Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 465 άτομα (44 μέλη και 421 επισκέπτες)

orinosleon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
139
Κριτικές
11
Like
228
Πόντοι
31
Χθές βράδυ κατευθυνθήκαμε στοχευμένα στο Κων/λεως 166Β με σκοπό να συναντήσουμε την Ουκρανή Εύα, η οποία κατά τας εδώ γραφάς επέστρεψε στον γνώριμο χώρο. Δυστυχώς τα νέα απο την υπηρεσία ήταν οτι ήλθε για δύο ημέρες και μετά εξαφανίστηκε πάλι προς άγνωστη κατεύθυνση.
Τελικά όμως βρέθηκε ένα άλλο Ουκρανικό υποκατάστατο, η νεαρή Βικτώρια , η οποία πέραν του υπερβολικού ζήλου για την εργασία της , προσφέρει καταπληκτικό πεοθηλασμό υψηλού επιπέδου, στο Βέργας 3 δεξιά.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Χθές βράδυ κατευθυνθήκαμε στοχευμένα στο Κων/λεως 166Β με σκοπό να συναντήσουμε την Ουκρανή Εύα, η οποία κατά τας εδώ γραφάς επέστρεψε στον γνώριμο χώρο. Δυστυχώς τα νέα απο την υπηρεσία ήταν οτι ήλθε για δύο ημέρες και μετά εξαφανίστηκε πάλι προς άγνωστη κατεύθυνση.
Τελικά όμως βρέθηκε ένα άλλο Ουκρανικό υποκατάστατο, η νεαρή Βικτώρια , η οποία πέραν του υπερβολικού ζήλου για την εργασία της , προσφέρει καταπληκτικό πεοθηλασμό υψηλού επιπέδου, στο Βέργας 3 δεξιά.

η ευα ειναι σε στουντιο πάντως αν σ΄ενδιαφέρει
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Χθές βράδυ κατευθυνθήκαμε στοχευμένα ...

Όπως φαίνεται κινηθήκαμε "(αντι)παράλληλα" ... :thumbsup:

Μεταξουργείο 17/6/2014 στις 21.00'

Κολωνού 48

Χριστίνα αρκετά εμφανίσιμη (πρόσωπο και σώμα), μελαχρινή με μαλλιά μέχρι την μέση, μάλλον ψηλή με ωραία κω(ο)λομάγουλα.

Ικανοποιητικά προκαταρκτικά, φιλιά και γλείψιμο στο στήθος, μέση και μπούτια. Καλή περιποίηση και αποτελεσματική συμμετοχή.

Θα σημειωθούν σε μεταγενέστερο χρόνο περισσότερα ...

Πρόκειται για νέα κοπέλα.

Αξίζει!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Όπως φαίνεται κινηθήκαμε "(αντι)παράλληλα" ... :thumbsup:

Μεταξουργείο 17/6/2014 στις 21.00'

Κολωνού 48

Χριστίνα αρκετά εμφανίσιμη (πρόσωπο και σώμα), μελαχρινή με μαλλιά μέχρι την μέση, μάλλον ψηλή με ωραία κω(ο)λομάγουλα.

Ικανοποιητικά προκαταρκτικά, φιλιά και γλείψιμο στο στήθος, μέση και μπούτια. Καλή περιποίηση και αποτελεσματική συμμετοχή.

Καλημέρα Στρατηγέ,τα σέβη μου... :)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Όϊ, Βάϊ...
Είναι πολύ χαριτωμένα τα επιφωνήματα που ξεφεύγουν από τα σοβιετικά θήλεα, όταν τον παίρνουν στα λαϊκά πορνεία των Αθηνών.
Επιφωνήματα εξόχως ταιριαστά με τα γλυκά μουνιά και τη ζεστή συμπεριφορά των εκ Βορρά ορμώμενων θηλέων...

Ζήτω η CCCP! (μετά την κατάρρευσή της εννοώ)...
Έπρεπε να καταρρεύσουν τεράστια κοινωνικά συστήματα, για να γαμήσουμε επιτέλους σαν άνθρωποι!
Πρέπει να στηθεί ανδριάντας του Γκορμπατζόφ στη διασταύρωση Φυλής & Φωκαίας...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Όϊ, Βάϊ...
Είναι πολύ χαριτωμένα τα επιφωνήματα που ξεφεύγουν από τα σοβιετικά θήλεα, όταν τον παίρνουν στα λαϊκά πορνεία των Αθηνών.
Επιφωνήματα εξόχως ταιριαστά με τα γλυκά μουνιά τους και τη ζεστή συμπεριφορά τους...

Ζήτω η CCCP! (μετά την κατάρρευσή της εννοώ)...
Έπρεπε να καταρρεύσουν τεράστια κοινωνικά συστήματα, για να γαμήσουμε επιτέλους σαν άνθρωποι!
Πρέπει να στηθεί ανδριάντας του Γκορμπατζόφ στη διασταύρωση Φυλής & Φωκαίας...

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425

Πρέπει να στηθεί ανδριάντας του Γκορμπατζόφ στη διασταύρωση Φυλής & Φωκαίας...
[/quote]



Σκατά στον τάφο του, όποτε κι αν πεθάνει ο σκατοκαριόλης
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.910
Πόντοι
25.056
Τωρα στην πρωινη βαρδια
Ρεμουνδου 21 οροφος ΥΒΟΝΝΗ ψηλο μιλφ με σχετικα καλο σωμα και μετριο για μενα προσωπο 7/10 ΑΠΛΟ στα 20 ευρω , με εξτρα 30 ευρω , δεν μου εκανε κλικ η συγκεκριμενη!
Βεργας 3 οροφος ΧΡΥΣΑ ξανθια νεαρη κοπελα με ωραιο αδυνατο σωμα και μετριο προσωπο ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ανακοινωθηκε στο σαλονι 7/10 Τιμηθηκε με εξαιρετικες εντυπωσεις , θα ακολουθησει κριτικη.
Περγαμου 27 ισογειο ΕΥΑ ξανθια χοντρη αδιαφορη μιλφογκιλφ 1/10 και η ΣΟΦΙΑ συμπαθητικο μελαχρινο αδυνατο μιλφακι με μετριο προσωπο 6/10
Στα μεγαλα νουμερα της Φυλης ολοι οι οικοι ειναι κλειστοι , εχει λαικη αγορα.
Καλλεργη 33 ΙΩΑΝΝΑ ξανθια κοντη με ομορφο προσωπο και καλο σωμα ΑΠΛΟ 7/10 μου φανηκε παντως το σωμα της χειροτερο σε σχεση με περυσι που την ειχε γαμησει
 

Panas1980

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
14
Like
14
Πόντοι
11
Στυλιαρό-alert:

Σήμερα, πρωινή βάρδια, εθέαθηκαν δύο ενδιαφέροντα τεμάχια πέριξ του Μεταξιού.

Κολωνού 11Α (όροφος) καστανόξανθο με σπαστά μαλλιά πιασμένα κότσο, ψηλό (περί του 1.80 με τα πορνοτάκουνα  :lheel:) με γλυκό ρωσσοειδές πρόσωπο, μικρό βυζάκι, σώμα μοντελέ και ποδάρες

καθώς και

Κολωνού 30Β (onlygreekάδικο) ξανθό με ίσια μαλλιά, νέο στον χώρο, ψηλό (περί του 1.80 με τα πορνοτάκουνα κι αυτή) με κορμί λαμπάδα, ωραίο κωλαράκι και πρόσωπο (που μου θύμισε κάπως την Εβελίνα από Αγκύρας 12Β κλπ), βαμμένη - φτιαγμένη σουλάτσαρε παρέα με μια άλλη ξανθιά με καρέ καμμένο μαλλί, μαύρο φρύδι και απαξιωμένη αλβανόφατσα που είναι εδώ και καιρό resident τα πρωινά.

Λόγω φόρτου εργασίας και ζέστης δεν τίμησα καμία, επιφυλλάσομαι όμως για το άμεσο μέλλον.
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει προσωπική εμπειρία, ας ενημερώσει, γτ τα μοντελέ είναι πάντοτε επίφοβα...

ΥΓ. ονόματα δεν συγκράτησα

 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
1
Like
1.639
Πόντοι
201
Χθες απογευματινη επισκεψη στην Εστέλ στην Φωκαιας .
Μουνάρα βεβαια η γκόμενα αλλα και η προσωποποίηση της ξεπέτας.
Μή το ένα μή το άλλο μου έσπασε τα @@ και δέν μπορούσα να τελειώσω.
Απο εμένα πήρε κόκκινη κάρτα.

 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Στυλιαρό-alert:

Σήμερα, πρωινή βάρδια, εθέαθηκαν δύο ενδιαφέροντα τεμάχια πέριξ του Μεταξιού.

Κολωνού 11Α (όροφος) καστανόξανθο με σπαστά μαλλιά πιασμένα κότσο, ψηλό (περί του 1.80 με τα πορνοτάκουνα  :lheel:) με γλυκό ρωσσοειδές πρόσωπο, μικρό βυζάκι, σώμα μοντελέ και ποδάρες

καθώς και

Κολωνού 30Β (onlygreekάδικο) ξανθό με ίσια μαλλιά, νέο στον χώρο, ψηλό (περί του 1.80 με τα πορνοτάκουνα κι αυτή) με κορμί λαμπάδα, ωραίο κωλαράκι και πρόσωπο (που μου θύμισε κάπως την Εβελίνα από Αγκύρας 12Β κλπ), βαμμένη - φτιαγμένη σουλάτσαρε παρέα με μια άλλη ξανθιά με καρέ καμμένο μαλλί, μαύρο φρύδι και απαξιωμένη αλβανόφατσα που είναι εδώ και καιρό resident τα πρωινά.

Λόγω φόρτου εργασίας και ζέστης δεν τίμησα καμία, επιφυλλάσομαι όμως για το άμεσο μέλλον.
Αν κάποιος συναγωνιστής έχει προσωπική εμπειρία, ας ενημερώσει, γτ τα μοντελέ είναι πάντοτε επίφοβα...

ΥΓ. ονόματα δεν συγκράτησα


κανα τετοιο στυλιαρι στη φυλης παιζει μαγκες ;

μεταξι ειναι πολυ σκληροπυρηνικη περιοχη δεν παταω
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
2
Πόντοι
1
Χθες απογευματινη επισκεψη στην Εστέλ στην Φωκαιας .
Μουνάρα βεβαια η γκόμενα αλλα και η προσωποποίηση της ξεπέτας.
Μή το ένα μή το άλλο μου έσπασε τα @@ και δέν μπορούσα να τελειώσω.
Απο εμένα πήρε κόκκινη κάρτα.
Τα περισσότερα (σχεδόν όλα) μοντελάκια έτσι είναι. Αν θέλεις να έχουν και αντοχές, θα πρέπει να δοκιμάσεις milf ή κάτι κοντά σε αυτό!
 

xarry-kapotter

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Χθες απογευματινη επισκεψη στην Εστέλ στην Φωκαιας .
Μουνάρα βεβαια η γκόμενα αλλα και η προσωποποίηση της ξεπέτας.
Μή το ένα μή το άλλο μου έσπασε τα @@ και δέν μπορούσα να τελειώσω.
Απο εμένα πήρε κόκκινη κάρτα.

Φόλα με βυζάρες όμως.Αυτήν τη στιγμή ποια εχει τέτοια βυζιά σε σχέση με τέτοιο σωματότυπο;
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Τυποι μου φυλης 74 με το που μπαινουμε δεξια...μοντελε σωμα  ωραιο προσοπακι εκφυλο κια πολλα υποσχομενο ετσι οπως με κοιταξε..με μεγαλες βυζαρες πιθανος χαλαρες...φοραγε σουτιεν.....Μηπος τυποι μου λεγετε τερεζα ;;  :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τυποι μου φυλης 74 με το που μπαινουμε δεξια...μοντελε σωμα  ωραιο προσοπακι εκφυλο κια πολλα υποσχομενο ετσι οπως με κοιταξε..με μεγαλες βυζαρες πιθανος χαλαρες...φοραγε σουτιεν.....Μηπος τυποι μου λεγετε τερεζα ;;  :think:

Αυτή είναι...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Ευχαρηστο τυπε μου , το βλεμα της ταλεγε ολα...δεν περασα επηδη ειμουν κοματια , αυριο θα το ξεσκισο....εντομεταξυ κορμι και προσωπο εχει γινει αστερι απο την προηγουμενη φορα που την ειχα δει....τωρα για το βυζι θα το παλεψουμε  :grin:  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom