Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (30 μέλη και 201 επισκέπτες)

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Αχιλλέως
...
48Α (υπερηψωμένο ισόγειο) η νεαρή Ζάνα, μελαχρινή με σχεδόν ίσιο μακρύ μαλλί, μέτριο προς συμπαθητικό πρόσωπο αλλά με ένα θέμα και θέαμα περίεργο μέσα στο στόμα της (χαλασμένα δόντια;), κανονικό ύψος προς το κοντή με κανονικό σχεδόν αδύνατο σώμα, 2αρι βυζί και ωραίο κώλο, πάντα κάθεται πάνω στα πόδια μου καυλαντίζοντάς με, με ελεύθερο στοματικό.
...

...
η Ζανουλα φορασει σιδερακια

Ψωλή μέσα στα σιδεράκια...
Φαντάζει ονειρώδες, συναρπαστικό, μοναδικό...

Σπεύδω.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μάγκες μόλις γύρισα από σύντομη βόλτα σε Φυλής. Γενικά το επίπεδο των κοριτσιών δεν ήταν σπουδαίο.
Η κατάθεση έγινε αν θυμάμαι καλά στο 71α.Δεν είμαι σίγουρος για το νούμερο αλλά για να σας βοηθήσω τους μυημένους ήταν ισόγειο (μικρός τετράγωνος χώρος υποδοχής με ένα κόκκινο καναπεδάκι σε σχήμα γαμμα και καθρέφτες περιμετρικά και στο ταβάνι )και το μοναδικό που είχε άντρα στην υποδοχή. Η κοπέλα ήταν μια ξανθία αδύνατη με έκφυλο πρόσωπο και λεγόταν Άντζελα ή Αντζελίνα (κάπως έτσι).Είχε ωραίο σωματάκι ,μικρό στήθος και έκανε αρκετή καβλάντα στο σαλόνι. Στο δωμάτιο όμως η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΠΕΤΑ. Με το που μπήκε κατ ευθείαν καπότα σε πεσμένο μόριο σε κλάσματα του δευτερολέπτου κανένα προκαταρκτικό κανένα χάδι ή γλυψιματάκι και με ένα τουπέ του στυλ εγώ είμαι η Άντζελα και όλοι με το που μπαίνω είναι καυλωμένοι και δε χρειάζεται να κάνω  πολλά.....Μου έσπασε τα νεύρα. Μπήκα στο κόπο μα γράψω ,όχι γιατί θέλω να θάψω τη κοπέλα (ποσώς με ενδιαφέρει) απλά μπας και σώσω κανενός το 20ρικο.
Μάγκες μόλις γύρισα από σύντομη βόλτα σε Φυλής. Γενικά το επίπεδο των κοριτσιών δεν ήταν σπουδαίο.
Η κατάθεση έγινε αν θυμάμαι καλά στο 71α.Δεν είμαι σίγουρος για το νούμερο αλλά για να σας βοηθήσω τους μυημένους ήταν ισόγειο (μικρός τετράγωνος χώρος υποδοχής με ένα κόκκινο καναπεδάκι σε σχήμα γαμμα και καθρέφτες περιμετρικά και στο ταβάνι )και το μοναδικό που είχε άντρα στην υποδοχή. Η κοπέλα ήταν μια ξανθία αδύνατη με έκφυλο πρόσωπο και λεγόταν Άντζελα ή Αντζελίνα (κάπως έτσι).Είχε ωραίο σωματάκι ,μικρό στήθος και έκανε αρκετή καβλάντα στο σαλόνι. Στο δωμάτιο όμως η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΠΕΤΑ. Με το που μπήκε κατ ευθείαν καπότα σε πεσμένο μόριο σε κλάσματα του δευτερολέπτου κανένα προκαταρκτικό κανένα χάδι ή γλυψιματάκι και με ένα τουπέ του στυλ εγώ είμαι η Άντζελα και όλοι με το που μπαίνω είναι καυλωμένοι και δε χρειάζεται να κάνω  πολλά.....Μου έσπασε τα νεύρα. Μπήκα στο κόπο μα γράψω ,όχι γιατί θέλω να θάψω τη κοπέλα (ποσώς με ενδιαφέρει) απλά μπας και σώσω κανενός το 20ρικο.
Γραψε κριτικη ελεοςςςςςς. Να μπαινουν οι φωλες στη θεση τους. Ωραιος
 

clockwork alex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0

[shadow=red,left]
Φωκαιας
27 πάνω πάνω φουκαριαρα φλώρα
27 ισόγειο,ισαβέλα άλογο.η τσατσά εύα έλεγε με απόγνωση  'κάντε σεξ ρε παιδιά' λες και ήταν τζάμπα
25 κάτω ανκα.πως μπαταλεψε έτσι αυτη,ακόμα δεν ξεκίνησε
25 πάνω κλειστό
24 πατρίτσια από αλκιβιαδου και δίδυμου 8
19 ανίτα γλυκιά μουνίτσα απ τα ίδια μαγαζιά με πατρίτσια
17 κάτω ισαβέλα η γνωστή
[tr][td]
[tr][td][/shadow]


αυτη με την κωλαρα και το καστανοκοκκινο μαλλι?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246

john_fystikis

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
7.498
Κριτικές
9
Like
140
Πόντοι
66
[youjizz][/youjizz]μαυρα μαλλιά αν δεν κάνω λάθος,ίσια,γεματούλα,με βουκολικο στυλ και χαμόγελο για διαφήμιση 'γάλα βλάχας'
Όχι ρε καλά θυμάται ο συνάδελφος, καστανοκόκκινα είναι τα μαλλιά της, με τεράστια κωλάρα με φουλ κυτταρίτιδα από το Αλκιβιάδου 16Β.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Όχι ρε καλά θυμάται ο συνάδελφος, καστανοκόκκινα είναι τα μαλλιά της, με τεράστια κωλάρα με φουλ κυτταρίτιδα από το Αλκιβιάδου 16Β.
είδες χθες ποια πατρίτσια ήταν στο φωκαιας 24?αν όχι τι πετάγεσαι?
 

clockwork alex

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το απογευμα πηγαινωντας για καφε μιας και περναγα απο κει..

ΕΛΛΗΣ 3: Αλεξανδρα μιλφογκιλφ καστανη, φουλ προγραμμα
ΔΙΔΥΜΟΥ 18Β: Aλινα μελαχρινη με βυζαρες και κοιλουμπα. παιζει και μεταξουργειο αυτη
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Α: Ξανθια θειτσα ρωσιδα με μικρο βυζι και φουλ προγραμμα
ΑΛΚΙΒΙΑΔΟΥ 16Β: Αννα αν θυμαμαι καλα, καστανη κοντη με ελευθερο στοματικο
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1
[youjizz][/youjizz]μαυρα μαλλιά αν δεν κάνω λάθος,ίσια,γεματούλα,με βουκολικο στυλ και χαμόγελο για διαφήμιση 'γάλα βλάχας'

Ακριβώς αυτά τα χαρακτηριστικά είχε η Πατρίτσια που είδα και εγώ χθες στο Φωκαίας 24.
Μόνο στα μαλλιά δεν συμπίπτει η περιγραφή-είναι όντως καστανοκόκκινα.
Και τα μάτια της,αν την κοιτάξεις καλά από κοντά, ψιλοαλλοιθωροίζουν!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ακριβώς αυτά τα χαρακτηριστικά είχε η Πατρίτσια που είδα και εγώ χθες στο Φωκαίας 24.
Μόνο στα μαλλιά δεν συμπίπτει η περιγραφή-είναι όντως καστανοκόκκινα.
Και τα μάτια της,αν την κοιτάξεις καλά από κοντά, ψιλοαλλοιθωροίζουν!
Καλώς ήρθες...
...να πω ότι ο Beverlys είναι κανονικό μέλος και όχι κλώνος του Scooby/gastrenteriasi..... :thumbsup:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Μεσημβρία στα λαϊκά πορνεία των Αθηνών:

Τροφωνίου 11 ισόγειο
Η ημεδαπή μεσόκοπη Τζούλια.
Οι μεγαλύτεροι μαστοί του λεκανοπεδίου.
Θυμίζει τεθωρακισμένο Μ88 (αυτό που τραβάει άλλα χαλασμένα τεθωρακισμένα).

Τροφωνίου 11 ανώγειο.
Η Ρωσίς Νατάσα.
Νεαρά, ξανθή, καλοσχηματισμένο, αρμονικό, μυώδες σώμα, με τουρλωτό και αφράτο κώλο.
Μέτριοι μαστοί για ένα τόσο ωραίο σώμα. Θα ήταν τέλεια αν οι μαστοί της ελιχαν διπλάσιο μέγεθος.

Τροσωνίου 13 ισόγειο.
Η Ρωσίς Αγκάπι.
Ευτραφής, στρογγυλοποιημένη, σχεδόν μορμολύκειο, ευγενεστάτη και τρυφερά.

Τροφωνίου 13 ανώγειο (το ανάκτορο της Λιοσίων).
Η αυτοκράτειρα Μπέτι είχε βάλει λουκέτο στο ανάκτορο.
Πιθανόν να έχει πάει στην Ισπανία για να συμπαρασταθεί στην πριγκίπισσα Κριστίνα.

Βέργας 6 υπόγειο.
Η Ρωσίς Σόνια.
Εδώ τερματίστηκε η περιπλάνηση, καθότι δεχθήκαμε ηδυπαθή πεοθηλασμό και στη συνέχεια προχωρήσαμε σε συζυγικού τύπου συνουσία μετά της μεσοκόπου ωραιοτάτης γυναικός.
 

Συνημμένα

  • m88.jpg
    m88.jpg
    89,8 KB · Εμφανίσεις: 41

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Καλώς ήρθες...
...να πω ότι ο Beverlys είναι κανονικό μέλος και όχι κλώνος του Scooby/gastrenteriasi..... :thumbsup:
Καλού - κακού ας τον διαγράψουμε, για να μη βρούμε κανα μπελά στα καλά καθούμενα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ακριβώς αυτά τα χαρακτηριστικά είχε η Πατρίτσια που είδα και εγώ χθες στο Φωκαίας 24.
Μόνο στα μαλλιά δεν συμπίπτει η περιγραφή-είναι όντως καστανοκόκκινα.
Και τα μάτια της,αν την κοιτάξεις καλά από κοντά, ψιλοαλλοιθωροίζουν!
οχι και ψιλο τυπε
γυλος ειναι η κοπελα  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Το σφραγίζω εγώ....είναι μεγάλος πόρνος.... ;)
Ποιός σα είπε ότι εσείς θεωρείσθε εγγύηση;
Αν θυμάμαι καλά, πριν λίγους μήνες ήσασταν μπαναρισμένος...
Είναι σα να λέμε "έβαλαν το λύκο να φυλάει τα πρόβατα"...
 

Beverlys

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
124
Like
2
Πόντοι
1

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.531
Κριτικές
1.275
Like
229.144
Πόντοι
46.232
Τωρα και για λιγη ακομα ωρα ....
Αλκαμενους 117 Χριστίνα μελαχρινή ψηλη κανονικο σωμα καπως ανοιχτη περιφερεια 3αρι βυζι ,με. ακα

Αλκιβιαδου 16α Ειρηνη μιλφ με κοκκινα κοντα μαλλια χοντρη με 2αρι βυζι ,με ακα και κωλο .

Αλκιβιαδου 16β Νικα απο το Μεταξουργείο και πιο παλια απο μασατζηδικα ,μελαχρινή με πιασηματακκα 2αρι βυζι ,με ακα και κωλο ,προσθεσε και αυταρχικό ....

Αλκιβιαδου 16γ Αλινα μελαχρινή ψιλολιγνη αβυζι ,με ακα και κωλο .
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
7
Like
170
Πόντοι
1
Φυλης 71(κατω) προχθες...αργα το βραδυ μια κοπελα με ονομα Αντζελα(ξανθια......). Ξερει κανεις τιποτα. Προσοχη ΔΕΝ μιλαω για την μελαχρινη....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom