Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (22 μέλη και 280 επισκέπτες)

VenomOne

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2009
Μηνύματα
598
Like
1
Πόντοι
6
Μπέμπα...καλή ιδέα...να βγάλουμε διάφορα iso...
μπεμπο-iso
billy13-iso
n.smirni76-iso
profesor-iso κτλ

Το δικό μου iso,θα ειδικεύεται σε μοντελέ/γυμνασμένα/στυλιάρια και κορασίδες...στα όρια της νευρικής ανορεξίας...
:grin:

ΞΕΡΟΧΥΝΩ με μοντελέ billy13-iso ...χεχεχεχε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μπέμπα...καλή ιδέα...να βγάλουμε διάφορα iso...
μπεμπο-iso
billy13-iso
n.smirni76-iso
profesor-iso κτλ

Το δικό μου iso,θα ειδικεύεται σε μοντελέ/γυμνασμένα/στυλιάρια και κορασίδες...στα όρια της νευρικής ανορεξίας...
:grin:
ασε ρε τυπε αφου εχεις γλυφοκωλιασει οτι αραπινα υπαρχει :grin:
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Γράψαμε όλοι για ΠΩΛΙΝΑ  και το καταντήσαμε ΙΚΑ το μαγαζί.Η δύναμη του ίντερνετ μεγάλη βλέπεις :rockon: :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ασε ρε τυπε αφου εχεις γλυφοκωλιασει οτι αραπινα υπαρχει :grin:

:grin:

ΞΕΡΟΧΥΝΩ με μοντελέ billy13-iso ...χεχεχεχε

:grin:

Πρωινή αστυκτηνιατρική ενημέρωση...

Καλύμνου 48:Πωλίνα,μπαρμπάδες τσακωνονταν για το ποιος έχει προτεραιότητα για το δωμάτιο...

Ωραία σκηνικά,Eric Castel... :grin:


Στην 3η βάρδια από τις 00:10 στο Μεταξουργείο με λιγοστή κίνηση με πολλά μαγαζιά κλειστά και ακόμη χειρότερη η κατάσταση στη Φυλής νωρίτερα...

32Α η νεαρή Αγάπη η στουντιακή και από Φυλής 65Α αν θυμάμαι καλά όπως έχει αναφερθεί, μελαχρινή με μαλλί στο ύψος των ώμων, συμπαθητικό πρόσωπο, και ωραίο αδύνατο κορμί, 1,5αρι-2αρι βυζί και ωραίο κωλαράκι που φέρει και τατού από πάνω, απλό πρόγραμμα.

@john_fystikis,μπράβο...το καλύτερο μωρό που συνάντησες...κατά την γνώμη μου... :zfuck:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Πριν λίγο (18:10 - 19:15) στη 2η βάρδια στο Μεταξουργείο...

Καλλέργη
33 η νεαρή μελαμψή Τάνια από Λιοσίων 79Α/Β, καστανόμαυρο φουντωτό μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, μέτριο γυφτοειδές πρόσωπο που θυμίζει κοπέλας παλιού ρε-αλήτη ονόματος Φωτεινή, τσουπωτή με 2,5αρι βυζί, κώλος με πιασίματα και λιγότερα στα μπούτια, φορούσε λευκό κορσέ, ανακοινώνεται (και καλά) σε Έλληνες μόνο ελεύθερο στοματικό-τελειωτικό στο στήθος. Στο κουζινάκι μέσα ήταν και η Τσιρίδα Άνελια αλλά χωρίς να εργάζεται και στο σαλόνι έπαιζε η τσόντα στην TV.
Καλλεργη :rockon: :bigdick:
 

Επισκέπτης
Κατόπιν των σχετικών οδηγιών εις εκ των Moderator του παρόντος ιστοτοπου,προκειμένου να φέρω εις πέρας την αποστολή που ανέθεσα εγώ ο ίδιος στον εαυτό μου, φόρεσα κοστούμι,γραβάτα,καπαρντίνα,έβαλα μαύρα κατασκοπικά γυαλιά καθώς και καπέλο και επισκέφτηκα το Δροσοπούλου 97.

Αφού σκοτώθηκα κάνα δυο φορές στα σκαλιά γιατί με τα γυαλιά δεν έβλεπα την τύφλα μου,στον δεύτερο όροφο με περίμενε(εμένα αποκλειστικά όπως μου δήλωσε σαφώς γοητευμένη...)η ξανθιά ψηλή Ρωσίδα μιλφ Ντιάνα.

Κορμάρα μεν,λίγο κρυοπρόσωπη δε,με σχετικά μεσαίο στήθος και ευμεγέθης περιφέρεια-κοινώς κωλάρα.

Στο Θάσου 13 η υπηρεσία(παλαιά υπηρεσία στην Κασάνδρας-όπου μάς έκανε κωλοτούμπες η κωλόγρια για να περάσουμε...)αντικρύζοντάς με με τοιαύτη την αμφίεση,αρνήθηκε να μου παρουσιάσει την πουτάνα της...

Βγαίνοντας από το υπόγειο της οδού Θάσου 13,γδύθηκα και άλλαξα επιτόπου και καταμεσής της οδού Ιωάννου Δροσοπούλου προκειμένου να λάβω καλύτερη αντιμετώπιση στο υπόγειο πορνείο της ομώνυμης οδού και αριθμού 98.

Περίμενα ότι θα αντικρύσω την μελαχροινή μουνάρα Μάρω(πρώην τρόφιμος των πορνείων Ξανθίππης 2 και Ιάσωνος 44)αλλά ματαίως-θα ευρίσκεται στη θέση την επόμενη βάρδια.

Έτσι είδα την παλαιά γνώριμο κοντή μιλφ Ελένη,με το κοντό πλατινέ μαλλί,το συμπαθητικό(λέμε τώρα...)πρόσωπο και το μικρό στήθος.

Εκδιδόμενη επί της περιοχής πέριξ της Πλ.Λαυρίου(Χαλκοκονδύλη,Χόντος Σέντερ όπου παριστάνει-επιτυχώς-την αθώα και ανύποπτη πελάτισα).

Εξήλθα του οίκου,γδύθηκα,άλλαξα και πάλι εν τω μέσω της οδού Ιω.Δροσοπούλου,έβαλα αυτή τη φορά την ποδοσφαιρική μου ενδυμασία και...έτοιμος για μπαλλίτσα.....

Στην σωστή ώρα πλέον...  ;)
 

GR-F2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2014
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Συναγωνιστες πριν κανα μήνα περιπου κολωνου 32Β στον οροφο φιλοξενουνταν 2 κορασιδες ονοματι Μαρια και μονικα νομιζω. Η μια τσεχα ψιλη με τατουαζ (τρομερο τσιμπουκι)και η αλλη κοντη με μπλε ματια και πορνιδιο μεγαλο!!! Υπαρχει καποιος ιχνηλατης που να μπορει να βοηθησει να εντοπιστουν?
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστες πριν κανα μήνα περιπου κολωνου 32Β στον οροφο φιλοξενουνταν 2 κορασιδες ονοματι Μαρια και μονικα νομιζω. Η μια τσεχα ψιλη με τατουαζ (τρομερο τσιμπουκι)και η αλλη κοντη με μπλε ματια και πορνιδιο μεγαλο!!! Υπαρχει καποιος ιχνηλατης που να μπορει να βοηθησει να εντοπιστουν?

Μόνικα ξέχασέ την.
Μαρία η Αλβανίδα,η επονομαζόμενη Τσέχα,δουλεύει αραιά και που Κολωνού 11 υπόγειο(την πέτυχε ο πορνορεπόρτερ Fystikis)και Κολωνού 15β(δεξιά)οπου την πέτυχα,την προηγούμενη εβδομάδα,στην απογευματινή βάρδια.
 

GR-F2

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2014
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Thanks φιλος

ΜΗΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΓΑΜΗΣΙ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.............
 

Επισκέπτης
Thanks φιλος

ΜΗΝ ΑΝΑΒΑΛΛΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΓΑΜΗΣΙ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.............

Κουράγιο φίλε...

"Πάλι με χρόνια με καιρούς κι άλλες πουτάνες θα'ρθουν" -Δημώδες Λαικό-Πουτανιάρικο.

(Υπάρχουν και χειρότερα:ο άλλος ξυπνάει και ονειρεύεται με την τσατσά της Αλιόνας  :S )
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ για Άννα/μυστήρια...από τα λίγα μιλφ που μου αρέσουν! Έχει φτιάξει πολύ,σωματικώς... :sunglasses:
(είναι και πολύ καθαρή)

Ρε τύπε (επειδή έχω όρεξη για καυγά κιόλας...)η Άννα η μυστήρια έχει εξαφανιστεί εδώ και κάποιους,αρκετούς,μήνες.

Εσύ που την είδες και πως το ξέρεις ότι έχει φτιάξει πολύ σωματικώς αφού σήμερα το πρωί επανεμφανίστηκε;
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ρε τύπε (επειδή έχω όρεξη για καυγά κιόλας...)η Άννα η μυστήρια έχει εξαφανιστεί εδώ και κάποιους,αρκετούς,μήνες.

Εσύ που την είδες και πως το ξέρεις ότι έχει φτιάξει πολύ σωματικώς αφού σήμερα το πρωί επανεμφανίστηκε;

Έγραψα για σήμερα? Εννοώ την τελευταία φορά που την είχα δει...σε σχέση με το παρελθόν... :S

;) :)

Διδύμου

20 Άννα ("η μυστήρια" στυλιάρι milf με ακά τσιμπούκι)
 

Επισκέπτης
Έγραψα για σήμερα? Εννοώ την τελευταία φορά που την είχα δει...σε σχέση με το παρελθόν... :S

Φρεσκα κουλούρια θέλουμε κουλουρά.....

(Κατόπιν τούτου,λυπάμαι αλλά πρέπει να αποσύρω το αίτημα που είχα υποβάλλει εις την διοίκηση του παρόντος ιστοτοπου για απόδοση τίτλου Τιμημένου Μέλους στον billy 13...)
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Φρεσκα κουλούρια θέλουμε κουλουρά.....

(Κατόπιν τούτου,λυπάμαι αλλά πρέπει να αποσύρω το αίτημα που είχα υποβάλλει εις την διοίκηση του παρόντος ιστοτοπου για απόδοση τίτλου Τιμημένου Μέλους στον billy 13...)
τυπε ο billy13 εχει διαγνωστικη εξεταση τριχοπτωσης λογω ρουφοκωλαδας σε αφρικανικες κωλοτρυπες,ειναι τιμημενο μελος....,τα αυτονοητα παραλειπονται..
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μαρία η Αλβανίδα,η επονομαζόμενη Τσέχα,δουλεύει αραιά και που Κολωνού 11 υπόγειο(την πέτυχε ο πορνορεπόρτερ Fystikis)και Κολωνού 15β(δεξιά)οπου την πέτυχα,την προηγούμενη εβδομάδα,στην απογευματινή βάρδια.

Κρίμα και αυτή να μην κάνει 69 . . . .   :'( 
 

downunder

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2012
Μηνύματα
316
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Η Πωλινα που λέτε στην Καλύμνου είναι η παλιά Παλίνα που δούλευε Αλκιβιάδου ;  :think:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Κατόπιν των σχετικών οδηγιών εις εκ των Moderator του παρόντος ιστοτοπου,προκειμένου να φέρω εις πέρας την αποστολή που ανέθεσα εγώ ο ίδιος στον εαυτό μου, φόρεσα κοστούμι,γραβάτα,καπαρντίνα,έβαλα μαύρα κατασκοπικά γυαλιά καθώς και καπέλο και επισκέφτηκα το Δροσοπούλου 97.

Αφού σκοτώθηκα κάνα δυο φορές στα σκαλιά γιατί με τα γυαλιά δεν έβλεπα την τύφλα μου,στον δεύτερο όροφο με περίμενε(εμένα αποκλειστικά όπως μου δήλωσε σαφώς γοητευμένη...)η ξανθιά ψηλή Ρωσίδα μιλφ Ντιάνα.

Κορμάρα μεν,λίγο κρυοπρόσωπη δε,με σχετικά μεσαίο στήθος και ευμεγέθης περιφέρεια-κοινώς κωλάρα.

Στο Θάσου 13 η υπηρεσία(παλαιά υπηρεσία στην Κασάνδρας-όπου μάς έκανε κωλοτούμπες η κωλόγρια για να περάσουμε...)αντικρύζοντάς με με τοιαύτη την αμφίεση,αρνήθηκε να μου παρουσιάσει την πουτάνα της...

Βγαίνοντας από το υπόγειο της οδού Θάσου 13,γδύθηκα και άλλαξα επιτόπου και καταμεσής της οδού Ιωάννου Δροσοπούλου προκειμένου να λάβω καλύτερη αντιμετώπιση στο υπόγειο πορνείο της ομώνυμης οδού και αριθμού 98.

Περίμενα ότι θα αντικρύσω την μελαχροινή μουνάρα Μάρω(πρώην τρόφιμος των πορνείων Ξανθίππης 2 και Ιάσωνος 44)αλλά ματαίως-θα ευρίσκεται στη θέση την επόμενη βάρδια.

Έτσι είδα την παλαιά γνώριμο κοντή μιλφ Ελένη,με το κοντό πλατινέ μαλλί,το συμπαθητικό(λέμε τώρα...)πρόσωπο και το μικρό στήθος.

Εκδιδόμενη επί της περιοχής πέριξ της Πλ.Λαυρίου(Χαλκοκονδύλη,Χόντος Σέντερ όπου παριστάνει-επιτυχώς-την αθώα και ανύποπτη πελάτισα).

Εξήλθα του οίκου,γδύθηκα,άλλαξα και πάλι εν τω μέσω της οδού Ιω.Δροσοπούλου,έβαλα αυτή τη φορά την ποδοσφαιρική μου ενδυμασία και...έτοιμος για μπαλλίτσα.....

Στην σωστή ώρα πλέον...  ;)

θεος φιλε
αρα δουλευουν κανονικα κ τα δυο η μαλλον οποτε τους καβλωσει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom