Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (28 μέλη και 258 επισκέπτες)

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
"Να κουβεντιάζεις με ηλίθιους  είναι σαν να ανάβεις δάδα για τους τυφλούς"- Pierre Claude Boiste.

ΥΓ: Διαγραφή ενδιάμεσου υβριστικού(προς το πρόσωπό μου )ποστ βλέπω-προς γνώσην για να μη πιστεύουν κάποιοι ότι κάνω μονόλογο.... :-*  :-*  :-*
 

jvas1968

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2009
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
[quote author=Dude007

"Αλκαμένους 117: Σημαίνει ο Θεός, σημαίνει η γης, σημαίνουν τα επουράνια...
Επέστρεψε η ξανθιά αγρότισσα Έλενα...

Ανανεωμένη, ξεκούραστη, ευδιάθετη...
Βλέπετε πήγε καλά η ελαιοσυγκομιδή-αποχαιρετώντας την μού φώναξε (ενόσω οι βυζάρες της επάλλοντο εμπρός μου ζαλίζοντάς με...) "όταν ξανάρθεις θα σου δώσω λάδι...".
Φάε λάδι και έλα βράδυ...."


Η γυναίκα είναι ΘΕΆ με βυζάρες, κωλάρα, ματάρες και σουπερ επιδόσεις!!! να 'σαι καλά για την ενημέρωση,
και εσύ και όλοι οι υπόλοιποι φίλοι που ενημερώνουν!!! Θα προγραμματιστεί επίσκεψη οπωσδήποτε!!!



"Αλκαμένους 113: Η βυζοθολούρα συνεχίστηκε...
Εμπρός μου η ξανθιά μιλφάρα Αλίνα με τις απίστευτες βυζάρες της να έχουν ξεχυθεί μέσα στο ολόσωμο ροζ δικτυωτό που φορούσε.

Ζαλίστηκα...Σάστισα...
Ώσπου επανήλθα στην σκληρή πραγματικότητα φέρνοντας στην μνήμη μου την εικόνα της επί της οδού Αγ.Κωνσταντίνου όπου ήταν εποχούμενη, φέρουσα γυαλιά μυωπίας και θυμίζουσα συνταξιούχο που πάει στο παρακείμενο υποκατάστημα του ΙΚΑ για να διευθετήσει την καταβολή του ΕΚΑΣ..."

Μαζί της η μελαχροινή σκληρή μιλφ Μαρία, βυζομπαλούσα και αυτή, από τα χέρια της οποίας απουσιάζει, εν τω σαλονάρισμά της, μόνο ένα μαστίγιο..."

Για τη Μαρία δεν έχω ιδίαν άποψη, αλλά για την Αλίνα εγγυώμαι, αν της φερθείς σαν γυναικάρα που είναι και είσαι και περιποιημένος είναι σούπερ!!! και ανταποδίδει...

καλά να περνάτε και καλά βόλια...!!!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
....για την Αλίνα εγγυώμαι, αν της φερθείς σαν γυναικάρα που είναι και είσαι και περιποιημένος είναι σούπερ!!! και ανταποδίδει...

:thumbsup:

Εγγύηση η Αλίνα και (αντ)αποδίδει και με το (πολύ) παραπάνω...
Και επειδή ξέρω τα γούστα σου, ρίξε μια ματιά και στην Υβόννη...  ;)
 

Rafelo

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
10
Like
4.443
Πόντοι
5.267
Ρεμούνδου 21 όροφος. Η Αντζελίκα πήγε από κει που ρθε για χριστούγεννα. Το έργο της έχει αναλάβει η Καίτη μια ξανθιά ουκρανή με πιασιματάκια και κωλάρα.

μηπως ειναι η καιτη απο κολωνου 53 με το ξανθο κοντο μαλλι???
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Ξημερώματα κατά τις 01:30 πέρασα με την Κάτια από το Μαραθώνος 59(το παλιό  ;) :grin:).Ψιλή Ρωσίδα με 2,5αρια τεχνητά βυζιά,σφιχτό κορμί με ωραία πιασίματα και τρομερό τατουάζ στην πλάτη :tits: :tits2: :cum: :cum:.Ηλικία γύρω στα 30 την έκοψα με φουλ πρόγραμμα πλην κώλου νομίζω  :idiot: :uglystupid:.Στο δωμάτιο δεν είχε ιδιαίτερη όρεξη και αμέσως μου πέρασε η ιδέα ότι μετά από πολύ καιρό θα φάω την πρώτη φόλα μου  :tickedoff: :headbang:.Ευτυχώς αφού έγλυψα τα βυζάκια της και χούφτωσα με το πάσο μου την κορμάρα της,ξεκίνησε ένα πολύ δυνάτο ακα λαρυγγωτό με απίστευτο σάλιο(μου θύμισε αλιόνα  :grin: :grin:) το οποίο φυσικά απόλαυσα μέχρι τέλους όπου κατέθεσα μεγάλη ποσότητα σπέρματος στο καυλιάρικο στοματάκι της  :grin: :grin:.
Καλα αυτη μαλλον με κανεναν δεν εχει ορεξη με βαση τις κριτικες.Οι περισσοτερες ειναι αρνητικες.Αλλα και εγω την μια φορα που την τιμησα δεν εμεινα ευχαριστημενος.Μηπως ειναι λεσβια?! :rockon:
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2013
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
45
Πόντοι
1
Η Πατριτσια απο το Φ56, θα απουσιαζει για καμια βδομαδα!

Επισης δοκιμαστηκε η Βανεσσα απο το Φωκαιας 9 για 3η φορα... αλλα αποτυχαμε! Δεν ειναι φολα, αλλα δεν εχουμε χημεια... τοσο απλα!

Καμια βδομαδα νωριτερα δοκιμαστηκε και η Βανεσσα που δουλευε στο διδυμου 8 με φουλ προγραμμα.... αυτη ηταν φολα, αλλα το κωλι της ηταν ωραιο, παρ'ολο που δεν ηξερε να στηθει...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ετιμήθη η μαυρούλα Σακίρα,στο Ιάσωνος 36...
Είχα ανάγκη σκούρα σάρκα,χωρίς να το ξέρω.... :grin:
Πέσανε ρομαντικά 69...και γλυφομούνι σκέτο,στα καπάκια...
Μόλις την είδα που πήγαινε για δουλειά 5 το απόγευμα,καπάκι μπήκα στο τσαρδί και πέρασα δωμάτιο...

Το αλβανιάρικο φως του δωματίου...που τιμήθηκε η Σακίρα... :zfuck:


kzwtHq8.jpg



Είχε βάλει πορνιάρικο άρωμα,μάλλον αυτό ήταν..... :)

FHXqEXO.jpg


Κριτική,αύριο.... ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Βροχερή τσάρκα,με μάχιμους πόρνους.... :rockon: :rockon: :rockon:


Μεταξουργείο πήγα μόνος μου... :zfuck:



a80SI6b.jpg


NwmnEbh.jpg


bdE5bfz.jpg


AzaAUfP.jpg




Κολωνού



11 όροφος: Ζωή (στυλιάρι Αλβανίδα) και Μαρία (η καστανόξανθη πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί).

11 ισόγειο: Μόνικα

15α: Συλβάννα (η μικρή μελαχρινή κοντή πολύ αδύνατη).

15β: Αλεξάνδρα (η πρώην τρελλο/Ντενίσα).

23α: Λουμινίτσα (η γυρολόγος) και Ντιάνα (η μελαχροινή αδύνατη πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί και το απίθανο κωλαράκι).

23β: Έλενα (το μελαχρινό βυζοτούμπανο).

32γ: Χριστίνα (η μελαχρινή με το ριχτό που έχει εργαστεί στο απέναντι Κ.27Α).

32α: Άννα (η μελαχρινή γεματούλα με το ζουμερό κορμί) και η Φλώρη   (μελαχρινή η γεματούλα).

48: Αντριάννα (η ξανθιά ομορφούλα) και Ανίτα (η ξανθιά πολύ γλυκιά με ζουμερό κορμί).

53: Λένα(νέα κορασίδα,πιτσιρίκα...όμορφη αλλά άβγαλτη στο σαλόνι)



Συνάντηση με beverlys - BMWPOWER - millepetrozza - xlexlekias και συνέχεια μαζί...


Φυλής


67: Αντίνα (με τις τορπίλες  :tits2: ) και Μαρία (το ξωτικό,έχει φτιάξει η μικρή  :cum: ).

65β: Αντζελίνα (η ξανθιά μουνάρα).

86 ισόγειο: Αλίνα (η παλιά,με την κωλάρα  :kissass2:).

84 ισόγειο: Αλίνα (η καινούρια πολύ αδύνατη μελαχρινή τσούρκα...και γαμώ τα στυλιάρια...σεληνιάστικα).

66δ: Άννα (η καστανόξανθη με τις ραγάδες στο κώλο).

66α: Ρενάτα (καύλα το ελαφάκι).

56: Αουρόρα (με τις βυζάρες).

54Β: Βαλέρια (το όμορφο πιπινάκι).


Συνάντηση με Πατριάρχη Παντελεήμονα...μεγάλη η χάρη του...



Διδύμου


7α: Άννα-Ιλόνα.

7β: Ξένια.

8β: Ναταλί (η ξανθιά πολύ αδύνατη μικρόσωμη με το φουλ πρόγραμμα).

18α: Άννα (η σάντουιτς,χοντρή...αλλά με πανέμορφα μάτια).

20: Άννα (η μυστήρια μιλφ).



Φωκαίας


17α: Ξένια.

19: Μάγια (η μελαχρινή μουνάρα).

25β: Λαβίνια (η καύλα πιτσιρίκα μας  :-* :-* :-* ).

27 ισόγειο: Μέγκη (η ξανθιά γεματούλα).

24: Φλώρη (το Χόμπιτ).



Επιστροφή Μεταξουργείο με beverlys και συνάντηση με karampinas....



HyD9WWI.jpg



Αχιλλέως 48: Γιάννα (η γνωστή καύλα,με θητεία στην Φωκαίας,σαλονάρισε χωρίς σώβρακο  :cum: ).

Μαραθώνος 59: Κατερίνα (η κορμάρα με το σιλικονάτο στήθος).

Μαραθώνος 59α: Βερόνικα (το μελαχρινό στυλιάρι,με απαξιωμένη φάτσα...αλλά το καλύτερο σώμα που είδα σήμερα)  :fuck2:.


Αυτά,από τις βροχερές - καλτ...πιάτσες.... :rockon:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.388
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Ξεχαρμανιασα και γω σημερα αλλα επεστρεψα σπιτι με κακη διαθεση. 1 καλη καταθεση και 3 αποτυχημενες.

1η καταθεση Πιπινου 65 στην Αννα/Αννιτα η οπως τη λενε. 30 χρονη ρουμανα με απαξιωμενη βλαχοφατσα, καστανομαλλα με 2αρι- στηθος και σχετικα αδυνατη. Φουλ προγραμμα. Παρα πολυ ανετη με το χρονο, πολυ ευγενικη, τιμια με καλη συμμετοχη, τιμιο ακα κλαρινο με πολυ σαλιο και γλυψιμο στις μπαλες(και ακομα παρακατω), και πολυ τιμιο και ανθεκτικο κωλαντερο!

2η καταθεση στο Βεργας3οροφο στο Αλινακι ενα καστανομαλικο ουκρανιδι πιπινι, κοντο με γλυκια φατσουλα, 2αρι- στηθος, αδυνατη με κωλαρακι ποιημα και υπεροχο απαλο δερμα. Δε μιλαει καθολου ελληνικα. Ειναι η 2η φορα που μπαινω μαζι της. Την 1η ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! Σημερα δυστυχως δεν ηταν και τοσο καλη, χωρις αυτο να σημαινει οτι ηταν κακη. Τυπικη θα τη χαρακτηριζα.

3η καταθεση Κολωνου 30 ισογειο Βανεσα νομιζω τη λενε, μια μελαχρινη ρουμανα με μετρια φατσα 3αρι+ φυσικο στηθος και φοβερο σωμα. Φολαρα του κερατα! Μπαινει μεσα με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα μου λεει ενα ξερω "γεια" και πριν καν κατσει στο κρεβατι, ανοιξε καποτα μου τη φορεσε σε εντελως πεσμενο πουτσο και αρχισε πιπα. Πηγα αν τη φιλησω στο λαιμο και τραβηχτηκε λες και ειμαι λεπρος. Της ειπα ευγενικα οτι δεν γινεται να λειτουργησω ετσι και αν γινεται να μου δωσει τα χρηματα μου πισω να φυγω. Προς τιμην της το εκανε.

4η καταθεση Ιασωνος 46 το μεσαιο, Σαρα ενα καστανομαλικο αφρατο πιπινι με βλαχοφατσα μεγαλες βυζουμπες και πολυ ωραιοα σωμα με καμπυλες. Την ειχα παρει στη Φυλης οταν ειχε πρωτοερθει με κακες εντυπωσεις. Δεν συμμετειχε καθολου αλλα τουλαχιστον ηταν ευγενικη και χαμογελαστη.

ωραιος
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Βροχερή τσάρκα,με μάχιμους πόρνους.... :rockon: :rockon: :rockon:


Κολωνού


Φυλής


Διδύμου


Φωκαίας


Επιστροφή Μεταξουργείο

Αχιλλέως 48: Γιάννα (η γνωστή καύλα,με θητεία στην Φωκαίας,σαλονάρισε χωρίς σώβρακο  :cum: ).

Μαραθώνος 59: Κατερίνα (η κορμάρα με το σιλικονάτο στήθος).

Μαραθώνος 59α: Βερόνικα (το μελαχρινό στυλιάρι,με απαξιωμένη φάτσα...αλλά το καλύτερο σώμα που είδα σήμερα)  :fuck2:.


Αυτά,από τις βροχερές - καλτ...πιάτσες.... :rockon:



Ωραίος ο billy!!!

Τσάρκες υπό καταρρακτώδη βροχή σε καλτ πιάτσες μόνο για μάχιμους πόρνους...
:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Μπραβο σε ολα τα παιδια για την ενημερωση
Δεν νομιζω να εχει γινει ξανα ενημερωση υπο βροχη  :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

Ευχαριστώ @διμμιτς...
1NLVHvu.gif



Ωραίος ο billy!!!

Τσάρκες υπό καταρρακτώδη βροχή σε καλτ πιάτσες μόνο για μάχιμους πόρνους...
:rockon:  :rockon:  :rockon:

Όποιος δεν μπορεί...κάθεται σπίτι και πίνει τίλιο...  :grin:
1NLVHvu.gif



Ξεχαρμανιασα και γω σημερα αλλα επεστρεψα σπιτι με κακη διαθεση. 1 καλη καταθεση και 3 αποτυχημενες.

1η καταθεση Πιπινου 65 στην Αννα/Αννιτα η οπως τη λενε. 30 χρονη ρουμανα με απαξιωμενη βλαχοφατσα, καστανομαλλα με 2αρι- στηθος και σχετικα αδυνατη. Φουλ προγραμμα. Παρα πολυ ανετη με το χρονο, πολυ ευγενικη, τιμια με καλη συμμετοχη, τιμιο ακα κλαρινο με πολυ σαλιο και γλυψιμο στις μπαλες(και ακομα παρακατω), και πολυ τιμιο και ανθεκτικο κωλαντερο!

Ήρωας+ωραίος.
1NLVHvu.gif


Ωραιος! http://[URL unfurl="true"]www.sherv.net/cm/emoticons/hello/hat-tip-smiley-emoticon.gif[/img[/URL]]
[/quote]

[img]http://i.imgur.com/1NLVHvu.gif


Μπραβο σε ολα τα παιδια για την ενημερωση
Δεν νομιζω να εχει γινει ξανα ενημερωση υπο βροχη  :rockon:

Φυσικά και έχει ξαναγίνει... ;)

Ευχαριστούμε  - ωραίος...
1NLVHvu.gif
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
καλημερα! ρε παιδες... αυτη η μπορμπορα πως τη λεγανε του φωκαιας 27 ... η αλκοολα που πηγε?? ξερει κανεις..?? εφυγε η την εκοψε το ποτο???
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
καλημερα! ρε παιδες... αυτη η μπορμπορα πως τη λεγανε του φωκαιας 27 ... η αλκοολα που πηγε?? ξερει κανεις..?? εφυγε η την εκοψε το ποτο???

Ζει και βασιλεύει-και κάθε φορά που την βλέπω είναι και ακόμη πιο τρελλή!

Κάθε ημέρα, από τις 5 το απόγευμα, είναι στο Αδάνων 2, στην Λιοσίων.

Αλήθεια, τι πανικός γινόνταν γι'αυτή την κοπέλα,στο Φυλής 71,πριν από τέσσερα-πέντε χρόνια και πού (αλλά και πως) κατέληξε στην Αδάνων...
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Ζει και βασιλεύει-και κάθε φορά που την βλέπω είναι και ακόμη πιο τρελλή!

Κάθε ημέρα, από τις 5 το απόγευμα, είναι στο Αδάνων 2, στην Λιοσίων.

Αλήθεια, τι πανικός γινόνταν γι'αυτή την κοπέλα,στο Φυλής 71,πριν από τέσσερα-πέντε χρόνια και πού (αλλά και πως) κατέληξε στην Αδάνων...
 :thumbsup: :thumbsup: σε ευχαριστω!! τρελλη τρελλη!! αλκοολα αλκοολα!! αλλα το  :knockinb: :knockinb: :knockinb:της ειναι πρώτο!
 

panos96

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
μυστες η χριστινα ειναι vfm στο μεταξι.μπεμπα τοσες καταθεσεις σε μια μερα..ευγε!!εχω ακουσει για εναν που εκανε 9,χωρις να το πιστευω κιολας...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να συμπληρώσω,στην χθεσινή πρώτη βάρδια....

Ιάσωνος 44 δεξιά - Ειρήνη (η γνωστή νταρντάνα,ψηλή από Φυλής 84-86)


2η βάρδια...

Ιάσωνος 19Α - Αλέξια (η κορασίδα με το άψογο σώμα και το σχετικά κοντό μαλλάκι,στυλιάρι για πολλά  :zfuck: )

Ιάσωνος 20Α - Γιασμίν

Ιάσωνος 30Β - Άντζελα (η κοντή Αλβανίδα,με το κενό στα πάνω δόντια  :pipa1: )

Ιάσωνος 37Β - Κατερίνα (γυφτοειδές στυλιάρι/υγειονομική βόμβα,με φοβερό σώμα)


 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Να συμπληρώσω,στην χθεσινή 2η βάρδια...

Ιάσωνος 19Α - Αλέξια (η κορασίδα με το άψογο σώμα και το σχετικά κοντό μαλλάκι,στυλιάρι για πολλά  :zfuck: )

Όμορφο το Αλεξία με το μαύρο κοντό μαλλάκι και τα ωραία μάτια-μού θυμίζει την Στεφανίδου όταν είχε μαύρο καρέ μαλλί ή την Ελίνα Ακριτίδου  :cum:  :cum:  :cum:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom