Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 122 άτομα (13 μέλη και 109 επισκέπτες)

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Κατσε μπιλυ,θα εχει πλακα το θρεντ
 

Επισκέπτης
Εννοείται έχει πλάκα,αν δεν ηρεμήσετε και οι δύο...μιλάω σοβαρά θα σταματήσω να ασχολούμαι....
Ξεκολλάτε.... :helpplea:

Μεγάλε παρτο αλλιώς εσύ να μη βρεις μη σε μπινελικιάσω και εσένα.

Μου είπατε να μην ασχολούμαι με νούμερα και όπως βλέπεις το κάνω.

Αστα λοιπόν αυτά τα μεσοβέζικα "και οι δύο..."

Άντε μπράβο.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ρ ερικ να σου κανω μια ερωτηση
Στα μπουρδελα γιατι πας?
Τις πουτανες τις μισεις,φαινεται ξεκαθαρα
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια...στο Κολωνου 30Α καθε σαββατο γυρω στις 22:00 βγαινει η τσατσα με το εξης παραμυθι:

Στο περιπου : ''το αστερι μου,δασκαλα του σεξ,θα παθετε την πλακα σας,εαν δεν παθετε την πλακα σας επιστρεφω τα 10 ευρω,δεν εχετε ξανακανει σεξ ετσι κτλ''...δεν εχω μπει γιατι παντα ετυχε να με καβλωσει καποια αλλη αλλα ρε παιδια εχει μπει κανεις? Η κοπελα ειναι με μαυρο μαλλι,λευκο δερμα,ψιλοσκυλου με καλο σωμα.
Απλα μου εκανε φοβερη εντυπωση...κοντα 18 χρονια πρωτη φορα βλεπω τσατσα με τοση αυτοπεποιθηση!...η το πουλαει φοβερα η τσατσα ή οντως χανεις την πουτσα σου για κανα μηνα!

*πιο πολυ με καβλωνει η ελληνιδα τσατσα που μου θυμιζει την κλασσικη κρυφοπουτανοκαβλογειτονισσα.


Η μουνάρα τσατσά Βέρα παρουσιάζει την φόλα πουτάνα Βανέσα.

Υπάρχουν πληροφορίες για το  παρελθόν της αλλά δεν είναι δημοσιεύσιμες  ;)

(Φίδια εμπορεύεται η συγκεκριμένη υπηρεσία-ως προς την προώθηση των προιόντων της-και πολύ καλά το κάνει αλλά πρόσεχε μη σε σαγηνεύσει όπως κάνουν οι Ινδοί με τα φιδάκια όταν τους παίζουν το σουραύλι...)
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
ευτυχώς επέστρεψε την έχω ανάγκη!!

είναι η κοπέλα που έχει δουλέψει στο Λ73? ρωτώ διότι προτιμώ να την πάρω Φυλης παρά να ακούω την πόρτα στο δεκάλεπτο!
Την πηρα χτες, πολυ ανανεομενη ξεκουραστηκε και εχει φοολ διαθεση, η πιπα της εχει γινει πλεον σταθερη επαγγελματικη αναστενη και νεκρους....Μαρεσε χτες διοτι ειχε ορεξη για φιλακια.... :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
[quote author=donald fuck  link=topic=26.msg5789546#msg5789546 date=1412966066]
ρε μαγκες ημουν σημερα φυλης απογευμα και θελω αν ξερετε να μου πειτε αν ειναι καλές μια μελαχρινη στο Φωκαίας 27Β κατω με τατουαζ ενα m3 στο μπουτι , μια ξανθια μοντελε  στο φωκαιας 25β και μια μελαχρινη με προσωπαρα και 2 τορπιλες νομιζω στο Φυλής 72 η στο 66δ ... αλλη φορα θα προσεχω ονοματα και θα κραταω σημειωσεις :)
[/quote]

Στο Φωκαίας 27Β κάτω είδες την μελαχροινή Αλίνα-πρώην Άντρεα του Μεταξουργείου.
Από τις μεγαλύτερες φολάρες στο Μεταξουργείο-υπηρεσίες και πελάτες κλαίνε ακόμη για τις μανούρες που έκανε στο δωμάτιο.
Στη Φωκαίας και στο 20ρικο ίσως να βελτιώθηκε η κοπέλα-για το Μεταξουργείο ξέρω τι έκανε, για αυτό λέω.

(Να μας πουν οι μέγιστοι γνώστες της πιάτσας πως και γιατί έφυγε η κοπέλα που έχει άμεση σχέση με αυτό που ανέφερα παραπάνω.)


Στο 25 είδες την ξανθιά πλέον Μάγια την μέλισσα-αρμοδιότερος εμού να μιλήσει είναι ο billy 13.

Και στο 66δ είδες την μελαχροινή Λάουρα για την οποία δεν έχω καμμία άποψη και γνώμη.

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στο Φωκαίας 27Β κάτω είδες την μελαχροινή Αλίνα-πρώην Άντρεα του Μεταξουργείου.
Από τις μεγαλύτερες φολάρες στο Μεταξουργείο-υπηρεσίες και πελάτες κλαίνε ακόμη για τις μανούρες που έκανε στο δωμάτιο.
Στη Φωκαίας και στο 20ρικο ίσως να βελτιώθηκε η κοπέλα-για το Μεταξουργείο ξέρω τι έκανε, για αυτό λέω.
(Να μας πουν οι μέγιστοι γνώστες της πιάτσας πως και γιατί έφυγε η κοπέλα που έχει άμεση σχέση με αυτό που ανέφερα παραπάνω.)
Στο 25 είδες την ξανθιά πλέον Μάγια την μέλισσα-αρμοδιότερος εμού να μιλήσει είναι ο billy 13.

Και στο 66δ είδες την μελαχροινή Λάουρα για την οποία δεν έχω καμμία άποψη και γνώμη.

Να πω ότι επέστρεψε στο ξανθό/μακρύ μαλλί (πιο ανοιχτό χρώμα από παλιά  :cum: )...και έχει γενέθλια...το μωράκι,έτσι εξηγείται η καλή της διάθεση... :)
 

Επισκέπτης
Ξέρουμε αν δουλευει σημερα στην απόγευμαματινη βαρδια η ιζαμπελα στο διδύμου 20? Ευχαριστώ

Δεν υπάρχει Ιζαμπέλα στο Διδύμου 20-εννοείς την Ιζαμπέλα στο 18 υπόγειο.
Μου είπε ότι θα δουλεύει ελάχιστα απογεύματα πλέον.
Οπότε θα τη βρεις πρωινά στο Αλκιβιάδου 16α.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Η εβελινα ποτε θα γυρηση ξερει κανεις τυποι μου,εργαζοταν στο 20 και αυτη...Η μονη γυναικα θα πω στην οποια εκανα τοσο σε βαθος γλυφοκολι  :kissass2:
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Η μουνάρα τσατσά Βέρα παρουσιάζει την φόλα πουτάνα Βανέσα.

Υπάρχουν πληροφορίες για το  παρελθόν της αλλά δεν είναι δημοσιεύσιμες  ;)

(Φίδια εμπορεύεται η συγκεκριμένη υπηρεσία-ως προς την προώθηση των προιόντων της-και πολύ καλά το κάνει αλλά πρόσεχε μη σε σαγηνεύσει όπως κάνουν οι Ινδοί με τα φιδάκια όταν τους παίζουν το σουραύλι...)

H μαυρη μαμπα!!! Ευχαριστω Eric...στο τσακ δεν την πατησα.
 

Επισκέπτης
Ξέχασα να αναφέρω ότι στο λαβυρινθο  η τσατσά ανήγγειλε και "κωλαράκι" στο μενού της κοπέλλας,αν και προσωπικά δεν το πίστεψα,μάλλον κράχτης ηταν αυτό για τυχον μερακλήδες

Ρε ουστ με την φολάρα.
Φόλα ήταν από την εποχή που έκανε πιάτσα στην Πλ.Λαυρίου, φόλα έμεινε.
(Με τόσες φόλες μαζεμένες στη Φωκαίας γι'αυτό δεν έχει μείνει σκυλί για σκυλί...)

ΥΓ:Πιτσιρίκα η φολάρα;;;Τότε πριν από 4 χρόνια που παρακαλούσε όλους τους βρωμοπάκηδες στην Πλ.Λαυρίου και την έφτυναν και αυτή έτρεχε από πίσω τους, τί ήταν;Του νηπιαγωγείου;

Ουστ μωρή φόλα με τους μπέμπηδες που σε προμοτάρουν.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Hummer ἔχετε;

http://[URL unfurl="true"]www.carspictures.co/wp-content/uploads/2014/04/Hummer-H1-White-Colors-Edition-2015.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

BMW...εκανα για χρονια οικονομια για να με  :fuck1: το κρατος τωρα....αρε ρε φιλε. Θυμασται που ειχε η βενζινη κατω απο 80 λεπτα?
 

Επισκέπτης
Η εβελινα ποτε θα γυρηση ξερει κανεις τυποι μου,εργαζοταν στο 20 και αυτη...Η μονη γυναικα θα πω στην οποια εκανα τοσο σε βαθος γλυφοκολι  :kissass2:

Πήγαινε ρε τύπε στην Αλιόνα να βρεις την υγειά σου-αλλά πρώτα να κλείσεις τα μάτια σου για να μη τη βλέπεις...
 

Επισκέπτης
για μενα η λεξη πορνορεπορτε ειναι ταυτοσημη με τον κορυφαιο ολων, τον αρχοντα eric, o σομπολος του σαιτ :rockon:

Παιδιά τα είπαμε αυτά.

Εύκολο να τον αμφισβητούν, μάταιο να μην τον αποδέχονται:

Ο υπ'αρθμόν 1 πορνορεπόρτερ είναι ο n.smirni 76. :rockon:

(Και κυκλοφορεί και με Χάμερ στην πιάτσα δίχως να λογαριάζει τα έξοδα  :grin: )
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
(Και κυκλοφορεί και με Χάμερ στην πιάτσα δίχως να λογαριάζει τα έξοδα   :grin: )

Τι να κανουμε Κυριε... μας τα τρωει η γκομενα,μας τα τρωνε οι συγγενεις,μας τα τρωει το αμαξι...στο τελος θα βαλω κοφτη στην καβλα! Πορτοφολι ειναι αυτο....θα λιωσει!

:2funny:
 

Επισκέπτης
Τι να κανουμε Κυριε... μας τα τρωει η γκομενα,μας τα τρωνε οι συγγενεις,μας τα τρωει το αμαξι...στο τελος θα βαλω κοφτη στην καβλα! Πορτοφολι ειναι αυτο....θα λιωσει!

:2funny:

:grin:

Έχω μια ενημερωσούλα από την τρίτη βάρδια χθες στο Μεταξουργείο από καμμιά 50αριά μπουρδέλα αλλά ας την αφήσω καλύτερα για να μη προκληθούν καρδιοεγκεφαλικά επεισόδια......
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129

Επισκέπτης
γυρισε το λαρισακι στο 23 ?

Στη θέση του ήταν το Κορινάκι και η υπηρεσία μάς είπε ότι τώρα πιο πολύ πρωινά θα δουλεύει το Λαρισάκι.
Αληθεύει;

(Στο Κολωνού 32α ήταν η Αγάπη αλλά ήταν τόσο πολύ μανουριασμένο...Τί της έκανες;;;  )
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom