Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (36 μέλη και 258 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Ρεμούνδου 21 όροφος. Η Αντζελίκα πήγε από κει που ρθε για χριστούγεννα. Το έργο της έχει αναλάβει η Καίτη μια ξανθιά ουκρανή με πιασιματάκια και κωλάρα.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Σημερα το πρωι καταθεση στην καιτουλα στο βεργας 3
Λιγο το γεγονος οτι απουσιαζε μια εβδομαδα και ειχα μερες να την δω,λιγο η δικη μου τριημερη αποχη και πολυ η νικη του θρυλου χτες το βραδι,οδηγησαν σε μια σουπερ γεματη καταθεση
Δυο στασεις,ιεραποστολικα και πλαγιαστα,πρωτα με τα προσωπα αντικριστα και κατοπιν πλατη οπου ηρθε το τελος,αγκαλιασμενα τα δυο κορμια σε ολη την διαρκεια της συνευρεσης,αφου ετσι το επεβαλε η περισταση
Δεξια ηταν οι σουπερ βυζαρουδες mlf τζενη και στελλα ενω στον οροφο ο ευγενεστατος υπητρετης του ισογειου με πληροφορησε οτι ηταν η μιλα με την χρυσα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ρεφαρα εις το τετραγωνο  :rockon:

Λιοσιων 79Α Εμυ πρωτη φορα τη βλεπω, γυφτορουμανιδι μελαχρινο με βλαχοφατσα και καλο σωμα με καμπυλες. Εγινε πολυ ρομαντικη καταθεση σε πολυ gfe Κλιμα. 2 αρνητικα εχω να αναφερω : ειχε καποια λευκα σημαδια στο δερμα(τιποτα ανησυχιτικο απλα λιγο αντιαισθητικο και το μουνι της δεν ειχε και πολυ καλη αισθηση.

Φυλης 66Δ Αννα ενα καινουριο Ρουμανιδι με μαλλια καστανα μεχρι τους ωμους, πολυ ομορφο και γλυκο προσωπο με τελειο χαμογελο, 2αρι βυζι κωλαρακι ποιημα και γενικα καλο αδυνατο σωμα. Επαθα πλακα οταν την ειδα και μπηκα μεσα χωρις 2η σκεψη. Αματουρι τελειως, μΕσα στο δωματιο ενιωθα λες και γαμαω τη γκομενα μου, τοσο καλη ηταν μαζι μου πιο gfe δε γινεται.  Δε μιλαει καθολου ελληνικα. Στο σαλονι ανακοινωθηκε πρωκτικο αλλα μεσα μου το αρνηθηκε. Δε το χα και πολυ αναγκη ομως οποτε μικρο το κακο.

Τωρα μη σας παρω στο λαιμο μου, οπως γνωριζεται οι εμπειροι χυστες, οι ρουμανες ειναι καλες μονο οταν και εκει που θελουν.
Στο 66 δ που λες τυπε μου λες να εχουμε αναλογα σκηνικα με Νικολεττα απο τα παλια...Για ν δουμε ελπιζο νανε καλη θα παω σημερα αμ ειναι  :rockon:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16

Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια υπό καταρρακτώδη βροχή...

Αλκαμένους 117: Σημαίνει ο Θεός, σημαίνει η γης, σημαίνουν τα επουράνια...
Επέστρεψε η ξανθιά αγρότισσα Έλενα...

Ανανεωμένη, ξεκούραστη, ευδιάθετη...
Βλέπετε πήγε καλά η ελαιοσυγκομιδή-αποχαιρετώντας την μού φώναξε (ενόσω οι βυζάρες της επάλλοντο εμπρός μου ζαλίζοντάς με...) "όταν ξανάρθεις θα σου δώσω λάδι...".
Φάε λάδι και έλα βράδυ....

Αλκαμένους 113: Η βυζοθολούρα συνεχίστηκε...
Εμπρός μου η ξανθιά μιλφάρα Αλίνα με τις απίστευτες βυζάρες της να έχουν ξεχυθεί μέσα στο ολόσωμο ροζ δικτυωτό που φορούσε.

Ζαλίστηκα...Σάστισα...
Ώσπου επανήλθα στην σκληρή πραγματικότητα φέρνοντας στην μνήμη μου την εικόνα της επί της οδού Αγ.Κωνσταντίνου όπου ήταν εποχούμενη, φέρουσα γυαλιά μυωπίας και θυμίζουσα συνταξιούχο που πάει στο παρακείμενο υποκατάστημα του ΙΚΑ για να διευθετήσει την καταβολή του ΕΚΑΣ...

Μαζί της η μελαχροινή σκληρή μιλφ Μαρία, βυζομπαλούσα και αυτή, από τα χέρια της οποίας απουσιάζει, εν τω σαλονάρισμά της, μόνο ένα μαστίγιο...

Περγάμου 27: Η ξανθιά ζουμερή μιλφ Ναταλί(α) και η μελαχροινή ογκώδης Δούκισα.

Ρεμούνδου 21 δεξιά: Η ξανθιά Καίτη με το σχετικώς μέτριο πρόσωπο και την ζουμερή κωλάρα.
Στο πορνείο αυτό μάλλον πρέπει να γίνονται ιδιαίτερα μαθήματα ως προς τον τρόπο χαιρετισμού των εν αναμονή/υποψήφιων πελατών, τα οποία(μαθήματα) συνίσταται στον Ρωσικό χαιρετισμό "Hello"...

Ως προς την κοπέλα-εμφανισιακά: Καλή είναι-για να πάει να πλένει τα πιάτα των δεσποινίδων Αντζέλικας και Ιβάννας....

Ρεμούνδου 21 αριστερά: Η ξανθιά μοσχαροπούλα Καρολίνα και το πυρηνικό όπλο Υβόννη.
Έχει τέτοια αύρα αυτή η γυναίκα που την βλέπεις να σαλονάρει μέσα στο λιλιπούτειο σπιτάκι της Ρεμούνδου και είναι σαν να βλέπεις τον Μέσι να προσπαθεί να ντριπλάρει μέσα σε τηλεφωνικό θάλαμο...

Αυτά....
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια υπό καταρρακτώδη βροχή...

Αλκαμένους 117: Σημαίνει ο Θεός, σημαίνει η γης, σημαίνουν τα επουράνια...
Επέστρεψε η ξανθιά αγρότισσα Έλενα...

Ανανεωμένη, ξεκούραστη, ευδιάθετη...
Βλέπετε πήγε καλά η ελαιοσυγκομιδή-αποχαιρετώντας την μού φώναξε (ενόσω οι βυζάρες της επάλλοντο εμπρός μου ζαλίζοντάς με...) "όταν ξανάρθεις θα σου δώσω λάδι...".
Φάε λάδι και έλα βράδυ....

Αλκαμένους 113: Η βυζοθολούρα συνεχίστηκε...
Εμπρός μου η ξανθιά μιλφάρα Αλίνα με τις απίστευτες βυζάρες της να έχουν ξεχυθεί μέσα στο ολόσωμο ροζ δικτυωτό που φορούσε.

Ζαλίστηκα...Σάστισα...
Ώσπου επανήλθα στην σκληρή πραγματικότητα φέρνοντας στην μνήμη μου την εικόνα της επί της οδού Αγ.Κωνσταντίνου όπου ήταν εποχούμενη, φέρουσα γυαλιά μυωπίας και θυμίζουσα συνταξιούχο που πάει στο παρακείμενο υποκατάστημα του ΙΚΑ για να διευθετήσει την καταβολή του ΕΚΑΣ...

Μαζί της η μελαχροινή σκληρή μιλφ Μαρία, βυζομπαλούσα και αυτή, από τα χέρια της οποίας απουσιάζει, εν τω σαλονάρισμά της, μόνο ένα μαστίγιο...

Περγάμου 27: Η ξανθιά ζουμερή μιλφ Ναταλί(α) και η μελαχροινή ογκώδης Δούκισα.

Ρεμούνδου 21 δεξιά: Η ξανθιά Καίτη με το σχετικώς μέτριο πρόσωπο και την ζουμερή κωλάρα.
Στο πορνείο αυτό μάλλον πρέπει να γίνονται ιδιαίτερα μαθήματα ως προς τον τρόπο χαιρετισμού των εν αναμονή/υποψήφιων πελατών, τα οποία(μαθήματα) συνίσταται στον Ρωσικό χαιρετισμό "Hello"...

Ως προς την κοπέλα-εμφανισιακά: Καλή είναι-για να πάει να πλένει τα πιάτα των δεσποινίδων Αντζέλικας και Ιβάννας....

Ρεμούνδου 21 αριστερά: Η ξανθιά μοσχαροπούλα Καρολίνα και το πυρηνικό όπλο Υβόννη.
Έχει τέτοια αύρα αυτή η γυναίκα που την βλέπεις να σαλονάρει μέσα στο λιλιπούτειο σπιτάκι της Ρεμούνδου και είναι σαν να βλέπεις τον Μέσι να προσπαθεί να ντριπλάρει μέσα σε τηλεφωνικό θάλαμο...

Αυτά....
Δεν περιγράφω άλλο!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

00cover%201.jpg
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Ακολουθεί περιγραφή ημίωρης συνολικά βόλτας,μετά σχετικής πολυλογίας:
Κατά τις 11πμ,και έχοντας στον νου μου την έξωθεν καλή μαρτυρία του ‘’Dude007’’,πρώτη επίσκεψη στο Λεωνίδου28 υπερυψωμένο ισόγειο,για την Λίλη.Την βρήκα να… παρασέρνει στο δωμάτιο άλλον σκουρόχρωμο συναγωνιστή.Η υπηρεσία ήταν για λίγο εκτός,ήρθε όταν μπήκα στο σαλόνι,όνομα δεν άκουσα,από την περιγραφή μάλλον αυτή είναι,μπαίνει στα ''προσεχώς''.
Είχα στο μυαλό μου τη Μαρία τη ''Γαλλίδα'' στο Ιάσωνος 27 υπόγειο,που προτείνει ο ‘’BMWPOWER’’,αλλά στα υπόγεια ζορίζομαι,οπότε πάμε παρακάτω.
Κατευθύνθηκα στο Ιάσωνος 10,όπου στο πεζοδρόμιο έξω από τον αριθμό 2 μίλαγε στο τηλέφωνο ο Ρώσσος υπηρέτης.Μου πέρασε η ιδέα να δω μήπως ήταν η Βίκυ στον όροφο,αλλά θυμήθηκα τα χτυπήματα στο σκάρτο 7λεπτο,οπότε τον άφησα να συνεχίσει τη συνομιλία του… Περνώντας για τον όροφο,και με την άκρη του ματιού είδα μια μαυριδερή,στρουμπουλή,βυζαρού και μακρυμαλλούσα,να καυλαντίζει με υποψήφιο πελάτη,δεν… Στον όροφο περίμενα να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο,η τσατσά μου την διαφήμισε,(όταν βγήκε νόμισα ότι ήταν η Ελένη που είχα τιμήσει δυο-τρεις φορές στο ισόγειο),ξανθωπή,ζουμερή,χαμογελαστή,Νταϊάνα την ανακοίνωσε,ίσως θα’πρεπε να μπω,στην επόμενη.
Συνέχισα Κολωνού για Χριστίνα στο 53,μπήκα στο 23 α που ήταν η Κορίνα,όπου και έμεινα.Ήρθε χαρούμενη γιατί ''επιτέλους πέρασε τα σήματα για το δίπλωμα την πέμπτη φορά!'' Χωρίς να κάνει κάτι καλά,τουλάχιστον είναι υπομονετική,και δεν σου σπάει τα νεύρα!Την ευχαρίστησα,της ευχήθηκα να περάσει και τις εξετάσεις για την οδήγηση,καθώς και να αγοράσει αυτοκίνητο,(το smart θέλει),για να γλυτώσει τα χρήματα για ταξί,αφού ''όλα της τα λεφτά εκεί φεύγουν!''
Ολιγοήμερη αποχή,αφού νοιώθω σχετικά κορεσμένος ψυχικά και οργανικά,για να μαζέψω καύλες για το ''σκυλί του πολέμου''!
(Διαβάζω τακτικά για διπλές και τριπλές καταθέσεις,τόσο κατά τη διάρκεια της ημέρας,όσο και στην ίδια βόλτα!Μπράβο σας,είστε… ανήμερα θεριά!)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Ακολουθεί περιγραφή ημίωρης συνολικά βόλτας,μετά σχετικής πολυλογίας:
Κατά τις 11πμ,και έχοντας στον νου μου την έξωθεν καλή μαρτυρία του ‘’Dude007’’,πρώτη επίσκεψη στο Λεωνίδου28 υπερυψωμένο ισόγειο,για την Λίλη.Την βρήκα να… παρασέρνει στο δωμάτιο άλλον σκουρόχρωμο συναγωνιστή.Η υπηρεσία ήταν για λίγο εκτός,ήρθε όταν μπήκα στο σαλόνι,όνομα δεν άκουσα,από την περιγραφή μάλλον αυτή είναι,μπαίνει στα ''προσεχώς''.
Είχα στο μυαλό μου τη Μαρία τη ''Γαλλίδα'' στο Ιάσωνος 27 υπόγειο,που προτείνει ο ‘’BMWPOWER’’,αλλά στα υπόγεια ζορίζομαι,οπότε πάμε παρακάτω.
Κατευθύνθηκα στο Ιάσωνος 10,όπου στο πεζοδρόμιο έξω από τον αριθμό 2 μίλαγε στο τηλέφωνο ο Ρώσσος υπηρέτης.Μου πέρασε η ιδέα να δω μήπως ήταν η Βίκυ στον όροφο,αλλά θυμήθηκα τα χτυπήματα στο σκάρτο 7λεπτο,οπότε τον άφησα να συνεχίσει τη συνομιλία του… Περνώντας για τον όροφο,και με την άκρη του ματιού,είδα μια μαυριδερή,στρουμπουλή,βυζαρού και μακρυμαλλούσα,να καυλαντίζει με υποψήφιο πελάτη,δεν… Στον όροφο περίμενα να βγει η κοπέλα από το δωμάτιο,η τσατσά μου την διαφήμισε,(όταν βγήκε νόμισα ότι ήταν η Ελένη που είχα τιμήσει δυο-τρεις φορές στο ισόγειο),ξανθωπή,ζουμερή,χαμογελαστή,Νταϊάνα την ανακοίνωσε,ίσως θα’πρεπε να μπω,στην επόμενη.
Συνέχισα Κολωνού για Χριστίνα στο 53,μπήκα στο 23 α που ήταν η Κορίνα,όπου και έμεινα.Ήρθε χαρούμενη γιατί ''επιτέλους πέρασε τα σήματα για το δίπλωμα την πέμπτη φορά!'' Χωρίς να κάνει κάτι καλά,τουλάχιστον είναι υπομονετική,και δεν σου σπάει τα νεύρα!Την ευχαρίστησα,της ευχήθηκα να περάσει και τις εξετάσεις για την οδήγηση,καθώς και να αγοράσει αυτοκίνητο,(το smart θέλει),για να γλυτώσει τα χρήματα για ταξί,αφού ''όλα της τα λεφτά εκεί φεύγουν!''
Ολιγοήμερη αποχή,αφού νοιώθω σχετικά κορεσμένος ψυχικά και οργανικά,για να μαζέψω καύλες για το ''σκυλί του πολέμου''!
(Διαβάζω τακτικά για διπλές και τριπλές καταθέσεις,τόσο κατά τη διάρκεια της ημέρας,όσο και στην ίδια βόλτα!Μπράβο σας,είστε… ανήμερα θεριά!)
Ωραίος ο παίχτης!  :thumbsup:  Να ξέρεις ότι αν κάποια κοπέλα σε φτιάχνει τρελά, μπορείς να κάνεις και 2πλή κατάθεση επιτόπου! Όλα είναι θέμα στθγμής!  ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια υπό καταρρακτώδη βροχή...

Σήμερα είναι για σκληρούς μύστες/χύστες... :grin:
Με καύλωσε ένα σερβιτοράκι,να δω ποια θα την "πληρώσει".... :zfuck:
Θα γ@μήσουμε με την ησυχία μας... :-* :-* :-*
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Σήμερα είναι για σκληρούς μύστες/χύστες... :grin:
Με καύλωσε ένα σερβιτοράκι,να δω ποια θα την "πληρώσει".... :zfuck:
Θα γ@μήσουμε με την ησυχία μας... :-* :-* :-*
"Κούμπωσες" τα νίτρικά σου και είσαι έτοιμος για τσάρκα παίχτη;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
"Κούμπωσες" τα νίτρικά σου και είσαι έτοιμος για τσάρκα παίχτη;

Ναι φίλε... ;) :grin:
Είναι πολύ ρομαντικά με την βροχή...κυκλοφορούν μόνο κομάντος και πάκια,που είναι αδιάβροχα... :rockon:
 

panos96

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μυστες πορνοσαλιγκαροι... :headbang:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Σημερα στην πρωινη αλλαγη

Ρεμουνδου 21 οροφος ΚΑΤΙΑ 7/10 Τιμηθηκε σημερα σε gfe :smitten: κλιμα με πολυ καλες εντυπωσεις! Θα ακολουθησει αναλυτικη κριτικη.
Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα με αρκετα ομορφο προσωπο για τα προσωπικα μου γουστα , μικρα βυζακια , μακρυ ξανθο σγουρο μαλλι , σωμα με πιασηματα και ελαφρως ζουμερο κωλο.Στο προσωπο μοιαζει με την Αννιτα απο Διδυμου 8β.Παντως αν χασει καποια κιλα θα γινει μουναρα! ΑΠΛΟ ανακοινωθηκε απο την τσατσα αλλα μεσα μου εκανε ελευθερο στοματικο.
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια υπό καταρρακτώδη βροχή...

Ρεμούνδου 21 δεξιά: Η ξανθιά Καίτη με το σχετικώς μέτριο πρόσωπο και την ζουμερή κωλάρα.
Στο πορνείο αυτό μάλλον πρέπει να γίνονται ιδιαίτερα μαθήματα ως προς τον τρόπο χαιρετισμού των εν αναμονή/υποψήφιων πελατών, τα οποία(μαθήματα) συνίσταται στον Ρωσικό χαιρετισμό "Hello"...

Ως προς την κοπέλα-εμφανισιακά: Καλή είναι-για να πάει να πλένει τα πιάτα των δεσποινίδων Αντζέλικας και Ιβάννας....
Νομιζω εισαι αυστηρος με την κοπελα! Εχει συμπαθητικο γλυκο προσωπο.Στο σωμα οντως χανει απο την Ιβαννα.Ειναι ομως πολυ καλυτερη σε αποδοση απο την Ιβαννα , που κοιμαται μεσα στο δωματιο.
Η Αντζελικα και αυτη με τη σειρα της δεν εχει και το καλυτερο κορμι.Εχει πιασηματα και ζουμερο κωλο.Για τις υπηρεσιες της δεν μπορω να μιλησω γιατι δεν την εχω δοκιμασει.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Λες για την κοπελα αυτη
Προφανως υπαρχει διαφορα αποψεων ως προς την εμφανιση
Ρεμουνδου 21 οροφος καιτη,ξανθια ουκρανεζα νεα αφιξη
Εδω ταρακουνηθηκα λιγο καθως εξεμπεμπε εντονη θηλυκοτητα
Ωραιο κορμι,κανονικο,σεξι εικονα
Ρεμούνδου 21 δεξιά: Η ξανθιά Καίτη με το σχετικώς μέτριο πρόσωπο και την ζουμερή κωλάρα.
Στο πορνείο αυτό μάλλον πρέπει να γίνονται ιδιαίτερα μαθήματα ως προς τον τρόπο χαιρετισμού των εν αναμονή/υποψήφιων πελατών, τα οποία(μαθήματα) συνίσταται στον Ρωσικό χαιρετισμό "Hello"...

Ως προς την κοπέλα-εμφανισιακά: Καλή είναι-για να πάει να πλένει τα πιάτα των δεσποινίδων Αντζέλικας και Ιβάννας....
Προφανως ετοιμαζεται για αυτοαναφλεξη παλι
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.746
Πόντοι
7.885
Ξημερώματα κατά τις 01:30 πέρασα με την Κάτια από το Μαραθώνος 59(το παλιό  ;) :grin:).Ψιλή Ρωσίδα με 2,5αρια τεχνητά βυζιά,σφιχτό κορμί με ωραία πιασίματα και τρομερό τατουάζ στην πλάτη :tits: :tits2: :cum: :cum:.Ηλικία γύρω στα 30 την έκοψα με φουλ πρόγραμμα πλην κώλου νομίζω  :idiot: :uglystupid:.Στο δωμάτιο δεν είχε ιδιαίτερη όρεξη και αμέσως μου πέρασε η ιδέα ότι μετά από πολύ καιρό θα φάω την πρώτη φόλα μου  :tickedoff: :headbang:.Ευτυχώς αφού έγλυψα τα βυζάκια της και χούφτωσα με το πάσο μου την κορμάρα της,ξεκίνησε ένα πολύ δυνάτο ακα λαρυγγωτό με απίστευτο σάλιο(μου θύμισε αλιόνα  :grin: :grin:) το οποίο φυσικά απόλαυσα μέχρι τέλους όπου κατέθεσα μεγάλη ποσότητα σπέρματος στο καυλιάρικο στοματάκι της  :grin: :grin:.Απόχωρησα σχετικά ικανοποιημένος όμως είχα ανάγκη να γαμήσω κι ένα μικρό στενό μουνάκι  :S :S.Δεν ξέρω πως μου συνέβη αυτό,μάλλον από τα σχόλια που διαβάζω εδώ μέσα από τους υπόλοιπους στρατιώτες της πιάτσας :rolleyes: :uglystupid: ;) ;).Τελικά επέλεξα να γαμήσω στο Κολωνού 23β ένα στυλιάρι το οποίο δεν μου αποκάλυψε το όνομά της,μεγάλη ψωνάρα που δεν γούσταρε να φιλιά και γλυψίματα και φυσικά δεν στηνόταν και σωστά.Το μονό θετικό το στενό μουνάκι της σε συνδυασμό με το ωραίο κωλί της τα οποία εγκλώβισα στο πισοκωλλητό με τα χέρια μου κι έτσι κατάφερα να χύσω :rockon: :rockon:.Μου θύμισε ελλεινίδα η όλη στάση της και της χρειάζεται μια καλή τραμπούκα για να ισιώσει :headbang: :headbang:.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αν ηταν μελαγχροινη πρεπει ειναι η κατερινα απο αγκυρας 12 ,διδυμου 20 και βεργας 3 πιθανοτατα kostaki,η κοπελα που αναφερεις μαραθωνος 59
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Νομιζω εισαι αυστηρος με την κοπελα! Εχει συμπαθητικο γλυκο προσωπο.Στο σωμα οντως χανει απο την Ιβαννα.Ειναι ομως πολυ καλυτερη σε αποδοση απο την Ιβαννα , που κοιμαται μεσα στο δωματιο.
Η Αντζελικα και αυτη με τη σειρα της δεν εχει και το καλυτερο κορμι.Εχει πιασηματα και ζουμερο κωλο.Για τις υπηρεσιες της δεν μπορω να μιλησω γιατι δεν την εχω δοκιμασει.

Αγαπητέ DEVITO η περιγραφή του @ Aoratos 19 για την συγκεκριμένη κοπέλα με αντιπροσωπεύει απόλυτα:

"Από εμφάνιση μπορώ να πω συμπαθητική, όχι κάτι σπουδαίο όμως".

Ίσως να ήμουν αυστηρός ,όπως λες, με την κοπέλα διότι την σύγκρινα με την Αντζέλικα και την Ιβάννα τις οποίες(προσωπικά) θεωρώ αρκετά πιο όμορφες απ'την συγκεκριμένη.

Επίσης θα συμφωνήσω μαζί σου ότι μοιάζει στην Αννίτα από Διδύμου 8β (και χθες βράδυ Κολωνού 48-για όσους δεν ξέρουν την τύφλα τους από Μεταξουργείο...) αλλά και πάλι συγκριτικά θεωρώ την Αννίτα πολύ πιο όμορφη και γλυκιά...

Κατά τα λοιπά και οι αναφορές,οι κρίσεις σου και οι κριτικές σου με καλύπτουν τις περισσότερες φορές γιατί είναι-κατά το μέγιστο δυνατόν-αντικειμενικές και κατά συνέπεια αμερόληπτες.

ΥΓ: Προς τους λοιπούς...

"Θα σε προκαλούσα σε πνευματική μονομαχία αλλά βλέπω ότι είσαι άοπλος"- Ουίλιαμ Σαίξπηρ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.746
Πόντοι
7.885
Αν ηταν μελαγχροινη πρεπει ειναι η κατερινα απο αγκυρας 12 ,διδυμου 20 και βεργας 3 πιθανοτατα kostaki,η κοπελα που αναφερεις μαραθωνος 59

Ναι μελαχροινή ήταν με κορμί όπως ακριβώς το γουστάρω  :cum: :cum:.Αν είχε και λίγο μεγαλύτερα βυζιά θα ήταν η απόλυτη μουνάρα  :rockon: :rockon:.Ίσως ήταν από διπλοβάρδια χθες και δεν την πέτυχα στα χάι της  :idiot: :uglystupid:,σίγουρα θα την ξανατιμήσω για ένα απαξιωτικό  :knockinb: :fuck2: :grin: :grin:.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ΥΓ: Προς τους λοιπούς...

"Θα σε προκαλούσα σε πνευματική μονομαχία αλλά βλέπω ότι είσαι άοπλος"- Ουίλιαμ Σαίξπηρ.
Αρχικα νομιζα οτι το μονο που χρειαζεται ειναι ν αφησω ενα μπιτονι βενζινης στα ποδια σου
Τελικα καταλαβα πως ουτε αυτο δεν χρειαζεται,πηγαινεις και το αγοραζεις μονο σου
Xilnik
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
"Ένας υποτιθέμενος μορφωμένος ηλίθιος είναι πιο ηλίθιος από έναν πραγματικά αμόρφωτο ηλίθιο"- Μολιέρος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom