Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 392 άτομα (53 μέλη και 339 επισκέπτες)

pokahonontas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχουν 2-3 φίλε μου στα κεντρικά μαγαζιά της Φυλής αλλά το θέμα είναι ότι έχουν δοκιμαστεί και δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.

Στα Φυλής 86 όροφος και 84 όροφος καθώς και 84 ισόγειο υπάρχουν τέτοια, πολύ καλά και σε αυτό που ψάχνεις εμφανισιακά αλλά χρυσές μετριότητες σε απόδοση.

Καλή περίπτωση είναι η Άννα στο Φυλής 61-αν σου αρέσει εμφανισιακά και βεβαίως η Τζωρτζιάννα στο Διδύμου 7β που δεν είναι ακριβώς πιπίνι αλλά στυλιάρι και πολύ καλή μέσα.
Ευχαριστώ φίλε Eric Castel! Να΄σαι καλα! Συγχαρητηρια για την δουλεια που κανεις, συναιχισε ετσι! Απλός για Τζωρτζιαννα, οι υπηρεσίες της καλές? Ποια είναι τα δυνατά της σημεία στην εμφάνιση και υπηρεσίες?
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ φίλε Eric Castel! Να΄σαι καλα! Συγχαρητηρια για την δουλεια που κανεις, συναιχισε ετσι! Απλός για Τζωρτζιαννα, οι υπηρεσίες της καλές? Ποια είναι τα δυνατά της σημεία στην εμφάνιση και υπηρεσίες?

Οι υπηρεσίες της είναι πολύ καλές.

Η Τζιωρτζιάννα είναι ένα αδύνατο μαυρισμένο Ρουμανάκι, με θηλυκό-πονηρό-καυλιάρικο πρόσωπο, ωραίο κωλαράκι, σχετικά μικρό στήθος και στις υπηρεσίες...
Τι να πω και τι να αφήσω...!


 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Οι υπηρεσίες της είναι πολύ καλές.

Η Τζιωρτζιάννα είναι ένα αδύνατο μαυρισμένο Ρουμανάκι, με θηλυκό-πονηρό-καυλιάρικο πρόσωπο, ωραίο κωλαράκι, σχετικά μικρό στήθος και στις υπηρεσίες...
Τι να πω και τι να αφήσω...!
μην πεις τίποτα άλλο...αρκετά είπες και μας "κατέστρεψες" πρωινιάτικα... :grin: :grin: :cum: :cum: :cum:...απορώ πως δεν την έχουν ανακαλύψει οι άλλοι πορνορεπόρτερ.... :idiot: :idiot:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
μην πεις τίποτα άλλο...αρκετά είπες και μας "κατέστρεψες" πρωινιάτικα... :grin: :grin: :cum: :cum: :cum:...απορώ πως δεν την έχουν ανακαλύψει οι άλλοι πορνορεπόρτερ.... :idiot: :idiot:

Λαγέ δεν διαβάζεις ενημέρωση μου φαίνεται... :grin:
 

Επισκέπτης
μην πεις τίποτα άλλο...αρκετά είπες και μας "κατέστρεψες" πρωινιάτικα... :grin: :grin: :cum: :cum: :cum:...απορώ πως δεν την έχουν ανακαλύψει οι άλλοι πορνορεπόρτερ.... :idiot: :idiot:

Καλό θα ήτο να ομιλήσει και ο σύντροφος Billy 13 και να μας μεταφέρει τις εντυπώσεις του-εμπειρίες του από την προσφατη συνεύρεσή του με την τοιαύτη κορασίδα....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
διαβάζω ρε συ...αλλά είναι πολλά τα ονόματα και κάπου "χάνομαι"...

Πήγαινε εσύ εκεί γιατί εγώ θα πάω σε άλλη κορασίδα,που την λένε όλοι παλτό... :grin:

Καλό θα ήτο να ομιλήσει και ο σύντροφος Billy 13 και να μας μεταφέρει τις εντυπώσεις του-εμπειρίες του από την προσφατη συνεύρεσή του με την τοιαύτη κορασίδα....

Λαγέ διάβασε και μάθε μπαλίτσα...δεν κάνει 69 με τίποτα όμως... :)

 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470

pokahonontas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Θες 69 και πιπίνι lagonisian;

Ε, τότε ούτε που να σκεφτείς τις υπόλοιπες-και ιδίως Λαβίνια...
Όταν λέτε 69, εννοείται μόνο την στάση ή ότι δεν αφήνει γλείψιμο? Γιατί σε αυτήν την περίπτωση πριν κάνα μηνά που την είχα πετύχει απογευματινή βάρδια την έγλειψα κανονικά. Πριν μπω ρώτησα την τσατσά για 69 και μου είπε πως κάνει. Βέβαια όταν κατέβηκα κάτω ξαφνιάστηκε και μου είπε:
- Γιατί έτσι?
Απλός εγώ δεν μίλησα και συνέχισα για λίγο και έδειχνε να το απολαμβάνει. Από υπηρεσίες πολύ μέτριες. Μου είχε πει ότι θέλει να μαζέψει λεφτά που γρήγορα να φύγει Πολωνία, όποτε όποιος μπορεί ας περάσει να βοηθήσει το κορίτσι να φύγει και να έρθει άλλη στην θέση της.  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Σε ποιά αναφέρεστε κε pokahonontas ?
 

Επισκέπτης
Όταν λέτε 69, εννοείται μόνο την στάση ή ότι δεν αφήνει γλείψιμο? Γιατί σε αυτήν την περίπτωση πριν κάνα μηνά που την είχα πετύχει απογευματινή βάρδια την έγλειψα κανονικά. Πριν μπω ρώτησα την τσατσά για 69 και μου είπε πως κάνει. Βέβαια όταν κατέβηκα κάτω ξαφνιάστηκε και μου είπε:
- Γιατί έτσι?
Απλός εγώ δεν μίλησα και συνέχισα για λίγο και έδειχνε να το απολαμβάνει. Από υπηρεσίες πολύ μέτριες. Μου είχε πει ότι θέλει να μαζέψει λεφτά που γρήγορα να φύγει Πολωνία, όποτε όποιος μπορεί ας περάσει να βοηθήσει το κορίτσι να φύγει και να έρθει άλλη στην θέση της.  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:

Στην Λαβίνια αναφέρεται, από Φυλής 86 άνω.

Αν το έκανες είσαι καλός!
Γιατί στο πρόγραμμα ναι μεν ανακοινώνεται αλλά αρκετές φορές μένει στην ανακοίνωση!!!

Πολύ όμορφη κοπέλα οπότε έχεις δίκιο...

Ας την βοηθήσουμε να αναχωρήσει(άφραγκη όμως...)για τα πάτρια εδάφη  :grin:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Τωρα το μεσημερι στο μεταξουργειο
Κολωνου
11 οροφος μαρια,γλυκια καστανη κοπελα με κανονικο κορμι,περιπου στο 1,70,αρκετα θηλυκος σωματοτυπος με ωραια πιασιματακια
11 ισογειο μιρελα,περιπου ιδιο κορμι και υψος,με κοτσο στα μαλλια,επισης γλυκια και αρκετα ενδιαφερουσα όπως η προηγουμενη
23 λαρισα,ξανθια λεπτη,ωραιο κορμι με ωραιο τυπο,πολύ ενδιαφερουσα
30 ισογειο νταρια,ξανθια,δυνατο κορμι,αυτό που λεμε γυναικαρα,ωραια κωλαρα,υφος πορνοντιβας..ποτε δεν καταλαβα αυτό το υφος όταν δουλευεις σ αυτους τους χωρους
30 οροφος ολγα,ξανθια σεμνη παρουσια στο σαλονι,πολύ δυνατη στο δωματιο όμως,σταθερα καλη επιλογη
32 οροφος δυο κοπελες,η μαρια,η πιο ενδιαφερουσα επιλογη για καταθεση και ασφαλως στα υποψιν
Καλο κορμι ,ωραιο βλεμμα,κυριως όμως μου εκανε το κλικ,σ ένα χωρο που είναι από τους πιο αγαπημενους μου στο μεταξι για αρκετα χρονια πριν την αρθροα προσελευση των μεταναστων που και σημερα ηταν εντονη
Η άλλη κοπελα λεγοταν γκαμπριελα,ξανθια κοντοπουτανη με λεπτο κορμι,παρομοιο της αλεξανδρας από το ισογειο της διδυμου 8
Τιμη 15 ευρω σ αυτον τον οικο
32 μεσαιο αντριαννα,καστανη σχετικα ψηλη κοπελα με κορμι με πιασιματακια,αισθητικως απολυτως αποδεκτα
Ιασωνος
10 ισογειο η ελενα,μελαγχροινη κοντοπουτανη με λεπτο καλο κορμι και μια άλλη κοπελιτσα,αφρατουλα η οποια υστερουσε αισθητα εμφανισιακα
Αρκετα πιο ψηλη από την ελενη,προφανως απευθυνοταν στους λατρεις των τροφαντων κοριτσιων
10 οροφος ντιανα,καστανη κοπελα με καλο κανονικο κορμι,ωραιο προσωπο,υπεροχα ματια
Μαραθωνος και αχιλλεως γωνια η μονικα,η ξανθια λετονη,ωραιο κορμι ,ψηλη,αλλα στο προσωπο αρκετα φουσκωμενη
Μαραθωνος 59 λιλυ,η ξανθια mlf που ειχα δει τις προαλες στο διπλα
Μου αρεσει παρα πολύ αυτή η κοπελα σεξουαλικως και με την πρωτη ευκαιρια θα προσπαθησω να την δοκιμασω
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Χθες λίγο πριν την λήξη της 2ης βάρδιας (γύρω στις 22:00) με pitsilistis και asslacta για λίγο, όπου πολλά σπίτια κλειστά και έλεγχο ταυτοτήτων από πεζοπόρο αστυνομικό περίπολο...

Λεωνίδου
28 ισόγειο καινούρια κοπέλα η Λώρη, ξανθιά με μακρύ μαλλί, μέτριο βαμμένο πρόσωπο, γεμάτο σώμα, με 2.5αρι-3αρι βυζί, κοιλιά, κώλος και μπούτια με πιασίματα, απλό πρόγραμμα.
28 όροφος η νεαρή Άννα, καστανόμαυρα ίσια μαλλιά στο ύψος των ώμων, καλό πρόσωπο, κανονικό σώμα ζυμαράκι, 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, απλό πρόγραμμα.

Κολοκουνθούς
όλα κλειστά

Μεγάλου Αλεξάνδρου
28Α κλειστό
25 κλειστά
22Β/Α κλειστά
20Β η Άννα ή Μαρία από Κολοκυνθούς 38Α/Β και Κεραμεικού 13Γ την πέτυχα ένα απόγευμα, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, αδιάφορο πρόσωπο με σπασμένα δόντια και με ωραία μάτια το μοναδικό θετικό πάνω της, κοντή με 2,5αρι βυζί και κώλος με πιασίματα, απλό πρόγραμμα. Κάπου είχε πεταχτεί και καθώς την περιμέναμε κατέβαινε τρεχάλα τα σκαλιά που παραλίγο να σκοτωθεί.
15 κλειστό
17 ανοιχτό αλλά δεν..

Κολωνού
53 κλειστό
48 κλειστό
47 κάτω κλειστό
47 πάνω ανοιχτό
32Α κλειστό
32Γ κλειστό
32Β ανοιχτό αλλά δεν πήγαμε καθότι προχθές και τις προηγούμενες "μέρες" είναι η Μισέλ με τις βυζάρες και η skinny όμορφη πιπίνα Μέγκυ. Πληροφοριακά το πρωινά είναι σε ντούο η Άννα "ροφός" και η όμορφη Γκαμπριέλα.
30Β κλειστό
30Α κλειστό
27αρια κλειστά
23αρια κλειστά
15Β η νεαρή Ελένη, μελαχρινή με ίσιο μαλλί ωραίο πρόσωπο και κορμί, 1,5αρι-2αρι βυζί και τρομερό κώλο, είχε πάρει εντυπωσιακή πόζα μόλις εμφανίστηκε, απλό πρόγραμμα δυστυχώς στο 15αρι.
15Α η μιλφ Ρωσίδα Μαρία από Ιάσωνος 30Β κ.α., ξανθιά με ίσιο μαλλί στο ύψος των ώμων, μέτριο φουσκωμένο πρόσωπο, 2,5αρι βυζί, λίγη κοιλίτσα και κώλος με λίγα πιασίματα, απλό πρόγραμμα και τσάτσος ο σαπιοκοιλιάς από δίπλα και Ιάσονος 36 λίγο παλιότερα.
11Β κλειστό
11Α ισόγειο η μιλφ Λόλα, ξανθιά με φουντωτό μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, καλό ερωτικό πρόσωπο, σχετικά ψηλή με ωραίο σώμα, 1,5αρι βυζί και ωραία κωλάρα, απλό πρόγραμμα.
11Α όροφος η νεαρή καινούρια κοπέλα Άντρεα, μελαχρινή μαλλί κάτω από το ύψος των ώμων, ενδιαφέρον αν και μέτριο πρόσωπο, κοντή με 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, φορούσε πορτοκαλί εσώρουχα και η προμίλφ Ρωξάνη, μελαχρινή με αδιάφορο πρόσωπο, γεμάτο σώμα με 2,5αρι βυζί, απλό πρόγραμμα για την πρώτη και η δεύτερη κάνει ελεύθερο στοματικό και κάνουν και παρτούζα.

Ιάσονος
19 ισόγειο  ισόγειο η νεαρή Άντζελα από Ιάσωνος 33/30Α/Β και Λεωνίδου 28 όροφο που την πέτυχα ένα απόγευμα, καστανόξανθη με ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο, ωραίο χαμογελαστό πρόσωπο με χαρακτηριστικό κενό στα δύο πάνω δόντια, κοντή και αδύνατη με ωραίο κορμί, 1,5αρι βυζί (γυμνόστηθη) και ωραίο όρθιο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.
19 όροφος δεν ανεβήκαμε αλλά μάλλον η νεαρή Μόνικα που είδα εχθές και που παίζει εκεί σταθερά στην 2η βάρδια θα ήταν.
20Γ κλειστό
20Β κλειστό
20Α κλειστό
1Γ η νεαρή Μίνα, καστανόμαυρο ίσιο μαλλί πιασμένο αλογοούρα, ωραίο αλλά λίγο τραχύ πρόσωπο, ωραίο κορμί, 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, απλό πρόγραμμα.
1Β αριστερά η σχετικά νεαρή Ντενίσα, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, πρόστυχο λίγο τραχύ πρόσωπο με χαρακτηριστικό το κενό ανάμεσα στα δύο πάνω μπροστινά δόντια, ωραίο κορμί με 2αρι βυζί και τρομερό κώλο και η σχετικά νεαρή Σάρα, ξανθιά με ίσιο μακρύ μαλλί, ωραίο πρόσωπο, κανονικό σώμα με 1,5αρι-2αρι βυζί και ωραίος κώλος με ελάχιστα πιασίματα και ένα χαρακτηριστικό σημάδι στο αριστερό κωλομέρι από παλιά, για την πρώτη απλό πρόγραμμα και για την δεύτερη ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και κάνουν και παρτούζα.
1Β δεξιό νομίζω κλειστό
1Α νομίζω κλειστό
2Β κλειστό
2Α δεν μπήκαμε

Κεραμεικού
13 η νεαρή Αννέτα από το δίπλα ισόγειο, μελαχρινή με μαλλί λίγο πιο κάτω από το ύψος των όμων, μέτριο πρόσωπο, λευκόχρωμη ψηλή με κανονικό σώμα, 1,5αρι βυζί (γυμνόστηθη) και λίγο άκωλη, απλό πρόγραμμα.
13Α η νεαρή Χριστίνα από τον δίπλα όροφο, καστανόξανθη με ίσιο μακρύ μαλλί, καλό πρόσωπο, σχετικά ψηλή με 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, απλό πρόγραμμα.
13  η νεαρή Άννα και πρώην στο Κολωνού 11Β, καστανόξανθη με ίσιο μαλλί πάνω από το ύψος των ώμων, μέτριο προς συμπαθητικό πρόσωπο, αδύνατη με 1,5αρι βυζί και ωραίο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.
15Α κλειστό
15Β κλειστό
 

Επισκέπτης
Χθες λίγο πριν την λήξη της 2ης βάρδιας (γύρω στις 22:00) με pitsilistis και asslacta για λίγο, όπου πολλά σπίτια κλειστά και έλεγχο ταυτοτήτων από πεζοπόρο αστυνομικό περίπολο...

Για μία ακόμη φορά σάρωση του Μεταξουργείου από John Fystikis  :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Χθες λίγο πριν την λήξη της 2ης βάρδιας (γύρω στις 22:00) με pitsilistis και asslacta για λίγο, όπου πολλά σπίτια κλειστά και έλεγχο ταυτοτήτων από πεζοπόρο αστυνομικό περίπολο...

13  η νεαρή Άννα και πρώην στο Κολωνού 11Β, καστανόξανθη με ίσιο μαλλί πάνω από το ύψος των ώμων, μέτριο προς συμπαθητικό πρόσωπο, αδύνατη με 1,5αρι βυζί και ωραίο κωλαράκι, απλό πρόγραμμα.

Προς όποιον την έχει πάρει... Έχω φτάσει 10+ φορές στο να περάσω μαζί της,αλλά δεν... Όλοι λέτε,είναι φόλα...αλλά την έχω τεράστια ανάγκη...αξίζει;  :-*
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Αφού την τριγυρίζεις τόσο πολύ, όρμα ο ίδιος να δεις!  ;)
 

Επισκέπτης
Προς όποιον την έχει πάρει... Έχω φτάσει 10+ φορές στο να περάσω μαζί της,αλλά δεν... Όλοι λέτε,είναι φόλα...αλλά την έχω τεράστια ανάγκη...αξίζει;  :-*

Την έχω πάρει μία φορά όταν πρωτοήρθε στην συγκεκριμένη αλυσίδα.

Λόγω "ειδικών συνθηκών" με εμένα βγήκε, τελικά, καλή.

Όλοι οι υπόλοιποι δηλώνουν ότι δεν είναι καλή.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom