Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 120 άτομα (6 μέλη και 114 επισκέπτες)

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
ο bmw έχει χάσει μαλλί ... οδεύεις προς καράφλα μύστη μου
 

Επισκέπτης
Πέρασμα πριν λίγο από Παρισιου 36,  Μπέτι,  γυφτοειδης ευσωμουλα και η πάλαι ποτέ Μαρία η τρελλοκοτσιδου.

Εντελώς γυφοειδής κατάσταση η Μπέτυ και με τραγικό πρόσωπο-έχεις δίκιο φίλε.
Η Μαρία η τρελοκοτσιδού είναι δύναμη-τις προάλλες δεν προλάβαινε τα δωμάτια.

ΥΓ:ΕΛΕΟΣ με τις μαλακίες φωτό στην Ημερήσια Ενημέρωση.
Αφού έχετε θρεντ για τα μαλλιά σας, τραβάτε εκεί.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Τιμήθηκε Σαμπρίνα από Ιάσωνος 30Α μεταμεσονύχτια ... κριτική σε λίγο !!
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
Kαι γω εχω ξεφυγει μυστη...
Προχθες γλυφοκωλιαζα σα λυσσασμενος τη Βαλεντινα, την αραπινα στο κοτετσι(ιασωνος 36)
Δε τη γλυτωνω τη καραφλα με τπτ τελικα...  :S
ωραια κωλοσουφριδα  χυστη μου?
 

Επισκέπτης
Καλά κάνεις τύπε και σταμάτησες να γράφεις κριτικές.

Από την άλλη πλευρά,αρκετές από τις κορασίδες με τις οποίες έχεις περάσει και περνάς, εκδηλώνουν την έντονη διάθεση-πρόθεση να συγγράψουν τις δικές τους κριτικές οι οποίες όλες συμπίπτουν σε ένα θέμα...

ΥΓ: Θα παρακαλούσα τον φίλτατο, κατά τα λοιπά,billy 13,όταν είναι να αναφέρω κάτι για το Τιμημένο Μέλος BMW POWER,να μη μου τηλεφωνεί προκειμένου να πράξω το αντίθετο...Ευχαριστώ!
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Οι κριτικές είναι καλό να γράφονται αλλα........................

1)ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚALO Mε την δύναμη του internet το μετατρέπουμε σε ΟΥΡΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΙΚΑ

2)ΚΑΠΟΥ ορισμενες κριτικές με τα έντονα γλώσόφιλλα και πήγα εδωσα 20 ευρώ και έκατσα 20 λεπτα και η υπηρεσία δεν με ενοχλησε προκαλούν γέλιο :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αυτα μη τα λες σε μενα.
Αυτα να τα λες στα φιλαρακια σου που καθονται στα στουντιο και πινουν ποτα με τις πουτανες και γνωριζονται με τα νικνειμς τους.
Και σε κατι αλλα φιλαρακια σου που κυκλοφορουν με μια φωτογραφικη μηχανη στη Φυλης και χωρις να γαμανε καν, γραφουν διθυραμβους


Συμβαίνουν τέτοια γεγονότα εν τη Ιερουσαλήμ;


Επειδή φαίνεσθε μέγας γνώστης(.....) υπόπτων τεκταινομένων και καθότι είμαι α-φιλος, καλό θα ήτο να κατονομάσετε τα πρόσωπα τα οποία πρωταγωνιστούν σε τέτοια περιστατικά ώστε να πληροφορηθεί εγκύρως ο ιστότοπος και ταυτοχρόνως να μάθω τα χαρακτηρισθέντα(από εσάς ως)φιλικά προσκείμενα, προς εμένα, πρόσωπα...

Ιδού πεδίον δόξης λαμπρόν Τιμημένο Μέλος....
 

Επισκέπτης

Παραδόξως θα συμφωνήσω μαζί σας, ω,Τιμημένο Μέλος,ως προς τον τρόπο αντιμετώπισης ιατρικής φύσεως προβλημάτων...

Για τα οφθαλμολογικά προβλήματα, απαιτείται η συνδρομή οφθαλμιατρου...

Για τα καρδιολογικά προβλήματα, απαιτείται η συνδρομή καρδιολόγου...

Για τα ωτορινολαρυγγικά προβλήματα, απαιτείται η συνδρομή ωτορινολαρυγγολόγου...

Και, βεβαίως,για τα σεξουαλικά προβλήματα, απαιτείται η συνδρομή σεξολόγου......
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι  :thumbsup:
Και για τα ψυχικα νοσηματα, απαιτειται η συνδρομη ψυχιατρου να συμπληρωσω...

Εύχής έργον θα ήτο να μην χρειάζεται κάποιος , ταυτοχρόνως, και τις δύο τελετυταίες ειδικότητες...

Μυθοπλασία (πτυχή ψυχικής νόσου) και σεξουαλικά ανικανότητα(πτυχή σεξουαλικής νόσου) αποτελεί θανατηφόρο συνδυασμό-ιδίως όταν χαρακτηρίζει Τιμημένα Μέλη πορνοιστοτοπου....

Σας αφήνω-η συνέχεια στο θρεντ "Ημερήσια Ενημέρωση για Χέσιμο",αρκεί να με αφήσουν ήσυχο οι προστάτες-φίλοι σας....
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Kαι γω εχω ξεφυγει μυστη...
Προχθες γλυφοκωλιαζα σα λυσσασμενος τη Βαλεντινα, την αραπινα στο κοτετσι(ιασωνος 36)
Δε τη γλυτωνω τη καραφλα με τπτ τελικα...  :S
Kι εγω και γλωσσοφυλα μεσα. :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Για μενα πηγαινε αυτο ε;  :grin: :grin: :grin:
Κι ομως δεν ελεγα ψεμματα. Απλα δεν ειχε νοημα να συνεχισω να τα γραφω...

Πληροφοριακα χθες περασα με ενα αλλο στανταρακι μου στη ντισνευ με 10 ευρω παρακαλω και επισης εκατσα 23 λεπτα με γλωσσοφιλα.  :cum:
Ειχα και μαρτυρες συναγωνιστες.
Δεν με ενδιαφερει να με πιστεψετε βεβαια, (στα @@ μου κιολας), απλα το αναφερω.
Και σε εμενα συμβαινουν παρομοιες περιπωσεις και σε πολλες κοπελες και το ξερεις κι εσυ και παρα πολλοι συναγωνιστες..Απλα δεν υπαρχει λογος να το διαλαλω.Κρατα το για την παρτη σου και τερμα.Δεν υπαρχει λογος να μανουριαζετε.
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
3
Like
1.607
Πόντοι
216
χθεσινοβραδυνο καταδρομικο περασμα απο Φωκαιας και περιξ Διδυμου...
Το 27 υπερυψωμενο ισογειο ειχε λοχο στην αναμονη...η τσοντοβια θα ταν λογικα-η μιλφοτσατσα τα λεγε εκει με δυο μυστες...
Διδυμου στο 16 τα δυο αρχοντικα Σοβιετικα μιλφς (η Μελινα λειπει) στο 18 υπογειο ειχε μια καινουρια (?) νταρντανα (τ ονομα μου διαφευγει ρε γμτ-εφη? ερση? κατι τετοιο) με φουλ, 18 πανω Αλιονα κλασσικα (με την καυλιαρα τσατσα-με ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ αυτη και το ξερει η καριολα:P) στο 20 Ολγα ξυλαγγουρου (αν και πολυ ομορφη ρε γμτ)
Προσωπικα με καυλωσαν οι τσατσαδες εμενα (Ευα και Διδυμου 18 πανω), οποτε δεν μου βγηκε να συμβιβαστω, κι εμεινα με το πουλι στο χερι..
 

donald fuck

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2013
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Στο Φωκαίας 27Β κάτω είδες την μελαχροινή Αλίνα-πρώην Άντρεα του Μεταξουργείου.

m16m4 ειναι αν ειδα καλα.
Προκειται για την Αλινα την οποια την εχω παρει πολλες φορες οσο εργαζοταν στο Μεταξουργειο. Μαζι μου ηταν πολυ καλη.
Εχει γραψει και ενας συναγωνιστης κριτικη και τα λεει μια χαρα

ευχαριστω και τους δυο για την αμεση ανταποκριση ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom