Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 260 άτομα (32 μέλη και 228 επισκέπτες)

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Που θα βρω διδυμο που να κανει ταυτοχρονα ακαποτο μπουκι; τα κοριτσια στη βεργας δεχοντε ;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.957
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Επιστέφοντας από Χαλκίδα...[/size]


16:03-16:45

Κολωνού 23 δεξιά (ημιυπόγειο): Η ρουμάνα Ιωάννα, μία νεαρή με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο πρόσωπο με μάλλον προβληματικά δόντια, μεσαίο πεσμένο στήθος, σώμα με πιασιματάκια, αφράτο κώλο. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ. Πληρώθηκε...

DSC06207.jpg


DSC06210.jpg


DSC06215.jpg


Κολωνού 27 αριστερά (όροφος): Η Βανέσσα. Βλέπε αυτές που  πληρώθηκαν μέσα στη βδομάδα.
Κολωνού 27 μεσαίο (ημιυπόγειο): Η μελαχρινή Γωγώ ή Γιωργία, από τον όροφο της Μ.Α 22, το Ακομινάτου 2. ΚΩΛΟΣ.
Κολωνού 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Μία όμορφη νεαρή με καστανόξανθο μαλλί πιασμένο πίσω, μικρό στήθος, καλοσχηματισμένο αδύνατο κορμί. Σε απλό.
Κολωνού 30 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο): Η ξανθιά μαρμαρόστηθη Ντάρια. Σε απλό
Κολωνού 30 αριστερά (όροφος): Η επίσης ξανθιά 'Ολγα. Σε απλό.
Κολωνού 32 δεξιά (όροφος) (To onlygreekάδικο): Δύο κοπέλες: Η ξανθιά Γκαμπριέλα με τη σαύρα στην πλάτη κι η 'Αννα, ψιλοασχημούλα αλλά με καλούτσικο κορμάκι. Απλό στα 15.
Κολωνού 32 μεσαίο (υπόγειο): Κλασικά η Ντάνα. Σε απλό.
Κολωνού 32 αριστερά (ισόγειο): Η Μαρία, μια όμορφολα νεαρή με ίσιο ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι. Σε απλό.
Κολωνού 48: Δύο κοπέλες: Η ξανθιά νεαρή Ανδριάνα, από Μ.Α 28 και η 40άχρονη 'Ανζελα με το κοκκινωπό κοντό μαλλί. Ανακοινώνεται απλό.
Κολωνού 47 αριστερά (ισόγειο): Η ξανθιά παχουλή Χρύσα. Σε απλό.
Κολωνού 47 δεξιά (όροφος): Η φαρδομούρα, ευτραφής νέγρα Τζένη. Σε απλό.
Κολωνού 53: Δύο κοπέλες: Η ξανθιά θηριώδης Αννίτα, απ' το απέναντι 48, αλλά και το Θάσου 13 κι η μελαχρινή γυναικάρα Χριστίνα. Σε απλό.
Κολωνού 23 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο): Το πέυχα στην αλλαγή...

[...]
Και πάλι άψογος σήμερα! :rockon:
Νά 'σαι καλά βρε Μπίλλυ!

Να συμπληρώσω στην , όπως πάντα, άψογη ενημέρωση του Φανούρη Τζούρα μερικά από την πρωινή, παράλληλη πορεία μας στο Μεταξουργείο...
[...]
Ωραίος και με ποιητική διάθεση...

Μπραβο ρε Φανουρη...αξιος!Αρχοντας!!!
Θενξ φίλε nasouliskk!

Aψογος ο μεγιστος Φανουρης οπως παντα και πολυ ευχαριστη εκπλήξη η ποιητικη ενημερωση του "πανταχου παρων και τα παντα πληρων" ενημερωτη Eric Castel! :rockon:
[...]
Σ' ευχαριστώ απ' τη μεριά μου φίλε Zero!



Επίσης μέσα στη βδομάδα πληρώθηκαν...

Η 'Αννα, απ' το Ιάσονος 37 (ισόγειο), μία νεαρή με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, καλούτσικο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατη. Σε απλό.

DSC06149.jpg


DSC06136.jpg


DSC06142.jpg



Η Σοφία, απ' το Ιάσονος 43, μία επίσης νεαρή, με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, μέτριο φιλήδονο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, τσουπωτή. ΚΩΛΟΣ.

DSC06153.jpg


DSC06152.jpg


DSC06157.jpg



Η Βανέσσα, απ' το Κολωνού 27 (όροφος), μία χαμηλού αναστήματος νεαρή Ρουμάνα, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, ομορφούτσικο πρόσωπο, μικρό καλοσχηματισμένο στήθος, σφριγηλό κορμί. Σε απλό.

DSC06167.jpg


DSC06166.jpg


DSC06172.jpg
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Η Χριστίνα από το Στουντέλο της Ευνειδών στο Γκάζι εμφανίζεται πουθενά αλλού;
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
τη Παρασκευη επισκεφτηκα το σπιτι που δουλευε η Ορορα τριτη βαρδυα πριν λιγο καιρο (οχι αυτο που ειναι τωρα).Τωρα δουλευει μια Σοφια απο Ιταλια ελπιζω να μη πιαστηκα κοροιδω και να ειναι οντως απο Ιταλια.Καλουτσικο σωματακι πιτσιρικα κοντο μαλλι ειχε βαλει πολλη κρεμα ομως πριν ερθει στο δωματιο δεκτικη σε φιλακια αλλα πιο πολυ μου αρεσαν τα ιταλικα που ελεγε.Ελπιζω να ειναι οντως απο Ιταλια.Τη ξερει κανεις? η τσατσα μου ειπε οτι ειναι καινουργεια στο σπιτι για τη δουλεια δε ξερω και απο συννενοηση μαζι της λιγο δυσκολο
 

Επισκέπτης
τη Παρασκευη επισκεφτηκα το σπιτι που δουλευε η Ορορα τριτη βαρδυα πριν λιγο καιρο (οχι αυτο που ειναι τωρα).Τωρα δουλευει μια Σοφια απο Ιταλια ελπιζω να μη πιαστηκα κοροιδω και να ειναι οντως απο Ιταλια.Καλουτσικο σωματακι πιτσιρικα κοντο μαλλι ειχε βαλει πολλη κρεμα ομως πριν ερθει στο δωματιο δεκτικη σε φιλακια αλλα πιο πολυ μου αρεσαν τα ιταλικα που ελεγε.Ελπιζω να ειναι οντως απο Ιταλια.Τη ξερει κανεις? η τσατσα μου ειπε οτι ειναι καινουργεια στο σπιτι για τη δουλεια δε ξερω και απο συννενοηση μαζι της λιγο δυσκολο


Φίλτατε αν σου άρεσε και ήταν καλή η κοπέλα και το ευχαριστήθηκες,δεν πα να ήταν και η Μάρω Κοντού από το "Μια Ιταλίδα απ'την Κυψέλη"......

Για να μάθεις Ιταλικά πήγες στο μπουρδέλο ή για να γαμήσεις;  :think:

(Μεταξύ μας, έτσι;Από το Κονγκό είναι.....)
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
το απογευμα και ενω μου ειχε φτασει στο κεφαλι απο τις καυλες πηρα το αμαξι και μετα απο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κινηση εφτασα στο mall της βεργας 3
που ηταν κλειστο !
ξενερωσα και δεν κοιταξα πουθενα αλλου , αποτελεσμα για αποσταση 15χιλιομετρων πηγαινε-ελα πανω απο 1 ωρα ... και χωρις σεξ
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Κατόπιν των σχετικών οδηγιών εις εκ των Moderator του παρόντος ιστοτοπου,προκειμένου να φέρω εις πέρας την αποστολή που ανέθεσα εγώ ο ίδιος στον εαυτό μου, φόρεσα κοστούμι,γραβάτα,καπαρντίνα,έβαλα μαύρα κατασκοπικά γυαλιά καθώς και καπέλο και επισκέφτηκα το Δροσοπούλου 97.

Αφού σκοτώθηκα κάνα δυο φορές στα σκαλιά γιατί με τα γυαλιά δεν έβλεπα την τύφλα μου,στον δεύτερο όροφο με περίμενε(εμένα αποκλειστικά όπως μου δήλωσε σαφώς γοητευμένη...)η ξανθιά ψηλή Ρωσίδα μιλφ Ντιάνα.

Κορμάρα μεν,λίγο κρυοπρόσωπη δε,με σχετικά μεσαίο στήθος και ευμεγέθης περιφέρεια-κοινώς κωλάρα.

Στο Θάσου 13 η υπηρεσία(παλαιά υπηρεσία στην Κασάνδρας-όπου μάς έκανε κωλοτούμπες η κωλόγρια για να περάσουμε...)αντικρύζοντάς με με τοιαύτη την αμφίεση,αρνήθηκε να μου παρουσιάσει την πουτάνα της...

Βγαίνοντας από το υπόγειο της οδού Θάσου 13,γδύθηκα και άλλαξα επιτόπου και καταμεσής της οδού Ιωάννου Δροσοπούλου προκειμένου να λάβω καλύτερη αντιμετώπιση στο υπόγειο πορνείο της ομώνυμης οδού και αριθμού 98.

Περίμενα ότι θα αντικρύσω την μελαχροινή μουνάρα Μάρω(πρώην τρόφιμος των πορνείων Ξανθίππης 2 και Ιάσωνος 44)αλλά ματαίως-θα ευρίσκεται στη θέση την επόμενη βάρδια.

Έτσι είδα την παλαιά γνώριμο κοντή μιλφ Ελένη,με το κοντό πλατινέ μαλλί,το συμπαθητικό(λέμε τώρα...)πρόσωπο και το μικρό στήθος.

Εκδιδόμενη επί της περιοχής πέριξ της Πλ.Λαυρίου(Χαλκοκονδύλη,Χόντος Σέντερ όπου παριστάνει-επιτυχώς-την αθώα και ανύποπτη πελάτισα).

Εξήλθα του οίκου,γδύθηκα,άλλαξα και πάλι εν τω μέσω της οδού Ιω.Δροσοπούλου,έβαλα αυτή τη φορά την ποδοσφαιρική μου ενδυμασία και...έτοιμος για μπαλλίτσα.....

Στην σωστή ώρα πλέον...  ;)


Φιλε μου στο δροσοπουλου 98 αυτη η κοντη ελενη ειναι καλη σε υπηρεσιες?εχειδουλεψεικαπου αλλουνα δω κριτικες?Προγραμμα??Ευχαριστω μαν!!
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Απογευματινη βαρδυα.
Αλκαμενους 113...η γοητευτικη βανεσσα προμιλφ με ομορφο πονηρο χαμογελο με αρκετα πιασηματακια,και η προτζιλφ νικη ξανθια,στη 5η δεκαετια της ζωης της...στεκεται αρκετα καλα,κοντο μαλλι και σωμα με καμπυλες...ελευθερο στοματικο και απο τις δυο..και η νικη προσφερει αυταρχικο για μερακληδες.
Αλκαμενους 117 η ξανθια ουκρανεζα κριστυ...γνωστη απο παλαιοτερα στο λελας στουντιο διδυμου 16 αλλα και ιωαννινων....μιλφαρα με καμπυλες μετριοπρος γλυκο προσωπο,σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο και αυταρχικο.
Περγαμου 27...η μιλφαρα αννα,με πολυ καυλωτικες καμπυλες...εμφανιστηκε με ενα υπερστενο λευκο διχτυωτο...δυομισαρυ στηθος κωλαρα που παραπεμπει σε λατινα κοντο μαλλι με ντροπαλο υφος...σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο...αργοτερα μου ειπε η πολυ ευγενικη υπηρεσια,θα ερθει,καποια ναταλι.
Διδυμου 16 η μιλφαρα λιλιαν και η μαρια...η λιλιαν παλαια γνωστη μασατζου ξανθια ψηλη με ομορφο προσωπο παντα με διαθεση..υπεροχο λευκο δερμα κωλαρα σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο..εχει δουλεψει και αγκυρας 12 φωκαιας ενα φεγγαρι αλλα και αλκαμενους 113-117...η μαρια μελαχροινη μιλφ με ΦΥΣΙΚΟ ΣΤΗΘΟΣ 3ΑΡΙ...ωραιο σωμα για την ηλικια της σε ελευθερο στοματικο.
Διδυμου 18 υπογα..μια εμυ..η κοπελα που εγραψε στην ενημερωση του ο professoras..αδυνατη ασχημη σε ελευθερο στοματικο με τελειωμα στο στηθος..μαλλον ρεπατζου της αννουλας που λειπει...προσωπικα κακη επιλογη για τον εν λογω τσαρδι.
Διδυμου 20 η ολγα ...παλι ξυνη...μαλλον πιεζεται για αυτη τη δουλεια..
Αγκυρας 12 αριστερο η φλωρα..(χομπιτ) που εγινε μελαχροινη πλεον..μου εκανε αγριο πεσιμο στο σαλονι προσπαθησε να με γλωσοφιλιασει..και να μου λεει ελα να γαμησεις ενα στενο μουνι.....
Αγκυρας 12 δεξια η ξανθια ελενη πολυ καιρο εκει στο τσαρδι ξανθια γεματουλα πολυ γλυκια με σουπερ καμπυλες..η υπηρεσια διαφημιζε βασιλικο τσιμπουκι...τωρα τι να πω...μονο βασιλικο δεν ειναι.....τεσπα......
Ελλης 3...η τζοαννα που εχει εγκατασταθει εκει για τα καλα..με τη επιθετικη υπηρεσια...βγηκε κατευθειαν η κοπελα και μου λεει...γεια κανω σεξ....το ξερω τις λεω..εσυ τι κανεις μου λεει...τσαρκαρω τις λεω...κουνησε κεφαλι και εφυγε,,,,καστανοξανθη πιτσιρικα με 1.5 στηθος και ωραιο κωλο σε ελευθερο στοματικο τελειωτικο και αυταρχικο.
Αλκιβιαδου 16α...η σοφια μια μελαχροινη με ζαρτιερες σε ελευθερο στοματικο..κανονικο σωμα μονοκοματο
Αλκιβιαδου 16β,η λαουρα αδυνατη νεαρη την εχω δει στο διδυμου 8α..ασχημουλα με σωμα ατσουμπαλο σε ελευθερο στοματικο...προτιμω την υπηρεσια.....
Εξηκιου 18 οροφος η αλεξανδρα...ξανθια ελληνογερμανιδα καταδηλωση της πολυ ευγενικη με ωραια κωλαρα καμπυλωτο κορμι σε ελευθερο σπεσιαλ τσιμπουκι...εχει τιμηθει με καλες εντυπωσεις...υπηρεσια η βικυ η καζακστανη τσιμπουκομανα...σκεφτομουνα να θυμηθουμε τα παλια.
Εξηκιου ,,η στελλα μια αδυνατη κοπελα κοντο μαλλι ..προσφερει πρωκτικο..μονο αυτο συγκρατησα απο το προγραμμα της
Αδανων...η μαρμπορα...εχει αδυνατησει πολυ και δε της παει καθολου...ειχα καιρο να τη δω...παντα με το τσιγαρο στο στομα σε φουλ προγραμμα σε ενα τρισαθλιο τσαρδι.
Βεργας 3 αριστερα...η κλαρα πολυ ντροπαλη πολυ ομως σε ελευθερο στοματικο..αδυνατη,κοπελα...σαν να ηθελε να φυγει εκεινη τη στιγμη.....
Βεργας 3 δεξια η σεξυ σαμπρινα εχει παρει τα κιλακια της αλλα η κωλαρα κωλαρα...ακομα γαμευσιμη εχει τιμηθει πολλες φορες...στανταρακι.ελευθερο στοματικο οχι τελειωτικο..ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΩΛΟΣ στη θεα του.
Βεργας 3 επανω..μια καινουρια ουκρανεζα πολυ γλυκια..δε θυμαμαι ονομα..κοντουλα σε ελευθερο στοματικο στο σωμα...ωραιο κωλαρακι ζουμερο...
Καλη συνεχεια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Τι στο Πουτσο εγινε παλι και ειναι το Μεταξι και η Φυλης Κλειστη;;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Απογευματινη βαρδυα.
Βεργας 3 αριστερα...η κλαρα πολυ ντροπαλη πολυ ομως σε ελευθερο στοματικο..αδυνατη,κοπελα...σαν να ηθελε να φυγει εκεινη τη στιγμη.....
Βεργας 3 δεξια η σεξυ σαμπρινα εχει παρει τα κιλακια της αλλα η κωλαρα κωλαρα...ακομα γαμευσιμη εχει τιμηθει πολλες φορες...στανταρακι.ελευθερο στοματικο οχι τελειωτικο..ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΩΛΟΣ στη θεα του.
Βεργας 3 επανω..μια καινουρια ουκρανεζα πολυ γλυκια..δε θυμαμαι ονομα..κοντουλα σε ελευθερο στοματικο στο σωμα...ωραιο κωλαρακι ζουμερο...
Καλη συνεχεια.

γυρω στις 18.15 ηταν κλειστο το ιδρυμα ... πφφφφ μου γλυτωσαν... μ'αρεσει αυτο το ιδρυμα γιατι ριχνω 2-3 χωρις να χρειαζεται να περιφερομε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom