Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 319 άτομα (57 μέλη και 262 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Ομορφη για τα δεδομενα του μεταξιου τυπε μου, στο δωματιο ειναι καλη ;;

Τύπε σύμφωνα με τη δική μου εμπειρία πολυ καλη. Σε αγαπισιαρικο κλίμα, GFE που λενε στο χωριό μου. Δεν την προτείνω σε ορεστηδες, η κοπέλα ειναι άκρως ερωτευσιμη...


Γύρω στις 12:15 στο Μετάξι:

- Ιάσωνος 2 ισόγειο: Αλεξάνδρα.
- Ιάσωνος 2 όροφος: κλειστό.
- Ιάσωνος 10 ισόγειο: Ελένη.
- Ιάσωνος 10 όροφος: Ντιάνα.  :smitten:  Είναι έκφυλη φάτσα - δεν είναι δηλαδή το στυλ μου - και χάνει αρκετά στα πέλματα - επίσης ντεκαυλέ για μένα - αλλά έκανε μια κίνηση που με ανάγκασε να περάσω μαζί της. Ανέβηκα λοιπόν πρώτα στον όροφο χωρίς να δω ποια είναι κάτω. Την ώρα που ανέβαινα κατέβαινε ο τσάτσος από πάνω και έτσι τη βρήκα μόνη μέσα στο σπίτι. Αφού την είδα και έκανα να φύγω, με πήρε αγκαζέ με πολύ αγαπησιάρικο τρόπο και κατεβήκαμε αργά μαζί κάτω για να με πάει στην Ελένη, αφήνοντας το πάνω σπίτι άδειο. Βγήκε η Ελένη και στεκόντουσαν και με κοίταζαν μαζί και οι δύο - δεν υπήρχε άλλος πελάτης. Έτσι όπως με είχε σκλαβώσει η μικρή δεν μπορούσα να κάνω τίποτε άλλο - ζήτησα συγνώμη από την Ελένη και ανέβηκα πάνω με τη Ντιάνα. Πολύ ωραίο το νέο σπίτι, με ευρύχωρα δωμάτια και ξύλινα πατώματα. Η Ντιάνα πολύ περιποιητική και χωρίς το παραμικρό ίχνος βιασύνης. Μιας και δεν με καύλωναν τα πατουσάκια της επικεντρώθηκα σαν έμπειρος γαμιάς σε άλλο σημείο του σώματός της - συγκεκριμένα στο πεντακάθαρο κωλαράκι της το οποίο και έγλυψα μέχρι μέσα. Γενικά ο χώρος, η άνεση χρόνου και η όλη φάση με έκαναν να νιώθω ότι βρίσκομαι σε ξενοδοχείο και όχι σε μπουρδέλο, ειδικά του Μεταξουργείου. Όταν τελειώσαμε, αντί να φύγει βγήκε στο μπαλκόνι και κοίταζε από κάτω τη θάλασσα - πλάκα κάνω, τα πρεζάκια κοίταζε.  :cheesy:

Το κλου της ημέρας όμως δεν ήταν αυτό. Ήταν η ιστορική συνάντηση που είχα φεύγοντας και πηγαίνοντας προς το μετρό. Ποιον είδα λοιπόν να κάθεται σε τραπεζάκι και να πίνει τον καφέ του έξω από το Crystal City Hotel? Τον ζωντανό θρύλο της ελληνικής μουσικής Σταμάτη Κόκοτα! Στάθηκα με ΔΕΟΣ μπροστά του στο ένα μέτρο και του είπα δυνατά: "Γεια σου Σταμάτη θρύλε!" Με κοίταξε και αυτός, μου χαμογέλασε με χαρά και μου είπε: "Γεια σου, γεια σου!" Ιστορικές στιγμές!  :sunglasses:

Εσύ δεν ήσουν εναντίον των κριτικων;
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μια παράκληση για τα αγαπητά Μέλη του σάιτ.

Παρακαλείσθε να [size=10pt][size=10pt]ΜΗΝ[/size][/size] κάνετε "παράθεση" ολόκληρο το σεντόνι της ενημέρωσης κάποιου Συναγωνιστή, μόνο και μόνο για να τον ευχαριστήσετε.

Σπαταλάτε άσκοπα την χωρητικότητα των σελίδων του νήματος, για κάτι τόσο απλό.

Απλά γράψτε τις ευχαριστίες και αναφέρετε το όνομα του Συναγωνιστή ή στην παράθεση κρατήστε την πρώτη σειρά και τα άλλα, απλά, διαγράψτε τα.

Είναι τόσο απλό, όμως θα κάνει την διαφορά.

Ευχαριστώ.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6

Διδυμου 16 Συλβια 7/10

ξέρουμε τισ βάρδιες της Σύλβιας?
διδυμου 16 ...παιζει και αλλου?
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Μια παράκληση για τα αγαπητά Μέλη του σάιτ.

Παρακαλείσθε να [size=10pt][size=10pt]ΜΗΝ[/size][/size] κάνετε "παράθεση" ολόκληρο το σεντόνι της ενημέρωσης κάποιου Συναγωνιστή, μόνο και μόνο για να τον ευχαριστήσετε.

Σπαταλάτε άσκοπα την χωρητικότητα των σελίδων του νήματος, για κάτι τόσο απλό.

Απλά γράψτε τις ευχαριστίες και αναφέρετε το όνομα του Συναγωνιστή ή στην παράθεση κρατήστε την πρώτη σειρά και τα άλλα, απλά, διαγράψτε τα.

Είναι τόσο απλό, όμως θα κάνει την διαφορά.



Ευχαριστώ.

Έχεις δίκιο.Όντως έτσι είναι κουραστικό και μπερδεύει.Καλύτερα λιτές ευχαριστίες
 

jericho

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και λεω αποψε το βραδυ να παω να κανω καμια καταθεση εσεις που τα ξερετε καλα βλεπω . Ψαχνω για καμια νταρντανα γυναικα . Οχι νεαρη αποκλειστικα . Προς στο milf  . Αλλα καθαρη και νταρντανα .Στο στυλ της Αλεξανδρας απο Λιοσιων 76 αν την ειχατε πετυχει . Την ξανθια με τις μπουκλες που την εχω χασει και δεν μπορω να την βρω .Εχετε καμια ιδεα που να κινηθω ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.508
Κριτικές
1.275
Like
228.234
Πόντοι
46.232
Στην Απογευματινή (2η) βάρδια Στο Μεταξουργείο γύρω στις 20:00 και κάτι ψηλά, από όσα θυμάμαι...


Κάπου εδώ συνάντησα και τον Μέγιστο γνώστη της Πιάτσας Beverlys και συνεχίσαμε παρέα...


Να συγχαρώ όλους τους ενημερωτές από την αρχή του μήνα για την πολύ καλή δουλειά που έκαναν αλλά νομίζω πως δικαιωματικά έναν έπαινο παραπάνω τον αξίζει ο Φανούρης Τζούρας για την πολλοστή του σούπερ-ενημέρωση με θερμοκρασία που έφτανε και τους 40 βαθμούς. Ταπεινή μου άποψη ως αναγνώριση ο κορυφαίος τίτλος του P.-R. πρέπει να του δοθεί!
Καλό Ξημέρωμα!
πολύ καλή η ενημέρωση σου
μεγάλη αλήθεια αυτό που έγραψες , άσχετα αν έχει αντιπάθειες...όπως άλλωστε όλοι οι κορυφαίοι  ;)
θα συμφωνήσω για τον Φανούρη
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.799
Πόντοι
2.811
Φίλε βαλτός είσαι?

Θα ήμουν βαλτός, ναι, αν είχα γράψει ότι διασκέδασα, γλείφοντας κάθε χιλιοστό του αιδοίου της, σε όποιο δυνατό βάθος και πλάτος, με ιδιαίτερη προσοχή και τρυφερότητα στην κλειτορίδα της, ενώ εκείνη, φαινομενικά ψυχρή, υποκρινόταν την αδιάφορη...  :grin:
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Διδυμου 16 Συλβια 7/10

ξέρουμε τισ βάρδιες της Σύλβιας?
διδυμου 16 ...παιζει και αλλου?
Δευτερα κ Παρασκευη πρωι , Κυριακη πρωι κ απογευμα Διδυμου 16.Επισης δουλευει κ Αλκαμενους 113 αλλα δεν ξερω ποιες μερες κ βαρδιες.
 

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
Πριν από καμιά ώρα στην Ρεμούνδου:
20 η πιπίνα Λώρη, μελαχρινή αν και σα να είδε κάποιες ξανθιές ανταύγες με ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο, ωραίο χαμογελαστό μουτράκι, κοντούλα με ωραίο κορμάκι, 1,5αρι βυζί (γυμνόστηθη) με μαύρο εσώρουχο και κωλαράκι μούρλια, απλό πρόγραμμα. Ίσως και να είναι η ίδια που δούλευε στο Χωματιανού 11Β πριν κάτι μήνες.
Η Ντενίζα επιστρέφει από 1η Σεπτεμβρίου σύμφωνα με την ευγενική μελαχρινή υπηρεσία και όχι την ξινή ξανθιά!
21 η προμίλφ Λίντα, μελαχρινή με μακρύ ελαφρώς σπαστό μαλλί, καλό πρόσωπο και μου φάνηκε σα να ψευδίζει λίγο, κανονικό σώμα με 2αρι βυζί και ωραίο κώλο και η μιλφ Κάρλα, ξανθιά με το μαλλί πιασμένο κότσο, μέτριο τραχύ πρόσωπο, κορμί με λίγα παραπανίσια κιλά και κώλος με λίγα πιασίματα, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε στα 20 ευρώ από την υπηρεσία για την Κάρλα, για την Λίντα δεν θυμάμαι αν αναφέρθηκε ή ισχύει το ίδιο με την άλλη.

πολύ καλή η ενημέρωση σου
μεγάλη αλήθεια αυτό που έγραψες , άσχετα αν έχει αντιπάθειες...όπως άλλωστε όλοι οι κορυφαίοι  ;)
θα συμφωνήσω για τον Φανούρη
ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... λυπάμαι για τις κόντρες (γαμημένη ανθρώπινη φύση + ή και έλλειψη χιούμορ), δεν ασχολούμαι ούτε θέλω!

.     Κολοκυνθους 63 κορινα ειναι το γνωστο τρανς που εχει και αγγελιες τυπε μου ;;  Αψωγη ενημεροση ευγε
πρώτη φορά το είδα αυτό και τα υπόλοιπα εκεί, κάνας ιππότης θα χει γνώση! :grin:

Αγαπητέ @john_fystikis,άψογος (δεν βάζω πληθυντικό  ;) :grin: )....
επιτέλους... :grin: ;)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
κανεις δεν ξερει για την κοντουλα milf αλεξανδρα απο αχαρνων 85?κλαψ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Τι εκφυλη φατσα λες ρε τυπε;  :think:
Η Ντιανα εχει πολυ ομορφο και γλυκο προσωπακι
Οντος ειναι γλυκια τυπε μ , βασικα την περασα για αλβανηδα....αλλα λενε οτι ειναι ρουμανα οποτε παο πασο...κατι με εκανε να μην την τιμησο....αλλα ισως να δοκιμασο αν και νιωθο οτι δεν... :S
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
2πλη καταθεση(40 ευρω) σημερα, Διδυμου7Α στην Αουρορα για πολλοστη φορα.
Καθαρος χρονος παραμονης της στο δωματιο πανω απο μιση ωρα.
Εμπλουτισμενο απλο προγραμμα 100% gfe.
Tην εχω τεραστια αναγκη  :cum: :zfuck: :smitten:

Μύστη έφυγες και ξαναγύρισες...; Ή γάμησες,στα καπάκια... :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Στα καπακια μυστη  :rockon:
Το πρωτο 20ρικο εφυγε μονο στα προκαταρκτικα(ρεκτιφιε, γλυφοκωλαδα, γλωσσοφιλα κλπ)  :cheesy:
Μετα εδωσα αλλο ενα για να γαμησω :grin:

Δε ξερω τι με εχει πιασει τον τελευταιο καιρο, δε χορταινω να γλυφω  :rockon:

Έχεις σεληνιαστεί.... :kissass:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Ρουμανα ειναι.
Οσο για την αποδοση της, ως γνωστον οι Ρουμανες(και ειδικα οι νεαρες και εμφανισημες) δεν εχουν σταθερη αποδοση.
Ειναι αρκετα επιλεκτικες
Στον εναν μπορει να κανουν γαμησαρα και στον αλλο να του ριξουν μια φολα που θα τη φυσαει και δε θα κρυωνει.
Ειναι ρισκο
Για τη συγκεκριμενη παντως οι περισσοτεροι γνωστοι μου εχουν πει καλα λογια.
Εγω περναω παντα πολυ καλα μαζι της
Ετσι παει τυπε μ ξερω απο ρουμανες...η θα σε κερδισουν , η θα σε στηλουν, θα το ρισκαρο  :rockon:
 

koytsikoytsi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια. Πηγα σημερα μια βολτα προς κεντρο και μου εκανε εντυπωση μια Μπαρμπορα απο Αδανων. Ειχα διαβασει κριτικες και περιεργα πραματα για αυτην. Μπηκα μεσα στο μαγαζι ο τσατσος μεσα λιγο περιεργος τυπος αρχισε να μου λεει τα δικα του. Βγαινει η Μπαρμπορα και λεει στον τσατσο "μπαμπα" ελα να μαζεψεις. Σκεφτηκα οτι παιρνουν ναρκωτικα οι ανθρωποι δεν εξηγειται αλλιως :P . Τελος παντων να αναφερω οτι δεν εχω καμια ιδιαιτερη εμπειρια στον χωρο και θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει η εν λογω κοπελα και αν γνωριζει κανεις αν ειναι οκ γυναικολογικα γιατι δεν θα ηθελα να κολλησω κατι απο το πουθενα.  Ευχαριστω πολυ!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
καλησπερα σε ολους παιδια μια πληροφορια της τελευταιας στιγμης εχω να παραθεσω μιας και εκανα βολτα στο μεταξι πριν λιγα λεπτα
Στο καινουργιο μαγαζι που ανοιξε  Ιασωνος10(Πρεζοπιατσα) δουλευει στον επανω οροφο τωρα Η γνωστη νεαρη Αντριαννα Διοπτροφορος που δουλευε Διδυμου7Α,Β και πιο προσφατα Ρεμουνδου21 στα δεκα ευρω εχει βαψει τα μαλλια της κοκκινα

Η κάθοδος της Αντριάνας από τα μπουρδέλα του εικοσάρικου στα μπουρδέλα του δεκάρικου, έρχεται να προστεθεί σε ανάλογα παραδείγματα θηλέων, που από τα studio του πενηντάρικου κατεβαίνουν στα μπουρδέλα του εικοσάρικου.

Η τάσις είναι σαφής: Τα θήλεα επιδιώκουν να εκδίδονται όσο πιο συχνά γίνεται, με μικρότερο τίμημα.
Η φτήνια τρώει τον παρά...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Η κάθοδος της Αντριάνας ή Ελένης από τα μπουρδέλα του εικοσάρικου στα μπουρδέλα του δεκάρικου, έρχεται να προστεθεί σε ανάλογα παραδείγματα θηλέων, που από τα studio του πενηντάρικου κατεβαίνουν στα μπουρδέλα του εικοσάρικου.

Η τάσις είναι σαφής: Τα θήλεα επιδιώκουν να εκδίδονται όσο πιο συχνά γίνεται, με μικρότερο τίμημα.
Η φτήνια τρώει τον παρά...
Ευκαιρία φίλτατε να πάτε να της κάνετε εκ νέου πρόταση για σύναψη σοβαρής σχέσε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom