Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (30 μέλη και 204 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Πριν δύο ώρες,στη Φωκαίας στο γωνιακο-ισογειο ,η τσατσά Εύα  (πολύ σπασμένη εμφανισιακά πλέον)μας σέρβιρε την Αλίνα ( ή Ελενα?) ,μια μελαχροινη γυρω στα 24 (την ειπε 19) ,που την έκοψα για ξεπετάκι .Ασχημη αύρα και φαντασμενη. Στον όροφο,η ευγενης τσατσά προωθούσε στην εκλεκτή πελατεία την Μέγκυ,ενα χαμογελαστο κοριτσι,με ευχάριστη παρουσία,καστανομελαχροινη,γυρω στα 22.Υποθέτω ότι μεσα πρέπει να είναι πολύ καλη η κοπέλλα  αυτή. Πιό πάνω στο υπερυψωμενο ισογειο με την πράσινη πόρτα (19 ?) ,εμφανιζόταν μια πανέμορφη Μελαχροινή κοπέλλα,νομιζω την ειπε Μάγια,αλλα σιγουρα δεν ηταν η Μαγια από Αλκιβιάδου.Αυτη ηταν πολύ πιο ωραια και ψηλη,πρόσωπο στάρ ιταλικου κινηματογραφου. Απεναντι,στο λαβυρινθο ,(24) η εξ ισου τοπ σταρ Ελενα,με ίσια πλατινε μαλλιά και υπέροχο σωμα και πρόσωπο,αγνωστο εάν μεσα είναι καλη,δεν την εκοψα παντως για ξεπέτα από το βλέμμα που εριξε στην αραδιασμενη στα καθίσματα πελατεία ,αν και δεν είμαι σιγουρος γι αυτό .Στη Διδύμου ,στο 8 (οροφος) μια ξανθια ,Νατασα, γυρω στα 34,με μετριο ύψος,ωραιους όμως βύζους,που εμοιαζαν φυσικοί,και με αρκετα καλη αυρα στο σαλόνι. Αργησε καπως,αλλα  η τσατσά δεν χτυπουσε πορτα. Απεναντι,στο πάρκινγκ ,(μεταποιημενο σε οικο απωλείας) ,στο αριστερο (7) ,δυο κοπέλλες ,Ξενια και Αννα,ειδα μονο την Αννα,ισως ελληνιδα,πολυ καλη εμφανιση,γυρω στα 24,και δεν εδειχνε για ξεπέτα ,ιδιοτητα σύμφυτη προς τις πολύ εμφανίσιμες ιερόδουλες.Στο αποκατω,ενα τσιγγανοειδες με ασχημο προσωπο,δε  θυμαμαι  ονομα.Στα πεδινά τωρα της μυθικής αυτης οδου (μονο ενας τεράστιος λογοτέχνης και συναμα μπουρδελιάρης όπως  ο Ουγκώ θα μπορουσε να αποδώση την ατμόσφαιραά της,οχι τα διαφορα επιχορηγουμενα τσογλαναρια -τσατσοπουλοι κ λοιπος συρφετος) ,στο 16,  η Λίλιαν ,πολύ σπασμενη ,σχεδόν αγνωριστη ,μαζι με την εξ  ισου σπασμενη αλβανομιλφ που ενεδρευει εκει καθημερινώς,ξεχνω το  ονομα της ,αν και την εχω γαμισει μια φορα ,με κακες εντυπώσεις.Διπλα,στο σπιτι της μούμιας, η κοντη αδυνατη τσατσά παρουσίαζε την Αλιόνα,την οποία δεν αντελήφθην γιατι μερικοι περιέγραψαν προ  ημερων ως εχουσα νέο λούκ,ενω εγω ειδα και πάλι τη γνωστη σκιά του παλαιου εαυτου της ιεροδούλου αυτης ,πολύ αδύνατη με βλεφαριδες που θυμιζουν " Τεντες  ο Μάκης",και ύφος που παραπέμπει σε βέβαιο διπολικο συνδρομο (ητοι την παλαια μανιοκατάθλιψη,που  η Μάφια των Ψυχιάτρων επανεβάπτισε με άλλο  ονομα ,κουβεντα να γινεται  δηλαδή).Ας το προσέξει,,θα έλεγα .Στο  υπογειο (18β) , μια ψηλη  αδυνατη κοπέλλα,με απογοητευμενο βλέμμα,η Εμμυ,δεν την ειχα ξαναδεί στην περιοχη.Διπλα,στο 20,μια αδυνατη-ξερακιανη,χωρις κατι  το άξιο λόγου,δεν συνεκρατησα το  ονομα που ειπε  η τσατσά. Ευχόμεθα καλή συνεχεια εις το μπουρδελώνυμο  πλήρωμα  και Υγείαν.
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Αν και δεν ξερω τι παιζει με τον φιλο που αναφερεσαι μην εχετε αυτη την λογικη.Δεν ξερω ποσο κοντα μενει ο καθενας μας στο Μεταξι η στην Φυλης αλλα εγω τουλαχιστον πρεπει να χαλασω με 1.6/λιτρο 6-7 ευρω για να παω και να ερθω.Το δε μετρο δεν βολευει διοτι πολυ απλα δεν βρισκω να παρκαρω ουτε για δειγμα κοντα στον πλησιεστερο σταθμο ωστε να παω στο Μεταξι.Επισης στο παρελθον μου εκαναν το αμαξι καλοκαιρινο και αναγκαζομαι και το αφηνω στου διαολου τη μανα.Περπατω κανα χιλιομετρο για να φτασω στην περιοχη με τα σπιτακια και παντα βιαζομαι και εχω το αγχος του αμαξιου.Τι θεαμα θα δω παλι οταν θα επιστρεψω να το παρω.Οσο για τις κριτικες,παντα καθομαι να διαβασω αλλα πολλες φορες δεν καταλαβαινω αν αναφερονται στην κοπελα που με ενδιαφερει η δεν μου λυνονται ολες οι αποριες που εχω απο τον συναγωνιστη.

Μακαρι να ειχα τον χρονο και την ελευθερια να βολταρω 1-2 ωρες και να γραφω κι εγω ωστε να βοηθω τους συναγωνιστες αλλα δυστυχως και για τους αλλους αλλα και για την καβλα μου οι παραπανω λογοι δεν με αφηνουν.1-2 φορες εχω ευχαριστηθει τα τελευταια χρονια να βολταρω και να γαμησω χωρις αγχος και την μια φορα το αφησα στη σπυρου πατση και την αλλη χαλαλησα κοντα 15 και 15ευρω για ταξι.

Ολα αυτα τα λεω για να καταληξω οτι μην κακοχαρακτηριζετε αυτους που απλα ποσταρουν που και που μονο για να ζητησουν καποια πληροφορια.Καποιοι μπορει οντως να βαριουνται να διαβασουν η στ'αρχιδια τους να ενημερωσουν αλλους αλλα για καποιους σαν κι εμενα η πληροφορια ειναι πραγματικα χρυσος.Μην τους παιρνει ολους η μπαλα ρε παιδια.

Για να ειμαι δικαιος και επειδη η αχαριστια ειναι ασχημο πραγμα,με το ποστ μου αυτο δεν θα ηθελα να γενικευσω και ουτε να κατηγορησω ουτε κατα διανοια τον billy13.
Απλα πηρα το ποστ του σαν αφορμη για να βγαλω τα ''δικα'' μου επειδη 99% μονο ρωτω και δεν συνεισφερω στην ενημερωση.Η γαμημενη η μυγα φταιει  :2funny:

Σορρυ για την αναστατωση. Τιμη και δοξα στους συναγωνιστες (ειδικα στους αντι-ολυμπιακους).

 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Ξέχασα να αναφέρω ότι στο λαβυρινθο  η τσατσά ανήγγειλε και "κωλαράκι" στο μενού της κοπέλλας,αν και προσωπικά δεν το πίστεψα,μάλλον κράχτης ηταν αυτό για τυχον μερακλήδες
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Το προβλημα δεν ειναι μονο αυτος,και οι κλωνοι του,αλλα και καποιοι μαλακες που κανουν χαβαλε με την ολη ιστορια
Πραγματικά, είναι απαράδεκτο, σε ένα site για πουτάνες και μπουρδέλα, κάποιοι να κάνουν χαβαλέ...
Αίσχος!
Ντροπή!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πραγματικά, είναι απαράδεκτο, σε ένα site για πουτάνες και μπουρδέλα, κάποιοι να κάνουν χαβαλέ...
Αίσχος!
Ντροπή!

Να υποθέσω ότι επιστρέψαμε από βόλτα στα λαϊκά μπουρδέλα και έχουμε όρεξη,να πειράξουμε τον κόσμο...;  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Να υποθέσω ότι επιστρέψαμε από βόλτα στα λαϊκά μπουρδέλα και έχουμε όρεξη,να πειράξουμε τον κόσμο...;  :grin:
Ναι, ναι, πριν 2-3 ώρες αδειάσαμε τα παπάρια μας  [(c) BMWPOWER] στη διασταύρωση Περγάμου και Αλκαμένους και μετά αδειάσαμε τα πορτοφόλια μας στο υπερκατάστημα "Ελληνικόν" στον Μπίθουλα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ναι, ναι, πριν 2-3 ώρες αδειάσαμε τα παπάρια μας  [(c) BMWPOWER] στη διασταύρωση Περγάμου και Αλκαμένους και μετά αδειάσαμε τα πορτοφόλια μας στο υπερκατάστημα "Ελληνικόν" στον Μπίθουλα.

Καταπληκτικά... :grin:
Καλή σας νύχτα... :)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Πραγματικά, είναι απαράδεκτο, σε ένα site για πουτάνες και μπουρδέλα, κάποιοι να κάνουν χαβαλέ...
Αίσχος!
Ντροπή!
Μαζι μου,ναι
Με τους αλλους στ αρχιδια μου,οπως στ αρχιδια σου και σενα για τους υπολοιπους οπως εχω διαπιστωσει
 

Επισκέπτης
Αν και δεν ξερω τι παιζει με τον φιλο που αναφερεσαι μην εχετε αυτη την λογικη.Δεν ξερω ποσο κοντα μενει ο καθενας μας στο Μεταξι η στην Φυλης αλλα εγω τουλαχιστον πρεπει να χαλασω με 1.6/λιτρο 6-7 ευρω για να παω και να ερθω.

Hummer ἔχετε;

URL]]
 

Επισκέπτης
Εχει δοκιμασει καποιος τις συγκεκριμενες πουτανες να μας πει εντυπωσεις για τις επιδοσεις τους στα πορνοενδοτερα ?
Γιουλιαννα απο Φωκαιας 25α , Ντιανα απο Λιοσιων 76 και Φυλης 109α , Κορινα απο Φυλης 84β.

Κορίνα εντελώς τυπική, άπειρη, ούτε καν δεκτική-μη σου πω αρνητική μόλις καταλάβαινε ότι περνούσε ο χρόνος.

Αυτά μαζί μου-με άλλους γόηδες της οδού Φυλής μπορεί να γλωσσοφιλιάζεται, να τελειώνει, να σπαρταράει, να κάθεται μαζί τους στο δωμάτιο ολόκληρη την βάρδια και να συζητούν και για τους τζιχαντιστές....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Βαλε και καμια κριτικη ρ ερικ για την κορινα
 

Επισκέπτης
Φωκαίας 19 χτες το απόγευμα η Μάγια, ωσάν διαφήμιση της intimissimi. Φοβερό καλσόν, ωραία παπούτσια. Στο δωμάτιο όπως τη βάλεις κάθεται και ότι της πεις κάνει (εκτός κώλου). Αλλά από μόνη της δεν παίρνει πρωτοβουλίες. Η ματιά της οταν σου παίρνει πίπα είναι όλα τα λεφτά.

:thumbsup:

Παλαιέ(και ιστορικέ...) hellover μουνάρα η Μάγια.
Έχεις απόλυτο δίκιο-αν την αφήσεις θα καθήσει να σε κοιτάζει, να φτιάχνει τα νύχια της, να ισιώνει το καλσόν της, να δοκιμάζει τα δωδεκάποντά της, ότιδήποτε άλλο εκτός από το να γαμηθεί δηλαδή...
 

Επισκέπτης
μιας και πιασαμε τις τσατσαδες. μια τσατσα στην Φωκαίας 27Β (μια φορα την πετυχα εκει)
μαυρομαλλα, περι τα 50 αλλα πολυ καυλα, την ειχα πετυχει με τζινακι και φαινοταν διατηρημενο, η πιο ομορφη τσατσα μακραν πιστευω, με περιγραφες για τις κοπελες που παρουσιαζει τυπου "γλυφει αρχιδια, σε γλυφει ολοκληρο, σε κανει καινουριο, τα παιρνει στο στομα" και τετοια. μια πολυ εκφυλη γυναικα, που ομως παρουσιαστικα στο δρομο δεν την κανεις για τσατσα, κυριλατη.
ισως να ναι η Ευα που εγραψε καποιος, 1,60 περιπου λεπτη.

αποτι ειδα ηξερε κοσμο,πελατες κτλ και ηταν πολυ του μπλα μπλα.

τελος παντων, αυτη τον παιρνει ?! με καποιον τροπο ή κατι ? και χοτελι πληρωνω για παρτυ της, ηταν η μονη φορα που μπηκα με πουτανα επειδη με καβλωσε η τσατσα (νταξει δεν ειχα περασει ασχημα).
ε? :lheel: :lheel: :lheel: :humpleg: :humpleg:


Η κυρία Εύα είναι.

Γιατί δεν της κάνεις την πρόταση;;;

(Και αν δεν σου ρίξει καμμιά τσαντιά στην χειρότερη και κάνα καντήλι στην καλύτερη, γράψε μου  :grin: )
 

Επισκέπτης
ιασωνος 20β (στον οροφο), μια κατερινα (μεταμεσονυκτια βαρδια), την παρουσιασε μαζι με ενα στυλιαρι η τσατσα, δεν θυμαμαι ονομα της 2ης.
αυτη η κατερινα ηταν πολυ πολυ καλο μωρο εμφανισιακα, αλλα ειπε οτι ειναι καινουρια και δεν μιλουσε ελληνικα. δεν ρισκαρα αλλα αναρωτιεμαι αν εχει δοκιμασει κανεις...

εγραψα και στην "ενημερωση μεταξουργειου"

Καινούρια, τέσσερις ημέρες στο Μεταξουργείο, δεν έχει δοκιμασθεί από κάποιον-ούτε καν από τους έχοντας προσόντα 18+....
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Νο 2, μετα απο μενα εγινε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom