Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 245 άτομα (31 μέλη και 214 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φιλε μου στο δροσοπουλου 98 αυτη η κοντη ελενη ειναι καλη σε υπηρεσιες?εχειδουλεψεικαπου αλλουνα δω κριτικες?Προγραμμα??Ευχαριστω μαν!!

Φίλε μου εγώ την γνωρίζω από την πιάτσα της Πλ.Λαυρίου-δεν την έχω ξαναπετύχει σε μπουρδέλο.

Την είχα πάρει πριν από καιρό, όταν ήταν και στα ντουζένια της εμφανισιακά και ήταν απλά μέτρια.

Ίσως τώρα με την αναδουλειά(που την έφτασε να πιατσάρει εκτός από γύρω απ'την Ομόνοια και σε μπουρδέλο)να έχει βελτιωθεί αλλά δεν θα στη συνιστούσα.
 

Επισκέπτης
Αλκαμένους,Περγάμου,Ρεμούνδου κλειστά.

Φυλής τα μεγάλα νούμερα ανοικτά.

Φυλής κέντρο όλα κλειστά.

Φωκαίας ανοικτά μόνο τα γνωστά που έχουν άδεια:

27 υπόγειο,27 ισόγειο,27 όροφος και 24.

Διδύμου κλειστή εκτός από το 27.

Λιοσίων και πέριξ ανοικτά.

Αλκιβιάδου κλειστά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.375
Πόντοι
41.447
Κατόπιν των σχετικών οδηγιών εις εκ των Moderator του παρόντος ιστοτοπου,προκειμένου να φέρω εις πέρας την αποστολή που ανέθεσα εγώ ο ίδιος στον εαυτό μου, φόρεσα κοστούμι,γραβάτα,καπαρντίνα,έβαλα μαύρα κατασκοπικά γυαλιά καθώς και καπέλο και επισκέφτηκα το Δροσοπούλου 97.

Αφού σκοτώθηκα κάνα δυο φορές στα σκαλιά γιατί με τα γυαλιά δεν έβλεπα την τύφλα μου,στον δεύτερο όροφο με περίμενε(εμένα αποκλειστικά όπως μου δήλωσε σαφώς γοητευμένη...)η ξανθιά ψηλή Ρωσίδα μιλφ Ντιάνα.

Κορμάρα μεν,λίγο κρυοπρόσωπη δε,με σχετικά μεσαίο στήθος και ευμεγέθης περιφέρεια-κοινώς κωλάρα.

king-041.gif


τιμια επαγγελματιας η Ντιανα
πολυ καλο στοματικο ακα και φοβερα μεγαλα μουνοχειλα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
περασμα 2330 από μεταξι... κολ27 α & β
κλειστα κ32 υπογειο και γωνιακο επισης κειστα...
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Απογευματινη βαρδυα.

Διδυμου 18 υπογα..μια εμυ..η κοπελα που εγραψε στην ενημερωση του ο professoras..αδυνατη ασχημη σε ελευθερο στοματικο με τελειωμα στο στηθος..μαλλον ρεπατζου της αννουλας που λειπει...προσωπικα κακη επιλογη για τον εν λογω τσαρδι. Εγω οταν πηγα ηταν η γρια Ελενη

Βεργας 3 αριστερα...η κλαρα πολυ ντροπαλη πολυ ομως σε ελευθερο στοματικο..αδυνατη,κοπελα...σαν να ηθελε να φυγει εκεινη τη στιγμη.....Δεν μου αρεσε , ασχημουστικο προσωπο
Βεργας 3 δεξια η σεξυ σαμπρινα εχει παρει τα κιλακια της αλλα η κωλαρα κωλαρα...ακομα γαμευσιμη εχει τιμηθει πολλες φορες...στανταρακι.ελευθερο στοματικο οχι τελειωτικο..ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΩΛΟΣ στη θεα του. Τιμηθηκε σημερα με μετριες εντυπωσεις! Την περιμενα καλυτερη με βαση τις κριτικες.
Βεργας 3 επανω..μια καινουρια ουκρανεζα πολυ γλυκια..δε θυμαμαι ονομα..κοντουλα σε ελευθερο στοματικο στο σωμα...ωραιο κωλαρακι ζουμερο...
ΑΛΙΝΑ 8/10 την λενε ,  και εμενα μου αρεσε αλλα φοβηθηκα το κασκανεριλικι και δεν περασα.Παντως εμφανισιακα μου εκανε κλικ.
Επισης στην απογευματινη αλλαγη Φυλης 84β οροφος ΓΙΟΥΛΙΑΝΝΑ 6/10
Φυλης 84α ισογειο ΒΕΡΑ 6/10
Φωκαίας 27Β οροφος η ξανθια γλυκια ΜΕΓΚΥ 7/10 με πολυ ομορφο προσωπο αλλα σωμε με πιασηματα
 

pokahonontas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα!
Υπαρχει τιποτα καλο τωρα το πρωι? Μικρο πιπινι στυλιαρι? Βλεπε λογο αποστασεις δεν μπορω να κατεβω μονο και μονο να τσεκαρω.
Ευχαριστω!
 

Επισκέπτης
Καλημερα!
Υπαρχει τιποτα καλο τωρα το πρωι? Μικρο πιπινι στυλιαρι? Βλεπε λογο αποστασεις δεν μπορω να κατεβω μονο και μονο να τσεκαρω.
Ευχαριστω!

Υπάρχουν 2-3 φίλε μου στα κεντρικά μαγαζιά της Φυλής αλλά το θέμα είναι ότι έχουν δοκιμαστεί και δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.

Στα Φυλής 86 όροφος και 84 όροφος καθώς και 84 ισόγειο υπάρχουν τέτοια, πολύ καλά και σε αυτό που ψάχνεις εμφανισιακά αλλά χρυσές μετριότητες σε απόδοση.

Καλή περίπτωση είναι η Άννα στο Φυλής 61-αν σου αρέσει εμφανισιακά και βεβαίως η Τζωρτζιάννα στο Διδύμου 7β που δεν είναι ακριβώς πιπίνι αλλά στυλιάρι και πολύ καλή μέσα.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
king-041.gif


τιμια επαγγελματιας η Ντιανα
πολυ καλο στοματικο ακα και φοβερα μεγαλα μουνοχειλα


NΑ δω ποτέ θα την ππετύχω την άτιμη!!
Τόσες φορές πόρτα η κλειστά.

City tour μου χει κοστίσει η βενζινη
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ωραίο θηλυκό είναι αλλά, όπως λες, περίεργα τα ωράρια του μαγαζιού.
Καλημέρα μέγιστε Έρικ, είσαι καλά? Λοιπόν, θέλω την έμπειρη/έμπιστη γνώμη σου...Γκαμπριέλα στο Φωκαίας, Ορόρα στο 67(επαναληπτική) ή Λαβίνια?? :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
Καλημέρα μέγιστε Έρικ, είσαι καλά? Λοιπόν, θέλω την έμπειρη/έμπιστη γνώμη σου...Γκαμπριέλα στο Φωκαίας, Ορόρα στο 67(επαναληπτική) ή Λαβίνια?? :helpplea: :helpplea:

Ευκολότατη απάντηση:Ορόρα-και με μεγάλη απόσταση από τις υπόλοιπες...

(Και αν την επίσκεψή σας την πραγματοποιούσατε τη συνοδεία μου, δεν θα απαιτείτο καν η έκφραση ανησυχίας για την απόδοση της ως άνω κορασίδος  ;) )
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ευκολότατη απάντηση:Ορόρα-και με μεγάλη απόσταση από τις υπόλοιπες...

(Και αν την επίσκεψή σας την πραγματοποιούσατε τη συνοδεία μου, δεν θα απαιτείτο καν η έκφραση ανησυχίας για την απόδοση της ως άνω κορασίδος  ;) )
θες να κάνουμε δηλαδή αυτά που κοροιδεύουμε?? :tickedoff: :tickedoff: και να ρωτήσω γιατί είστε τόσο κατηγορηματικός??/
 

Επισκέπτης
θες να κάνουμε δηλαδή αυτά που κοροιδεύουμε?? :tickedoff: :tickedoff: και να ρωτήσω γιατί είστε τόσο κατηγορηματικός??/


:2funny:

Διότι η πιο εμφανίσιμη από τις τρεις, η Λαβίνια έχει δοκιμαστεί και είναι μια χρυσή μετριότητα.
Η Γκαμπριέλα είναι αμφιλεγόμενη και απλά καλή σε απόδοση.
Η δε Ορόρα είναι εγγύηση συγκριτικά με τις υπόλοιπες δύο.

Ακόμη καλύτερη, όμως,είναι η Τζωρτζιάννα στο πολυτελές Διδύμου 7β.
Ρίξτης μια ματιά πριν καταλήξεις.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
:2funny:

Διότι η πιο εμφανίσιμη από τις τρεις, η Λαβίνια έχει δοκιμαστεί και είναι μια χρυσή μετριότητα.
Η Γκαμπριέλα είναι αμφιλεγόμενη και απλά καλή σε απόδοση.
Η δε Ορόρα είναι εγγύηση συγκριτικά με τις υπόλοιπες δύο.

Ακόμη καλύτερη, όμως,είναι η Τζωρτζιάννα στο πολυτελές Διδύμου 7β.
Ρίξτης μια ματιά πριν καταλήξεις.
η Ορόρα είναι "σιγουράκι" μιας και είχα περάσει στο παρελθόν πολύ καλά μαζί της. Απλά ήθελα να ρωτήσω για τις άλλες 2 όπου τελευταία ακούγονται πολλά και εδώ και "δίπλα"... ;)
 

Επισκέπτης
η Ορόρα είναι "σιγουράκι" μιας και είχα περάσει στο παρελθόν πολύ καλά μαζί της. Απλά ήθελα να ρωτήσω για τις άλλες 2 όπου τελευταία ακούγονται πολλά και εδώ και "δίπλα"... ;)

Με σειρά κατάταξης:

1.Ορόρα.
2.Γκαμπριέλα.
3.Λαβίνια.

Υπεράνω και των τριών: Τζωρτζιάννα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom