Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 337 άτομα (40 μέλη και 297 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Η Μάγια παίζει να είναι στο 65β απογευματινή σήμερα; Γιατί βλέπω ότι δεν έχει βάρδια στο στούντιο.
τύπε έχεις φάει κόλλημα με την Μπάρμπαρα/Λαουρα/Μαγια?
κατέβα μια βόλτα να δεις να  πεις και σε εμάς...
και ξαναρώτα αν θα έρθει το Νικολέτα...αλλιός άσε αυτους που ξέρουν να πούν πότε θα επιστρέψει το Νικολέτα
 

dark_avenger

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
150
Like
28
Πόντοι
1
Φίλε n.smirni, έχω πει εκατό φορές ότι μου το είπε η τσα2 που την είχε. Κάτι παραπάνω δεν θα ξέρει η δόλια;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Οχι, εκτος και αν υπνοβατουσα  :2funny:
ήταν μια σαν την δική σου παρκαρισμένη έξω απο το Φ86 , σήμερα το μεσημέρι στις 1300 που έκανα την
καθιερωμένη τσάρκα της Κυριακής.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
τύπε έχεις φάει κόλλημα με την Μπάρμπαρα/Λαουρα/Μαγια?
κατέβα μια βόλτα να δεις να μας πεις και σε εμάς...
και ξαναρώτα αν θα έρθει το Νικολέτα...αλλιός άσε αυτους που ξέρουν να πούν πότε θα επιστρέψει το Νικολέτα

Τον κορόιδεψε η τσα2,προχθές ρώτησα πάλι και δεν επιστρέφει η Νικολέτα...τουλάχιστον τώρα... :)

Εφτά φορές αδερφέ. Από άνοιξη του '12 μέχρι σήμερα

+25 εγώ... :rockon:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Τον κορόιδεψε η τσα2,προχθές ρώτησα πάλι και δεν επιστρέφει η Νικολέτα...τουλάχιστον τώρα... :)

+25 εγώ... :rockon:
η Νικολέτα εκει που δουλέυει τώρα βγάζει πιο καλά λεφτά σε λιγότερες  ώρες , δεν την βλέπω να
επιστρέφει γρήγορα  ;) , αλλά όλες επιστρέφουν είναι κανόνας.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
η Νικολέτα εκει που δουλέυει τώρα βγάζει πιο καλά λεφτά σε λιγότερες  ώρες , δεν την βλέπω να
επιστρέφει γρήγορα  ;) , αλλά όλες επιστρέφουν είναι κανόνας.

Ακριβώς ότι,έγραψες... ;)
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.495
Πόντοι
10.686
αλλά όλες επιστρέφουν είναι κανόνας.
Το σχόλιό μου δεν εμπεριέχει κανέναν τόνο ειρωνίας ή αμφισβήτησης,μην παρεξηγηθώ,αλλά θα ήθελα πιο εμπεριστατωμένη αιτιολόγηση για την άποψή σου.Μήπως είναι η συνήθεια,το ''σίγουρο'' μεροκάματο,ή ό,τι άλλο;
 

margaritis

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή γίνεται πολύ κουβέντα για το αν επιστρέφει και πότε η Νικολέτα πρόσφατη ενημέρωση από άλλη κοπέλα του ομίλου φ56-54,Δι7, με την οποία είναι φιλαράκια μου απέκλεισε κάθε ενδεχόμενο. Οι τσατσάδες συνήθως απαντούν και ναι και όχι, με το σκεπτικό ότι αφού πέρασες την πόρτα θα δοκιμάσεις και τις υπόλοιπες.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Δεν ισχύει αυτό φίλε. Υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ που έφυγαν και δεν επέστρεψαν ποτέ.

Αν και δεν το περίμενα αυτό και δεν θα συγχωρήσω ποτέ τον εαυτό μου, θα συμφωνήσω μαζί σου.
Έχεις δίκιο: Πολλές έχουν καταφέρει να ξεκολλήσουν από τον βούρκο, τουλάχιστον τον Ελληνικό . . . .  
 

Επισκέπτης
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Υποτονική η κίνηση. Θυμηθείτε λίγο τι γινόταν ειδικά τις Κυριακές 3-4 χρόνια πριν και συγκρίνετέ το με τη σημερινή κατάσταση. Ουδεμία σχέση!

- Ιάσωνος 20 δεξιά:  :'(
- Κεραμεικού 15 ισόγειο: Μπέλλα.  :smitten:  Μου αρέσει αυτή η κοπέλα. Έχει πολύ όμορφο πρόσωπο, κατάλευκο δέρμα, τέλεια πόδια. Αν χάσει μερικά κιλά θα είναι super!


Και κάτι πικάντικο:

Μέσα στο μετρό, καθώς πήγαινα προς Μετάξι, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι συνάντησα τη Ρουσλάνα από τα Ιάσωνος 1 - εποχή 2011. Στεκόμουν όρθιος ακριβώς απέναντι από την πόρτα εισόδου όταν μπήκε μέσα μαζί με δύο πιτσιρίκια και μία μεσήλικη κυρία που της έμοιαζε πολύ. Μόλις με αντίκρυσε μου γύρισε την πλάτη. Για να σιγουρευτώ ότι ήταν αυτή, έφυγα από τη θέση που στεκόμουν και πήγα προς το μέρος της πόρτας εισόδου για να τη βλέπω πάλι φάτσα. Με κοίταξε άλλη μία φορά στα μάτια και μου γύρισε πάλι την πλάτη, ήταν δηλαδή πλέον σίγουρο ότι κάπου με ήξερε και ήθελε να αποφύγει την οπτική επαφή. Με την κυρία που της έμοιαζε μιλούσαν όλη την ώρα στα ρώσικα και η κοπέλα φόραγε βέρα στο δεξί. Κατέβηκαν μαζί μου στο Μεταξουργείο. Δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά αλλά είναι πολύ πιθανό να ήταν αυτή. Υπήρχε μεγάλη ομοιότητα!  :sunglasses:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Και κάτι πικάντικο:

Αυτό δεν είναι πικάντικο.
Είναι ότι πιο όμορφο και πιο ανθρώπινο.

Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να εξελίσσεται και μάλιστα προς το καλύτερο.

 

Επισκέπτης
Αυτό δεν είναι πικάντικο.
Είναι ότι πιο όμορφο και πιο ανθρώπινο.

Ο κάθε άνθρωπος πρέπει να εξελίσσεται και μάλιστα προς το καλύτερο.

Εμείς όμως είμαστε μπουρδελιάρηδες και μένουμε πάντα στα ίδια.  :sunglasses:

Τα υπόλοιπα στο νόμο του Picker.  :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Για όσους ενδιαφέρονται επέστρεψε η Μαρία η Γιακούζα στο Περγάμου 1 το πρωί και η Τζούλια στο Φυλής 109Α.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πριν από 1 ώρα στο Μετάξι:

Υποτονική η κίνηση. Θυμηθείτε λίγο τι γινόταν ειδικά τις Κυριακές 3-4 χρόνια πριν και συγκρίνετέ το με τη σημερινή κατάσταση. Ουδεμία σχέση!

- Ιάσωνος 20 δεξιά:  :'(
- Κεραμεικού 15 ισόγειο: Μπέλλα.  :smitten:  Μου αρέσει αυτή η κοπέλα. Έχει πολύ όμορφο πρόσωπο, κατάλευκο δέρμα, τέλεια πόδια. Αν χάσει μερικά κιλά θα είναι super!


Και κάτι πικάντικο:

Μέσα στο μετρό, καθώς πήγαινα προς Μετάξι, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι συνάντησα τη Ρουσλάνα από τα Ιάσωνος 1 - εποχή 2011. Στεκόμουν όρθιος ακριβώς απέναντι από την πόρτα εισόδου όταν μπήκε μέσα μαζί με δύο πιτσιρίκια και μία μεσήλικη κυρία που της έμοιαζε πολύ. Μόλις με αντίκρυσε μου γύρισε την πλάτη. Για να σιγουρευτώ ότι ήταν αυτή, έφυγα από τη θέση που στεκόμουν και πήγα προς το μέρος της πόρτας εισόδου για να τη βλέπω πάλι φάτσα. Με κοίταξε άλλη μία φορά στα μάτια και μου γύρισε πάλι την πλάτη, ήταν δηλαδή πλέον σίγουρο ότι κάπου με ήξερε και ήθελε να αποφύγει την οπτική επαφή. Με την κυρία που της έμοιαζε μιλούσαν όλη την ώρα στα ρώσικα και η κοπέλα φόραγε βέρα στο δεξί. Κατέβηκαν μαζί μου στο Μεταξουργείο. Δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά αλλά είναι πολύ πιθανό να ήταν αυτή. Υπήρχε μεγάλη ομοιότητα!  :sunglasses:
Η κοπέλα έχει ένα παιδάκι και ζει στην Ελλάδα.
Πιθανώς να μην θέλει να βλέπει άλλο μπουρδελιάρηδες και και και...
 

Επισκέπτης
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom