο,στο παραθυρο, ειδα την αλινα που δουλευε προσφατα κασσανδρας σε στουντιο και περασα να πω ενα γεια
Το γεια συντομα μετατραπηκε σε φιλια και τα φιλια σε καταθεση
Πολυ ωραια παλι με ζεστα προκαταρκτικα,ωραιο στοματικο,φιλια,ιεραποστολικα και ορθιοι στον τοιχο,πισωκολλητα μπροστα στον καθρεφτη οπου και ολοκληρωθηκε η συνευρεση
Υ.Γ Ωραιος ο Πορνολορδος και πολυ σωστη και η επιλογη να διαθεσει περισσοτερο χρημα αγοραζοντας χρονο,χαλαροτητα και καλυτερες υπηρεσιες
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στο ηλιόλουστο Μεταξουργείο...

▪Κολωνού 11 ισόγειο:
Η Άννα το ξανθούλικο μαιμουδάκι,με ωραία μαύρα εσώρουχα αλλά μουτρωμένο λόγω αναδουλειάς...

▪Κολωνού 11 όροφος:κλειστό.

▪Κολωνού 11 υπόγειο:
Καθυστερημένη ερχόνταν για δουλειά η Άννα η γεματούλα με το πολύ γλυκό πρόσωπο και με τις ωραίες βυζάρες.

▪Κολωνού 15 αριστερά:
Η ψηλή μελαχροινή Πάολα,η ωραία με το ψυχρό πρόσωπο και την κορμάρα-γνωστή από Φυλής 109 όροφος.

▪Κολωνού 15 δεξιά:
Η μελαχροινή Λαρίσα,η όμορφη πιτσιρίκα με το νόστιμο πρόσωπο και με ωραίο σώμα-με καλό ζουμερό κωλαράκι.Πρόκειται για την γνωστή Λαρίσα από Κολωνού 32 υπόγειο και 27 όροφος.

▪Κολωνού 23 ισόγειο:
Η ξανθιά ωραία αλλά μονίμως ξινισμένη Αντελίνα.Βετεράνος γυρολόγος του Μεταξουργείου.

▪Κολωνού 23 υπόγειο:
Η Ναταλία το ξανθό μιλφογκιλφ με το λαρυγγωτό τσιμπούκι.

▪Κολωνού 27 όροφος:
Η Ναταλί,το μελαχροινό καθυστερημένο από Ιάσωνος 1 και 2.

▪Κολωνού 27 ισόγειο:
Η καστανή Άννα,κοντούλα κοπέλα με γλυκό πρόσωπο και κεφτεδοειδή σωματότυπο.

▪Κολωνού 27 ισόγειο:
Μουναροδίδυμο...Η φολοΛάουρα και η κοκκινομάλλα Μπέλα,τα δυο πιπίνια με τα ωραία προσωπάκια και τα απίστευτα κωλαράκια.

▪Κολωνού 30 ισόγειο:
Η μελαχροινή Βανέσα,με πρόστυχο πρόσωπο και με ωραίο,τατουαζάτο κορμί με καλές βυζάρες.Αυτές και το τσιμπούκι της αξίζουν  και τίποτ'άλλο.

▪Κολωνού 30 όροφος:
Η Αντριάννα.Ωραία βυζάκια,καλό κωλαράκι,ακόμη πιο όμορφη σήμερα με τα σγουρά μαλλάκια της...

▪Κολωνού 32β:
Η μικρή Μέγκυ-τί βυζί έχει αυτή η πιτσιρίκα;;;
Μαζί της η γνωστή Ντιάνα,αδύνατη,ομορφούλα κι αυτή,με μικρό βυζί αλλά με καλό κωλαράκι!
Ωραίο διδυμάκι...

▪Κολωνού 32 υπόγειο:
Η κοκκινομάλλα Άννα η πολύ αδύνατη με την γαμψή μύτη-η γνωστή από Φυλής 61.

▪Κολωνού 32 ισόγειο:
Η Μελίσα,η πρώην Αννίτα,η παραπρώην Άννα η πιτσιρίκα με το γλυκό πρόσωπο και το ζουμερό σώμα-εκεί που έχανε κιλά,ξαναπήρε.

▪Κολωνού 48:
Η Αντζελα η γνωστή μιλφ και η Αντριάννα η ξανθιά ομορφούλα πιτσιρίκα με το ωραίο σωματάκι.

▪Κολωνού 53:
Η ξανθιά  ζουμερή Καίτη με την απίθανη κωλάρα και η μελαχροινή Χριστίνα,η όμορφη ψηλή κοπέλα με το ωραίο κορμί.

▪Ιάσωνος 20 αριστερά:
Η γνωστή μελαχροινή γυρολόγος Έσρα ή Άννα ή όπως αλλιώς το λένε αυτό το μπάζο.

▪Ιάσωνος 20 μεσαίο:
Η Ελένη,η πιτσιρίκα με το ηλίθιο πρόσωπο που δούλευε ως Χριστίνα στο Φωκαίας 25 όροφος και Φυλής 84 ισόγειο τα πρωινά.
Λεπτούλα,με σχετικά ωραίο σωματάκι,περπατάει πάνω στα τακούνια σαν ξυλάγγουρο.

▪Ιάσωνος 20 δεξιά:
Καύλα το μουτρωμένο Κορινάκι!

▪Ιάσωνος 19 ισόγειο:
Η κοντούλα Ντιάνα με το κοριτσίστικο προσωπάκι και το ωραίο ζουμερό στήθος και κωλαράκι.Νοστιμούλικο!

▪Ιάσωνος 19 όροφος:
Η ξανθιά Νατάσα,η αρκετά αδύνατη πιτσιρίκα με μικρό στήθος και με καλό κωλαράκι-λίγο πιο νόστιμη να ήταν στο πρόσωπο θα ήταν σούπερ!
Δοκιμάστηκε και σήμερα με τις ίδιες πολύ καλές εντυπώσεις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom