Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (26 μέλη και 246 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
4 φορες εχυσα ρε μαν(στη μια οπως διαβασες την εδιωξα και πηρα τα λεφτα μου πισω). Δεν ειναι δα και τοσο μεγαλο κατορθωμα  :grin:

Οσο γι αυτο που λες για τις 9 εχω και γω γνωστο που το χει κανει. Ισως και παραπανω δε θυμαμαι.
Παντως τον τελευταιο καιρο παρατηρω οτι τα γενια μου εχουν αγριεψει αρκετα και κοβονται πιο δυσκολα. ΑΥτο μαλλον οφειλεται στη θεραπεια που κανω για την τριχοπτωση
Mπεμπα δεν μας λες τι σκευασμα χρησιμοποιεις για την θεραπεια?
Γιατι κατι μου λεει οτι κανει δουλεια,και δεν αναφερομαι στα μαλλια  :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Όμορφο το Αλεξία με το μαύρο κοντό μαλλάκι και τα ωραία μάτια-μού θυμίζει την Στεφανίδου όταν είχε μαύρο καρέ μαλλί ή την Ελίνα Ακριτίδου  :cum:  :cum:  :cum:

Φαίνονται οι κοιλιακοί... :cum: :cum: :cum:


Mπεμπα δεν μας λες τι σκευασμα χρησιμοποιεις για την θεραπεια?
Γιατι κατι μου λεει οτι κανει δουλεια,και δεν αναφερομαι στα μαλλια  :)

Ο μπέμπας,έχει πάθει "πριαπισμό"...

priapos.jpg
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Πριν 2 ωρες στην 2 βαρδια
...
Οι αισθητικές σας απόψεις αμφισβητούνται, καθότι είναι πασίγνωστο πόσο σαβουρογάμης είσθε.


Απ τη νυστα και την κουραση ξεχασα οτι εριξα και 5η καταθεση.
...
Λες και μιλάμε για κατούρημα.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.742
Πόντοι
7.885
Σήμερα γύρω στις 02:00 τίμησα σε πολύ ρομαντική διάθεση την Άντζελα στο Κωνσταντινουπόλεως 166β  :rockon: :rockon:.Την είχα απαξιώσει πολλές φορές στο παρελθόν λόγω νορμάλ προγράμματος αλλά χθες που την τσέκαρα καλά στο πρόσωπο μου θύμισε μια παλιά μου καριόλα συμμαθήτρια  :birdman: :birdman: οπότε πέρασα για να εκτονοθώ  :knockinb: :zfuck: :fuck2: :grin: :grin:.Το σώμα της έχει αρκετά παραπάνω πιασίματα αλλά έχει ωράια 2,5αρια βυζιά και καυλιάρικο μουτράκι  :tits: :cum: :cum:.Γουστάρει gfe και pse καταστάσεις αλλά στο γαμήσι δεν είχε πολύ καλή αίσθηση και δυσκολεύτηκα να τελειώσω.Αν δεν είχα την φαντασίωση με την συμμαθήτρια σίγουρα δεν θα περνούσα,αλλά και πάλι δεν μπορώ να πω ότι ήταν ένα χαμένο 20ευρω :rockon: :rockon:.Τέλος να αναφέρω ότι νωρίτερα είχα καυλώσει απίστευτα με την τσατσά του Φώκαιας 17α,καθώς την πέτυχα να περιμένει έξω από το τσαρδί μέχρι να περάσει ο νταβάς και να της πει ότι τελικά σε αυτό το τσαρδί έχει βάρδια απόψε :grin: :grin:.Σπασμένη 50+ ρωσίδα,ψιλή αδύνατη με πεσμένα 2,5αρια βυζιά και κολλητό τζιν  :cum: :cum: :cum:.Βγήκε ένα μικρό πουτανάκι να σαλονάρει και το απαξίωσα τελείως μπροστά σε τέτοια καύλα :rockon: :rockon:,κρίμα να μην δουλεύει ακόμα  :knockinb: :zfuck: :headbang: :headbang:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στρατηλατη μου λογικα λες για τη Νατασα.
Την ειχα γαμησει στο Αλκιβιαδου πριν 1,5 χρονο περιπου οπου εκδιδοταν για λιγες μερες.
Πολυ ρομαντικο γαμησι  :cum:

Έγραφες ότι ξενέρωσες και ότι ήταν σάπια... :grin: :grin: :grin:
Όντως πολύ ρομαντική συνεύρεση... :grin: :grin: :grin:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.493
Πόντοι
10.686
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στο Μεταξουργείο...

Λεωνίδου 28 ισόγειο: Η ξανθιά όμορφη μιλφ Λίλη με το γλυκό πρόσωπο και το σχετικά ωραίο σώμα.
Για άλλη μία φορά ήταν πολύ καλή στο δωμάτιο, με μοναδική αισθησιακή αύρα , απίστευτη ερωτική συμπεριφορά και με μεγάλη άνεση χρόνου.
Στα 10 ευρώ είναι μία από τις καλύτερες επιλογές.
Πέρασα νωρίτερα.Αισθησιακή κι ερωτική δεν θα την έλεγα,είναι όμως πολύ πρόσχαρη και φιλική,με πολύ καλή συμμετοχή,δεν σε αγχώνει με τον χρόνο ούτε αυτή,ούτε η Ρωσσίδα τσατσά,το τιμάει το 10ευρω!Δεν το μετάνοιωσα,θα γίνει μια από τις επιλογές μου.
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στη ρομαντική Ιάσωνος υπό καταρρακτώδη-κατά διαστήματα-βροχή...

Ξεκινάω από τα πιπινάκια-πιπινοειδή:

Ιάσωνος 44 ισόγειο: Η μικρή μελαχροινή, αρκετά όμορφη, Λουίζα, σαλονάρισε σήμερα γυμνόστηθη.
Μοναδικό μουτράκι, απίθανο κωλαράκι...

46: Η όμορφη Πολωνέζα Αναστασία,πιτσιρίκα με πολύ γλυκό πρόσωπο,ανοικτό χρώμα ματιών, με  αδύνατο σώμα, μικρό στήθος και υπερπροκλητικό ζουμερό κωλαράκι.

37 όροφος:Η μελαχροινή, πολύ κοντή και πολύ αδύνατη Ναταλί με ωραίο κοριτσίστικο προσωπάκι-στο στυλ της Λουίζας.

19α: Η καστανή πιτσιρίκα Ντιάνα, με το όμορφο πρόσωπο και το ωραίο σώμα, με μικρό στήθος και ελαφρώς ζουμερό κωλαράκι.

30 όροφος: Η μελαχροινή Τζέσσικα, με θηλυκό πρόσωπο, σχετικά αδύνατο σώμα και ωραίο κώλο-θα δουλεύει πλέον μόνο πρωί όπως μού είπε.

33: Η καστανόξανθη αδυνατούλα Άντζελα με το χαρακτηριστικό κενό στα μπροστινά δοντάκια της και η μελαχροινή τσουπωτή Μαρία με το ωραίο λάτιν πρόσωπο και το ζουμερό προκλητικό σώμα.

30 υπόγειο: Η ξανθιά κοντούλα Λόλα, με το ωραίο πρόσωπο και το κανονικό καλό σωματάκι-η επονομαζόμενη και φόλα.

10 όροφος: Η μελαχροινή μινιόν Ελένη, με το πολύ γλυκό προσωπάκι και με αδύνατο σώμα και μαζί της η μελαχροινή ομορφούλα Ντιάνα.


Οι πιο ζουμερές...

44 υπερυψωμένο ισόγειο: Η γνωστή γυφτοΡουμάνα Ειρήνη με κωλάρα, μπουτάρες, βυζάρες.

36: Η ξανθιά Αλεξάνδρα, με θηλυκό πρόσωπο και σώμα με ψιλοατσούμπαλα πιασίματα, με μικρό στήθος.

27α: Η Μαρία η Γαλλίδα με την απίστευτη προκλητική κωλάρα.

1β αριστερά: Η καστανόξανθη μιλφ Τζόη με προκλητικο πρόσωπο, στυλ σαν την Τζόαν Κολινς και ωραίο ζουμερό σώμα.

2 όροφος: Η μουνάρα Βίκυ, σχετικά ψηλή, με πολύ όμορφο πρόσωπο και ελαφρώς γεμάτο αλλά πολύ ωραίο κορμί.

2 ισόγειο: Η καστανόξανθη κοντή Νατάσα  με τις βυζάρες και τα αρκετά πιασίματα και η μελαχροινή ψηλή νταρντανοΠαλίνα.

Μεγ.Αλεξάνδρου 25: Η μελαχροινή Κλαούντια με το γλυκό πρόσωπο και το αρκετά ζουμερό κορμί, απίστευτη κωλάρα και μπουτάρες-η παλιά Κλαούντια από Ιάσωνος 46 και πριν από λίγο Κωνσταντινουπόλεως 206.

Οι παχουλές:

10 ισόγειο: Η μελαχροινή γιουβαρελίτσα πιτσιρίκα Κλαούντια με το γλυκό γουρουνίσιο προσωπάκι.

31 χόστελ: Η καστανή Άντζελα η παλαιά γυρολόγος η υδροκέφαλη-μαζί της ήταν κλασσικά η μελαχροινή τσουπωτή Ελβίρα-Ελπίδα.

1α: Η μελαχροινή γεματούλα Ουκρανέζα Βερόνικα,κοντούλα, με πολύ γλυκό πρόσωπο και ζουμερό σώμα.

1γ: Οι δυο μελαχροινές μιλφ Σοφία με το πρόστυχο πρόσωπο και τα γεμάτο κορμί και η Νικόλ πιο ψηλή σε σχέση μετην Σοφία, με θηλυκό πρόσωπο και γεμάτη και αυτή-κάνουν και παρτούζα με 15 ευρώ.

Στα υπόλοιπα...

46 ισόγειο: Η Μαρία η φυλακόβια.

43: Η μελαχροινή Μαρίνα η γυφτοκάτι με το ωραίο προσωπάκι με σκιστά μάτια και με αδύνατο κορμάκι.

20γ: Η Σύλβια η Ιταλίδα.

20α: Η ξανθιά γνωστή γυρολόγος φολάρα Αντελίνα με τα τατουάζ.

1γ: Η μελαχροινή Άννα, η πρώην Έσρα από Κολωνού 30 ισόγειο και όροφος, με το μέτριο πρόσωποκαι το λίγο γεμάτο σώμα.

1β αριστερά: Η γνωστή γυρολόγος γυφτοΓιασμίν.

Αυτά απόσα θυμάμαι...

Α, και Ιάσωνος 37 ισόγειο είναι η Κατερίνα, η γνωστή υγιεινομική βόμβα!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ενημέρωση από την τρέχουσα βάρδια στη ρομαντική Ιάσωνος υπό καταρρακτώδη-κατά διαστήματα-βροχή...

Ξεκινάω από τα πιπινάκια-πιπινοειδή:

Ιάσωνος 44 ισόγειο: Η μικρή μελαχροινή, αρκετά όμορφη, Λουίζα, σαλονάρισε σήμερα γυμνόστηθη.
Μοναδικό μουτράκι, απίθανο κωλαράκι...

Γ@μώ την ατυχία μου... :headbang: :headbang: :headbang: :S :S :S
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πριν από λιγο
Ευνειδων 5 σονια,μελαγχροινο τουμπανατο κοντοπουτανο με μεγαλες βυζαρες
Περισσοτερο γλυκο παρα σεξι θα το χαρακτηριζα από το βλεμμα
Ευτυχως ημουν υποψιασμενος για την εικονα που θα εβλεπα από την ενημερωση αλλου θρεντ και την προσπερασα ησυχα για να συνεχισω τη μικρη μου βολτα
Βεργας 3
Δεξια η τζενη,η ξανθια χυμωδης mlf από τη πρωινη βαρδια με τις φοβερες βυζαρες και η ιωαννα,ξανθο φρεσκο κοριτσι με μεγαλο στηθος και  ζουμερο σωμα,ευχαριστο συνολο αλλα με πιασιματακια  
H τζενη μου αρεσε πολυ περισσοτερο
Αριστερα η ψηλη μελαγχροινη mlf μιλα και η ευα,η μελαγχροινη κοντοπουτανη ουκρανεζα από μαραθωνος 59
Στον οροφο τα δυο νεα κοριτσια του οικου,η σβετλανα και η αλινα
Εξηκιου
18 ισογειο δυο mlf,η ξανθια ελλη,συμπαθητικη εμφανιση,αξιοπρεπες κορμι και η στελλα,λεπτη με ωραιο σωματακι και φουλ προγραμμα
18γ η χριστινα,αδυνατη κοντοπουτανη γυρολογος στη φυλης και διδυμου 20
 
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
billy 13  καλο δηλαδη το μαυρακι ιασωνος ε?? :)
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
η αλιονα δουλευει σημερα? μη κατεβω αδικα
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
συναγωνιστές καλησπέρα, 2 ερωτήσεις :

1)
ξέρει κανένας  , αν αυτή η αλλήθωρη www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/exhkiou-18b/#jr_review_46295]κοπέλα[/color] [/url] που αναφέρει ο "μηδενικός" είναι η ίδια που δούλευε λιωσίων 91 απόγευμα
και αν ναι , θα είναι μόνιμη η αλλαγή πόστου ;


2) τα μπουρδέλα πέριξ της φωκίωνος νέγρη (δροσοπούλου ,καλλιφρονα κτλ κτλ)
έχουν μεταμεσονύχτια βάρδια ?

thnx  :)
 

maras

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Εχει περασεις κανεις αυτνη την ωρα απο Κωνσταντινουπολεως 166??
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Πριν από λιγο
Ευνειδων 5 σονια,μελαγχροινο τουμπανατο κοντοπουτανο με μεγαλες βυζαρες
Περισσοτερο γλυκο παρα σεξι θα το χαρακτηριζα από το βλεμμα
Ευτυχως ημουν υποψιασμενος για την εικονα που θα εβλεπα από την ενημερωση αλλου θρεντ και την προσπερασα ησυχα για να συνεχισω τη μικρη μου βολτα

παλιος συναγωνιστης απο το φορουμ και φιλος που την πηρε σημερα την Σονια κ εκλαιγε τα λεφτα του. ΤΟ ΕΠΙΠΛΟ
Βεργας 3
Δεξια η τζενη,η ξανθια χυμωδης mlf από τη πρωινη βαρδια με τις φοβερες βυζαρες και η ιωαννα,ξανθο φρεσκο κοριτσι με μεγαλο στηθος και  ζουμερο σωμα,ευχαριστο συνολο αλλα με πιασιματακια  
H τζενη μου αρεσε πολυ περισσοτερο
Βεργας 3 δεξια = ΒΥΖΟΣΠΙΤΟ! :dancing: :tits2:
Εξηκιου
18 ισογειο δυο mlf,η ξανθια ελλη,συμπαθητικη εμφανιση,αξιοπρεπες κορμι και η [size=18pt]στελλα,λεπτη με ωραιο σωματακι και φουλ προγραμμα[/size]
18γ η χριστινα,αδυνατη κοντοπουτανη γυρολογος στη φυλης και διδυμου 20
Σου αρεσε η αλληθωρη η Στελιτσα μυστη μου? :grin: την τιμησα προχθες και ειναι καλο το καημενο!
 

[/quote]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom