Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 329 άτομα (34 μέλη και 295 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Εγώ πάντως την Ατζελίνα (Φωκ. 17) πριν κανένα μήνα αφού της πήρα το κωλαράκι μετά την έχυσα στην μάπα και έκανε και χαρές από πάνω, και μου είπε ότι γουστάρει μόνο με έλληνες να γαμιέται. Γιατί σε σας τόσο αρνητική;
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Τι βαρδια ειναι αυτες φιλε?
Η Λιλιάνα (Ρουμανία) είναι σίγουρα τρίρη βάρδια (συνήθως μετά τις 23.00), αλλά μου έχει πει ότι δεν είναι κάθε μέρα εκεί (Κεραμεικού 13). Μάλλον θα πρέπει να ρωτήσεις την τσα2 για να βεβαιωθείς.
Η Μαριάννα τώρα (Αλβανία) στην Ιάσωνος 20Α είναι τρίτη βάρδια και αυτή, αλλά σε εκείνον τον οίκο γίνονται πολλές αλλαγές στις εκδιδόμενες κοπέλες και αρκετές φορές αλλάζουν από μέρα σε μέρα!
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Ο χρήστης ήθελε να γράψει Λεωνίδου 28 (Κολωνού 28 όντως δεν υπάρχει).
Μερικές φορές εκεί είναι η Μόνικα η ξανθούλα. Δεν είναι και άσχημη στο δωμάτιο! Αντέχει αρκετά το σφυροκόπημα!
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως την Ατζελίνα (Φωκ. 17) πριν κανένα μήνα αφού της πήρα το κωλαράκι μετά την έχυσα στην μάπα και έκανε και χαρές από πάνω, και μου είπε ότι γουστάρει μόνο με έλληνες να γαμιέται. Γιατί σε σας τόσο αρνητική;


λεει επειδη εκανε :pipa3: θα γινει ΣΟΟΥ Τv σημερα εκει...το κλεφτρονι
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Εγώ πάντως την Ατζελίνα (Φωκ. 17) πριν κανένα μήνα αφού της πήρα το κωλαράκι μετά την έχυσα στην μάπα και έκανε και χαρές από πάνω, και μου είπε ότι γουστάρει μόνο με έλληνες να γαμιέται. Γιατί σε σας τόσο αρνητική;
Ενδεχομένως να ήταν τόσο χαρούμενη γιατί σας είχε σουφρώσει κανα χαρτονόμισμα χωρίς να το καταλάβετε...
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ενδεχομένως να ήταν τόσο χαρούμενη γιατί σας είχε σουφρώσει κανα χαρτονόμισμα χωρίς να το καταλάβετε...

δεν πηρε αλλο 50ε το ξερω απλα εσκησε το δικο μου 50 απο την τσεπη ...το εκλεψε  και το εσκησε αλλα σημερα που θα παω θα εχει μεγαλο προβλημα  δεν ξερω σε τι βαθμο αλλα π.μεγαλο το γαμημενο  >:(
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
δεν πηρε αλλο 50ε το ξερω απλα εσκησε το δικο μου 50 απο την τσεπη ...το εκλεψε  και το εσκησε αλλα σημερα που θα παω θα εχει μεγαλο προβλημα  δεν ξερω σε τι βαθμο αλλα π.μεγαλο το γαμημενο  >:(
Να υποθέσω ότι είτε θα της ζητήσεις ένα πενηντάρι, είτε θα της πεις να κάνει δύο κρεβάτια άνευ οικονομικής επιβάρυνσης;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν πηρε αλλο 50ε το ξερω απλα εσκησε το δικο μου 50 απο την τσεπη ...το εκλεψε  και το εσκησε αλλα σημερα που θα παω θα εχει μεγαλο προβλημα  δεν ξερω σε τι βαθμο αλλα π.μεγαλο το γαμημενο  >:(
θα την χαρακωσεις τυπε?
images
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
Καλησπερα παιδια μικρη βολτα πριν λιγα λεπτα φυλης και περιξ
Διδυμου16Α ΕΙρηνη και το θηριο Ολγα
Διδυμου 27 Ελενη Γκρανυ μαζι με δυο αλλες πολυ μετριες που εκαναν φουλ προγραμμα
Αγκυρας12Β Αννα το γνωστο μελαχρινο λιγομιλητο μιλφ
Αγκυρας12Α Ενα καινουργιο Γκρανυ με εκφυλο προσωπο ξανθο κοντο μαλλι μετριο αναστημα και αρκετη χαλαρωση οπως φαινοταν στο σωμα της
Φυλης109Β Αννα πιτσος
Φυλης109Α Τζουλια
Φυλης134 Αννα νεαρο πιπινι συμπαθητικο
Φυλης134Α Αννα απο Βουλγαρια που δουλευε και νυχτερινη βαρδια φυλης69Α
Αυτα τα ολιγα προς το παρον με το επιπεδο να κινειται χαμηλα καλο απογευμα συνοδοιποροι
 

adonis13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
6
καλησπερα.μηπως ξερει κανεις η φωτεινη γκμωχ τι ωρα δουλευει και σε ποιο σπιτι?
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
52
Πόντοι
1.456
θα την χαρακωσεις τυπε?
images

[/qu

oxi θα παω με με ασφαλεια να παρω το 50 ευρω  >:(
φιλε με συγχωρεις κιολας αλλα αφου δεν εκανες κατι αμεσως μετα το ατυχες περιστατικο δυσκολα θα βγαλεις ακρη σε αυτες τις περιπτωσεις μετα την απομακρυνση απ το ταμειο... καλη τυχη παντως
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλε με συγχωρεις κιολας αλλα αφου δεν εκανες κατι αμεσως μετα το ατυχες περιστατικο δυσκολα θα βγαλεις ακρη σε αυτες τις περιπτωσεις μετα την απομακρυνση απ το ταμειο... καλη τυχη παντως


>:(
κολογυφτισα...
εσυ τι θσ εκανες  σν ετυχε στην περιπτωση σου  :think:
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:
- Κολωνού 15 δεξιά: Μάγδα.  :smitten: Αφού δεν μου κάθεται πια η Κορίνα, πήγα με την καλύτερή της φίλη.  :( :( :(
 

maras

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν στο Φ69 ειναι η Τζουλιανα?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
>:(
κολογυφτισα...
εσυ τι θσ εκανες  σν ετυχε στην περιπτωση σου  :think:

Για να τελειώνουμε...καθαρά δικό σου το λάθος και εξηγώ... Δεν αφήνουμε ποτέ την κορασίδα να πάρει το πάνω χέρι... Ότι έγινε-έγινε...αν πας εκεί,το πολύ-πολύ να φωνάξουν τους αλβανιάρηδες να σκάσουν....απλά πράγματα!
Άλλη φορά να προσέχεις ρε... :sunglasses:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
6
καμια κοπελα 3η βαρδια στο μεταξουργειο με,κορμι αχλαδι ,δηάδη αδυνατη επανω και ωραια ανοιχτη λεκανη κωλαρα κατω ξερετε?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.679
Πόντοι
4.587
Ενδεχομένως να ήταν τόσο χαρούμενη γιατί σας είχε σουφρώσει κανα χαρτονόμισμα χωρίς να το καταλάβετε...
Eγώ προσωπικά, σεβαστέ κύριε Πυρ. το έχω ως αρχή οσάκις προσέρχομαι εις την  εγγύ περιοχήν Φυλής/Μεταξίου να φέρω  μαζί μου μόνον το ακριβές αντίτιμο απόλαυσης μετά της θυγατέρος (max. 20 γιούρο). Πολλά έχουν συμβεί εις το παρελθόν. Ήτοι θα ήτο δώρον άδωρον δια την γύφτισσαν εάν επιχειρούσε με ταχυδακτυλουργικόν τρόπον να μου αποσπάσει τραπεζογραμμάτια από το ιμάτιο  μου,  όπερ και δεν έλαβε χώρα τέτοιο περιστατικό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom